سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

فال روزانه – شنبه ۱۳۹۳/۰۷/۱۲

دسته بندی: فال روزانه, گوناگون | نویسنده : NaZaniiin |

  

 

 любовь فـال روزانـه اختصاصـی سایـت کـوچـولـو любовь

فال روزانه – شنبه ۱۳۹۳/۰۷/۱۲


فال روزانه متولدین فروردین

امروز بهترین زمان برای برنامه ریزی برای آینده و تعیین هدف های بزرگ است. انرژی شما زیاد است و می توانید با برنامه ریزی درست همه کارهایی که در سر دارید را به خوبی انجام دهید. نه تنها از نظر جسمی، بلکه از نظر روحی و فکری نیز در شرایط بسیار خوبی قرار دارید که اتفاق های خوبی برای شما رقم می زند. در محل کار با همکاران همفکری کنید تا با کمک ایده های شما، پروژه در حال اجرا با سرعت بیشتری پیش رود. در کنار عشقتان نیز می توانید شادی و آرامش زیادی را تجربه کنید. گویا همه ناراحتی ها از بین رفته اند و هر دو عشق بسیاری را به هم احساس می کنید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز بیشتر روی منطق کار می کنید و کمتر از همیشه به احساسات خود اجازه دخالت می دهید. برای اینکه موفقیت بیشتری داشته باشید، حتما با یک کارشناس در مورد ایده های خود صحبت کنید. یا حرف زدن با افرادی که تجربه بیشتری دارند باعث می شود تا برای مشکلات کاری یا اقتصادی راه حل های مناسب تری بیابید. درک درونی خود را نسبت به مسایل توسعه دهید و چشم انداز وسیع تری داشته باشید. از نظر احساسی نیز باید رویدادهای ناگوار و بحث های موقتی و گاه و بیگاه را در زندگی فراموش کنید و برای رابطه خود ارزش و احترام بیشتری قایل شوید. تکیه روی جزئیات فقط شما را از واقعیت های زیبا دور می کند.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین خرداد

امروز ممکن است از شغل یا مهارت مدیریت مالی خود برای کمک به یک دوست یا گروهی از دوستان استفاده کنید. از مهارت های کلامی خوبی که دارید به نفع خود و شرایط خود استفاده کنید. دانش و اطلاعات شما در زمینه کارهایی که انجام می دهید بسیار زیاد است. اما از مشورت با افراد کارشناس و باتجربه غافل نشوید و بدانید تاثیر موثرتری در روند پیشرفت شما خواهند داشت. در مسایل عاطفی، با کلمات پرمهر می توانید برای  تحت تاثیر قرار دادن فردی که او را دوست دارید، استفاده کنید. البته منظور این نیست که چرب زبانی کنید زیرا تاثیر برعکس خواهد داشت. اما با صداقت و از ته دل به طرف مقابل ابراز محبت کنید، مطمئن باشید او نیز صداقت شما را درک خواهد کرد و رابطه شما صمیمی تر خواهد شد.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین تیر

امروز از نظر مالی و کاری در موقعیت بسیار خوبی قرار دارید و به خوبی می توانید برای آینده شغلی خود برنامه ریزی کنید. به طور جالبی همه نگرانی های مالی شما امروز از بین می روند و با ذهن باز می توانید برای فرصت های بهتر و شغل های مناسب تر تصمیم گیری کنید. این را بدانید که همه تلاش هایی شما در طول هفته های گذشته امروز به نتیجه خواهد رسید. احتمالا قراردادی را امضا می کنید که به نفع شما است. همین خوشحالی ها باعث می شود تا هنگام غروب، با عشق خود به رستورانی رمانتیک بروید و با شادمانی در مورد این موفقیت ها با او حرف بزنید. از انرژی های مثبت و لحظه های خوب امروز در کنار فرد مورد علاقه تان نهایت استفاده را ببرید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین مرداد

امروز دایما در حال فکر و برنامه ریزی برای آینده هستید. می خواهید پیشرفت کنید و از موقعیت کنونی خود صدپله جلوتر بروید. شما توان و استعداد این کار را دارید و فقط باید مهارت های خود را باور داشته باشید. شاید لازم باشد برای این هدف یک دوره آموزشی در زمینه شغل موردنظر پشت سر بگذارید تا با دست پر در مسیر اهداف خود گام بردارید. تعطیلاتی که مدت ها منتظر آن بودید را نیز امروز به دست خواهید آورد. اما پیش از رفتن باید یک سری کارهای دفتری و تشریفات اداری را پشت سر بگذارید. باید بدانید که همسر یا فرد مورد علاقه تان امروز برنامه ای دارد تا شما را هیجان زده و خوشحال کند. خود را برای سوپرایزهای عالی آماده کنید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین شهریور
امروز با کسب اطلاعات از جاهای مختلف و تحقیق در زمینه شغلی خود می توانید موقعیت خود را ارتقا دهید. البته باید از خلاقیت و هوش ناخودآگاه خود نیز برای این امر استفاده کنید. این را بدانید که بینش درونی به شما کمک می کند تا در زمینه کار و مسایل اقتصادی تصمیمات بهتری اتخاذ کنید. ابتدا در مورد نتیجه کارها، تحقیق و مطالعه کنید و سپس پا در مسیر انجام آنها بگذارید. از نظر عاطفی امروز احتمالا یک سوپرایز خوب از طرف فرد موردعلاقه تان دارید. او شما را شگفت زده خواهد کرد و باعث می شود تا احساسات بسیار خوب و عاشقانه ای داشته باشید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین مهر

امروز بهتر است بیشتر زمان خود را به خانواده و دوستان نزدیک اختصاص دهید. شاید در روزهای گذشته خیلی مشغول کار بوده باشید و زمان آن رسیده تا کمی به ارتباط های شخصی خود رسیدگی کنید. در مراسم و جمع های غیر کاری حاضر شوید و از انرژی خوب اطرافیان برای بهبود روحیه خود استفاده کنید. اگر در نظر دارید شراکت جدیدی در زمینه کار و بیزینس برای خود دست و پا کنید، بهتر است همین امروز دست به کار بشوید. این را بدانید که انرژی های مثبت امروز شما را به سمت موفقیت های آینده سوق می دهند. این موفقیت ها فقط در زمینه رابطه خانوادگی یا شغلی نیست، بلکه از نظر احساسی نیز روز سرشار از زیبایی و خوشحالی را پشت سر خواهید گذاشت.

 فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین آبان

انرژی های امروز بسیار خوب و زیاد هستند و این موجب می شود تا روحیه بسیار بهتر از چند روز گذشته داشته باشید. امروز برای انجام صحیح و دقیق کارها مورد تحسین و قدردانی قرار می گیرید. همه کارهایی که مدت ها قصد انجام آن را داشته اید امروز می توانید به نحو احسن انجام دهید. همه این تلاش ها باعث تضمین آینده شما می شوند و سطح اطلاعاتی شما را افزایش می دهند. به طور کلی، در زمینه کسب و کار یک روز عالی در پیش دارید. از نظر عاطفی نیز در حالت های عجیبی قرار دارید و به کارهای فانتزی دست می زنید. احتمالا امروز می توانید با فردی که مدت ها ذهن شما را به خود مشغول کرده است رابطه نزدیک پیدا کنید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین آذر

باید بدانید هوا امروز سرشار از انرژی های خوب و مثبت است. توان جسمانی و فکری شما در حد بالایی است و خلاقیت بسیار زیادی هم دارید. همه این موارد در کنار هم موجب می شوند تا در کار و پیشه خود یک روز مملو از موفقیت را پشت سر بگذارنید. سختکوشی های شما در روزهای گذشته بالاخره امروز نتیجه می دهند. می توانید با فکر باز برای آینده بهتر برنامه ریزی کنید و در راه موفقیت های جدید قدم بگذارید. امروز ارتباط بسیار گرم و خوبی با دوستان، همکاران و همسایه های خود خواهید داشت. از نظر احساسی نیز بسیار شاد خواهید بود و می توانید  بعدازظهر را با فرد مورد علاقه خود خوش بگذرانید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین دی

از نظر شغلی، یک روز عالی در انتظار شما است. امروز احتمال دارد با فردی در مورد شراکت مالی ملاقات داشته باشید. این ملاقات زمینه ساز موفقیت های شغلی بسیار بهتر برای شما خواهد بود. تصمیماتی که امروز می گیرید به نفع آینده شما خواهد بود. نگرانی های مالی را کنار بگذارید و بدانید سرمایه گذاری در زمینه کاری که در دست انجام است، خیلی سریع به جیبتان بر می گردد و جای هیچ نگرانی نیست. از نظر عاطفی امروز خود را رها کرده و به دست سرنوشت و رویدادها سپرده اید. شاید رویاپردازی های زیادی هم در این زمینه داشته باشید اما بهتر است مقداری از ذهن خود را در همین دنیای واقعی حفظ کنید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین بهمن

امروز احتمالا با فردی ملاقات خواهید کرد که از نظر کاری بسیار به شما کمک خواهد کرد. کمک این فرد و اطلاعاتی که به واسطه دوستان کسب کرده اید شما را به سمت موفقیت های شغلی سوق می دهند. رویدادی اجتماعی نیز باعث می شوند تا اطلاعات مفیدی برای موفقیت بیشتر در شغل خود کسب کنید. امروز به احتمال زیاد با فردی روبه رو می شوید که مدت های زیادی است تمایل به آشنایی با او دارید. در واقع با فرد رویاهای خود ملاقات می کنید و این واقعه بسیار برایتان خوشحال کننده و شادی بخش است. اما باید واقع گرا باشید و به گونه ای رفتار کنید که رابطه شما دایمی شود.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین اسفند

امروز از انرژی های خوب سرشار است. می توانید به واسطه آنها در زمینه کاری خود ایده پردازی های خلاقانه و مفید داشته باشید. نگرانی های مالی و کاری نیز تا حد زیادی از بین می روند و به طور عجیبی مسایل اقتصادی به سمت بهبود پیش می روند. این مساله تاثیر بسیاری در روحیه شما دارد و می توانید برای آینده بهتر، برنامه ریزی های منطقی تری داشته باشید. خوش بینی و مثبت نگری شما زیاد است و کائنات امروز لبخند به لب و شادی به قلب شما هدیه خواهد کرد. می توانید از نظر احساسی یک ضیافت باشکوه برای خود و فرد مورد علاقه تان ترتیب بدهید. با صداقت در مورد حس های خود حرف بزنید و اجازه دهید نیروهای خوب، شما را بیشتر به یکدیگر نزدیک کند.

فال روزانه پنجشنبه

сердечкоهر روز با  فال روزانه با شما هستیمсердечко

فال روزانه پنجشنبه

برچسب ها :


ارسال نظر