سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

فال روزانه – یکشنبه ۱۳۹۳/۰۸/۱۱

دسته بندی: فال روزانه, گوناگون | نویسنده : NaZaniiin |

  

 любовь فـال روزانـه اختصاصـی سایـت کـوچـولـو любовь

فال روزانه – یکشنبه ۱۳۹۳/۰۸/۱۱


فال روزانه متولدین فروردین

امروز وقت بگذارید تا به درون خود سفر کنید. باید ببنید در چه وضعیتی قرار دارید و کارهایتان همان طور که می خواهید پیش می روند؟ البته خیلی هم تعمق نکنید و فقط بر اهداف و برنامه هایتان تمرکز کنید و ببینید آیا به انجام رسیده اند یا در چه مرحله ای قرار دارند. تصورات ذهنی خود را قوی تر کنید. در برابر برخی از آنها که مانع از رسیدن شما به جایگاهی که می خواهید می شوند، ایستادگی کنید. عشقتان در حالت رویایی قرار می گیرد. البته شاید تا انتهای هفته او را نبینید. اما در علاقه شما تغییری ایجاد نمی شود. برای دیدار دوباره او برنامه ریزی کنید تا بتوانید موجب شادی او بشوید. اگر هم مجرد و تنها هستید، از امروز برای یافتن فرد دلخواهتان تلاش کنید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز روابط اجتماعی شما زیاد خواهند بود. این فرصت بسیار خوبی برای آشنایی های جدید است. سعی کنید خودتان را با دیگران هماهنگ کنید و بیش از حد هم کار نکنید تا خستگی زیاد موجب نشود کار را در نیمه مسیر رها کنید. هر وقت احساس خستگی داشتید، کمی استراحت کنید و دوباره ادامه دهید. اگر  بتوانید تفریحات دوستانه را برای امروز کنار بگذارید، برایتان بهتر خواهد بود. برای ارتباط های جدید عاشقانه نیز فرصت خوبی نیست. امروز را برای استراحت و رسیدگی به کارهای شخص خود اختصاص دهید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین خرداد

امروز ارتباط های کاری شما بسیار خوب پیش خواهند رفت. برای آشنایی با افراد مهمی در حوزه کاری خود تحقیق کنید. در جمع آنها حاضر شوید. می توانید از این ارتباط ها مسایل جدید بیاموزید. قرارهای شام یا نوشیدن قهوه را نیز با کسانی هماهنگ کنید که بتوانند دیدگاه کاری خوبی به شما بدهند. با تمرکز روی برنامه های بلندمدت در ارتباط عاطفی خود می توانید هارمونی های بیشتری با شریک عاطفیتان پیدا کنید. برای صرف شام در کنار همه اعضای خانواده بهترین فرصت است. در جمع خانوادگی آرامش و شادی را تجربه خواهید کرد و می توانید برای سفر دسته جمعی برنامه ریزی کنید. اگر تنها و مجرد هستید، در جمع خانوادگی پیشنهادهای به شما می شود که گزینه های خوبی هستند.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین تیر
امروز با هیجان و سرعت زیادی کار می کنید. بسیار هم دوست دارید دیگران متوجه این فعالیت ها بشوند. برای این منظور باید خودتان را با دیگران سازگارتر کنید. هارمونی با همکاران موجب می شود تا کارها سریع تر پیش بروند. خواسته های خود را مستقیم بیان کنید. با دوستان خود تماس برقرار کنید و مطمئن باشید از شنیدن صدای شما خوشحال خواهند شد. در رابطه عاطفی خود از این آرامش و یکنواختی بیرون بیایید و کمی هیجان چاشنی آن کنید. اگر مجرد هستید، به مکان هایی بروید که تاکنون نرفته اید با افراد جدیدی آشنا شوید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین مرداد

امروز سعی کنید همه حرف های خود را به زبان بیاورید و هر چه در سر دارید را بگویید. در کارهای خود با دیگران همکاری بیشتری داشته باشید و سعی کنید هارمونی با جمع را رعایت کنید تا همه چیز به بهترین شکل پیش برود. امروز با فردی آشنا می شوید که بسیار به او اعتماد دارید و می خواهید همه کارهایتان را به او بسپارید. اما این را در نظر داشته باشید، آشنایی با او فقط به شما اعتبار بیشتر می بخشد و مسوولیت اصلی به عهده خودتان باید باشد. از احساسات زیاد خود بهره بگیرید و با فرد مورد علاقه تان قرار عاشقانه بگذارید. کائنات عشق را برای شما به ارمغان آورده است و اگر تنها هستید هم می توانید با فرد دلخواه ملاقات کنید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین شهریور
از اینکه زندگیتان هیجان زیادی دارد بسیار خوشحال هستید. همین هم موجب می شود تا تمایل برای مطرح کردن آن با دیگران بیشتر شود. این کار دوستی ها را بیشتر می کند و انرژی بیشتری هم به شما می بخشد. اجازه دهید دیگران از استعدادهای شما آگاه شوند. از این فرصت برای بالا کشیدن خود بیشترین بهره را ببرید. در این اواخر در رابطه عاطفی خود با مشکلاتی مواجه بودید. امروز این فرصت را دارید تا هارمونی میان خود را زیاد کنید و از همدیگر انرژی های مثبت دریافت کنید. با بیان یک جمله ساده همانند «دوستت دارم» می توانید همه کدورت ها را از میان بردارید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین مهر

امروز احساس می کنید باید هر طور شده به اتاق، کمد لباس ها یا کتاب ها سروسامانی بدهید و آنها را مرتب کنید. زیبایی و کاربردی بودن را با هم تلفیق کنید تا علاوه بر سازمان یافتن، موجب زیبایی محل زندگی شما هم بشود. این نظم را در رژیم غذایی خود هم وارد کنید. خوراک های گیاهی و سالم میل کنید تا علاوه بر سلامت، تناسب اندامتان نیز حفظ شود. این اواخر مشغله کاری بسیاری داشته اید. همین شما را از عشقتان کمی دور کرده است. اما امروز این فرصت را دارید تا بیشتر خود را به او نزدیک کنید. با هم غذا بپزید و میل کنید. این همکاری های ساده و کوچک، محبت شما را زیاد می کند.

 فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین آبان
امروز ارتباط های اجتماعی شما زیاد می شوند. حتی با عشقتان هم رابطه نزدیک تر و صمیمی تری برقرار می کنید. اگر مشغله کاری زیاد است و نمی توانید آن طور که در نظر دارید در کنار عشفتان باشید، کمی همکاری با همکاران را بیشتر کنید تا با تقسیم کار، وظایفتان سریع تر انجام شوند. امروز در جمع هایی که حاضر می شوید صادقانه در مورد خود و اهداف و ایده هایتان حرف بزنید. این موجب می شود تا دوستان بیشتری بیابید. خودتان را توصیف کنید. در مورد خلاقیت، رویاها و … این کار نه تنها دایره دوستان شما را بیشتر می کند، بلکه موجب می شود فردی جذب شما شود که انسان مناسبی است و می توانید رابطه عاطفی با او برقرار کنید. با هم قرار عاشقانه بگذارید و بیشتر آشنا شوید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین آذر

با خودتان خلوت کنید. یک گفت‌وگوی تنها با خودتان و افکار ذهنیتان داشته باشید. باید ببینید دقیقا از زندگی چه می خواهید و تاکنون تا چه اندازه آنها را برآورده کرده اید. احساسات شما زیاد هستند و این مساله می تواند در این مسیر بیشتر به شما کمک کنند. به جای بیرون رفتن، عصر را در خانه بمانید و استراحت و فکر کنید. در خانه محیط امنی درست کنید و استراحت را در دستور کار خود قرار دهید. می توانید با همکاری خانواده خود برای تغییر دکور خانه همفکری کنید. کمی به اتاق و کمد لباس های خود رسیدگی کنید و به آنها نظم ببخشید. می توانید با عشقتان جلوی تلویزیون دراز بکشید و بدون کار و فکرهای ناراحت کننده از انرژی آرامش بخش امروز استفاده کنید. به طور کلی، همه چیز را ساده و جهت استراحت برگزار کنید. اگر با عشقتان هستید، کمی حالت رمانتیک هم به آن بدهید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین دی

بیرون بروید و با غریبه های دوست شوید. با آنها حرف بزنید. حس کنجکاوی شما همیشه زیاد است و امروز می توانید از این حس برای توسعه ارتباط های خود استفاده کنید. با همسایه هایتان معاشرت کنید یا به مکان هایی بروید که آدم های زیادی حضور دارند تا بتوانید با آدم های جدید آشنا شوید. البته مطالعه کتاب های مورد علاقه تان نیز ایده بدی نیست. از فرصت امروز برای شناخت بیشتر فرد مورد علاقه خود استفاده کنید. با او در مورد کودکی ها و فانتزی های خود حرف بزنید. این شهامت را به او بدهید بیشتر در مورد خودش حرف بزند. به این گفت‌وگو کمی حالت عاشقانه هم ببخشید تا لحظه های شاد و متفاوتی را تجربه کنید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین بهمن
امروز کمی نگران مسایل مالی خود خواهید بود. شاید بهتر باشد از خرید وسایل گران قیمت صرف نظر کنید تا استرس هایتان هم کم شوند. وسوسه خریدتان زیاد است اما باید هزینه هایتان را مدیریت کنید. سعی کنید سراغ  مواردی بروید که ضرورت دارند و آنها را نیز با پایین ترین قیمت خریداری کنید. با عشقتان برای نوشیدن قهوه قرار بگذارید. با هم در مورد خواسته های خود حرف بزنید و سعی کنید با کمترین هزینه، در کنار هم لحظه های خوبی داشته باشید. می توانید در خانه بمانید و با هم فیلم تماشا کنید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین اسفند

اجازه دهید لحظه های خوب در زندگی شما جریان داشته باشند. امروز آرامش و عشق زیادی در هوا جاری است و به طور مستیقم روی شما تاثیر دارد. به همه رویدادها خوب نگاه کنید. این آرامش می تواند فرصت خوبی برای تغییر عادت های بد باشد. کمی تفکر و تعمق کنید و معایب کار خود را بیابید. در جمع های دوستانه یا خانوادگی در مورد خود حرف بزنید و سعی کنید به بهترین و واقعی ترین شکل ممکن خودتان را توصیف کنید. تمرکز بر احوالات خود موجب می شود در مسیر تازه ای قرار بگیرید. حتی شاید عشق تازه ای بیابید و از این تنهایی خارج شوید. با کسی که آشنا می شوید در کافه قرار بگذارید و سعی کنید با او در مورد خواسته ها، اهداف و علاقه مندی هایش حرف بزنید تا شناخت بیشتری از هم پیدا کنید.

فال روزانه پنجشنبه

сердечкоهر روز با  فال روزانه با شما هستیمсердечко

فال روزانه پنجشنبه

برچسب ها :


ارسال نظر