سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

فال روزانه – یکشنبه ۱۳۹۳/۰۷/۲۰

دسته بندی: فال روزانه, گوناگون | نویسنده : NaZaniiin |

  

 любовь فـال روزانـه اختصاصـی سایـت کـوچـولـو любовь

فال روزانه – یکشنبه ۱۳۹۳/۰۷/۲۰


فال روزانه متولدین فروردین
امروز بهتر است ارتباط های اجتماعی خود را توسعه دهید. با دوستان برنامه ریزی کنید تا انرژی زیادی که در وجودتان است را در کنار آنها تخلیه کنید. سعی کنید در دورهمی های کاری و دوستانه شرکت کنید. هر چه دوستان بیشتری داشته باشید، ایده های ناب تری به ذهنتان خطور خواهد کرد. البته امروز مشغله کاری بسیاری هم دارید. شاید لازم باشد ایمیل های زیادی بنویسید یا با افراد متعددی ارتباط برقرار کنید. با برنامه ریزی درست به هر دو مساله تفریح و کار برسید. امروز شاید یک ملاقات عاشقانه باعث به هم خوردن وضعیت نرمال زندگی شما بشود. شهامت عشق ورزی بسیاری دارد و می توانید از لحظه های شاد و گرم در کنار معشوق نهایت لذت را ببرید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز باید کارهای بسیاری انجام  دهید، کارهایی در زمینه شغل و زندگی روزمره خود دارید که باید به انجام برسند. برای اینکه از همه روز بهترین استفاده را داشته باشید، بهتر است صبح تا عصر را کار کنید و شب را به تفریح بگذرانید. البته شاید در ابتدای روز انرژی چندانی نداشته باشد اما با گذشت ساعت به حالت عادی بازخواهید گشت. امروز احتمال آشنایی با فرد جدید برایتان وجود دارد. از او درخواست کنید با هم بیرون بروید. این ملاقات می تواند بسیار جالب و سرگرم کننده باشد و هر دو متوجه می شوید تفاهامات بسیاری با هم دارید. در انتها نیز بیشتر از هم خوشتان خواهد آمد و این بعدازظهر را برای همیشه به یاد خواهید داشت.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین خرداد

امروز خلاقیت شما بسیار زیاد است و با نوآوری بسیار بالا می توانید آثار ماندگار خلق کنید. اگر به نویسندگی، سخنرانی یا بازیگری علاقه دارید امروز فرصت خوبی برای آغاز پروژه های کاری در این زمینه ها است. این را بدانید که با توسعه ارتباط های خود می توانید موفقیت را برای خود به ارمغان بیاورید. شما به شدت دوست دارید علاقه و احساسات خود به فردی که دوستش دارید را به او بگویید تا بداند تا چه اندازه مشتاق هستید. اما شهامت این کار را ندارید و چیزی مانع از آن می شود. نیروهای امروز به شما کمک می کنند تا قوی باشید. هیچ چیز غیر از افکار خودتان مانع نیستند. شهامت داشته باشید و پا پیش بگذارید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین تیر

امروز خلاقیت زیادی دارید. متوجه می شوید در کارهای هنری، طراحی داخلی یا حتی باغبانی استعداد دارید و می توانید از آنها بهره بگیرید. اگر در این زمینه آموزش های لازم را ببینید شاید منبع درآمد آینده تان از این طریق باشد. از انرژی های امروز برای برنامه ریزی درست و تصمیم گیری قاطع در مورد آینده شغلی خود بهره بگیرید. در مسایل عاطفی شاید امروز بیشتر فکرتان مشغول مشکلی باشد که در رابطه عاشقانه خود دارید و باعث شرمندگی شما شده است. اگر نمی دانید پس از این شرایط چگونه باید رفتار کنید، بهتر است قلب خود را صاف کنید و بدانید آن فقط یک اشتباه بوده است. بهتر است همه چیز را فراموش و دوباره از نو شروع کنید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین مرداد

امروز انرژی زیادی دارید. نیروهای مثبت زیادی هم در هوا جاری است. از این فرصت برای دور هم جمع شدن با دوستان یا همکاران استفاده کنید. با آنها بیرون بروید و در مورد موضوعات موردعلاقه صحبت کنید. خبرهای خوشحال کننده و هیجان انگیز شما را در شادمانی طولانی نگه می دارند و ساعت ها فکرتان را مشغول خواهند کرد. اگر فرصت این کارها را ندارید، پیاده روی های طولانی هم می تواند حالتان را بهتر کند. هر طور هست از روز خود لذت ببرید. اکنون برای فکر کردن به مشکلات زمان خوبی نیست. اگر قرار است فردی از جنس مخالف را برای نخستین بار ملاقات کنید، بهترین زمان امروز است زیرا به تلاش زیادی نیاز نیست.  شما امروز جاذبه زیادی برای اطرافیان دارید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین شهریور
امروز کائنات همه چیز را برای شما می خواهد. همه رویدادها به نفع شما پیش می روند و می توانید از این فرصت برای ارتقا موقعیت کاری خود استفاده کنید. امروز فرصت بسیار خوبی برای کسب درآمد بیشتر برایتان پیش می آید. شاید فردی است که مدت های زیادی است او را می شناسید پیشنهاد کاری جالبی به شما بدهد که جنس کار کنونی شما مرتبط نیست. اما با هوش خوبی که دارید می توانید به خوبی از آن استفاده کنید. امروز این فرصت را دارید با فرد موردعلاقه تان عمیق تر صحبت کنید و برخی از محدودیت ها و مشکلات را از میان بردارید. فقط باید از صمیم قلب حرف بزنید و صادق باشید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین مهر
امروز باید به بهترین شکل از استعداد و خلاقیت خود بهره بگیرید. هدف های جدیدی برای خود تعیین کنید. در اجتماعات کاری یا دوستانه شرکت کنید و با همکاری دیگران و شنیدن نظرات آنها برای پیشرفت کاری خود برنامه ریزی کنید. افکار و ایده های ارزشمندی دارید و تردید نکنید شما را به سوی آینده بهتر سوق می دهند. از نظر عاطفی دوست دارید همه چیز را درست کنید. دوست دارید بسیار شیک و عالی دیده شوید و جمله های اغواکننده استفاده کنید. دوست دارید شریک عاطفیتان شما را تنها فرشته مهربان دنیا خطاب کند، نگران نباشید. همین طور خواهد شد. برای این همه لحظه های شاد شکرگزار باشید.

 فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین آبان

امروز کارهای جدیدی را آغاز می کنید. انرژی های امروز برای برنامه ریزی و ایجاد تغییرات بسیار مناسب است. با این روند می توانید موفقیت هایی که منتظر آنها بوده اید را به دست بیاورید. تنها ایراد این تصمیم این است که شاید مجبور به تلاش بیشتر باشید و این مساله می تواند به خستگی زیاد شما منتهی شود. پس مراقب سلامتی خود باشید. امروز برای اینکه در کنار فرد موردعلاقه تان شاد باشید، باید برنامه های هیجان انگیز ترتیب دهید. کارهایی را انجام دهید که تا کنون تجربه نکرده اید یا با دوستان برنامه بگذارید و دسته جمعی بیرون بروید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین آذر

امروز بهتر است کمی به خود استراحت دهید. یا با خانواده یا دوستان خود به تفریح خارج از شهر یک روزه بروید. سعی کنید تفریحات هیجان انگیز و شاد داشته باشید و از بودن در جمع دوستان و اعضای خانواده انرژی های لاز مرا دریافت کنید. البته این تفکرات موجب می شوند تا نتوانید درست و کامل روی کارهای خود تمرکز داشته باشید. اما خیلی مهم نیست. گاهی لازم است در زندگی خود حتی به طور موقت تغییر ایجاد کنید. امروز کاملا سرگرم باشید و تفریح کنید. اگر در مورد رابطه عاطفی خود نیز با مشکل مواجه شده اید و نمی توانید آن را به درستی کنترل کنید. پس بهتر است امروز بی خیال کار شوید و با عشقتان لحظه های شادی را رقم بزنید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین دی
امروز انرژی های بسیار زیادی دارید. فکرهای بسیار زیاد و ایده های نابی دارید. از این فرصت برای برنامه ریزی در جهت موفقیت بیشتر استفاده کنید. این را بدانید که امروز خبری بسیار خوشحال کننده در مورد کار خود خواهید شنید. این خبر می تواند در مورد افزایش حقوق یا ارتقای موقعیتتان باشد. این باعث می شود تا برای سرمایه گذاری های بزرگ فکر کنید. هر ایده آینده‌داری که به ذهنتان می رسد را از همین امروز آغاز کنید. رابطه عاشقانه شما در حالتی آرام جریان دارد. بهترین زمان برای بیرون رفتن و تجربه شادی زیاد در کنار یکدیگر، امروز است. می توانید دوستان خود را دعوت و شادی زیادی را با هم تجربه کنید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین بهمن

امروز کائنات بهترین چیزها را برای شما می خواهد. همه چیز در راستای خوشحالی شما پیش می روند. در مسایل کاری می توانید در کنار افراد کارشناس، مسایل جدیدی بیاموزید و ایده های تازه ای به ذهنتان می رسد. در مسایل عاطفی، یک رابطه عاشقانه شاد و بسیار دوست داشتنی در مسیر زندگی شما قرار خواهد گرفت. ملاقات با این فرد باعث هیجان زیاد شما می شود. البته همه اینها به شرایط و موقعیت کنونی شما بستگی دارد. می توانید بهترین لحظه ها را برای یکدیگر رقم بزنید. امروز از این همه فرصت و انرژی مثبت استفاده کنید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین اسفند

انرژی های امروز بسیار زیاد هستند. کائنات بهترین ها را برای شما رقم است. از این فرصت برای برنامه ریزی و تحقیق و مطالعه برای پیشرفت بیشتر کاری خود استفاده کنید. در صورت نیاز از افراد کارشناس کمک بگیرید. با انرژی خوبی که امروز دارید برای انجام کارهای عقب افتاده خانه استفاده کنید. خلاقیت شما نیز امروز زیاد است. فقط باید کمی تلاش خود را بیشتر کنید. در مسایل عاطفی، نیز یک روز بسیار عالی در پیش دارید. می توانید با فرد موردعلاقه تان فعالیت های شاد و متفاوتی را تجربه کنید و از هر لحظه در کنار هم بودن نهایت لذت را ببرید.

فال روزانه پنجشنبه

сердечкоهر روز با  فال روزانه با شما هستیمсердечко

فال روزانه پنجشنبه

برچسب ها :


ارسال نظر