سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

فال روزانه – سه شنبه ۱۳۹۳/۰۷/۸

دسته بندی: فال روزانه, گوناگون | نویسنده : NaZaniiin |

  

 любовь فـال روزانـه اختصاصـی سایـت کـوچـولـو любовь

فال روزانه – سه شنبه ۱۳۹۳/۰۷/۸


فال روزانه متولدین فروردین

امروز تا می توانید ارتباط های اجتماعی خود را توسعه دهید. با افراد تازه دوستی نزدیک آغاز کنید. البته مراقب باشید  تا جایگاه خود را از دست ندهید. این افراد موجب می شوند تا باورهایتان در زندگی تغییر کند. باید سعی کنید به واسطه این تغییرات، به سمت پیشرفت بیشتر در زندگی پیش بروید. اگر انگیزه و علایق خود را دنبال کنید، حس بهتری خواهید داشت. بهتر است از چیزی نترسید. در رابطه عاطفی خود فقط بدین دلیل که از آینده مطمئن نیستید دلیل نمی شود که از آن بترسید. بی تصمیمی در مورد نحوه انجام کار امروز شما را فلج می کند. با عشقتان حرف بزنید و تصمیم گیری کنید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین اردیبهشت

انرژی امروز باعث می شود که شما بیرون بروید و در بحث ها و صحبت ها شرکت کنید و به گروه ها بپیوندید و در تعدادی از پروژه های اجتماعی شرکت کنید و حیات عشقی خود را بهبود دهید. امروز باید حرف بزنید. ایده ها و خواسته های خود را بیان کنید. شنیدن نظر شما برای دیگران بسیار مهم است. در رویدادها شرکت کنید و دید خود را گسترش دهید. امروز به ندای درونتان گوش دهید. ندای درون شما بیشتر از شما می داند. زمانی را به تنهایی سپری کنید. این زمان بسیار ارزشمند است. دیدگاه هایی که دریافت می کنید بسیار برایتان سودمند خواهند بود. به عشقتان هم بگویید که برای تصمیم گیری به کمی تنهایی نیاز دارید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین خرداد

امروز انرژی های بسیار در هوا جاری است. از آن برای پیشرفت و توسعه دایره دوستان خود بهره بگیرید. آنچه در ذهن دارید را بیان کنید و آنچه باید انجام شود را انجام دهید. طبیعت فعال و منعطف شما امروز برجسته می شود. امروز افراد در محل کار سراغتان می آیند و باید رویکردی هنری داشته باشید. از نشان دادن تخیل باورنکردنی خود نترسید. این ویژگی چیزی نیست که آن را پنهان کنید. باید به آن افتخار کنید. در مسایل عاطفی اگر می خواهید کسی را تحت تأثیر قرار دهید، باید بزرگ فکر کنید و بتوانید در مورد بعضی چیزها در حد یک کارشناس حرف بزنید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین تیر

امروز انرژی خوبی دارید اما به کمک دیگران نیز نیاز دارید. از کمک خواستن خجالت نکشید. همه انسان ها به مشورت و یاری اطرافیانشان نیاز دارند و شما نیز از این قاعده مستثنا نیستید. فکر نکنید که می توانید مشکلات خود را به تنهایی حل کنید. فقط صحبت کردن در مورد مسائل می تواند مساله ای که مدتی است ذهن شما را مشغول کرده حل کند. می توانید با کمی آماده سازی خودتان را به سمت موفقیت سوق دهید. برای جلب توجه فرد مورد علاقه تان، صراحت کلام داشته باشید. با حرف های ارزشمند می توانید خودتان را در دل او جا کنید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین مرداد

امروز خلاقیت شما زیاد می شود. خوب است آنها را به زبان بیاورید تا دیگران نیز بدانند چه مهارت هایی در وجود شما هست. در مورد هزینه و خرج‌های خود خوب فکر کنید. برای اینکه در کارتان موفق شوید، باید دانش خود را نیز توسعه دهید. باید اطلاعات زیادی کسب کنید. از این همه انرژی و هیجان به نفع خود بهره بگیرید. اگر شما علاقه دارید به اینکه به فرد خاصی نزدیکتر شوید، باید با دانش و کارشناسی خود او را مجذوب کنید. امروز دیگران دوست دارند دنباله رو باشند و زمان خوبی برای پیاده کردن یکی از ایده های جدیدتان است.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین شهریور

امروز دوره برخی رویدادها ذهنتان را درگیر خواهد کرد. با خود تصور می کنید که همه اتفاق های بد برای شما روی می دهند. اما این طور نیست. زندگی فراز و فرود دارد. با کمی فکر و مدیریت کارها می توانید منتظر روزهای بهتر باشید. اگر می توانید امروز را مرخصی بگیرید و به افکار و احساسات خود رسیدگی کنید. با حرف زدن احساس بهتری به زندگی پیدا خواهید کرد. دوست دارید امروز چند نفر را به منزل دعوت کنید و بنشینید از هر دری با هم حرف بزنید و در عین حال دایره دوستان خود را گسترده تر کنید. اعتماد به نفس شما امروز بالا است و این رابطه شما با دیگران را آسانتر از همیشه می کند. زمان خوبی برای تماس گرفتن با افرادی است که خیلی وقت است با آنها حرف نزده اید. شاید فرد مورد علاقه شما هم در میان آنها باشد.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین مهر
یک روز بسیار خوب و عالی در پیش دارید. می توانید از هوشیاری و زیرکی خود برای توسعه ارتباط ها استفاده کنید. در نشست و برخاست با انسان های جدید، از دیدگاه آنها بهره بگیرید. هرچه اطلاعات شما بیشتر باشد، مجهزتر خواهید شد و تصمیمات مهمتر و بهتری خواهید گرفت. ایده هایی که به ذهنتان می رسد را بنویسید تا در فرصت مناسب از آنها استفاده کنید. شما منتظر شنیدن خبری از سوی فردی هستید تا قدم بزرگی بردارید. نگران نباشید. صبر کنید تا اطلاعات لازم به دستتان برسد و سپس اقدام کنید. در مسایل عاطفی می توانید خود را به عشقتان نزدیک تر کنید. با او در مورد احساسات خود حرف بزنید اما هیچ تصمیمی اتخاذ نکنید.

 فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین آبان

امروز یکی از اطرافیان شما با مشکل مواجه می شود و حس انسان دوستی شما می خواهد به او کمک کند. این کار خوبی است. اما خودتان را از کار زندگی نیندازید. در درجه اول اهمیت شما هستید و باید به این نکته توجه داشته باشید. شما امروز دوست دارید کمی تنها باشید اما درست این است که دایره دوستان خود را توسعه دهید. امروز ملاقات با افراد جدید به نفعتان است. امروز شما در مورد حیات عشقی خود ماجراجو تر شده اید. حتی ممکن است بجای کار کردن رویاپردازی کنید. با عشقتان قرار بگذارید و روحیه خوب خود را به او هم منتقل کنید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین آذر

امروز از نشان دادن احساسات خود خجالت نکشید. راه های ارتباطی را باز کنید. انسان های جدید پیدا کنید و با آنها معاشرت کنید. در کنار آنها دیدگاه های تازه می یابید و باورهایتان به زندگی تغییر می کند. این فرصت خوبی برای نقشه کشیدن برای آینده است. علاقه مندی های خود را فهرست کنید و برای آنها برنامه ریزی داشته باشید. شاید کمی ذهنتان پراکنده فکر کند اما سخت نگیرید. در میان انسان های جدید شاید با فردی آشنا شوید که جذابیت بسیار برای شما دارد. او نیز از رفتار و گفتار شما خوشش خواهد آمد و این می تواند آغاز یک آشنایی باشد.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین دی

امروز خیلی دوست ندارید کار کنید. از مسوولیت های خود شانه خالی می کنید. اما این برای موقعیت کاری و اجتماعی شما چندان خوب نیست. به ویژه که شاید اطرافیان از این کار ناراحت بشوند. صادق باشید اما کارهایتان را نیز انجام دهید. از احساسات و عواطف خود دفاع کنید. دیگران هم از عواطف خود دفاع می کنند. ترجیحا واکنش تند و شتابزده انجام ندهید. امروز باید یک کلاس آموزشی یا دوره درسی را بگذرانید که برای شما فرصت های خوبی در آینده می آورد. این باعث می شود که افراد همفکری را ملاقات کنید که علایق مشترکی با شما دارند. در میان آنها شاید با فرد جدیدی هم آشنا شوید. با هم قرار ملاقات فردی بگذارید و بیشتر به هم نزدیک شوید.

 

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین بهمن

امروز خودتان را به جریان عادی زندگی بسپارید. بگذارید هر اتفاقی می خواهد روی دهد. با افرادی که مدتی است از آنها خبری نگرفته اید تماس بگیرید. امروز در موقعیت های غیرمنتظره می توانید بسیار مفید واقع شوید. هرچه کمتر برنامه ریزی کنید، بیشتر موفق می شوید. امروز وظیفه مهمی بر گردنتان است که باید آن را تمام کنید. به جزئیات گیر ندهید. اولین واکنش شما این است که تظاهر کنید کارهای مهمی برای انجام دادن دارید. قبل از هر چیز به اولویت های خود توجه داشته باشید. در روابط عاطفی خود شاید کمی گیج باشید اما سعی کنید روی احساسات خود مدیریت داشته باشید. امروز از همیشه گیج تر هستید و نمی دانید چه کنید. باید به عشقتان بگویید که چقدر این موقعیت برای شما دشوار است.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین اسفند

امروز خودتان باید همه کارهایتان را انجام دهید. هیچ دست کمکی به سمت شما دراز نخواهد شد. بنابراین اراده کنید و کارهایتان را خودتان انجام دهید. سعی کنید در جمع های غیب شرکت نکنید این برای موقعیت اجتماعی شما چندان مناسب نیست. امروز در محل کارتان جزئیات را با دقت بیشتری انجام دهید. شاید بخواهید با بی دقتی و حواس پرتی کارها را تمام کنید. ولی مهم است که تمام جزئیات و خرده کاری ها را تمام کنید و اطرافیان خود را تحت تأثیر قرار دهید. در مسایل احساسی، نسبت به فردی احساسات و عواطف مبهم دارید. شاید لازم باشد با او حرف بزنید و ببینید آیا واقعا فرد مورد شما هست یا خیر.

فال روزانه پنجشنبه

сердечкоهر روز با  فال روزانه با شما هستیمсердечко

فال روزانه پنجشنبه

برچسب ها :


ارسال نظر