سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

فال روزانه – یکشنبه ۱۳۹۳/۰۶/۳۰

دسته بندی: فال روزانه, گوناگون | نویسنده : NaZaniiin |

  

 любовь فـال روزانـه اختصاصـی سایـت کـوچـولـو любовь

فال روزانه – یکشنبه ۱۳۹۳/۰۶/۳۰


فال روزانه متولدین فروردین

امروز تخیل زیادی دارید می توانید به موارد عمیق تری از هر موضوعی پی ببرید. این در روابط اجتماعی شما تاثیر بسیاری می گذارد. ارتباط با دوستان و اعضای خانواده بسیار بهتر از همیشه خواهد بود. با تخیلی که امروز دارید می توانید کارهای هنری انجام دهید یا مثلا داستان نویسی کنید. امروز در محل کار هیچ کس دوست ندارد در شرایط بدی که رخ داده انگشت اتهام به سوی او دراز شود. با سیاست رفتار کنید و سعی کنید کسی را ناراحت نکنید. اگر اشتباهی کرده اید آن را بپذیرید. مسایل مالی امروز شما را به سمت فردی می کشاند تا از او مشورت بگیرید. شاید این تعامل باعث شود تا بیشتر به هم نزدیک شوید. این می تواند شروع یک رابطه عاطفی باشد.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین اردیبهشت

برای آنکه در محل کار پیشرفت کنید، باید بیش از همیشه پویا باشید و ایده پردازی کنید. تعامل های شخصی و حرفه ای امروز بسیار گرم و صمیمی می شوند. شما می توانید با راحتی بیشتری با دیگران ارتباط داشته باشید. این مثبت بینی موجب می شود تا در کارهای خود نیز پیشرفت کنید. ایده های جسورانه خود را بیان کنید. امروز بهتر است با فرد موردعلاقه تان قرار نگذارید زیرا انتظاری که دارید برآورده نمی شود. البته اگر یک ملاقات معمولی برایتان کافی است، می توانید سر قرار بروید. اگر لازم شد به طریقی منظورتان را برسانید، حرفتان را بزنید و از چیزی هراس نداشته باشید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین خرداد

امروز در محل کار مشکل تصمیم گیری دارید. دو گروه با هم دچار اختلاف شده اند و نمی دانید باید چگونه رفتار کنید، یا از کدام طرف پشتیبانی کنید. اما خیلی سخت نگیرید. در رویدادهای و مناسبت های اجتماعی شرکت کنید. این جمع ها دیدگاه های تازه به شما می دهند. معاشرت با انسان های جدید برایتان لذتبخش است و شاید دوستان جدیدی پیدا کنید. تبادل ایده ها هم می تواند ذهن شما را مشغول کند. کمی ذهنتان را خالی کنید تا شب بتوانید راحت بخوابید. در مسایل عاطفی کمی عصبی هستید. اگر نگرانی ها و ترس را کنار بگذارید و روی اتفاق های مثبت و حس های خوب تمرکز کنید، از این رابطه لذت بیشتری می برید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین تیر
امروز هر نوع ارتباط و تماسی خوب پیش می رود. البته بهتر است ذهن خود را از مسایل منفی خالی کنید. شاید نتوانید به خوبی در مورد مسایل پیش رو تصمیم گیری کنید اما باید کمی منطقی تر باشید تا برای خود مشکل درست نکنید. در محل کار، حرکت کردن در جهت موافق جریان شاید برایتان دردسر درست کند. افراد بسیاری در تلاشند که شما را متقاعد کنند که روش آنها روش درست است. اما به راه خود بروید و نگذارید دیگران روی شما تاثیر بگذارند. رویاهایی در مورد کسی دارید که مدتهاست او را ندیده اید و از خودتان می پرسید که او حالا در حال انجام چه کاری است. این تمایل در شما بیدار می شود تا دوباره با او تماس بگیرید. اگر می توانید این کار را بکنید زیرا این می تواند آغاز رابطه دوباره شما باشد.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین مرداد

امروز می توانید با یکی از دوستان یا نزدیکان خود ایده پردازی های بسیار خوبی در مورد کارتان داشته باشید. این موجب می شود تا در کار خود پیشرفت کنید. البته خیلی جوسازی نکنید و هیجان زده هم نشوید. باید در مورد همه مسایل و حتی انسان ها دید منطقی داشته باشید و از تصویرسازی های غیرواقعی پرهیز کنید. اگر احساس می کنید در رابطه عاطفی خود دچار رخوت و روزمرگی شده اید، خیلی ناامید و سرخورده نباشید. این حس ها و رویدادها گذرا هستند و بعد از مدتی از بین می روند. البته خودتان هم باید در جهت بهبود آن تلاش کنید. اگر به بیرون دعوت شدید، جسارت خود را جمع کنید و بهترین لباس هایتان را بپوشید و خوش بگذارنید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین شهریور

امروز درگیر یک سری کاغذبازی های رسمی و قانونی خواهید بود. امضاهایی که انجام می دهید در جهت بهبود مسایل مالی شما هستند. همه این اتفاق ها برایتان خوشحال کننده هستند و اعتماد به نفس زیادی به شما می دهند. حلقه دوستان و آشنایان خود را گسترده تر کنید. افراد جالب تری را به سمت خود جذب کنید. در محل کار شاید افرادی در صدد سنگ اندازی در کار شما باشند. خیلی به آنها بها ندهید و کاری که م یدانید درست است را انجام دهید. اگر مجرد هستید، با یافتن دوستان جدید شاید با فردی آشنا شوید که بسیار به شما شبیه است و می توانید رابطه خوبی را با هم آغاز کنید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین مهر
امروز با یکی از آشناهای خود رابطه نزدیکی برقرار می کنید و دوست می شوید. از میان مکالمه های خود می توانید علایق مشترکتان را بیابید. این دوست موجب می شود کارهای شما نیز رونق بیشتری بگیرد. با هم فعالیت های اجتماعی بسیاری خواهید داشت و با آدم های جدید آشنا خواهید شد. هر کدام از آنها ایده های خوبی در سر دارند و باعث پیشرفت شما می شوند. نیروی فراوان و اعتماد به نفسی که در محل کار دارید فوق العاده است. شما توانایی جابجا کردن کوه را دارید و دلیلش همین نیروی زیاد شماست. زمان آن رسیده که خودتان هم کاری بکنید. اگر مشکلی با عشقتان دارید، امروز با هم حرف بزنید و همین جا ریشه کن کنید.

 فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین آبان

امروز به مسایل روانشناسی و ماور طبیعه علاقه بسیاری پیدا خواهید کرد. با دوستان یا اعضای خانواده خود در این مورد صحبت می کنید و ایده های جالبی از آنها دریافت می کنید. شما ادراک ها و پیش آگاهی های زیادی را در طول روز تجربه می کنید. از این توانایی بهره ببرید. این می تواند در شما از دیگران را بالا ببرد. تغییراتی در محل کار رخ می دهند و تنش بالا می رود. با فضولی کردن و کنجکاوی کردن در کارهایی که به شما مربوط نیست تنش و استرس را زیاد نکنید. در مسایل عاطفی بهتر است خود را در صحبت هایی که سررشته ای در آن ندارید وارد نکنید. انتظار روز عاشقانه ای هم نداشته باشید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین آذر

امروز خیلی خوب می توانید توانایی های خود را نمایش دهید. خلاقیت بسیار بالایی دارید و باید از آن به بهترین شکل استفاده کنید. در محل کار به سنگ‌اندازی اطرافیان توجه نکنید. حواستان را روی کار متمرکز کنید و به راه خود بروید. امروز با افرادی که دور از شما هستند، رابطه احساسی خوبی برقرار می کنید. این افراد می توانند اعضای خانواده تان باشند. از این حس ها خوشحال خواهید بود و اعتماد به نفس خواهید گرفت. در رابطه عاطفی خود اگر از احساس طرف مقابل مطمئن نیستید بهتر است بیهوده وقت خود را تلف نکنید. زیاد هم در مورد این مسایل فکر نکنید و خود را آزار ندهید. این فکرهای فقط خستگی شما را بیشتر می کنند.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین دی
امروز کارهای اداری یا رسمی زیادی خواهید داشت. شاید لازم باشد برگه هایی را امضا کنید. همه آنها بسیار خوب هستند و آینده بهتری را برای شما رقم خواهند زد. البته شاید روند این کارها شما را کمی خسته و کلافه کند. اما به نتیجه فکر کنید و آنها را به انجام برسانید. مسایل مالی در جهت بهبود شما پیش می روند و می توانید برنامه ریزی های عالی در سر بپرورانید. در رابطه عاطفی خود یک روز کاملا معمولی دارید. شاید حتی کمی کسل کننده باشد. اما نباید ناامید شوید یا فکر کنید احساسات میان شما از بین رفته اند. با هم حرف بزنید و اگر مشکلی هست برطرف کنید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین بهمن

امروز در مورد مسایل ماورا طبیعه تحقیق و مطالعه زیادی خواهید داشت. این مسایل همه فکر شما را پر می کنند. با دوستان و اعضای خانواده خود نیز در مورد آنها حرف می زنید. در محل کار شانس خوبی خواهید داشت. بهتر است همه افکار خود را روی کار متمرکز کنید. هر ایده ای در سر دارید، یادداشت کنید تا در فرصت مناسب آنها را اجرایی کنید. امروز ملاقات های خوبی دارید. شما از دیدار با افراد خوشحال می شوید و دوست دارید دوباره آنها را ببینید. اگر شما و عشقتان دوره سخت و دشواری را پشت سر می گذارید، زمان آن رسیده که چند ساعتی را از هم دور باشید و هرکس به کارهای خود رسیدگی کند. این باعث می شود تا فکرتان آزاد شود و دید بهتری به هم پیدا کنید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین اسفند
امروز احتمالا اطلاعات اشتباه متعددی دریافت خواهید کرد. پیش از اعتماد به هر فرد یا هر حرفی، در مورد صحت آن تحقیق کنید. تا مطمئن نشده اید کاری انجام ندهید. البته امروز حس ششم بسیار بالایی دارید. از این موهبت می توانید در جهت بهبود مسایل مالی خود استفاده کنید. اگر پیشنهادی به شما شد همه نقاط مثبت و منفی آن را بسنجید و با کارشناسان آن امر مشورت کنید. امروز می خواهید که به رابطه خود با فرد خاصی عمق بیشتری از تعهد بدهید. هر دوی شما مدتی است که در این مورد می اندیشید، و حالا آماده اید که جلوتر بروید و نقشه های دقیق تری را پیاده کنید. باید صحبت هایی جدی و کامل انجام دهید و ببینید که واقعاً چه می خواهید. اما زیاد شتابزده عمل نکنید.

فال روزانه پنجشنبه

сердечкоهر روز با  فال روزانه با شما هستیمсердечко

فال روزانه پنجشنبه

برچسب ها :


ارسال نظر