سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

فال روزانه – جمعه ۱۳۹۳/۰۷/۱۸

دسته بندی: فال روزانه, گوناگون | نویسنده : NaZaniiin |

  

 любовь فـال روزانـه اختصاصـی سایـت کـوچـولـو любовь

فال روزانه – جمعه ۱۳۹۳/۰۷/۱۸


فال روزانه متولدین فروردین

امروز بهتر است ایده ها و روش های جدید در کار خود را امتحان کنید. این موجب می شود تا کارهایی که مدت های طولانی انجام آنها طول کشیده است بالاخره به انجام برسد. وقتی پروژه ای بیش از حد طول می کشد و بی حاصل فقط انرژی شما را می گیرد و خرج روی دستتان می گذارد، عاقلانه تر این است که بی خیال آن شوید. در زمینه کار خود مطالعه کنید تا دانش بیشتری کسب کنید و راه های بهتر پیدا کنید. در مسایل عاطفی نیز ایجاد برخی تغییرات برای شما لازم است. با این روند می توانید رابطه بهتری را تجربه کنید و هر دو از کنار هم بودن بیشترین لذت را ببرید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز باید منتظر تغییرات باشید. از آنها نترسید و اتفاقا استقبال هم بکنید. این تغییرات بسیار به نفع شما هستند و می توانید برای آینده بهتری برنامه ریزی کنید. شاید از مشکلاتی که در حوزه کسب و کار برایتان پیش می آیند خسته و ناامید شده باشید اما پس از مدت اندکی به شرایط عادت خواهید کرد. اگر آینده نگری و اعتماد به نفس خود را حفظ کنید، موفقیت های بیشتری برای خود رقم خواهید زد. در مسایل عاطفی نیز این آمادگی را دارید تا تعهدات بیشتر و عمیق تری با دوست  صمیمی خود برقرار کنید. یا حتی ممکن است از او تقاضای ازدواج کنید. این خوب است اما پیش از بیان هر حرفی خوب به عواقب آن فکر کنید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین خرداد
امروز باید از مشاجره دوری کنید. بهتر است در برخی روندهای کاری و حتی زندگی شخصی خود تغییراتی ایجاد کنید. البته این افکار و فشارها ممکن است موجب عصبانیت شما شوند. احتمال دارد از کوره در بروید و با اطرافیان وارد بحث و کشمش بشوید. این موضوع حتی در رابطه عاطفی شما نیز ممکن است روی دهد. سعی کنید از این بحث های بی انتها و بی نتیجه دوری کنید. شما و فرد موردعلاقه تان از شدت ناراحتی نمی توانید حتی به چشمان یکدیگر نگاه کنید. در این میان یکی از شما می داند که چه می خواهد و چرا در این رابطه است اما با همه اینها، کشمکشی به وجود می آید که خوشایند نیست.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین تیر

امروز می توانید با افراد جدیدی آشنا بشوید. احتمال دارد با فردی که واقعا برایتان ارزش و احترام خاصی دارد و او را متفاوت از بقیه می دانید رابطه دوستانه و صمیمی تری برقرار کنید. انرژی های عاطفی امروز بسیار خوب هستند و می توانید ارتباط های پرمهری با دوستان، همکاران و اعضای خانواده داشته باشید. از تغییر در کارهای خود نترسید و با اعتماد به نفس جلو بروید. امروز وجودتان سرشار از عشق است. از فرصت پیش آمده استفاده کنید. مطمئن باشید امروز نیمه گمشده خود را ملاقات خواهید کرد فقط باید حواستان جمع باشد و به نشانه ها توجه داشته باشید. به محض ملاقات با او، قراری ترتیب دهید و با هم در مورد علاقه مندی هایتان حرف بزنید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین مرداد

امروز انرژی های موجود در هوا موجب می شوند تا تغییرات متعددی در زندگی و حتی طرز فکر خود ایجاد کنید. اگر برنامه هایی که در سر دارید با مشکل یا مانع مواجه شده اند، روش های جدید را امتحان کنید. یا حتی اگر لازم است پروژه کاری دیگری را از ابتدا آغاز کنید. احساسات لطیف و مهربانی شما امروز موجب آشنایی با افراد جدید می شود. از نیرویی که امروز دارید برای ترک عادت های بد خود استفاده کنید. امروز متاسفانه متوجه می شوید شما تنها فردی نیستید که در مرکز توجه فرد مورد علاقه خود قرار دارید و بسیار موجب ناراحتی و رنجش شما می شود. اما برای ادامه ارتباط ناگزیر به پذیرفتن این مساله هستید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین شهریور
امروز ذهنتان به طور کامل مسدود و بلوکه شده است. نمی توانید روی کارهای خود تمرکز کنید. اگر مجبور به نوشتن هستید، نمی توانید جملات و عبارت های مناسب را بیابید و گویا مغزتان خالی شده است. اما نگران نباشید. کمی به خود استراحت دهید. یا شاید بهتر باشد روش های جدیدی را برای پیشبرد کارها انتخاب کنید. مطالعه و تحقیق در این مسیر برایتان بسیار مفید خواهد بود. . امروز متوجه می شوید برای اطرافیان جذابیت بسیاری دارید. امروز می توانید فرد موردعلاقه خود را خوشحال یا او را بیشتر به خود جذب کنید. کارهایی که در این راستا انجام می دهید نیز به هوش و تجربه شما بستگی دارد.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین مهر

امروز انرژی بسیار در وجود خود حس می کنید. دوست دارید همه افکار و ایده هایتان را عملی کنید و سریعا همه کارهای خود را پیش ببرید. برایتان مهم نیست چه کاری انجام دهید فقط دوست ندارید بنشینید و دست روی دست بگذارید. هنگامی که کاری که می خواهید را انجام می دهید، به هیچ عنوان دوست ندارید نیمه کاره رهایش کنید و با هر زحمتی باشد آن را به نتیجه خواهید رساند. این پشتکار و روحیه عالی در مسایل عاطفی نیز مصداق دارند. با عشقتان لحظه های خوبی خواهید داشت. دوست دارید از دانش خود برای غعشقتان حرف بزنید و او را نیز از افکار خود آگاه کنید. این مساله موجب نزدیکی بیشتر شما می شود.

 فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین آبان

امروز لحظه های شاد و انرژی بسیاری دارید. همه کارهای که در چند وقت اخیر روی هم انبار شده بودند، با انرژی زیاد و پشتکار خوبی که امروز دارید، انجام می شوند. می توانید حتی برای آینده بهتر و پیشرفت بیشتر برنامه ریزی های درست و دقیق داشته باشید. شاید تصور کنید همه چیز ناگهانی اتفاق افتاده است اما همه اینها نتیجه تلاش هایی است که از مدت ها قبل آغاز کرده اید. از نظر عاطفی و احساس رویدادهای هیجان انگیز و شادی برای شما رخ خواهد داد و همه تلاش هایی که در این مدت کرده اید بالاخره به سرانجام خواهد رسید. امروز آغوش خود را برای عشق باز کنید و با دست و دل بازی زیاد، احساسات خوب خود را نثار فردی کنید که صمیمانه دوستش دارید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین آذر

امروز این را در نظر داشته بشید که مردم در نخستین برخورد روی ظاهر شما بیشتر قضاوت می کنند. بنابراین، بهترین لباس های خود را بپوشید و با لبخند در جمع هایی حاضر شوید که برای اولین بار است آنها را می بینید. بسیار با وسواس حرف بزنید و بدانید موقعیت اجتماعی شما علاوه بر دانش و مهارت به این مسایل نیز بستگی دارد. در مسایل عاطفی احتمال آشنایی با یک فرد جدید وجود دارد. این فرد می تواند حواس شما را پرت و قلبتان را تسخیر کند. با او قرار ملاقات بگذارید و در مورد علاقه مندی ها و افکار خود برای هم حرف بزنید. شاید این آشنایی به دوستی طولانی مدت تبدیل شود.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین دی
امروز به اطرافیان و کار و زندگی شخصی خود احساس های بسیار خوبی دارید. فکر می کنید همه چیز بر وفق مراد است و هیچ مانعی نمی تواند شما را از این حس خوشبختی دور کند. همین طور هم هست. فقط باید اعتماد به نفس داشته باشید و جزئیات بیهوده را نادیده بگیرید. اگر کسی با حرف هایش شما را آزار می دهد بهترین کار بی محلی است. در مسایل احساسی نیز با این همه انرژی خوبی که دارید می توانید لحظه های بسیار شادی را در کنار عشقتان داشته باشید. اگر کمی بی اعتمادی میان شما وجود دارد، با تلاش و صبر آن را برطرف کنید و پایداری بیشتری برای ارتباط خود رقم بزنید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین بهمن

امروز باید به آینده نگاه کنید و به سمت پیشرفت خود گام بردارید. شاید بهتر باشد در این راستا کار یا فعالیت جدیدی در زندگی خود آغاز کنید. ایجاد تغییر برای شما بسیار لازم و مفید است. شاید تصور کنید کمی بداقبالی به شما روی آورده است اما به این حس ناامیدکننده بها ندهید. با اعتماد به نفس و تغییر روش می توانید از این ناراحتی ها دور شوید. امروز شاید فردی از جنس مخالف ذهن شما را درگیر خود کند. دوست دارید با او آشنایی نزدیکی برقرار کنید اما از طرفی هم تمایلی به این کار نشان نمی دهید زیرا آزادی کنونی خود را بیشتر  دوست دارید. اماباید بدانید فاصله گرفتن از دیگران دردی از شما دوا نمی کند و همیشه نمی توانید تنها بمانید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین اسفند

یک روز سرشار از انرژی در انتظار شما است. امروز از خلاقیت و نیرویی که دارید استفاده کنید و همه کارها رابه نفع خود پیش ببرید. امروز برای انجام کارها و وظایف خود انرژی بالایی خواهید داشت. با این انرژی و روحیه برای خود برنامه ریزی کنید تا در روزهای آینده نیز این موفقیت ها را داشته باشید. در مسایل عاطفی در کنار فرد مورد علاقه تان بسیار خوشحال هستید. در کنار او احساس آرامش دارید. با صداقت به پایداری بیشتر این رابطه کمک کنید و این را بدانید که بهترین جفت برای یکدیگر هستید.

فال روزانه پنجشنبه

сердечкоهر روز با  فال روزانه با شما هستیمсердечко

فال روزانه پنجشنبه

برچسب ها :


ارسال نظر