سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

فال روزانه – دوشنبه ۱۳۹۳/۰۷/۱۴

دسته بندی: فال روزانه, گوناگون | نویسنده : NaZaniiin |

  

 любовь فـال روزانـه اختصاصـی سایـت کـوچـولـو любовь

فال روزانه – دوشنبه ۱۳۹۳/۰۷/۱۴


فال روزانه متولدین فروردین

امروز کمی ناراحتی در طالع شما وجود دارد. احتمالا از دست اطرافیان و حرف های آنها ناراحت می شوید و احساس می کنید درک درستی نسبت به شما ندارند. حتی شاید رفتار آنها گستاخانه به نظر برسد. اما هیچ واکنش منفی یا شتابزده نشان ندهید. دلیل این حس های منفی شاید فشارهای کاری باشد. باید مراقب نوع رفتاری که با دیگران دارید، باشید. در زمینه عاطفی، شاید فردی که قبلا او را دوست داشته اید دوباره وارد زندگی شما بشود. از این فرصت استفاده کنید و سعی کنید بیشتر او را بشناسید و در زمینه ارتباط برقرار کردن با کسانی که دوستتان دارند اطلاعات بیشتری کسب کنید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز مهم ترین و البته دشوارترین مساله، انتخاب مسیر درست و اولویت بندی کارها است. این را بدانید که انرژی های خوبی در هوا جاری است و می توانید ایده های بزرگ خود را اجرایی کنید. اگر بتوانید استرس و فشارهای ذهنی را کنار بگذارید، می توانید با موفقیت بیشتر و زمان بندی بهتر به کارهایتان برسید. در هر حالتی اعتماد به نفس خود را حفظ کنید و از هیچ مانعی نهراسید. در مسایل عاطفی، امروز چندان در حس و حال عشق و عاشقی نیستید و ترجیح می دهید سرتان به کار خودتان گرم باشد. اما بد نیست بیرون بروید و از این پیله ای که اطراف خود تنیده اید خارج شوید. ملاقات کوتاه با عشقتان حال شما را خوب می کند.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین خرداد

امروز ممکن است برخی مشکلات یا ناراحتی ها برای شما پیش بیاید. باید برای مواجهه با این موارد خود را آماده کنید. امروز به طور عمیقی احساساتی هستید و شاید حتی وقتی متوجه شوید که اطرافیان مشکلات و مسایل شما برایشان هیچ اهمیتی ندارد، اوضاع بدتر از این هم بشود. باید بدانید که امروز به هیچ وجه زمان مناسبی برای اعتماد کردن به دیگران نیست. از نظر رابطه احساسی با فرد مورد علاقه خود نیز دچار اشتباه شده اید و باید سعی کنید آن را برطرف کنید. فرصتی را برای حرف زدن با هم اختصاص دهید و سوتفاهم های پیش آمده را برطرف کنید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین تیر

امروز می توانید با دید بهتر به دنیا نگاه کنید. غباری که جلوی دیدگان شما هست کنار می رود و جلوه واقعی رویدادها را می توانید ببینید. این امر موجب می شود تا مدیریت خوبی روی کارها و برنامه های خود داشته باشید و به خوبی از عهده مسایل بر بیایید. حس خلاقیت شما امروز بسیار بالا است و می توانید ایده هایی که مدت ها است در ذهن دارید را عملی کنید. امروز توان مدیریتی بالایی دارید به ویژه در مورد عشق و روابط رمانتیک قدرت برقراری تعادل در رابطه خود را دارید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین مرداد

امروز قلب شما آرام و قرار ندارد. امروز خودتان هم خوب می دانید باید با مشکلات موجود روبه رو شوید و فرار از آنها چیزی را تغییر نمی دهد. آرامش خود را حقظ کنید و سعی کنید از هیجانات منفی دور باشید.  از نظر احساسی به قرارهایی که می گذارید چندان امیدی ندارید و تاثیر گذشته را به خوبی می توانید روی زندگی کنونی خود حس کنید. اما نگران نباشید مطمئن باشید امروز همه چیز به سمت درست شدن پیش می رود. فقط باید با آرامش در مورد ناراحتی های خود حرف بزنید و از عشقتان مشورت بگیرید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین شهریور
امروز همه دنیا برایتان تنگ و تاریک است. احساس می کنید مشکلاتی که در سر دارید همه وجود شما را فراگرفته و راه گریزی ندارید. کمی خسته و مستاصل هستید. این را بدانید که مشکلات همیشه و در همه زندگی ها هست و باید بتوانید با منطق، برای برطرف کردن آنها تلاش کنید. شتابزدگی یا هیجانات منفی فقط شما را از مسیر درست واقعی دور می کند. برای بهبود مسایل تلاش کنید و نگذارید ناامیدی بر شما مسلط شود. در زندگی احساسی نیز شاید شریکتان چندان هم پای شما نباشد یا شاید تصور کنید برای دوباره ساختن و درست کردن اوضاع هیچ قدمی بر نمی دارد. اما بهتر است تصورات خود را تغییر دهید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین مهر

اگر واقعا دوست دارید کاری از پیش ببرید، باید وارد عمل شوید و خودی نشان بدهید. امروز احتمالا در میانه انجام کاری نظرتان عوض خواهد شد. این طور به نظر می رسد که می خواهید مشکلات خاصی را از میان بردارید. این تغییرات می تواند شامل حال دوستان نیز بشود. یعنی برخی از آدم ها را حذف یا اضافه کنید. این تصمیم خوبی است و از این کار هراسی نداشته باشید. امروز احتمالا لازم باشد با فرد مورد علاقه خود در زمینه مشکل خاصی صحبت کنید. در این میان شاید متوجه شوید بهتر است هر دو طرف کمی کوتاه بیایید و برای اینکه مشکل بدتر از این نشود، از تفکرات خودخواهانه دست بردارید.

 فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین آبان

امروز احساسات شما زیاد هستند. انرژی های خوبی هم دارید. از هر دو نظر جسمی و روحی در وضعیت بسیار خوبی قرار دارید. از این وضعیت برای پیشبرد اهداف و برنامه های خود استفاده کنید. با دوستان برنامه ریزی کنید و از این همه انرژی استفاده کنید. اشتیاقات خام باعث برافروخته شدن آتش احساسات درونی می شود. آتش درون خود را انکار نکنید و نادیده نگیرید. اتفاقا، در مسیر رویاهای خود قدم بگذارید و با همه احساس پیش بروید. در مسایل عاطفی نیز علایق خود را به فرد مورد علاقه تان بگویید بگذارید از احساسات شما آگاه شود.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین آذر

امروز حس های منفی همه افکار شما را مشغول کرده است. تصور می کنید همه اتفاق های بد دنیا برای شما پیش می آید. اما اگر در این دام اسیر شوید به همین منوال پیش خواهید رفت و ارفرصت های برتر زندگی غافل خواهید شد. چشمان خود را باز کنید و با عبارت «چرا من؟» زندگی خود را تلخ نکنید. شاید دلیل این ناراحتی ایده آل گرایی بیش از حد شما باشد. . همیشه رسیدن به هدف های کوچک بسیار راحت تر و سریع تر است. کمی فکر کنید. در مسایل عاطفی نیز صبور باشید و طوری رفتار کنید که فرد مورد علاقه تان از شما رنجیده خاطر نشود.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین دی

امروز می توانید مهارت های خود را نشان دهید. اعتماد به نفس داشته باشید و بر توانایی خود متمرکز باشید. این را بدانید که با فکر به مسایل منفی، فقط زندگی را برای خود تلخ می کنید. خوبی ها و زیبایی ها را ببینید و برای پیشرفت برنامه ریزی کنید. . امروز بسیار با خود کلنجار می روید و مدام در این فکر هستید آیا ریسک کاری که می خواهید انجام دهید را به عهده بگیرید یا خیر. در مورد آن تحقیق کنید. در مسایل عاطفی خودخواه نباشید و این را بدانید طرف مقابل شما را صادقانه دوست دارد و نیازهای شما را برآورده کرده است.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین بهمن
امروز شاید رفتار برخی از اطرافیان برایتان عجیب باشد. تصور می کنید او زیاد از حد جسور است و این مساله شما را آزار می دهد. اما از جسارت او بیاموزید و خودتان نیز در زندگی ترس هایتان را کنار بگذارید. این را بدانید فقط با اعتماد به نفس است که می توانید در مسیر تحقق اهداف خود گام بردارید و به موفقیت دست پیدا کنید. این طرز فکر در مورد عشق نیز مصداق دارد. انرژی های امروز باعث می شوند تا متوجه شوید گزینه دیگری نیز پیش روی خود دارید. البته ابتدا باید در مورد آینده و نوع رابطه خود با یکدیگر به تفاهم برسید و ببینید هر دو شما از این زندگی و رابطه چه می خواهید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین اسفند

امروز برایتان سخت است در مسیر تحقق خواسته های خود گام بردارید و کمی غم‌زده و مایوس خواهید بود. اما این حس های ناامیدی را از خود دور کنید. شما توانایی های بسیاری دارید. بسیار هم مورد توجه اطرافیان هستید. همین موارد کافی است تا در مسیر موفقیت قرار بگیرید. افکار منفی را از خود دور کنید و با کمی مهربانی، به اطرافیان نزدیک شوید. در مسایل عاشقانه کمی حساس و بی حوصله شده اید. شاید لازم باشد با عشقتان حرف بزنید و او را در جریان حس های خود قرار دهید. از این کار نترسید حرف هایتان را بگویید این برای هر دو شما بسیار خوب خواهد بود.

فال روزانه پنجشنبه

сердечкоهر روز با  فال روزانه با شما هستیمсердечко

فال روزانه پنجشنبه

برچسب ها :


ارسال نظر