سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

فال روزانه – چهارشنبه ۱۳۹۳/۰۶/۲۶

دسته بندی: فال روزانه, گوناگون | نویسنده : NaZaniiin |

  

 любовь فـال روزانـه اختصاصـی سایـت کـوچـولـو любовь

فال روزانه – چهارشنبه ۱۳۹۳/۰۶/۲۶


فال روزانه متولدین فروردین
امروز فشار کاری زیاد موجب می شود تا کمی عصبی و کلافه بشوید. اما سعی کنید آرامش خود را حفظ کنید و در برابر حرف های دیگران سریع واکنش نشان ندهید. اگر شما با کسی درگیر شود باید منتظر هر نوع رفتار زشتی از طرف آنها باشید. بنابراین، سعی کنید بر رفتار و گفتار خود کنترل بیشتری داشته باشید. در محل کار همه تمرکز خود را برای ارایه ایده های خلاقانه بگذارید و از فاز منفی فاصله بگیرید. پیاده روی یا ورزش های سبک می تواند به آرامش شما کمک کند. یا حتی می توانید با عشقتان بیرون یا سفر یک روز بروید تا تنش های درونی را از خود دور کنید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز در محل کار مشاجره هایی پیش می آید که نمی دانید برای چیست. خودتان را درگیر این مسایل نکنید اگر می توانید دیگران را آرام کنید تا جو بیش از این متشنج نشود. خودتان را بر ایده پردازی در کارهای متمرکز کنید و از حاشیه پرهیز کنید. شما می توانید به دیگران حس منطقی بودن را القا کنید پس حتما این را انجام دهید. از نظر عاطفی، می توانید در کنار فرد موردعلاقه تان شادی را تجربه کنید. جسارت به خرج دهید و هر چه در دل دارید بیان کنید. شاید حتی موجب تعجب زیاد عشقتان بشوید و این مساله رابطه شما را عمیق تر می کند.

فال روزانه متولدین خرداد

امروز در محل کار با دیگران خیلی رابطه خوبی ندارید. شاید همکاران به خوبی وظایف خود را انجام ندهند و این مساله موجب ناراحتی شما می شود. اما آرامش خود را حفظ کنید و نگذارید استرس بر شما غالب شود. با تقسیم بندی کارها می توانید همه مسوولیت ها را به انجام برسانید. امروز فرصت بسیار خوبی است که در مورد احساسات خود نسبت به شریک عاطفیتان بیشتر فکر کنید. باید بفهمید فاصله ای که میان شما است ریشه در چه دارد. اگر از احساسات خود مطمئن نیستید، حرف های دلگرم کننده بیان نکنید. در عوض، با او در مورد همه چیز بسیار صادقانه حرف بزنید.

فال روزانه متولدین تیر
برای هر کاری که می خواهید انجام دهید، برنامه ریزی کنید. فهرستی از کارهایی که می خواهید تهیه کنید و بر اساس اولویت آنها را به انجام برسانید. این موجب می شود تا دیگر در کارهای خود استرس نداشته باشید و فشار کار موجب عصبانیت شما نشود. اگر اطرافیان را نمی توانید تحمل کنید هم باید بر رفتار و گفتار خود تمرکز داشته باشید. واکنش منفی نشان ندهید تا وجهه اجتماعی شما از بین نرود. در مورد مسایل احساسی، به فردی که به او علاقه دارید در مورد عشقتان بگویید. انرژی های امروز موفقیت زیادی را در این زمینه برای شما به ارمغان خواهد آورد.

فال روزانه متولدین مرداد

امروز کمی در مورد مسایل مالی دچار نگرانی می شوید. برخی از خرج های بیهوده اعضای خانواده شما را عصبی می کند. اما باید روی رفتار خود کنترل داشته باشید. برای کارهایتان برنامه ریزی کنید و همه تمرکز را بر انجام آنها بگذارید. اگر واقع گرایانه نگاه کنید، می بینید که شما در تنگنای مالی قرار ندارید و این خرج ها زیاد بر شما فشار نمی آورد. در مسایل عاشقانه، تردیدهای زیادی وجود دارد که با آنها روبرو می شوید. امروز ممکن است ملاقات ناراحت کننده ای داشته باشید اما نتیجه آن خوب است.  اعتماد به نفس داشته باشید و دوستی خود را حفظ کنید. در روزهای آینده خودتان از این همه نگرانی بیهوده خنده تان خواهد گرفت.

فال روزانه متولدین شهریور

اگر به رویداد اجتماعی یا جلسه کاری یا حتی جمع دوستانه دعوت شدید، حتما آن را قبول کنید. دلیلی برای رد کردن وجود ندارد. امروز استرس زیادی را تحمل می کنید و ممکن است به هر موقعیتی واکنش افراطی نشان دهد. کمی استراحت کنید. در آرامش برای زندگی کاری خود برنامه ریزی کنید تا سریع تر به اهداف خود دست پیدا کنید. در مسایل عاشقانه یک روز عالی در انتظار شما است. با هم بیرون بروید و شادی را در کنار هم تجربه کنید. همه حس های خوب در دل شما جاری خواهند شد.


فال روزانه متولدین مهر
امروز بهتر است تمرکز خود را روی کارهای ساده بگذارید. در این اواخر فشار کاری بسیاری داشته اید، این موجب خستگیتان شده است. حمام آب گرم و پیاده روی برای تجدید قوای شما بسیار خوب هستند. در محل کار بدون حاشیه به وظایف خود رسیدگی کنید تا با سرعت بیشتری کارها پیش بروند. در مسایل عاشقانه، اجسارت داشته باشید و از عمق احساسات خود حرف بزنید. با شریکتان می توانید لحظه های بسیار نابی داشته باشید و خاطره های عالی برای خود رقم بزنید.

 

فال روزانه متولدین آبان

امروز حس می کنید از بقیه دور افتاده اید. احساس می کنید کسی دوستتان ندارد. اینها فقط در ذهن شما است و باید وافع بینانه به مسایل نگاه کنید. اگر فرد مورد علاقه شما با بی اعتنایی آزارتان می دهد، خیلی این مساله را شخصی نکنید. شاید او فقط می خواهد در جمع خودنمایی کند و قصدش آزار شما نیست. مثبت نگاه کنید و رابطه خوب خود را بر هم نزنید. با کار فکر خود را مشغول کنید و اجازه ندهید این افکار، زندگی کاری و شخصی شما را تحت تاثیر قرار دهد. پیاده روی در پارک می تواند برای آرامش شما خوب باشد.


فال روزانه متولدین آذر

ایده های شما بسیار خوب هستند اما برای انجام آن به زمان نیاز دارید. پس سعی کنید آنها را به موقع در محل کار عملی کنید. برای همه کارهای خود فهرست تهیه کنید و بر اساس اولویت آنها را به انجام برسانید. اگر قرار است تماس تلفنی بگیرید یا ایمیل بفرستید به موقع آنها را انجام دهید. امروز شما نقشه پرنبوغی دارید و سعی می کنید که توجه فرد خاصی را به خود جذب کنید. شما احساس جسارت خاصی می کنید. دوست دارید فکر کنید که طرفتان آدمی رمانتیک است، ولی کاملا مطمئن نیستید. اما با حرف زدن با او مطمئن می شوید که او هم شما را دوست دارد و این آغاز یک رابطه خوب خواهد بود.

فال روزانه متولدین دی

امرزو یکی از اطرافیان اعصاب شما را به هم می ریزد. این فرد کمی غیر منطقی رفتار می کند و این مساله برای شما قابل تحمل نیست. اما شما هم نباید واکنش منفی نشان دهید. با این رفتار، اوضاع را بدتر خواهید کرد. بهتر است با حرف همه مشکلات را برطرف کنید. آرامش داشته باشید و اجازه دهید زمان بگذرد. در مسایل عاطفی، روزمره شدن رابطه برایتان جالب نیست. کمی احساس تردید دارید اما این حس ها گذرا هستند. خودتان می توانید در آن تنوع و هیجان ایجاد کنید. اگر مجرد هستید، امروز با کسی ملاقات می کنید که خیلی مشتاق است و نه گفتن به او برایتان غیرممکن است. او به شما علاقه زیادی دارد و جواب نه را اصلا نمی پذیرد.

فال روزانه متولدین بهمن
امروز حسابی سرتان شلوغ است و مشغله های کاری کمی هیجان و آشفتگی به شما می دهد. بهتر است خیلی روی انجام کارها تاکید نداشته باشید. انرژی های امروز برای تصمیم گیری چندان مناسب نیست. اجازه دهید زمان بگذرد. برای فکرهایتان برنامه زمانی تعیین کنید و بر اساس اولویت آنها را به انجام برسانید. امروز احتمالش زیاد است که ملاقات رمانتیکی داشته باشید، ولی با آنکه رویکردهای منطقی را ترجیح می دهید، طرف شما دوست دارد سریع سر اصل مطلب بپرد. پس با هم حرف بزنید و درباره این موضوع  بحث کنید. در عین حال استراحت را فراموش نکنید و بی خیال بعضی چیزها بشوید.

فال روزانه متولدین اسفند

امروز برخی رویدادها برای شما ناراحت کننده هستند و موجب عصبانیت می شوند. اما بهتر است نکته سنجی های بیهوده را کنار بگذارید و در برابر هر رفتار یا حرفی، واکنش منفی نشان ندهید. برای خالی کردن ذهنتان ورزش کنید یا پیاده روی کنید تا بتوانید همه چیز را درست ببینید. اگر از دست کسی ناراحت هستید، بهتر است پیش از هر حرفی، اجازه دهید چند روز زمان بگذرد. در عوض، در مسایل عاشقانه بسیار خوشحال خواهید بود و روز عالی در پیش دارید. امروز سرحال هستید و دیگران را هم شاد می کنید. این به شما جسارت شروع یک گفتگو با کسی که مدتی است به او علاقه دارید را می دهد.

сердечкоهر روز با  فال روزانه با شما هستیمсердечко

برچسب ها :


ارسال نظر