سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

فال روزانه – جمعه ۱۳۹۳/۰۷/۴

دسته بندی: فال روزانه, گوناگون | نویسنده : NaZaniiin |

  

 любовь فـال روزانـه اختصاصـی سایـت کـوچـولـو любовь

فال روزانه – جمعه ۱۳۹۳/۰۷/۴


فال روزانه متولدین فروردین

امروز با یکی از اعضای خانواده یا دوستان به مشکل بر می خورید. اما می توانید با حفظ آرامش با هم حرف بزنید و سوتفاهمات را برطرف کنید. امروز در محل کار همه مجذوب شما می شوند، زیرا شما سختکوش و قابل اعتماد هستید. این جنبه های شخصیت شما باعث می شوند که نیرو و انرژی زیادی به همکاران خود بدهید. در مسایل عاشقانه نیز یک روز عالی در انتظار شما است. هر دو شما شاد به نظر می رسید و حس خوبی دارید پس حسابی خوش بگذرانید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز خلاقیت بسیار زیادی دارید. از طرف یک دوست نزدیک یا عشقتان یک نامه یا تماس تلفنی خواهید داشت که خبرهای جالب و جدیدی در خود دارد. امروز می توانید در حوزه موسیقی یا نقاشی ایده های خوبی داشته باشید. بد نیست در کلاس های مرتبط این حوزه ثبت نام کنید. شاید در آنجا با افراد جدیدی هم آشنا شوید. یا می توانید برای افزایش اطلاعات خود کتاب مطالعه کنید. با آنکه رژیم غذایی روزانه شما مناسب است، ولی امروز باید ورزش بیشتری انجام دهید. تنشی در محل کار که شما هم در آن بودید امروز رو می آید. شما معمولاً این انرژی منفی را نادیده می گیرید و به مسیر خودتان می روید. ولی امروز این انرژی شما را اذیت می کند و نمی گذارد کار کنید. دیگران را به خاطر آن سرزنش نکنید. در مسایل عاطفی با عشقتان برنامه بریزید و بیرون بروید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین خرداد
امروز خبرهای مالی بسیار خوبی دریافت می کنید. این موجب می شود تا در مورد نونوار کردن خانه یا وسایل آن فکرتان مشغول شود. مثلا دوست دارید وسایل تزئینی مانند تابلو یا گیاهان خانگی اضافه کنید. حتی دوست دارید مبلمان بخرید. همه اینها برای شما سرگرم کننده است، پس از اعضای خانواده هم بخواهید به شما کمک کنند. امروز در محل کار فضای بیشتری برای نفس کشیدن می یابید. از این زمان کمال استفاده را ببرید و اهمیت آن را برای بازده خود درک کنید. خودتان را به کار وقف نکنید، گاهی هم استراحت کنید. در مورد مسایل عاطفی امروز زیاد حرف می زنید. کمی سکوت کنید تا عشقتان نیز مهلت بیان احساسات خود را داشته باشد.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین تیر
امروز خبرهای متنوعی از در و همسایه می شنوید که فکرتان را مشغول می کند. اما خیلی سخت نکیرید. بخشی از این حرف ها احتمالا صحت ندارند و شایعه ای بیش نیستند. فکرتان را روی ایده های خلاقانه خود متمرکز کنید. برای پیشرفت در کارهایتان نقشه بکشید. شما استعدادهای زیادی دارید و توانایی های شما امروز مورد تقدیر قرار می گیرند. مدتهاست که سخت کار کرده اید تا به اهدافتان برسید. امروز این فرصت دارید. امروز احتمال آشنا شدن با یک فرد جدید وجود دارد. بهترین لباس های خود را بپوشید و بیرون بروید. اگر به مهمانی دعوت شده اید، حتما بروید. اگر در رابطه دایمی هستید، با هم به رستورانی بروید و در کنار هم شاد باشید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین مرداد

امروز بیشتر وقت و فکر شما درگیر مسایل مالی است. اما دست نگه دارید. هیچ تصمیمی در این باب نگیرید. با افراد کارشناس مشورت کنید. این موضوع را از زوایای مختلف بررسی کنید تا در آینده پشیمان نشوید. در مسایل کاری نیز ایده های خلاقانه خود را بیان کنید. بگذارید همه از مهارت های شما آگاه شوند. سخت کوشی های شما خیلی زود جواب خواهند داد. در مسایل عاطفی اگر در روزهای گذشته غمگین بودید، امروز این فرصت را دارید تا بیشتر به هم نزدیک شوید. برنامه تفریح و سرگرمی ترتیب دهید و با هم بیرون بروید. اجازه دهید شادی در زندگی شما زیاد شود. حتی می توانید با دوستان مشترک بیرون بروید. وقتی در میان دوستان هستید، به شما خوش می گذرد.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین شهریور

امروز هم سرشار از انرژی های مثبت است. همه چیز بر وفق مراد پیش خواهد رفت و احساس خوشبختی خواهید داشت. این حس در مسایل عاشقانه قوی تر است. حلقه دوستان خود را گشترده تر کنید. به آنها نزدیک شوید. بدانید آنها نیز از این امر استقبال خواهند کرد. این نشان دهنده خوش بینی و خونگرمی شماست. از انرژی بالای خود بهره ببرید و نگذارید به هدر رود، به خصوص اگر می خواهید چیزی را بفروشید. البته توقعاتتان باید واقع گرایانه باشد. حواستان باشد که چطور در محل کار افکار و نظرات خود را بیان می کنید. شاید پیشنهاد شما طور دیگری برداشت شود. در کل امروز حواستان را جمع کنید. در مسایل عاطفی هر دوی شما فرصت دارید که احساسات خود را بررسی کنید و همانی باشید که دوست دارید و به هم عشق و احترام داشته باشید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین مهر
زندگی اجتماعی شما امروز بهتر می شود. می توانید دوستان بیشتری داشته باشید. در کنار آنها لحظه های مفید و شادی را تجربه خواهید کرد. لازم نیست امروز همه کارها را با هم انجام دهید. برای کارهای خود برنامه ریزی کنید اما همه را یک جا انجام ندهید. این مساله به شما فشار وارد می کند و استرستان را زیاد می کند. از انرژی رقابتی امروز به نفع خود استفاده کنید. از چیزهای کوچک الهام ها بگیرید. شما چیزهایی بیش از آنچه فکر می کردید بدست می آورید. از چیزی نترسید تا موفق شوید. رابطه شما امروز محکم تر می شود. شاید زیاد محبت خود را نشان ندهید، ولی وفاداری شما کاملاً مشخص است و عشق شما واقعی، استوار و ماندگار است. اگر موضوعات مهمی بین شما دو نفر وجود داشته باشد، باید اکنون به آنها رسیدگی کنید. زیرا امروز حل کردن آنها راحت تر است.

 فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین آبان

امروز خبرهای مالی بسیار خوبی خواهید شنید. این به شما انرژی مضاعف می دهد. اگر پاداشی دریافت کنید، بدانید که کاملا لیاقت آن را دارید. شما مدتها است که سخت کار می کنید. در این مدت احترام مدیر و تحسین همکارانتان را بدست آورده اید. در محل کار بهتر است که کمی هم به خودتان استراحت بدهید. سطح انرژی شما بسیار بالاست و حس می کنید شدت رقابت شما بالا رفته است. سعی کنید معقول رفتار کنید و واقع گرا باشید. در مسایل عاطفی خیلی هم منطقی و سخت‌گیر نباشید. باید در مورد مشکلاتی که با هم دارید حرف بزنید تا برطرف شوند.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین آذر

امروز خود را برای استقبال از مهمانان آماده کنید. افرادی که وارد خانه شما می شوند، می توانند ایدده های مالی یا کاری بسیار خوبی برای شما داشته باشند. شاید این افراد همکاران شما باشند یا در حوزه کاری شما فعالیت داشته باشند. از این فرصت استفاده کنید. باید تنبلی را کنار بگذارید. بر اطلاعات و دانش خود بیفزایید و پیشرفت را برای خود هدیه بیاورید. انرژی امروز موجب می شود که هماهنگی واقعی و ماندگاری بین شما و شریک زندگی تان بوجود بیاید. ولی فعلاً باید به این فکر کنید که چطور همه چیز را درست کنید و در این راه عمل گرا باشید. هر مقدار زمان و انرژی روی آن بگذارید مفید واقع می شود و رابطه شما بهتر می شود.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین دی
امروز همه حواس خود را به کار و اخبار مالی بسپارید. می توانید اطلاعات بسیار خوبی دریافت کنید که ارمغان پولی زیادی برای شما دارد. یا احتمالا با افرادی آشنا می شوید که ایده های بسیار خوبی در ذهن شما به وجود می آورند. در اجتماعات شرکت کنید. همه حرف ها را با دقت گوش کنید. این را هم بدانید مشکلات کاری دیروز امروز بیشتر می شوند، زیرا افراد دیگری هم درگیر این مساله می شوند. هر کسی نظر خودش را می دهد اما اکنون زمان خوبی برای بحث نیست و نباید قضیه را از آنچه هست بدتر کرد. در مورد مسایل عاطفی علاقه خود را به کسی که دوستش دارید، بیان کنید. او را به شام دعوت کنید یا برایش هدیه بخرید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین بهمن

امروز در زمینه مسایل مالی مطالعه خود را بیشتر کنید. در اینترنت یا مقاله ها و کتاب ها به دنبال روش های مناسب برای افزایش درآمد خود باشید. انرژی های امروز بسیار خوب هستند و می توانید در این مسیر بسیار موفق باشید. اگر کنفرانسی در این باره وجود دارد، حتما شرکت کنید. در مسایل عاشقانه شاید چندان احساساتی نباشید. اما اگر قرار است به ملاقات عشقتان بروید، سرحال باشید و بهترین لباس های خود را بپوشید. خوب است بدانید که گاهی بهترین روابط از دوستی های ساده و بی ریا آغاز می شوند و گرمی و شور عشق به تدریج و با گذشت زمان شروع می شود.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین اسفند

امروز نمی توانید حد تعادل را نگه دارید. یا صفر هستید، یا صد. این مساله، روز را برایتان کمی دشوار می کندو نمی توانید روی چیزی درست تمرکز کنید. اما سعی کنید با شرکت در جمع های دوستانه یا خانوادگی این تنش های درونی را از خود دور کنید. در مسایل کاری هم سطح تمرکز خود را افزایش دهید. اطلاعاتی که می شنوید را به درستی استفاده کنید. در مسایل عاطفی، می توانید با حضور در جمع های دوستانه، با فردی آشنا شوید. یا اگر در رابطه دایمی هستید، این فرصت را دارید تا با او در مورد علاقه و عشق خود حرف بزنید. بگذارید تا عشقتان بداند که گاهی سرتان شلوغ است و این به معنای کم شدن احساسات شما نیست.

فال روزانه پنجشنبه

сердечкоهر روز با  فال روزانه با شما هستیمсердечко

فال روزانه پنجشنبه

برچسب ها :


ارسال نظر