سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

فال روزانه – پنجشنبه ۱۳۹۳/۰۷/۱۰

دسته بندی: فال روزانه, گوناگون | نویسنده : NaZaniiin |

  

 любовь فـال روزانـه اختصاصـی سایـت کـوچـولـو любовь

فال روزانه – پنجشنبه ۱۳۹۳/۰۷/۱۰


فال روزانه متولدین فروردین

امروز از مسایلی که می شنوید و اتفاق هایی که برایتان رخ می دهد نهراسید. شاید بیشتر حواس شما روی نقاط منفی شغلتان متمرکز باشد. این تمرکز شامل تحقیق، جست‌وجو برای یافتن کار جدید یا کارهای ساده و پیش پا افتاده ای همچون مرتب کردن فایل ها و کارهای خود است. شاید در این رابطه واکنش های شدید داشته باشید. از نظر عاطفی نیز کمی احساساتی خواهید بود و تمایل دارید تا مورد درک طرف مقابل قرار بگیرید. برای تحقق این خواسته باید خودتان تلاش کنید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز شاهد پیشرفت بیشتری نسبت به هفته های گذشته خواهید بود. این پیشرفت بر روند پروژه کاری شما تاثیر مثبت بسیاری دارد. آیا در حال حاضر در کسب‌وکار خود با کسی شریک هستید؟ با همکاری در انجام این پروژه موفق و پیروز می شوید. امروز  شاید احساس کنید قدری رقابت میان شما و فرد مورد علاقه‌تان به وجود آمده است و این در مورد مسایل احساسی است. یعنی یکی از شما احساس می کند بیشتر از دیگری در این رابطه مایه گذاشته است. اما حقیقت این است که هر دوی شما برای حفظ رابطه از هیچ تلاشی فروگذار نکرده اید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین خرداد
امروز شاید لازم باشد در زیرساخت خانه خود تغییراتی به وجود بیاورید. پس از تعمیر آنها خیالتان راحت خواهد شد. البته توجه داشته باشید در این کارها با اعضای خانواده مشورت کنید و از کارشناسان استفاده کنید زیرا ممکن است به جای درست شدن، خراب تر از قبل بشوند. در مورد زندگی عاطفی، امروز شاهد اتفاق عجیبی خواهید بود. امروز فردی را ملاقات می کنید که قبلا او را دوست می داشتید و این موضوع برای نامزد شما غیر قابل تحمل است. وظیفه شما این است که به نامزد فعلی خود این اطمینان را بدهید چیزی میان شما نیست و هر آنچه بوده در گذشته ها باقی مانده است.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین تیر
امروز همه تمرکز خود را روی نوشتن مطلب خلاقانه می گذارید. همه ذهن شما امروز درگیر مساله ای است که نمی توانید در دنیای واقعی آن را پیاده سازی کنید و این مساله ناراحتتان می کند. اما نگران نباشید، نتیجه همه تلاش هایتان بسیار خوب خواهد بود. امروز شاید فرد مورد علاقه شما کمی بدخلقی و بهانه گیری کند اما خیلی این مساله را جدی نگیرید. او احساس می کند بیشتر از شما در این رابطه تلاش کرده است و همین موجب دلخوری او شده است. سعی کنید با آرامش و مهربانی او را آرام کنید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین مرداد

امروز ممکن است دوست داشته باشید به جای انجام کارهای معمول و همیشگی، کارهای عجیب و غیر معمول انجام بدهید. ایده بدی هم نیست. شاید امروز رابطه خانوادگی شما کمی دچار خدشه شود. با یکی از دوستان قابل اعتماد خود در این مورد حرف بزنید. اما توجه داشته باشید که نباید روابط خانوادگی خود را خراب کنید زیرا این مساله شما را عقب نگه می دارد. از نظر احساسی نیز این درگیری را در خود دارید آیا نامزد فعلی شما واقعا همان فردی است که می خواهید همیشه با او باشید!

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین شهریور
کتاب و مطالعه فقط برای سرگرمی شما نیست، باید از آنها موضوعات زیادی یاد بگیرید. مطالعه کتاب تغییراتی در زندگی شما به وجود می آورند. یا شاید در میان این کتاب ها بتوانید رازی که مدت ها ذهنتان را مشغول کرده بود را کشف کنید. امروز شاید تمایل داشته باشید وارد رابطه جدیدی بشوید. امروز فرصت خوبی برای این کار است. از لحظه های خود نهایت استفاده را ببرید شاید دیگر چنین موقعیتی برای شما پیش نیاید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین مهر

امروز به راه های غیرمعمول برای افزایش حقوق خود فکر خواهید کرد. شما همیشه به شم اقتصادی خود ایمان دارید اما امروز بیشتر از هر زمان دیگر به آن تکیه می کنید. البته عقل و احساس شما با هم در تضاد هستند. برای خلاصی از این تضاد و عدم توانایی برای تصمیم گیری از یک کارشناس کمک بگیرید. اگر کارشناسان هم با احساسات شما موافق بودند، پس دست به کار شوید. در مسایل عاطفی اگر ناراحتی میان شما وجود دارد، با حرف زدن برطرف کنید. شما هر دو همدیگر را دوست دارید و حیف است که خراب شود.

 فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین آبان

امروز یک دوست می تواند همه زندگی شما را تحت تاثیر خود قرار دهد. او با حرف یا کارهای خود کاری می کند که شما از نظر فکری و رفتاری دچار تغییرات اساسی بشوید و خودتان هم متوجه این اتفاق نیستید. شاید این مساله موجب تعجب شما بشود اما ناراحت نباشید. همه مردم تغییر می کنند و خوشبختانه تغییرات شما نیز در جهت مثبت و بهبود شرایط زندگی شما خواهد بود. از نظر احساسی نیز رقابت عجیبی میان شما و فرد مورد علاقه تان پیش خواهد آمد و جالب این جاست، این رقابت باعث بیشتر نزدیک شدن شما به هم و عمیق تر شدن عشقتان می شود.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین آذر

امروز موقعیت بسیار خوبی برای شما پیش می آید که بسیار باعث تعجب شما می شود. این موقعیت مثل این است که شما اکنون کارمند بانک هستید اما کاری با فعالیت بیشتر و فضای گسترده تر برای یادگیری و پیشرفت به شما پیشنهاد می شود. این موقعیت را با شک و ترس از بین نبرید. اگر موقعیت پیش آمده را دوست دارید، برای به دست آوردن آن اقدام کنید. در مسایل عاطفی، با عشقتان حرف بزنید و اگر مشکلی هست با هم برطرف کنید. می توانید او را به شام دعوت کنید یا با هم به مکانی بروید که او دوست دارد. با این کار موجل دوام رابطه خود می شوید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین دی

امروز دچار تغییرات اساسی در زندگی خواهید شد. به طور مثال، تصمیم می گیرید تحصیلات خود را ادامه دهید یا به کشور دیگری نقل مکان کنید تا با گروه خاصی در ارتباط نزدیک باشید. با توجه به شخصیت شما ممکن است این تغییرات کمی ترسناک به نظر برسند. اما جای هیچ نگرانی نیست. به این فکر کنید این موقعیت ها فقط یک بار در خانه آدم را می زنند و با هراس های خود آن را از دست ندهید. از نظر احساسی، از انرژی های امروز برای بهبود رابطه عشقی خود استفاده خواهید کرد. بهتر است فرد مورد علاقه خود را به شام در یک رستوران زیبا دعوت کنید و صحبت های پرمحبت و گرمی با هم داشته باشید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین بهمن

امروز ارزش و احترام شما مورد حمله قرار خواهد گرفت. یکی از همکاران کاری انجام می دهد که چندان مورد علاقه شما نیست و نمی خواهید با او شریک شوید. شاید با هم درگیری لفظی پیدا کنید و شاید موجب شود تصمیم بگیرید کار خود را عوض کنید. اما عاقل باشید و از روی هیجان تصمیم نگیرید. از نظر احساسی هم امروز همچون یک کودک پاک و ساده و سرشار از انرژی خواهید بود. از این فرصت نهایت استفاده را ببرید. شاید امروز شما دونفر کارهای عجیبی انجام دهید و از این کار لذت ببرید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین اسفند

اگر در کار خود  با کسی شریک هستید، شاید لازم باشد با هم ارتباط بیشتری با هم داشته باشید و ایده ها، فرضیه ها، اهداف، راهکارها و برنامه ریزی های خود را بایکدیگر به اشتراک بگذارید. امروز بیشتر تمرکز خود را بر شراکت متمرکز کنید و برای کارهایتان برنامه ریزی طولانی مدت داشته باشید. از نظر عاطفی، اگر منتظر شاهزاده قصه ها هستید تا به قلمرو شما وارد شود، باید خودتان هم نگاهتان را تغییر دهید و طور دیگری به رویدادها نگاه کنید. اگر نگاه خود را تغییر دهید با فرد مورد علاقه خود ملاقات خواهید کرد و می توانید یک رابطه شاد و لذت بخش را با او آغاز کنید.

فال روزانه پنجشنبه

сердечкоهر روز با  فال روزانه با شما هستیمсердечко

فال روزانه پنجشنبه

برچسب ها :


ارسال نظر