سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

فال روزانه – دوشنبه ۱۳۹۳/۰۷/۲۱

دسته بندی: فال روزانه, گوناگون | نویسنده : NaZaniiin |

  

 любовь فـال روزانـه اختصاصـی سایـت کـوچـولـو любовь

فال روزانه – دوشنبه ۱۳۹۳/۰۷/۲۱


فال روزانه متولدین فروردین

امروز ذهن بسیار خلاقی دارید و می خواهید از هر اطلاعاتی که به دست می آورید به بهترین نفع استفاده کنید. این تفکر بسیار عالی است، فقط باید بدانید از دانشی که کسب می کنید در چه راستایی استفاده کنید. اینکه فقط در تلاش برای کسب اطلاعات یا علم بیشتر باشید فقط موجب سردرگمی شما می شوند. پیش از یادگیری یا تحقیق، برای خود هدف مشخصی تعیین کنید و در همان مسیر به جلو پیش بروید. این کار باعث می شود تا در کوتاه مدت به بیشتر اهداف خود برسید و پیشرفتی که لیاقت آن را دارید به دست بیاورید. در مسایل عاطفی، شما و فرد موردعلاقه تان دوست دارید امشب بیرون بروید و هر چه پول دارید خرج کنید و خوش بگذرانید. اما بهتر است پیش از خرید وسایل موردنظر خود، کمی در مورد آنها تحقیقات کنید که کلاه سرتان نرود.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز مغزتان مثل ساعت کار می کند. دوست دارید همه کارهایی که در سر دارید را به انجام برسانید. اما یک روزه نمی توان همه کار انجام داد. به خاطر داشته باشید، یک روز فقط ۲۴ ساعت دارد. بنابراین، کارهایی که باید انجام شوند را فهرست و آنها را اولویت بندی کنید. همیشه هر قولی می دهید مطمئن باشید که می توانید از عهده انجام آن بربیایید. خوب است به سمت علاقه مندی های خود پیش بروید. اما خیلی خود را مشغول نکنید. در مسایل عاطفی امروز جاذبه بسیاری دارید و می توانید هر کسی که دوست دارید را به سمت خود جلب کنید. اگر قرار است برای نخستین بار با کسی بیرون بروید بهتر است همه چیز را در مورد خود نگویید و بگذارید حدس بزند شما چه استعدادها و مزیت هایی دارید. خیلی هم این ملاقات را جدی نگیرید و فقط از لحظه های خود لذت ببرید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین خرداد

امروز پیشنهادهای کاری خوبی به شما می شود. احتمال دارد دوست یا همکار شما بخواهد پیشنهادی برای یک معامله سودآور به شما بدهد. لازم نیست همین امروز و خیلی سریع به او پاسخ دهید. همه جنبه های این کار را بسنجید و با تحقیق و مطالعه پاسخ دهید. شتابزده رفتار کردن می تواند نتیجه عکس برای شما داشته باشد. اما به خاطر داشته باشید از نظر کاری یک روز عالی و سرشار از موفقیت در انتظار شما است. در مسایل عاطفی اما چندان موفق نخواهید بود. به دلیل مشغله بسیاری که دارید شاید بهتر باشد از فرد مورد علاقه خود دور باشید. این دوری موقتی است و منظور قطع رابطه کامل نیست. فقط برای هر دویتان مناسب تر این است امروز با هم در تماس نباشید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین تیر
امروز مشغله بسیاری دارید. گویا همه کارهای دنیا بر سر شما ریخته شده است. اما لازم نیست همه را یک روزه انجام دهید. همه اطلاعاتی که لازم است را گردآوری کنید. در مورد اخباری که می شنوید تحقیق کنید و آنها را که لازم است در فهرست اولویت ها قرار دهید. با یک برنامه ریزی دقیق، از این هیجان و سردرگمی خارج خواهید شد. این را بدانید بیشتر از دیگران و کارها، خودتان هستید که اهمیت دارید. پس بیهوده خود را هلاک نکنید. در مسایل عاطفی نیز اگر با عشقتان مشکلی دارید بهتر است همین امروز برطرف کنید. روحیه امروزتان کمک می کند تا مشکلات سریع تر و بهتر برطرف شوند. شاید بهتر باشد به همراه عشقتان در جمع های دوستانه شرکت کنید تا مشکلی پیش نیاید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین مرداد

امروز از لحظه ای که از خواب بیدار می شوید، ذهنتان همانند ساعت کار می کند. کارهای زیادی باید انجام شود و کمی دچار سردرگمی هستید. بسیار دوست دارید در حوزه فعالیت های خود مطالعه و تحقیق کنید. این کار بسیار وقت گیر است. اما اگر بتوانید برنامه ریزی داشته باشید، احتمال اینکه به همه کارهایتان برسید، هست. البته فراموش نکنید که  امروز مجبور هستید سخت کار کنید. از نظر جسمانی مراقب سلامتی خود باشید. غذای سالم میل کنید و آب زیاد بنوشید. در خلال ارتباط با انسان های جدید، احتمال دارد فردی ملاقات کنید که قلبتان را به تپش بیندازد و صحبت کردن با او برای شما بسیار دوست داشتنی باشد.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین شهریور
امروز ذهنتان به قدری مشغول انجام شدن کارها است که به هیچ عنوان توان ایده پردازی و خلاقیت ندارد. نمی توانید به زور از ذهن خود بخواهید ایده پردازی کند. چشمه خلاقیت شما امروز نمی جوشد. بنابراین، بهتر است تلاش خود را بیشتر کنید تا کارهایی که باید انجام شوند در سریع ترین و باکیفیت ترین حالت ممکن پیش بروند. بهترین کار این است که از ایده های دیگران کمک بگیرید یا در زمینه کاری خود مطالعه و تحقیق کنید. امروز از نظر عاطفی و عاشقانه روز بسیار خوبی در پیش دارید. اگر اکنون در رابطه هستید، با دوستان خود بیرون بروید تا در جمع لحظه های شادی را تجربه کنید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین مهر

امروز فعالیت های شما زیاد می شوند. حجم زیادی کار باید انجام شوند که کمی شما را دچار استرس کرده اند. نمی دانید کدام یک را ابتدا انجام دهید. اما با هوش و ذکاوتی که دارید، می توانید به خوبی زمان خود را مدیریت کنید. کارهای مهم تر را در اولویت بگذارید. این را هم در نظر داشته باشید که لازم نیست همه امور همین امروز انجام شوند. در این روند از دوستان خود کمک بگیرید. ایده ها یا کمک های رسمی دوستان شما را چند ساعت جلو می اندازد. خجالت را کنار بگذارید. امروز سعی کنید تا می توانید اجتماعی باشید و در جمع های مختلف حاضر شوید زیرا ممکن است در خلال ملاقات با آدم های گوناگون با فردی آشنا بشوید که قلبتان را به تپش در می آورد. بودن در کنار این فرد باعث می شود تا شب بسیار عالی را پشت سر بگذارید.

 فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین آبان

امروز فکرهای بسیاری دارید که می خواهید یک یک آنها را انجام دهید. اما در دنیای واقعی، به قدری کار و وظیفه بر سرتان ریخته است که فرصتی برای تفکرات خود ندارید. مجبور هستید دایم این‌باکس ایمیل و صندوق صوتی خود را چک کنید تا مطالبات دنیای بیرون را به انجام برسانید. آرزو دارید ایکاش این آدم ها با شما کاری نداشتند و می توانستید چندین ساعت برای خودتان باشید. اما نگران نباشید فردا می توانید به خوبی استراحت و این فشارها را فراموش کنید. شریک عاطفتان شما را سوپرایز و به یک رستوران دعوت می کند. از این فرصت استقبال کنید. می توانید تا آخر روز در کنار یکدیگر شاد باشید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین آذر

امروز در کنار مشغله های کاری بسیاری که دارید، می خواهید در خانه نیز تغییراتی به وجود بیاورید. وقتی در مورد تعمیر یا اصلاح خانه حرف به میان می آید، بسیار خوشحال و هیجان زده می شوید. برای این منظور باید خرید کنید. اما در نظر داشته باشید وسایل لازم برای این منظور را خریداری کنید و پول های خود را بیهوده هدر ندهید. در مسایل عاطفی اگر تنها و به دنبال عشق جدید هستید و می خواهید کسی را بیابید که در کنار او احساس آرامش داشته باشید، امروز در محل کار شاید با این فرد ملاقات کنید. یک مکالمه ساده شما را به یک دوستی طولانی و عمیق می کشاند.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین دی
امروز افکار بسیار خلاقانه ای در سر شما می چرخد. دوست دارید همه ایده های خود را اجرایی کنید. اما فرصت این کار نیست. یک شبه نمی توان به همه امور رسیدگی کرد. این را بدانید که پروژه های مهم را نمی توان با عجله و بی فکر انجام داد. هرچه با صبر و حوصله بیشتری این کار را انجام دهید، نتیجه بسیار بهتری به دست خواهید آورد. فشارهای کاری کمی شما را دچار استرس می کند. در انتهای روز بهتر است هیچ عنوان در خانه نمانید و با افرادی که فاز فکری مشابه شما دارند ارتباط برقرار کنید. شاید در میان این آدم ها یک فرصت عاشقانه نیز بیابید و با کسی هم صحبت شوید که برایتان جذابیت بسیاری دارد.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین بهمن

امروز بسیار دوست دارید در مسایل کاری تغییراتی به وجود بیاورید و بسیار بیش از این در کار و حرفه خود پیشرفت کنید. شما توانایی و مهارت های بسیار بالایی دارید و گاهی برایتان بسیار دشوار است تشخیص دهید از آنها در کجا می توانید استفاده کنید. اما بدانید با مطالعه و کسب اطلاعات لازم، می توانید در مسیر درست قرار بگیرید. از فرصت های خود درست استفاده کنید تا زمانتان بیهوده برای تلاش های بی نتیجه از بین نروند. اگر دو کار مهم را انجام دهید بهتر از انجام ده کار کوچک است. امشب می توانید با فرد موردعلاقه خود قرار ملاقات بگذارید. البته این احتمال وجود دارد که همه چیز بروفق مراد شما نباشد و بیشتر از اینکه از لحظه ها لذت ببرید، در مورد مسایل مهم و عمیق با هم حرف بزنید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین اسفند

فکر شما همچون ساعت کار می کند. کلی ایده و برنامه برای آینده خود دارید. خوشبختانه برای ایجاد یک تغییر بزرگ در زندگی خود نیز کاملا آماده هستید. امروز باید مراقب سلامت جسمانی خود نیز باشید. غذاهای سالم میل کنید و ورزش رادر دستور کارهای خود قرار دهید. در مسایل کاری، مدیریت زمان و مطالعه پیش از اقدام بسیار به شما کمک خواهد کرد. از نظر اجتماعی نیز در شرایط ارتباطی بسیار خوبی قرار دارید. می توانید این فرصت را با دوستان خود شریک شوید و بعدازظهر عالی با یکدیگر رقم بزنید. اگر دنبال عشق هستید نیز با بیرون رفتن می توانید فرد دلخواه خود را بیابید.

فال روزانه پنجشنبه

сердечкоهر روز با  فال روزانه با شما هستیمсердечко

فال روزانه پنجشنبه

برچسب ها :


ارسال نظر