سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

فال روزانه – سه شنبه ۱۳۹۳/۰۸/۱۳

دسته بندی: فال روزانه, گوناگون | نویسنده : NaZaniiin |

  

 любовь فـال روزانـه اختصاصـی سایـت کـوچـولـو любовь

فال روزانه – سه شنبه ۱۳۹۳/۰۸/۱۳


فال روزانه متولدین فروردین

آیا دلتان می خواهد تحولی در وجود خود به وجود بیاورید؟ به خواسته های درونی خود توجه کنید. ببینید واقعا چه می خواهید. فرصت هایی که در آن زمینه برایتان پیش می آید را غنیمت بشمارید. نباید خواسته های درونی خود را نادیده بگیرید. به آن بی توجه نباشید. از اینکه در جهت خواسته های قلبی پیش بروید هراس نداشته باشید. همه دنیا برای برآورده شدن خواسته های شما در تلاش است. هیچ کس از اینکه کنترل شود خوشش نمی آید. اگر تصور می کنید روش رفتاری شما درست است، به همان راه بروید و کاری به دیگران نداشته باشید. شاید با عشقتان دچار مشکل بشوید زیرا می خواهید کارهای دلخواه خود را انجام دهید. اما رئیس بازی در نیاورید. بیشتر سعی کنید با هم کنار بیایید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین اردیبهشت

اگر به روش های همیشگی خود ادامه دهید شاید احساس قدرت به شما بدهد اما از نظر احساسی شما را عقب نگه می دارد. شهامت این را داشته باشید تا مطابق خواسته های خود رفتار کنید. بیشتر روی اهداف خود متمرکز باشید. دلیلی وجود ندارد تا دیگران را تغییر دهید. سرتان به کار خودتان باشد و برای تغییر مسیرهای زندگی خود تلاش کنید تا تغییرات مثبت در زندگی شما روی دهد. باید ذهن خود را از بارهای منفی خارج کنید. دلسوزی برای خودتان اصلا روش درستی نیست. به جای حسرت خوردن، دست به کار شوید و ارتباط های خود را طوری تغییر دهید که موجب خوشحالی شما بشود. اگر کسی که با او در ارتباط هستید، فرد دلخواهتان نیست، شهامت بیان این مساله را داشته باشید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین خرداد
امروز زمان خلاقیت است. امروز این فرصت را دارید تا در گروهی قرار بگیرید که ایده های جالبی را در سر شماجرقه می زنند. درست است که دوستان خوب و زیادی دارید اما ارتباط های خود را بیشتر کنید تا هر روز بیشتر پیشرفت کنید. هر انسانی یک دیدگاه متفاوت دارد و با زیاد شدن دوستان، این دیدگاه ها بیشتر خواهند بود. سپس از میان آنها افراد متناسب با خود را انتخاب کنید و صمیمیت بیشتری با آنها برقرار کنید. شاید با عشقتان دچار کمی تنش و مشاجره بشوید. اما از او بخواهید مودبانه تر رفتار کند و شما هم آرامش خود را حفظ کنید. هر دو شما به نصیحت اطرافیان نیاز دارید تا بتوانید مشکلات رابطه تان را کم کنید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین تیر
امروز احتمالا با مشکلات جدیدی روبه رو می شوید. شاید با مدیر یا رئیس خود دچار بحث هایی بشوید که احساسات شما در کار را کمی دچار تردید می کند. یعنی به کارهایتان بدبین می شوید. اما اینها هیجانات زودگذر هستند و پس از چند روز برطرف می شوند. تصمیمی در این مورد نگیرید و کمی صبورتر باشید. عصبانیت ها گذرا و ناپایدار هستند. اگر بتوانید جلوی زبان خود را بگیرید، این امید هست که انتهای این بحث ها خیر و خوشی باشد و موقعیت شما تثبیت شود. امروز احساسات شما زیاد هستند و می توانید طبق خواسته های خود پیش بروید. امروز این شهامت را دارید تا بر اساس خواسته های خود رفتار کنید. به جای اینکه دنبال هیجان باشید، کمی به خواسته های درونی خود فکر کنید تا در انتخاب هایتان موفق تر باشید و مسیر درستی در زندگی پیدا کنید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین مرداد

پیش از اینکه آتشفشان درونی شما فوران کند، برای کنترل آنها برنامه ریزی کنید. باید بتوانید برای هر نوع مشکلی یش بینی درستی داشته باشید تا با مشکلی مواجه نشوید. احساسات شما امروز زیاد هستند و ممکن است در جهت عصبانیت یا واکنش های هیجانی و منفی پیش برود. باید روی آنها کنترل داشته باشید. مراقب باشید به دایره دوستان خود آدم اشتباهی اضافه نکنید. پیش از اینکه هر حرفی را به زبان بیاورید، در مورد آن درست فکر کنید. ذهن خود را باز کنید. دنبال فرصت ها و موقعیت های جدید باشید. باید بتوانید برای فرصت های جدید دنبال راهکار باشید. حتی رابطه عاطفی خود را نیز شاید بهتر باشد عوض کنید. اگر در این رابطه خوشحال نیستید از بیان آن نترسید. این به نفع هر دوی شما است.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین شهریور
شما اصولا کنترل خوبی روی رفتارهای خود دارید . اما امروز شاید نتوانید حسادت های خود را کنترل کنید. این موجب می شود تا واکنش های هیجانی و منفی از خود نشان دهید. بهتر است برای چنین مواقعی برنامه های ذهنی داشته باشید تا بتوانید آنها کنترل کنید. به قلب خود اعتماد کنید. اگر احساس کردید در جایی مشکلی هست و یک جای کارتان می لنگد، شاید احساستان درست باشد، اما تا شواهد آن را پیدا نکرده اید، اقدامی نکنید. قضاوت هم نکنید. امروز احتمالا احساسات شما تغییراتی می کنند. خانه خود را تغییر دکوراسیون می دهید و دوست دارید در دوستان و اطرافیان هم حذف و اضافه هایی داشته باشی که ایده بسیار خوبی است. اگر فردی که با او هستید، مناسب نیست این مساله را با او مطرح کنید تا زندگی روال تازه ای بیابد.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین مهر

ارتباط های شما امروز شاید در مسیر منفی در حرکت باشند. این را در نظر داشته باشید و برای هر احتمال ناراحت کننده ای، آماده باشید تا هیجانی و شتابزده رفتار نکنید. شاید مدیر یا شریک زندگیتان در  مقابل شما گارد بگیرد و این مساله موجب خشمتان بشود. اما مراقب باشید کاری نکنید که بعدها برایتان بسیار بد شود. بیشتر تمرکز خود را روی مسایلی بگذارید که می توانید روی آنها کنترل داشته باشید. تا جای ممکن از انسان ها دور باشید تا مشاجره ای پیش نیاید. با عشقتان همانند یک دیکتاتور رفتار نکنید. اگر مشکلی با او دارید، به نیازهای او هم توجه کنید و یک طرفه قضاوت نکنید. بهتر است با همفکری هم راهی برای برطرف کردن مشکلات بیابید تا فاصله بزرگی میانتان به وجود نیاید.

 فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین آبان
به کارهای خود سروسامان بدهید. کمی برنامه ریزی کنید تا از این وضعیت ثابت و روزمره خارج شوید. البته به دلیل هیجانات زیادی که امروز دارید شاید واکنش های منفی نشان دهید. باید رفتارها و احساس های خود را کنترل کنید. اگر کسی در مقام مخالفت با شما بر می آید، به جای دهان به دهان گذاشتن با او، رفتار خود را کنترل کنید. یک نفس عمیق بکشید و حرفی نزنید که بعدها بخواهید برای آن عذرخواهی کنید. اگر امروز حق انتخابی به شما داده شد، گزینه ای را انتخاب کنید که تاکنون نکرده اید. منظور این است که وارد مراحل جدید از زندگی بشوید. رابطه عاشقانه شما تعادل بیشتری می یابد. با عشقتان می توانید هیجان و شادی زیادی را تجربه کنید. اگر مجرد هستید، چشمانتان را باز کنید و به قلبتان رجوع کنید. دنبال فردی باشید که واقعا مناسب است و با هرکسی بنای دوستی نگذارید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین آذر
امروز سعی می کنید تا محدودیت های خود را از بین ببرید. خلاقیت و اشتیاقات شما زیاد هستند. بر مبنای این احساس ها، می توانید تعریف های جدیدی از زندگی داشته باشید. اگر بتوانید برخی چهارچوب ها که برای خود تعریف کرده اید را از میان بردارید، حس های مثبت بیشتری را در زندگی تجربه خواهید کرد. به پیش بینی های خود اعتماد داشته باشید. به آدم های جدید هم بدبین نباشید شاید آنها کسانی باشند که شما برای پیشرفت نیاز دارید. امروز بسیار دوست دارید همه زندگیتان را تغییر دهید. اما برای تصمیم گیری های مهم در زندگی روز خوبی نیست. بهتر است این افکار را به روزی دیگر موکول کنید. در ارتباط عاطفی هم کمی مشاجره دارید که اگر بتوانید جلوی زبان خود را بگیرید، همه چیز خوب پیش خواهد رفت.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین دی

نیروی احساسات خود را نادیده نگیرید. شاید گاهی بدبین باشید و احساس کنید که برخی تفکرات درست نیستند، اما امروز این فرصت را دارید تا درست فکر کنید. البته شاید کمی غمگین باشید و اشک در چشمانتان جمع باشید. یاد گذشته ها خواهید بود. حتی شاید یک بسته دستمال کاغذی از شدت اشک هایتان تمام شود. اجازه دهید احساساتتان تخلیه شوند و همه غم ها با این اشک ها از میان بروند. اگر بتوانید از ساختار معمولی و همیشگی زندگی دست بردارید، حس های بهتری را تجربه خواهید کرد. اگر  تنها و مجرد هستید، امروز به دنبال عشق نباشید. روز مناسبی برای این تصمیمات نیست.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین بهمن
امروز بهتر است از دوستی و ارتباط های اجتماعی یا آنلاین خود دست بردارید و بیشتر روی خواسته های فردی و شخصی خود متمرکز باشید. امروز را به یادآوری خاطره های خوب سپری کنید. در خانه به اهداف خود بیندیشید و یک کنج تنهایی درست کنید و لذت ببرید. از فردا می توانید دوباره به ارتباط های اجتماعی خود باز گردید. اما امروز روی مسایل معنوی متمرکز باشید. ایده های تازه در ذهن شما شکل می گیرند. شاید امروز با یکی از دوستان قدیم خود ارتباط دوباره برقرار کنید و او را ملاقات کنید. اگر متاهل هستید، سعی کنید از شریکتان مسایل تازه بیاموزید. از تفکرات او استفاده کنید و همدیگر را نادیده نگیرید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین اسفند

امروز باید مراقب کیف پول خود باشید. احساسات و هیجانات شما زیاد هستند و ممکن است برای هزینه های بیهوده و بی ارزش هزینه کنید. کارت های اعتباری را در خانه بگذارید و بعد بیرون بروید. این می تواند روشی برای کنترل مالی باشد. برای اینکه بتوانید خواسته های خود را کنترل کنید، باید کمی تمرینات روحی انجام دهید تا گزینه های نالازم و منفی از ذهن شما پاک شوند. امروز بسیار تمایل دارید تا تغییر اساسی در زندگی خود ایجاد کنید. ولی این ضرب المثل را در ذهن داشته باشید که سری که درد نمی کند را دستمال نمی بیندند. اگر رابطه عاطفی شما مشکلی ندارد، الکی گیر ندهید و بحث درست نکنید.

فال روزانه پنجشنبه

сердечкоهر روز با  فال روزانه با شما هستیمсердечко

فال روزانه پنجشنبه

برچسب ها :


ارسال نظر