سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

انتخاب کولر

دسته بندی: اخبار علمي | نویسنده : مرتضی | بدون نظر

  

کولر گازی

 این نوع کولرها برخلاف کولرهای آبی رطوبت محیط را افزایش نمی دهندو برای مناطقی که رطوبت بسیار دارند کارایی زیادی دارد. در گذشته از این نوع کولرها تنها در مناطق جنوبی استفاده می گردید اما اکنون در تمام نقاط از کولر گازی استفاده می شود.

کولر گازی

کولر گازی

و در مناطق مرطوب کارایی زیادی دارند. تا ۱۰ سال پیش کولرهای گازی تنها در شهرهای جنوبی کشور استفاده می شد اما چند سالی است که استفاده از آنها تقریبا در همه جا رایج شده است. نحوی عملکرد این کولرها به گونه ای که هوای درون خانه را به درون می کشند و خنک می کنند. بنابراین احتمال ورود هوای آلوده از بیرون خانه به درون آن بسیار کم است . اما مهم ترین مشکل در مورد این کولرها مصرف بالای انرژی توسط آن هاست که البته با نصب و نگهداری مناسب و با رعایت تناسب ظرفیت برودتی کولر با فضای موردنظر می توان این مشکل را نیز به حداقل رساند.

کولر گازی پنجره ای

کولر گازی پنجره ای

کولرهای گازی از نظر شکل ظاهری و نوع کاربردشان به دو نوع اصلی تقسیم می شوند : پنجره ای و اسپیلت . اسپیلت ها نسبت به پنجره ای برق بسیار کمتری را مصرف می نمایند .  اما اسپیلت ها از پنجره ای ها گران تر هستند که مصرف کمتر برق مصرفی این هزینه را جبران می کند.

کولرگازی اسپیلت

www.kharidcooler.com/select-cooler

هنگام خرید کولرهای گازی می بایست به نکات زیر توجه نمائید :

۱- هنگام انتخاب نوع و قدرت کولر گازی ابتدا ابعاد اتاق هایتان را در نظر بگیرید.

۲- برخی از کولرها دارای موتورهای بسیار قوی ای هستند که برای مناطق بسیار گرم و مرطوب ساخته شده و نیازی نیست که در شهری مثل تهران از آنان استفاده گردد.

۳- سعی کنید از کولرهای گازی که بصورت قاچاق وارد کشور می شوند خریداری نکنید چون اگرچه ارزان تر هستند اما ضمانت نامه ندارند و چندان قابل اعتماد نیستند.

۴- از فروشنده ی کولر آدرس نزدیکترین نمایندگی نصب و خدمات پس از فروش کولر را دریافت کنید.

۵- با استفاده از مواد ضد زنگ نه تنها باعث طولانی شدن عمردستگاه و تبادل سریع سرما و گرما شوید بلکه در کاهش مصرف برق و راندمان نهایی نیز تاثیر متقابل دارد.

۶- کولرهای گازی داراری درجه ی تنظیم دما هستند که با  تنظیم این درجه روی ۱۸ تا ۲۲ سبب می شود وقتی هوای اتاق به این درجه رسید، خود به خود کولر خاموش شود و انرژی کمتری مصرف شود.

برچسب ها :


ارسال نظر