سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

فال روزانه – دوشنبه ۱۳۹۳/۰۸/۱۲

دسته بندی: فال روزانه, گوناگون | نویسنده : NaZaniiin |

  

 любовь فـال روزانـه اختصاصـی سایـت کـوچـولـو любовь

فال روزانه – دوشنبه ۱۳۹۳/۰۸/۱۲


فال روزانه متولدین فروردین

امروز کائنات به گونه ای است که شما می توانید در نقش حمایت کننده یک تیم یا گروه کاری ظاهر شوید. مثلا می توانید رهبر  یک دسته یا یک شنونده عالی باشید و بتوانید ایده های خوبی ارائه دهید. این مساله می تواند در مورد یک نفر هم مصداق داشته باشد . اگر کسی از شما درخواست کمک کرد حتما در حد توان به او کمک کنید. امروز می توانید عصبانیت های خود از موضوعی خاص را فرو بنشانید. بهتر است بیشتر به خواسته های خود بها دهید و سعی کنید تصمیمات درست در زندگی اتخاذ کنید. احساسات بد را کنار بگذارید و بیشتر صبور باشید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز همکاری با اطرافیان بسیار مهم است. در کارهایی که می خواهید انجام دهید سعی کنید با بقیه هم سازگاری و هماهنگی داشته باشید تا همه چیز بسیار عالی سپری شوند. اگر قرار است برای یک گروه غذا درست کنید، از دیگران هم در این امر کمک بگیرید. برای هر کدام از آنها وظیفه ای را تعریف کنید تا به موازات هم کارها انجام شوند. این همکاری موجب استحکام دوستی ها و رابطه ها نیز می شود. در مسایل احساسی کمی احساس شک و تردید دارید. نمی دانید مشکل کار کجاست و کمی از عشقتان فاصله گرفته اید. اگر مجرد هستید، باید یافتن عشق جدید را به روزهای آینده موکول کنید و امروز روی مسایل معنوی تمرکز بیشتری داشته باشید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین خرداد
امروز پیش از اینکه کنترل اوضاع از دستتان خارج شود، کنترل آنها را به دست بگیرید. امروز بهتر است روشن فکرتر باشید و با دیگران تعامل مناسب تری داشته باشید. امروز احتمالا در پختن غذا به دیگران کمک می کنید. یا خودتان این کار را انجام می دهید و از دیگران برای کمک، همکاری می طلبید. بهتر است بودجه خود را بسنجید و سپس هزینه کنید تا مشکلی پیش نیاید. در مسایل عاشقانه با کمی تنش روبه رو می شوید. برخی رویدادها ذهنتان را مشغول کرده است و نمی دانید چگونه مشکلات را برطرف کنید. باید صبورتر باشید و اجازه دهید چند روزی زمان بگذرد و سپس این مساله را با عشقتان مطرح و با همکاری هم برطرف کنید. از نظرات دیگران هم باید در این مسیر کمک بگیرید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین تیر
دانستن حقیقت امروز خیالتان را راحت می کند. بالاخره پس از مدت ها روحتان آرام می شود و می توانید با خلاقیت بیشتر کارهایتان را پیش ببرید. امروز این شهامت را دارید تا کنترل و مدیریت کارهای گروهی را به عهده بگیرید. البته مراقب هیجانات درونی خود باشید و شتابزده رفتار نکنید. از اینکه احساسات دیگران را خدشه دار کنید می ترسید. اما این را بدانید اگر صداقت نداشته باشید ممکن است این موضوع پیش بیاید. پس در همه حال، هویت واقعی خود را حفظ کنید و هرگز دست به دامن دروغ و ریا نشوید. امروز شاید فرصت کافی برای رسیدگی به اهداف و برنامه های خود را داشته باشید. در جمع ها هم می توانید به دیگران شجاعت بدهید تا خلاقیت های خود را نشان دهند. در انتخاب های عاطفی خود خیلی مراقب باشید و منطق را در اولویت تصمیمات خود بگذارید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین مرداد

امروز به واسطه کارهای خود با خانمی در ارتباط خواهید بود. یعنی بیشتر کارهای شما در تعامل یا ارتباط با یک زن انجام می شوند. این فرد می تواند عضو خانواده تان باشد. هر چه هست می توانید به کمک او اعتماد کنید. احساسات بد را از خود دور کنید و بدانید توان مدیریت کارها را دارید. بیشتر ذهن خود را برای انجام کارهای روزانه متمرکز کنید. احتمال اینکه خیلی زود عصبانی شوید، زیاد است. اما باید بتوانید صبورتر باشید. به ویژه در ارتباط با عشقتان باید با حوصله بیشتری رفتار و گفتار داشته باشید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین شهریور
یک رابطه دوستانه که اخیرا خراب شده بود، امروز به لطف هارمونی ها، بسیار عالی می شود.می توانید ارتباط های اجتماعی خود را بیشتر کنید. با دوستان یا همکاران قرار ملاقات بگذارید و بیرون بروید. مهم نیست در مورد چه چیزی حرف می زنید، مهم این است که با هم تعامل داشته باشید و سوال بپرسید و پاسخ بگیرید. لبخند و شوخ طبعی را نیز چاشنی مکالمه خود کنید.  امروز می توانید با فرد دلخواه خود لحظه های خوبی داشته باشید. البته احتمال وجود تنش نیز زیاد است اما سعی کنید با آرامش حرف بزنید تا مشکلی پیش نیاید و همه چیز بر وفق مراد پیش برود.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین مهر

امروز می توانید پروژه های بزرگ خود را به انجام برسانید. امروز دیگران به خوبی به همه مهارت های شما پی خواهند برد و برای این موضوع هم شما را تشویق خواهند کرد. به همین دلیل می توانید برای آینده کاری و مالی بهتر خود برنامه ریزی کنید. برای وسایلی که لازم دارید یا کارهایی که باید انجام دهید، پول هایتان را تقسیم بندی کنید. برای اینکه کارهایتان درست و طبق آنچه می خواهید پیش برود، باید خلاقانه تر کار کنید نه سخت تر. کاملا نرمال است که هر کسی ایده و نظری داشته باشد. اگر مجرد هستید، بهتر است به دنبال فردی باشید که طرز فکر متفاوتی از شما دارد. این کمک می کند تا در زندگی شخصی خود هم بتوانید تغییرات اساسی ایجاد کنید.

 فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین آبان
امروز خوب است به طبیعت بروید. این کشش درونی برای بودن در محیط های بکر و طبیعی به روحیه شما کمک بسیاری می کند. مثلا پیاده روی بروید یا در پارک کمی قدم بزنید. پس از آن می توانید در مورد برنامه های خود با همکاران یا دوستان حرف بزنید. شهامت بیان هر چه در ذهن دارید را داشته باشید. اگر ایده خاصی در نظرتان است، با فرد مرتبط قرار بگذارید و بیرون بروید. ارتباط های شما با خانواده و شریک عاطفیتان شاید با کمی تنش روبه رو شوید. برای فرار از این موضوع، باید سعی کنید کمی شادتر باشید و صبر داشته باشید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین آذر

امروز ایده های شما می توانند شکل واقعی به خود بگیرند. برای آنها طرح ریزی کنید و با افراد مرتبط مطرح کنید. برای توضیح این طرح شاید لازم باشند چند ساعتی را پای تخته بکشید و توضیح دهید. صبر داشته باشید. با انتقادها هم رفتار ملایم داشته باشید. حس کار شما زیاد است و باید از این فرصت نهایت استفاده را ببرید. اگر تعطیل و در خانه هستید، روی مراحل اجرای آن کار کنید. اشتیاقات عاطفی شما هم امروز زیاد می شوند. می توانید فرد دلخواهتان را تحت تاثیر قرار دهید و از بودن در کنار هم لذت ببرید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین دی

امروز ارتباط های دوستانه شما زیاد می شوند. می توانید با هارمونی و سازگاری زیاد با اطرافیان هم صحبت شوید و آنها را مجذوب خود کنید. سعی کنید با آرامش و طمانینه حرف بزنید تا برخی حرف ها موجب ناراحتی اطرافیان نشوند. در مورد کارهای اینترنتی خود و شبکه های اجتماعی نیز باید کمی تجدید نظر کنید. دستی به پروفایل خود بکشید و اطلاعات اضافی را از آن خذف کنید. در انتهای امروز اشتیاقات شما زیاد می شوند. اگر در رابطه عاطفی قرار دارید، امروز می توانید آن را به بهترین شکل ممکن هدایت کنید. از موضوعاتی که عشقتان روی آنها حساسیت دارد بپرهیزید تا بحث و مشاجره ای پیش نیاید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین بهمن
همه سختکوشی های شما برای کسب درآمد بیشتر است. امروز سرانجام می توانید به آن جایگاهی که لیاقت آن را دارید برسید. تلاش هایتان جواب می دهند و موقعیت کاری و مالی شما بهتر می شود. با افراد سرشناس و مهم در حوزه کار خود قرار ملاقات شخصی بگذارید و در رستوران یا کافه در مورد بهبود بیشتر کارها صحبت کنید. امروز شانس دوم در خانه شما را خواهد زد. ملاقات های جدید موجب می شود تا فرهنگ های متفاوتی را درک کنید که شما را تحت تاثیر قرار می دهند. این کار موجب می شود تا ایده های جدیدی بیابید. زندگی جدید، هیجان های بیشتر و عشق مناسب تری برای شما به ارمغان خواهد آورد. در مکان هایی به دنبال عشق باشید که انسان های کاملا متفاوت از خود را در آنجا ملاقات کنید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین اسفند

امروز شهامت این را دارید تا در مورد علایق خود حرف بزنید. در جمع هایی که حاضر می شوید، طرح هایتان را مطرح کنید. این آمادگی را داشته باشید تا کمی مورد نقد قرار بگیرد. اما صبور باشید و از طرح خود دفاع کنید. امروز موقعیت همکاری زیادی برای شما مهیا است. اعتماد به نفس داشته باشید و روی پروژه های کاری خود کار کنید. امروز می توانید قرار عاشقانه بسیار آرامی با عشقتان داشته باشید. حس های عاطفی شما در وضعیت خوبی قرار  دارند.  با عشقتان در مورد خود بیشتر حرف بزنید. البته مراقب باشید زیاد حرف نزنید و اجازه دهید طرف مقابل هم حرف هایش را بگوید.

فال روزانه پنجشنبه

сердечкоهر روز با  فال روزانه با شما هستیمсердечко

فال روزانه پنجشنبه

برچسب ها :


ارسال نظر