سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

قهرمان مسابقات قفسی جهان در حین مبارزه پایش از مچ شکست

دسته بندی: اخبار جالب, حوادث | نویسنده : saeed |

  

قهرمان مسابقات قفسی جهان در حین مبارزه پایش از مچ شکست ،  اندرسون سیلوای برزیلی قهرمان مسابقات قفسی جهان در حسین مسابقه در اثر اصابت ساق پای او به زانوی حریفش، دچار شکستگی جدی از ناحیه مچ پا شد. این فایتر قدر مسابقات mma به دلیل ساختار بدنی خاص سالها قهرمان بلامنازع در این رشته بوده است.

مسابقات کشتی کج انواع و اقسام مختلفی دارد که هر کدام به  صورت خاصی انجام میشود و قوانین خاص خودش را دارد، کشتی کج قفسی به دو شکل برگزار میشود:

Steel Cage (به معنای قفس فولادی) یک مسابقه ی بسیار بسیار خشن که بی چون و چرا با خون و خون ریزی همراه است. این یک مسابقه ی کاملا متفاوت است که افراد بین ۲ تا ۶ نفر هستند و به این صورت اجرا می شود:

اگر افراد ۶ نفر باشند: یک قفس بسیار بزرگ که از زنجیرهای فولادین ساخته شده و حدود ۲۰ تن وزن دارد در اطراف رینگ قرار می گیرد. این قفس یک در دارد که افراد از آن داخل و خارج می شوند و به غیر از آن راهی به بیرون نیست.

در چهار گوشه قفس که کمی از رینگ فاصله دارد ۴ قفس کوچکتر موجود است که ۴ نفر اول داخل آنها می روند و در از خارج قفل می شود. ۲ نفر آخر هم در وسط رینگ قرار می گیرند. زنجیرهای قفس آنقدر محکم و خشنند که اگر ۲ بار سر کسی به آنها کوبیده شود خون صورتش را می پوشاند.

۲ نفر وسط رینگ با هم مبارزه می کنند و هر کس سعی می کند با پین فال کردن نفر دیگر او را از میدان به در کند. کمی که از مسابقه می گذرد، در این حین که دونفر مشغول مبارزه هستند میان اسم های ۴ نفری که در قفسند قرعه کشی می شود و اسم هرکس انتخاب شد به رینگ می آید و مشغول مبارزه می شود.

این قرعه کشی تقریبا هر ۱۰ دقیقه انجام می شود و همه بیرون می آیند. در نهایت ۲ نفر باقی می مانند که با پین فال کردن یکدیگر به پیروزی خواهند رسید. و از رینگ فرار کردن یه مقدار برای آنها افت دارد !

همانگونه که گفته شد این مسابقه در قفس است  و استفاده از وسایل خظا محسوب میشود، .یک قفس سربسته روی رینگ قرار می گیرد یعنی دو کشتی گیر در یک قفس باید مبارزه کنند که راهی به بیرون وجود ندارد .

قهرمان مسابقات قفسی جهان در حین مبارزه پایش از مچ شکست

با پین و سابمیشن می توان کار را تمام کرد . زیبا ترین مسابقات hell in a cell بازی هایی بوده که آندرتیکر در آن شرکت داشته است . مثل بازی آندرتیکر در برابر ادج – باتیستا – کین و البته بازی آندرتیکر در برابر مرحوم بیگ باس من در رسلمنیا ۱۵ که در آخر بازی ، آندرتیکر ، بیگ باس من رو دار زد ! البته علت مرگ او چیز دیگری است .

Hell in a cell match (به معنی جهنم در یک سلول)  که در این حالت سقف قفس باز است و افراد باید از آن بالا رفته و فرار کنند. این مسابقه که در قفس برگزار میشود، بازیکنان میتوانند از قفس بیرون بیایند حتی بالای قفس بروند .

قهرمان مسابقات قفسی جهان در حین مبارزه پایش از مچ شکست

بالای این قفس سقف دارد . شمارش داور در همه جا وجود دارد. همه چیز آزاد است و میتوانند از وسایل استفاده کنند و به صورتهای مختلف انجام میشود، افراد مقدار کمی جا دارند تا پایین رینگ رفته و از زیر رینگ وسایلی را بردارند.

وضعیت مشابه برای رقیب اندرسون و ناراحتی و تأسف او… و شادمانی نامردانۀ رقیبش از مصدومیت اندرسون، …. دو شخصیت متفاوت! چه کسی مبارز واقعی است؟

قهرمان مسابقات قفسی جهان در حین مبارزه پایش از مچ شکست

قهرمان مسابقات قفسی جهان در حین مبارزه پایش از مچ شکست

قهرمان مسابقات قفسی جهان در حین مبارزه پایش از مچ شکست

برچسب ها :


ارسال نظر