سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

سرطان باعث زیادی کنسرت های پاشایی؟

دسته بندی: سينما و تلويزيون | نویسنده : FARNAZ |

  

 

اولین بار خبر بیماری مرتضی پاشایی را – البته به شکل تلویحی – ما منتشر کردیم. با او گفتگویی هم داشتیم که صحبت هایش نشان می داد بیمار است اما صریحا به سرطان اشاره نمی شد.
بیش از یک ماه قبل از انتشار این مطلب و زمانی که البوم تصویری پاپ با صدای دالبی سراوند با حضور او و چند هنرمند مطرح دیگر منتشر می شد، آن زمان خیلی ها می گفتند اصلا چرا باید مرتضی پاشایی یکی از هنرمندان آلبوم تصویری پاپ باشد و خیلی ها کلیپ او در آن آلبوم را هم کار ضعیفی قلمداد می کردند.
کسی که شدیدا از حضور او در این آلبوم دفاع می کرد، بنیامین بهادری بود که می گفت ملودی های او از سایر موزیسین ها یک سر و گردن بالاتر است و اگر آلبومش شنیده شود، موفق تر خواهد بود.

یک تماس تلفنی؛ برای اولین بار
در همان زمان، یک تماس تلفنی تغییر مسیر سرنوشت پاشایی در عرصه موسیقی را کلید زد. مهدی کُرد، مدیر برنامه پاشایی به صورت تلفنی با یکی از دست اندرکاران آن آلبوم و از روزنامه نگاران حوزه موسیقی تماس گرفت و با حالتی سخت پریشان به او گفت که مرتضی روزهای سختی را می گذراند و دکترها به نوعی جواب های ناخوشایندی درباره او و وضعیت بیماری اش می دهند؛ خبری که خیلی زود بین روزنامه نگاران حوزه موسیقی پیچید و داستان طوری پیش رفت که پیش از یکی از کنسرت های پاشایی در تهران خبر رسید که بسیاری از هنرمندان حوزه موسیقی و سینما برای حمایت از او به کنسرتش می روند.

تصویر سر و صورت بدون موی او کنار محمد اصفهانی، محسن یگانه، شهرام شکوهی، فرزاد حسنی، محمدرضا گلزار، سیروان و زانیار خسروی و خیلی های دیگر، خیلی زود به همه رسانه ها راه پیدا کرد و شایعات هم شروع شد. او در اولین مصاحبه پس از این کنسرت، به تماشاگران گفت: «دستی دستی دارند مرا می کشند.» چرا که شایعه شده بود او درگذشته است.

بدبین ها چه می گفتند؟
بعضی از بدبین ها در همان مقطع با توجه به جلسه هایی که در برج میلاد میان دست اندرکاران آلبوم و کنسرت های او و تعدادی از روزنامه نگاران حوزه موسیقی برگزار شده و خبرش هم میان اهالی موسیقی پیچیده بود، این شایعات را حاصل کار تیم تبلیغاتی می دانستند که قصد دارند مرتضی پاشایی را به صدر اخبار موسیقی برسانند. البته یکی دو بار دیگر هم شایعه درگذشت او مطرح و پس از مدتی تکذیب شده بود تا شائبه خبرسازی برای عده ای تقویت شود.

تماس های نزدیکان او با رسانه ها برای کار کردن خبر و مصاحبه و گزارش از او هم به این شایعات دامن می زد، اما این خواننده همیشه نحیف، لاغرتر از قبل در مجامع ظاهر می شد و کلاه و عینک آفتابی همیشه همراهش چهره اش را می پوشاندند؛ البته مشخص بود روی سر و صورت او مویی نیست و این معنایش شیمی درمانی است.

مدیر برنامه های پاشایی اما این مسئله را رد می کند و می گوید: «ما به کسی نگفتیم مرتضی مریض است. هر کسی هم می گفت ما انکار می کردیم. خبر از سوی کارمندان بیمارستان منتشر شد.»

پاشایی در برنامه ویژه نوروزی فرزاد حسنی هم حاضر شد و فرزاد آنجا از او پرسید که از کی در حال شیمی درمانی هستی و همین مسئله خبر را در سطح چند ۱۰ میلیونی منتشر کرد. دیگر همه می دانستند که مرتضی پاشایی در حال مبارزه با سرطان معده است.
کنسرت ها آغاز می شوند
دقیقا بعد از محرم و صفر سال گذشته بود که کنسرت های فراوان مرتضی پاشایی آغاز شد. انگار بیماری باعث شد تا او برخلاف انتظار، پرکارتر شود؛ مسئله ای که مهدی کُرد آن را رد می کند و می گوید: «قبل از اینکه مرتضی مریض شود ما تقریبا هر روز کنسرت می رفتیم. زمانی که مریض شد مجبور شدیم در ماه ۲ هفته را بابت شیمی درمانی بگذاریم و یک مقدار برنامه هایمان فشرده تر شده بود. قبلا مثلا در ماه ۱۵ تا برنامه می رفتیم، بعد از آن هم ۱۵ تا برنامه را داشتیم اما طی یک تا دو هفته.

قبلا در یک ماه ۱۵ تا برنامه می رفتیم، زمان هم داشتیم و استراحت می کردیم ولی مرتضی بعد از بیماری ناچار شد که ماهی دوبار بابت شیمی درمانی اش بستری شود. شما اگر تاریخ کنسرت ها را نگاه کنید، همیشه در ۲ هفته فشرده کنسرت بوده و یک هفته استراحت بوده. شرایط برایمان خیلی سخت شد وگرنه قبلا هم همین تعداد کنسرت می رفتیم. اگر دقت کنید مرتضی یک دفعه دو هفته سکوت دارد و بعد دوباره ۲ هفته اجرا و همه می گویند چقدر کنسرت رفته. این است که خیلی به چشم می آید.»
البته این صحبت های کُرد با اطلاعاتی که از سایت های مرجع موسیقی درباره کنسرت های پاشایی به دست می آید، همخوانی ندارد. از مهر سال ۹۱ تا ابتدای اسفند ۹۲ مرتضی پاشایی دو کنسرت درتهران داشته که در روزهای ۲۹ مرداد و ۲ مهر ۹۲ برگزار شدند اما حجم کنسرت های او پس از اسفند ماه ۹۲ که خبر بیماری او هم منتشر شده بود، بسیار گسترده تر و بیشتر است. ۱۰ کنسرت در تهران در کمتر از ۶ ماه در سال ۹۳ و تعداد بسیار زیادی کنسرت در شهرستان ها.
فقط تعدادی از این کنسرت ها که در لیست سایت موسیقی ما درج شده نشان می دهد چقدر این فاصله زیاد است. کُرد اما می گوید: «من طی ۱۰ روز آینده سرم خلوت تر می شود و تاریخ شهرهایی را که رفتیم به شکل مستند به شما می گویم. ما از زمانی که آلبوم یکی هست، منتشر شده تا امروز تقریبا دویست و سی چهل تا کنسرت برگزار کردیم که فکر می کنم پنجاه پنجاه باشد. دو سال است آلبوم منتشر شده، یک سال است که مرتضی مریض است. نیمی از کنسرت هایش قبل از مریضی (محرم و سفر پارسال) بوده.
سال گذشته وسط محرم و صفر متوجه شدیم مرتضی سرطان دارد. حالا شاید یکی از این دو نیمه سه چهارتا بالا پایین باشد ولی تعداد کنسرت های قبل از سرطانش مشخص است و کنسرت های بعدش هم مشخص. روزی که مرتضی سرطان گرفت، کلی قرارداد شهرستان داشتند. خیلی هایشان را هم مجبور شدیم با آن وضعیت برویم، چون قرارداد داشتیم.»

سرطان باعث زیادی کنسرت های پاشایی؟

برچسب ها :


ارسال نظر