سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

فال روزانه – یکشنبه ۱۳۹۳/۰۸/۴

دسته بندی: فال روزانه, گوناگون | نویسنده : NaZaniiin | بدون نظر

  

 любовь فـال روزانـه اختصاصـی سایـت کـوچـولـو любовь

فال روزانه – یکشنبه ۱۳۹۳/۰۸/۴


فال روزانه متولدین فروردین

امروز انرژی ها بسیار زیاد هستند و می توانید همه دنیا را در اختیار داشته باشید. بهتر است از این فرصت برای انجام بهتر کارهای خود استفاده کنید. امروز با ایده هایی که در محل کار مطرح می کنید می توانید نام خود را بر سر زبان های بیندازید. البته این کار تنش بسیاری برای شما در بر دارد. این را همه در نظر داشته باشید کار زیادی هم موجب می شود ناگهان احساس خستگی کنید و ناخواسته در میانه کار از ادامه دست بکشید. امروز احساس می کنید دوست دارید دایم با عشقتان حرف بزنید. یا با هم همکاری کنید و کار مشترکی را با همدیگر انجام دهید. اگر مجرد هستید می توانید از طریق شبکه های اجتماعی و آنلاین با فرد جدید آشنا شوید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز در آستانه تغییرات بسیار در زندگی و کار خود هستید. خود را برای تجربه های جدید آماده کنید . اگر در ابتدا با موانع مواجه شدید، ناامید نشوید. برای ملاقات با آدم های جدید یا رفتن به مکان های جدید برنامه ریزی کنید. بیشتر فکر خود را برای سفر به کشورهای دیگر متمرکز کنید زیرا با این کار می توانید مهارت های خود را توسعه دهید. این سفر در زمینه کار یا تحصیل است و به دانش شما می افزاید. آیا دوست دارید افق دید خود را توسعه دهید. باید از راحتی دست بکشید و کمی دشواری را تحمل کنید تا به اهدافی که در سر دارید را بتواند جامه عمل بپوشانید. با عشقتان به خرید بروید تا در این تجربه جدید بیشتر به هم شناخت پیدا کنید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین خرداد

در طول شش هفته آینده سوپرایزهایی خواهید داشت که بسیار برایتان خوشایند هستند. البته هیجان زده نشوید و طوری رفتار نکنید که فرصت های دیگر را فراموش کنید. شراکت کاری خود را می توانید بهتر کنید. با افراد جدید در حوزه کاری خود تماس برقرار کنید  از دیدگاه های آنها برای توسعه افکار و ایده های خود بهره بگیرید. امروز شاید از دست کسی عصبانی شوید اما پیش از نشان دادن واکنش منفی، خودتان را جای او بگذارید و دلیل کار او را درک کنید. امروز در مورد مسایل مالی خود بررسی هایی انجام دهید. همه درآمد و خرج ها را بسنجید و بر اساس آنها برای خریدها یا هزینه های لازم برنامه ریزی کنید. اگر مجرد هستید احتمالا از فرد جدیدی خوشتان بیاید. شهامت به خرج دهید و با او در مورد حس خود حرف بزنید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین تیر

شما همیشه روی «ما» بیشتر تاکید دارید تا «من». همیشه نفع جمعی برایتان اهمیت بیشتری دارد. امروز این دیدگاه ارزش و اهمیت بیشتی پیدا می کند و باید روی ارتباط های کلیدی خود بیشتر تاکید داشته باشید. شک، هراس، ترس و تنفرهای خود را دور بریزید. با همکاری و همفکری دیگران مسیر درست را از بیراهه تشخیص دهید. می توانید امروز معاشرت های بسیار خوبی داشته باشید و ارتباط های کاری مفید و ارزشمندی را تجربه کنید. همکاری حتی در رابطه عاطفی شما نیز نقش مهمی دارد. دوست دارید رابطه خود را به سمت بهتری هدایت کنید. برای این منظور باید با طرف مقابلتان نیز مشورت کنید. در مورد اهداف خود حرف بزنید و اعتماد به نفس خود را حفظ کنید. با داشتن آرامش می توانید از یک روز عالی در کنار معشوق لذت ببرید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین مرداد

امروز در نتیجه فشارهای کاری که دارید شاید زیاد از حد غذا بخورید یا به خوردن فست فود و خوراکی های ناسالم پناه ببرید. اما این مساله برای شما مضر است. روی سلامت خود تاکید داشته باشید. برای از بین بردن این استرس ها، در کلاس هایی که دوست دارید همانند ورزش ثبت نام کنید. در آنجا می توانید دوستان جدیدی هم پیدا کنید. در عین حال سلامت خود را تضمین کرده اید. تصور اینکه ذهنتان بلوکه شده است و ایده ای ندارید نیز از بین می رود. باید دست از تنبلی بردارید و شهامت خود را تقویت کنید. برای یافتن عشق جدید می توانید به محیط های تازه بروید یا در فضاهای مجازی با فردی آشنا شوید که برایتان جذابیت بسیاری دارد. اگر متاهل هستید، بهترین زمان برای خوش بینی و صحبت های پرمهر است. انتقاد از همدیگر را تمام کنید و از بودن در کنار هم لذت ببرید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین شهریور
امروز این شهامت و اعتماد به نفس را دارید تا وارد روند جدیدی از زندگی بشوید. پروژه های شخصی را که تاکنون عقب انداخته اید را آغاز کنید. شما توان کاری بسیاری دارید و همیشه سخت کوشی می کنید اما به این هم توجه داشته باشید که باید خلاقیت خود را بیشتر کنید تا بتوانید نتیجه دلخواه را از کار خود دریافت کنید. به دنبال این نباشید که بهترین باشید، همین که کارها را با کیفیت و درست انجام دهید کافی است. ذهن خود را محدود نکنید. رابطه عاشقانه شما در وضعیت بسیار خوبی قرار دارد و نباید در این مورد نگرانی داشته باشید. شاید به واسطه کار خود دچار استرس هایی باشید و این مساله در زندگی فردی شما تاثیر منفی گذاشته باشد. اما به زودی برطرف می وشد و نباید این تفکر را در کل رابطه خود بسط دهید. اگر مجرد هستید، به اطرافیان دید متفاوتی داشته باشید.. شاید کسی که دوست دارید در نزدیکی شما باشد.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین مهر

آیا امروز آمادگی تغییر دکوراسیون یا تغییر وضعیت زندگی را دارید؟ انرژی های شما در وجودتان نهفته هستند و می توانید با کمی فکر و کمک گرفتن از دیگران، آنها را فعال کنید. در انتهای روز به خودتان فرصت دهید تا در مورد برنامه هایی که در سر دارید فکر کنید. ارتباط خود را با عشق و اعضای خانواده بهتر کنید. استرس های کاری امروز زیاد هستند و باید بتوانید در مورد آنها حرف بزنید و با مشورت آنها را تا برطرف کنید. پیش از هر اقدامی در هر زمینه ای بهتر است خوب به آن فکر کنید. اگر کسی موجب ناراحتی شما شده است، پیش از قضاوت خود  را جای او بگذارید و ببینید اگر شما بودید چه واکنش نشان می دادید؟ امروز فکرهای عمیقی در مورد عشق خود خواهید داشت. شاید احساس کنید طرف مقابل شما مانند پدر/مادر با شما برخورد می کند و این مساله موجب ناامیدی شما است. اما به جای این ناراحتی با او حرف بزنید و بخواهید برخی رفتارهایش را تغییر دهید. اگر هم مجرد هستید، به پیشنهادهای که اعضای خانواده برایتان دارند فکر کنید. شاید یکی از آنها همان کسی باشد که شما دوستش خواهید داشت.

 فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین آبان

امروز از اینکه می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن کارهای خود را به انجام برسانید بسیار تعجب می کنید. واقعیت این است که شما انرژی بسیاری دارید و می توانید ارتباط های خود را به خوبی توسعه دهید. نوع رفتار خود با دوستان، اعضای خانواده و عشقتان را تغییر دهید. شاید ارتباط های تلفنی شما امروز زیاد شوند. بهتر است تماس ها را تا حد متعادل کاهش دهید تا انرژی هایتان هدر نروند. نوع رابطه ای که با عشقتان برقرار می کنید بسیار مهم است. اگر به واسطه کار خود استرس های زیادی دارید، باید بتوانید این مساله را به عشقتان توضیح دهید. مهربانی و منش رفتاری خود را حفظ کنید و موجب ناراحتی اطرافیان نشوید. به حرف هایی که می زنید خیلی دقت کنید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین آذر

امروز پس از مدت های طولانی دوباره می توانید به وضعیت نرمال فکری و کاری بازگردید. حتی شاید به واسطه سخت کوشی و خلاقیت هایی که در روزهای گذشته داشته اید، پاداش بگیرید. یا شاید بتوانید برای یک مرخصی خوب و مسافرت برنامه ریزی کنید. این فرصت را دارید تا تنش ها و استرس ها را برطرف کنید و در آسایش خیال برای موفقیت طولانی مدت برنامه ریزی کنید. به کلاس های ورزشی، یوگا یا بدن سازی فکر کنید. امروز تصور می کنید عشقتان دیگر به شما توجهی ندارد. اما این طور نیست. استرس های کاری شما را در وضعیت نامشخصی قرار داده اند که همه چیز را بد نگاه می کنید. شاید با حرف زدن بتوانید این سوتفاهمات را برطرف کنید. شما به روش های سنتی عشق ورزی علاقه دارید و این می تواند رابطه  شما را بهبود ببخشید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین دی

نگاهتان به آینده چیست؟ آیا برای آن برنامه ریزی درستی دارید؟ بدانید که باید برای چند سال آینده خود هدف مشخصی تعیین کنید و همه برنامه های زندگی خود را بر آن استوار کنید. بهترین زمان برای ایکه به خودتان و اهدافتان فکر کنید، همین امروز است. به آرایشگاه یا باشگاه بروید. به سلامت خود اهمیت دهید. یوگا تمرین کنید و بگذارید سلامت جسمی در روحیه و خلاقیت شما تاثیر مثبت بگذارد. توان های درونی خود را باور داشته باشید. از اینکه در مورد احساس خود با فرد موردعلاقه تان حرف بزنید، هراسی نداشته باشید. اگر مجرد هستید، با او قرار بگذارید و در مورد خود و برنامه هایتان حرف بزنید. به جای انتظار کشیدن، خودتان دست به کار شوید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین بهمن
استراحت، ریلکس کردن، آرامش کلماتی هستند که باید امروز به آنها توجه و اهمیت بسیاری داشته باشید. برای یک سفر کوتاه برنامه ریزی کنید. مرخصی بگیرید و خود را از این همه استرس دور کنید. افکار خود را به جای مسایل ناراحت کننده روی خوبی ها متمرکز کنید. با کار گروهی هم نتیجه بهتری به دست می آورید و هم می توانید ارتباط های بیشتری با اطرافیان داشته باشید که برایتان بسیار لازم است. اگر در مورد برخی افکار خود شک دارید، بهتر است امروز بی خیال آنها شوید و در روزهای آینده که کمی فکرتان بازتر است به آنها رسیدگی کنید. در مورد مسایل عاطفی هم فانتزی ها و رویاهای خود را به عشقتان بگویید تا با حرف ها او آرامشی که می خواهید را به دست بیاورید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین اسفند

برای آخر هفته خود برنامه ریزی کنید. شادی و تفریحات جدید پیدا کنید و با دوستان یا اعضای خانواده آنها را انجام دهید. استرس های کاری زیاد شده اند و شما به کمی استراحت نیاز دارید. به خوراکی های سالم و گیاهی روی بیاورید. ورزش و یوگا تمرین کنید. اگر فرصت باشگاه رفتن ندارید، یک ساعتی پیاده روی کنید. این را بدانید در کار اگر با دیگران همکاری کنید، نتیجه بهتری به دست خواهید آورد. در محیط خانه تغییرات ایجاد کنید. با همفکری عشقتان دکور را تغییر دهید یا وسایل جدید بخرید. این در روحیه هر دو شما موثر است. برای اینکه برنامه های درستی داشته باشی باید چند ساعتی تنهای باشید تا بتوانید نیازهای واقعی خود را تشخیص دهید و برای آنها برنامه ریزی کنید. اگر مجرد هستید در مکان یا محیطی که تصور نمی کنید فردی را خواهید یافت که جذابیت بسیاری برای شما دارد ومی توانید دوستی جدیدی را با او آغاز کنید.

فال روزانه پنجشنبه

сердечкоهر روز با  فال روزانه با شما هستیمсердечко

فال روزانه پنجشنبه

برچسب ها :


ارسال نظر