سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

فال روزانه – جمعه ۱۳۹۳/۰۶/۲۸

دسته بندی: فال روزانه, گوناگون | نویسنده : NaZaniiin |

  

 

 любовь فـال روزانـه اختصاصـی سایـت کـوچـولـو любовь

فال روزانه – جمعه ۱۳۹۳/۰۶/۲۸


فال روزانه متولدین فروردین
امروز باید حسابی خودنمایی کنید. توانایی های کلامی شما بسیار زیاد هستند و در هر جمعی حاضر شوید، می توانید رشته صحبت را به دست بگیرید. از این مهارت برای توسعه ارتباط های کاری خود بهره بگیرید و تا می توانید حلقه دوستان و آشنایان را بزرگ تر کنید. استعدادهای هنری شما نیز امروز زیاد هستند. توانایی نوشتن شعر، داستان یا حتی نمایشنامه دارید. اگر به حوزه های هنری علاقه مند هستید، در کلاس های آموزشی شرکت کنید و این استعداد خود را پرورش دهید. امروز برای سپری کردن زمان خود با عشقتان بسیار هیجان زده و خوشحال خواهید بود. انرژی های مثبت زیادی در هوا جاری است و می توانید از صبح تا شب را با هم به تفریح و شادی بگذارنید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین اردیبهشت
امروز در میان خستگی و روزمرگی گرفتار شده اید. شاید بهترین زمان برای ایجاد یک تغییر بزرگ و اساسی همین امروز باشد. خواسته های خود را در یک کاغذ یادداشت کنید تا دقیقا بدانید از زندگی چه می خواهید. در ضمن، بیرون بروید، در اجتماع حاضر شوید. هیجانات جدید برای خود درست کنید و با دوستان جدید، به مکان های تفریحی متنوعی بروید. این کارهادر روحیه شما تاثیر بسیاری دارند. حتی شاید گنجاندن یک برنامه آشپزی در کارهای روزانه نیز به شما آن آرامشی که می خواهید را بدهد. بعدازظهر خود را با عشقتان سپری کنید. با هم بیرون بروید و این را به خاطر داشته باشید که فقط آخر هفته ها می توانید از صبح تا شب در کنار هم باشید و شادی را تجربه کنید. این فرصت ها را از دست ندهید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین خرداد

امروز توانایی های کلامی شما بسیار زیاد هستند. می توانید پرزنت های آنلاین داشته باشید. یا از طریق اینترنت، تماس و ارتباط های کاری خود را توسعه دهید. شبکه های آنلاین همانند اینستاگرام، توئیتر یا Pinterest  برای ایده گرفتن شما در کارهایتان بسیار موثر هستند. با دنبال کردن آنها می توانید خیلی سریع تر استعدادهای درونی خود را شکوفا کنید. در مسایل عاطفی نیز توان ارتباطی شما انرژی بیشتری به رابطه شما می دهد. با کمک یکدیگر می توانید کارهای جدیدی تجربه کنید. به طور مثال، باغچه خانه را تمیز و گیاهان جدید و پاییزی بکارید. یا با هم بیرون شهر بروید و در هوای ییلاق های اطراف خوش بگذارنید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین تیر
امروز ایده های بسیاری در سر دارید. با ارتباط بیشتر با افراد جدید می توانید دیدگاه های نو پیدا کنید که در پیشرفت کار شما بسیار موثر خواهند بود. اگر مسایل مالی و درآمد بیشتر برایتان خیلی مهم است، باید بتوانید برای پروژه های خلاقانه برنامه ریزی کنید. شما استعدادهای هنری فراوانی دارید. امروز آن را شکوفا کنید و در صورت لزوم، در کلاس های آموزشی شرکت کنید. خوب است رزومه کاری خود را نیز به‌روزرسانی کنید و مهارت های جدید خود را در آن بگنجانید. انرژی های مثبت امروز، کشش زیادی میان شما و عشتقتان به وجود می آورند. می توانید با هم به یک رستوران شیک و عالی بروید و همه وقتتان را در کنار هم سپری کنید. در کنار هم بودن موجب عمیق تر شدن رابطه شما می شود.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین مرداد

امروز به خوبی می توانید در مورد خواسته ها و نیازهای خود حرف بزنید. این حرف زدن ها به شما کمک می کند تا از دیدگاه های دیگران نیز در جهت بهبود پروژه های کاری خود بهره بگیرید. تعاملات کلامی امروز برای شما بسیار مفید هستند. از طریق اینترنت نیز می توانید با دوستان راه دور خود، همفکری داشته باشید و از آنها مشورت های لازم را دریافت کنید. خوشبختانه امروز، نگرانی های مالی، کاری یا سلامتی ندارید و با آرامش می توانید به کارهای خود برسید. در مسایل عاطفی، باید همه تمرکز خود را بر مثبت‌نگری و خوش‌بینی بگذارید. در کنار عشقتان آرامش را حس خواهید کرد.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین شهریور
امروز انرژی بسیاری دارید. به همین دلیل، فهرستی از کارهایی که باید انجام دهید را تهیه کنید. برای آنها اولویت بندی کنید و سپس با خیال راحت، بدون استرس به همه آنها برسید. البته امروز را می توانید به استراحت نیز اختصاص دهید. در روزهای گذشته، ذهنتان مشغولیت های بسیاری داشته و خلاقیت خود رااز دست داده بودید، امروز می توانید از همه مهارت های درونی خود بهره بگیرید. مشکلاتی که به واسطه رابطه پیشین خود داشته اید، همچنان در ذهن شما سایه افکنده اند و نمی گذارند رابطه جدیدی آغاز کنید. اما نگاه خود را عوض کنید و اجازه دهید انسان های جدید وارد زندگی شما بشوند.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین مهر
شما باید موضع خود را مشخص کنید. اصولا بر ارتباط های فردی متمرکز هستید اما باید کمی این دیدگاه را تغییر دهید. باید بتوانید از سینرژی گروهی برای بهبود کارهای خود بهره بگیرید. امروز پدیده های عجیبی را تجربه خواهید کرد. برای یافتن مسیر درست زندگی امروز باید تلاش زیادی انجام دهید. اما این را بدانید که نیروهای آسمانی نیز در این راه به شما کمک خواهند کرد. امروز با عشقتان پروژه های دونفره ای را انجام خواهید داد که موجب نزدیکی زیاد شما به یکدیگر می شود. اگر هم در رابطه با کسی قرار ندارید، شاید پیوستن به فعالیت های گروهی بتواند در یافتن فرد دلخواهتان به شما کمک کند.

 فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین آبان
آیا آماده رسیدن به اهداف هستید؟ امروز بدون نگرانی و استرس می توانید برنامه های فکری خود را به انجام برسانید. همه اهداف طولانی مدتی که برای خود تعیین کرده اید، امروز آغاز خوبی خواهند داشت. مرحله به مرحله آنها را اجرایی کنید و از مشورت دیگران نیز کمک بگیرید. بهتر است به جای وقت تلف کردن برای آنالیز و تحلیل مسایل، کار اجرایی انجام دهید. امروز با عشقتان همکاری های بسیار خوبی خواهید داشت. با هم یک پروژه کاری را آغاز می کنید و خیلی خوب نیز به انجام می رسانید. این پروژه می تواند در حیطه شغل یا تحصیل شما باشد یا حتی یک تغییر دکوراسیون ساده خانه باشد. هر چه هست با  هم انجام می دهید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین آذر

آیا می خواهید ایده های خود را عملی کنید؟ امروز توان و انرژی این کار را دارید. اگر عشق مسافرت و ملاقات با انسان های جدید و فرهنگ های متفاوت هستید، امروز می توانید برای این امر برنامه ریزی کنید. در حوزه های هنری و به ویژه داستان یا شعرنویسی امروز بسیار موفق خواهید بود. اگر در این حوزه فعال هستید، نوشتن را آغاز کنید شاید در آینده نزدیک بتوانید کتاب خود را چاپ کنید. انرژی های امروز نگاهی خوش‌بینانه به شما می بخشند تا در میان ملاقات با انسان های جدید، با فرد دلخواه خود آشنا شوید. این شهامت را داشته باشید که در مورد حس خود با او حرف بزنید. اگر هم در رابطه دایمی هستید، امروز با همکاری هم می توانید برخی کارهایعقب افتاده خانه را به انجام برسانید. شادی عاشقانه شما امروز زیاد است.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین دی

امروز در موضع خود باقی بمانید. ایده ها و فکر شما به قدری خوب است که دیگران می خواهند از شما بیاموزند و مشورت بگیرند. از این فرصت برای نوشتن فکرهای خود کمک بگیرید. وقت خود را در کنار افرادی که سودی برای شما ندارند، تلف نکنید. به دنبال یافتن دوستانی باشید که می تواند از نظر روحی یا کاری به شما کمک کنند. امروز زمان فعالیت است. می توانید با عشقتان برای انجام کارهای دونفره نقشه بکشید. یا با هم به تفریحات دونفره بروید. اگر هم مجرد هستید، اگر در جمع های دوستانه حاضر شوید، می توانید فرد دلخواه خود را ملاقات کنید و با او آشنا شوید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین بهمن

امروز باید استعدادهای درونی خود را نشان دهید. فکر نکنید که همه کارها را باید یک‌تنه به انجام برسانید. از همکاران و دوستان در روند تکمیل آنها بهره بگیرید. ارتباط با افراد کارشناس بریا پیشرفت کاری شما بسیار لازم است. در زندگی شخصی شما نیز تغییرات ارزشمندی به وجود می آورد. امروز با عشقتان یک کار دونفره انجام خواهید داد. این کار می تواند تغییر دکوراسیون خانه  یا آشپزی دونفره باشد. یا حتی در حوزه کاری شما باشد. در خلال این همکاری با روحیه های بیشتری از هم آشنا  خواهید شد که در عمیق شدن رابطه تان تاثیر مثبت دارد.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین اسفند

امروز انرژی های جسمانی و فکری شما بسیار زیاد هستند. می توانید برای انجام همه کارهای عقب استفاده از آنها کمک بگیرید. البته همکاری با دیگران رادر این مسیر فراموش نکنید. توان سازمان دهی و برنامه ریزی شما نیز زیاد است. وقت خود را با افراد غیرمفید تلف نکنید. در زمینه احساسی، انرژی های بسیار خوبی از طرف مقابل خود دریافت خواهید کرد. از انرژی های امروز برای تعامل و همکاری بیشتر با عشقتان استفاده کنید. مثلا می توانید یک پروژه کاری با هم انجام دهید. یا با هم دوچرخه سوار بروید.

فال روزانه پنجشنبه

сердечкоهر روز با  فال روزانه با شما هستیمсердечко

فال روزانه پنجشنبه

برچسب ها :


ارسال نظر