سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

فال روزانه – شنبه ۱۳۹۳/۰۸/۱۰

دسته بندی: فال روزانه, گوناگون | نویسنده : NaZaniiin |

  

 любовь فـال روزانـه اختصاصـی سایـت کـوچـولـو любовь

فال روزانه – شنبه ۱۳۹۳/۰۸/۱۰


فال روزانه متولدین فروردین

امروز خلاقیت به خرج دهید. همیشه دوست دارید در انجام همه کارها اول باشید و ایده های شما مورد تحسین قرار بگیرند. امروز این فرصت را دارید. با خواسته های و احساسات درونی خود ارتباط عمیقی برقرار می کنید و می توانید آنها را از قعر وجود خود بیرون بکشید. به جای بی مصرف ماندن، به آنها چاشنی خلاقیت بزنید و مطرحشان کنید. این افکار می توانند به متن، داستان، شعر یا حتی طرح نقاشی تبدیل شوند. امروز کمی مودی خواهید بود. در طول روز بارها احساسات شما تغییر می کنند. پیش هرکسی که بنشینید همانند اسفنج حس و حال او را به خود می گیرید. امروز عشقتان به شانه های شما برای تکیه نیاز دارد. احساسات خود را سروسامان دهید و به او انرژی های خوب منتقل کنید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین اردیبهشت

دوست دارید کمی مستقل عمل کنید. اما امروز ارتباط با دیگران شما را مجبور می کند تا با آنها همکاری داشته باشید و اتفاقا برای پیشبرد کارهایتان بسیار هم خوب است. مهربانی و خوش رفتاری با دیگران را بیشتر کنید. می توانید بسیاری از مشکلات موجود را با کمی سختکوشی برطرف کنید. از اینکه در مراسم های گروهی شرکت کنید هراسی نداشته باشید. حس و حالتان کمی متغیر است. مراقب رفتاری که با عشقتان دارید باشید. امروز خیلی سریع عقاید و حرف های دیگران روی شما تاثیر می گذارد و می تواند تفکرتان را تغییر دهد. بنابراین، مراقب باشید در جمع هایی که حضور دارید در مورد عشقتان حرف نزنید تا کامنت های منفی آنها روی رابطه شما تاثیر بد نگذارد.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین خرداد

امروز مشغله کاری بسیاری دارید. دایم باید پاسخ گوی تلفن و ایمیل باشید. اما خیلی سر خود را شلوغ نکنید زیرا باید در این میان خلاقیت هم به خرج دهید. غبار نشسته بر افکار خود را کنار بزنید و کمی به عمق افکارتان سفر کنید. با طرح ایده های نو، مجبور نخواهید بود سخت کار کنید زیرا می توانید روش های بهتری برای دستیابی به نتایج بهتر کسب کنید. ایده هایی که از احساس و تفکرات شما بر می آیند بسیار ارزشمند هستند و ارتباط های کاری مهمی را برایتان رقم خواهند زد. در مورد رابطه عاطفی خود وسواس به خرج دهید و ببینید با چه کسی می خواهید قرار بگذارید. اگر همیشه نقش قربانی در رابطه هایتان دارید، امروز زمان آن است که از این فاز بیرون بیایید و نوع جدیدی از شهامت و جسارت را تجربه کنید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین تیر
امروز می خواهید به وظایف و قول هایی که داده اید پایبند باشید و وفادارانه آنها را به انجام برسانید. سخت کوشی بسیار خوب است اما این را هم در نظر داشته باشید گاهی مسایل بزرگ تر و ارزشمندتری نیز در زندگی هست که باید به آنها هم رسیدگی کنید. کمی به خودتان وقت «خودشناسی» بدهید. به اعماق ذهن خود سفر کنید و ببینید واقعا چه می خواهید. فرصت هایی که خارج از کار و بیزینس هستند را نیز در نظر داشته باشید. یک طوفان فکری امروز برای شما لازم است. افکار منفی را بیرون بکشید و دور بیندازید. بدبینی به اطرافیان موجب شده تا از آنها دوری کنید، این فاز را تغییر دهید. نگاه مثبت داشته باشید تا عشقتان نیز همان مهری را به شما ببخشد که شایسته آن هستید. برای یافتن فرد دلخواه خود نیز کمی انتخاب هایتان را تغییر دهید و به دنبال فرد فعال تر و شادتر باشید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین مرداد

هشدار خطر! اصولا برای خود نظم و قاعده خاصی دارید و این حداقل چیزی است که می توانید برای دستیابی به خواسته های خود از آن کمک بگیرید. اما امروز باید بتوانید رفتار و تفکرات جدیدی را تجربه کنید. شاید بد نباشد از این فشار و محدودیتی که برای خود در نظر گرفته اید بیرون بیایید و نوعی رهایی فکری را تجربه کنید. به این ترتیب، می توانید از خلاقیت های خود نیز بهره بیشتری بگیرید. البته به بیراهه نروید و مراقب رفتارهای خود هم باشید. روشن کردن یک سیگار یا خوردن شکلات می تواند به عادتی غیر قابل ترک تبدیل شود.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین شهریور
نقش «ما» در این وسط چه می شود؟ همیشه عادت دارید تنهایی همه کارهای خود را انجام دهید. حتی در مسایل عاطفی نیز بسیار تک‌رو هستید. به جای اینکه همه وقت خود را با کار و کمک به دیگران پر کرده اید، کمی به یادگیری هنر روی بیاورید. مهارت های جدید بیاموزید. برای این موضوع نیز تحقیق و جست‌وجو کنید. با اینکه شما و عشقتان هر دو به دنبال این بودید که به رابطه تان فرم رسمی تر بدهید و وارد مرحله جدیدی بشوید، اما امروز نوعی عدم تعادل بین شما به وجود می آید. از اینکه بیشتر به هم نزدیک شوید دچار شک می شوید. حتی شاید به تمام کردن آن هم فکر کنید. اما خبر خوب این است که اینها همه هیجانات زودگذر هستند و دوباره به گرمای همیشگی عشق خود بازخواهید گشت.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین مهر
خیلی بیش از حد در رویا سیر می کنید. کمی واقع بین تر باشید و مسایل را از جنبه واقعی آنها نگاه کنید. رویاها را در ذهن نگه دارید اما بیشتر روی زمین و در میان آدم ها باشید. این در آسمان بودن ها شما را به بیراهه هدایت می کند و فرصت های خوبی که می توانید داشته باشید را از دست خواهید داد. در عوض، روی خلاقیت خود تمرکز کنید و آنها را بپرورانید. برای اینکه در رابطه عاطفی خود هم بتوانید تعادل را برقرار کنید باید به سلامت جسم خود بیشتر بها دهید. باشگاه و خوردن غذاهای سالم را در دستور کار قرار دهید. پس از باشگاه حس انرژی بیشتر و حال بهتری خواهید داشت و خیلی سریع تر می توانید منفی ها را از ذهن خود بیرون کنید.

 فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین آبان
اول هفته کاری خود را با خلاقیت آغاز کنید. پس از انجام کارها، برای بودن در میان دوستان یا جمع های گروهی هم وقت بگذارید. به مکان های جدید بروید و فرصت های تازه کشف کنید. در میان این کارها، مراقب خوراکی هایی که می خورید باشید و در حجم غذا هم زیاده روی نکنید. باید مراقب باشید تا فردا با مسمومیت یا خستگی یا درد معده از خواب بیدار نشوید. از اینکه تنهایی همه کارها را انجام دهید دست بردارید. هرچه قدر هم آدم توانایی باشید یک نفره نمی توانید همه کاری انجام دهید. این در مسایل عاطفی هم مصداق دارد. با عشقتان همکاری و همفکری بیشتری داشته باشید. اگر تنها هستید، در انتخاب فرد موردنظر دقت بیشتری به خرج دهید. بهتر است امروز دنبال یافتن دوست نباشید و آن را به روزهای آینده موکول کنید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین آذر

امروز برای کشف مکان های جدید یا یافتن ایده های نو هیجان بسیاری دارید. اما بهتر این است که در خانه بمانید و به احساسات واقعی خود بیندیشید. باید کمی وقت «خودشناسی» برای خود بگذارید تا از خواسته های درونی خود آگاه شوید. در خانه ماندن این مزیت را دارد که با اعضای خانواده نیز رابطه صمیمی تر برقرار می کنید. اگر میان خود و فرد خاصی کششی حس می کنید امروز می توانید روی آن مانور دهید و این حس را کمی بیشتر تقویت کنید. در خانه ماندن ذهنتان را آرام می کند و از اعضای خانه انرژی های بسیاری دریافت می کنید که در روحیه تان تاثیر بسیاری دارد. می توانید حس های منفی رابطه عاشقانه خود را نیز به موجب این انرژی ها از میان بردارید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین دی

امروز همانند اسفج هستید. در هر جمعی که قرار می گیرید، حس و حال آنها را به خود می گیرید. این رفتار برای همخوانی در جمع های گروهی چندان هم بد نیست و می توانید لحظه های خوبی را در کنار دوستان و اعضای خانواده داشته باشید. ارتباط های اجتماعی قوی شما موجب می شود تا همه دوست داشته باشند با شما معاشرت کنند. از اینکه مثلا همسایه تان بیاید و در مورد کارها و برنامه هایش با شما حرف بزند تعجب نکنید. اگر می توانید به آنها پیشنهادهای کاربردی بدهید. اما در این نقش غرق نشوید که شما باید زندگی خود را وقف کمک به دیگران کنید. امروز فرصت آشنایی با فرد دلخواه خود را نیز خواهید داشت. این را بدانید که هر چه انسان های بیشتری را ملاقات کنید، شانس یافتن فرد کاملا دلخواه بیشتر می شود.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین بهمن
آیا در مورد مسایل مالی، دیدگاه های واقع گرایانه دارید؟ شما عادت دارید روی افکار منطقی خود پافشاری بیشتری داشته باشید و عموما احساسات را نادیده می گیرید. مراقب باشید امروز زیاد از حد فکر نکنید و خود را در دام تفکرات مختل کننده گرفتار نکنید. اگر قرار است هزینه ای را متقبل شوید، پیش از اقدام حسابی فکر کنید تا پولتان هدر نرود. در مورد قرارهای عاطفی خود بیشتر فکر کنید و سواس بیشتری به خرج دهید. از عادت های همیشگی دست بکشید و به دنبال یافتن مسایل جدید در زندگی باشید. از اینکه انسان های مشابه را انتخاب کنید دست بکشید و دنبال فاز جدیدی در زندگی باشید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین اسفند

شما خیلی برای کارهای خاص و بزرگ شهرت ندارید. بیشتر مواقع در روال عادی زندگی حرکت می کنید. اما امروز کائنات برایتان تعریف های تازه ای دارند. در ابتدا می توانید واقعیت های زندگی را از بیراهه ها تشخیص دهید و سپس می توانید برای پشبرد بهتر آنها ایده و طرح های نوین داشته باشید. شاید تصمیم بگیرید ناگهان نقاب تاریکی و تنهایی را بردارید و بیشتر خودنمایی کنید. اما مراقب باشید زیاده روی نکنید. با خودتان صادق باشید. خودتان افسار زندگی را به دست بگیرید تا آن شما را به اشتباه نکشاند. اجازه ندهید افکار اشتباه دیگران روی فکر و تصمیمات شما تاثیر منفی بگذارد. امروز بسیار مستعد جذب افکار دیگران هستید و باید روی این مساله کنترل داشته باشید. اگر در رابطه عاطفی خود خوشحال هستید، با حرف های اشتباه آن را خراب نکنید.

فال روزانه پنجشنبه

сердечкоهر روز با  فال روزانه با شما هستیمсердечко

فال روزانه پنجشنبه

برچسب ها :


ارسال نظر