سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

فال روزانه – جمعه ۱۳۹۳/۰۸/۱۶

دسته بندی: فال روزانه, گوناگون | نویسنده : NaZaniiin |

  

 любовь فـال روزانـه اختصاصـی سایـت کـوچـولـو любовь

فال روزانه – جمعه ۱۳۹۳/۰۸/۱۶


فال روزانه متولدین فروردین

از اینکه نگران مسایل مالی باشید خوشتان نمی آید. اما امروز درگیر مسایلی هستید که تا اندازه ای هم جالب و سرگرم کننده هستند. اگر رژیم غذایی خاصی را دنبال می کنید، امروز به واسطه حضور در جمع خانواده یا دوستان، پرخوری نکنید. همان سالادی که همیشه برای شب ها می خوردید را انتخاب کنید. البته این مساله فقط برای سلامت نیست، بودجه شما هم کم است و باید پولی که دارید را به انتهای ماه برسانید. سعی کنید برای تفریحات خود، سرگرمی های ارزان قیمت و کم هزینه انتخاب کنید. امروز به عادت ها و فعالیت های خود بیشتر فکر کنید و آنها را زیر ذره بین ببرید. اگر مجرد هستید و از یافتن فرد دلخواه ناامید شده اید، باید کمی از وقت خود را خالی کنید تا بتوانید به مکان های جدید بروید و افراد جدیدی ملاقات کنید. اگر هم در رابطه هستید، بهتر است با عشقتان مهربان تر باشید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز احساسات و محدودیت هایی که در روابط خود تعریف کرده اید، کمی بیشتر از همیشه برایتان مهم می شوند. آنها را زیر ذره بین می برید. دوست دارید خودتان را از محدودیت ها و اجبارها خلاص کنید. با برخی افراد که خوشتان نمی آید، قطع رابطه کنید. یا افرادی که برایتان مهم هستند را نقششان را پررنگ تر کنید. از این که با غریبه ها هم صحبت شوید، هراس نداشته باشید. توانایی شما برای دور شدن از احساسات زیاد است اما خودتان را در این جریان گم کنید. شاید بهتر باشد بیشتر نقش شنونده یا مشاور مسایل عشقی را برای دوستان خود داشته باشید.اگر مجرد هستید، احتمالا از یافتن فرد مناسب ناامید شده اید. همین موجب می شود تا بیشتر از تلاش دست بردارید که درست نیست. در زمان مناسب او را خواهید یافت فقط باید همیشه امیدوار باشید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین خرداد
امروز کار کردن برایتان مهم است. شاید مجبور باشید در روز تعطیل هم کار کنید. اما مهم است که هیچ مسوولیتی روی هوا نماند و همه چیز درست و کامل انجام شود. پس از آن نیز بیشتر روی تصمیمات خود تمرکز کنید و آنها را سروسامان بدهید. امروز نوعی حس فیلسوفانه دارید. مسایل فراواقعی توجه شما را به خود جلب می کنند. دوست دارید سر از کار همه دنیا در بیاورید و برای هر مساله ای دنبال ریشه و دلیل هستید. اما بهتر است بیشتر از اینکه حرف بزنید، شنونده باشید. با عشقتان در این موضوع ها حرف بزنید و طوری رفتار نکنید که گویا شما عقل کل هستید و او چیزی نمی داند.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین تیر
امروز به ظاهر و لباس های خود توجه بیشتری نشان دهید. شاید در ارتباط های اجتماعی امروز خیلی موفق نباشید. بهتر است خیلی سخت نگیرید. ارتباط برقرار کردن را به بقیه واگذار کنید. در جمع هایی که ظاهر می شوید، بهتر به جای ظواهر، بیشتر روی خود آدم ها و دوستانتان تمرکز کنید. کارهای عجیب هم انجام ندهید و بگذارید همه چیز طبق روال عادی پیش برود. شما از طبیعت الهام می گیرید. عشقتان امروز دوست دارد برخی کارها را تغییر دهد. به جای اینکه سریع واکنش نشان دهید، اول حرف های او را بشنوید تا سوتفاهمی پیش نیاید. اگر مجرد هستید، اگر در میان دوستان کسی کاری انجام داد که مورد توجه شما قرار گرفت، اول مطمئن شوید از خود فرد خوشتان آمده نه کار او. سپس به او پیشنهاد کنید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین مرداد

امروز حس رقابت دارید. اما بهتر است از این حال بیرون بیایید و بیشتر روی کارهای اخیر خود متمرکز باشید. آیا برنامه هایی که در سر داشته اید را به انجام رسانده اید؟ آیا برای آنها قدمی برداشته اید؟ به جای فوکوس کردن روی دیگران، روی کارهای خود متمرکز باشید و ببینید در چه مرحله ای قرار دارید. خودتان را به چالش بکشید. بگذارید دیگران در جمع ها بدرخشند. شما بیشتر بر خود تمرکز کنید. مسایل عاطفی امروز بسیار خوب پیش می روند. اگر مجرد هستید، امروز این فرصت را دارید که فرد دلخواه را بیابید. اما توقع های خود را بالا ببرید. با هرکسی ارتباط برقرار نکنید و نگذارید هرکسی وارد زندگی شما بشود.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین شهریور
امروز اعتماد به نفس داشته باشید. شخصی از شما درخواست کمک و مشورت می کند و باید با گشاده‌رویی خواسته اش را برآورده کنید. شاید از نظر احساسی کمی دچار پریشانی باشید و به واسطه آن حرف هایی به زبان بیاورید که چندان درست نباشد و برای موقعیت و شخصیت شما ضرر داشته باشد. پس پیش از بیان هر حرفی حتما به درست بودن آن توجه داشته باشید و هیجانی رفتار نکنید. به جای اینکه به گذشته و اشتباهات بچسبید، بیشتر در اجتماع باشید و دانش خود را بیشتر کنید. امروز روز خوش شانسی است. ذهن و قلب خود را باز کنید. لازم نیست به فکر جلب توجه دیگران باشید. هر چه قدر بیشتر خودتان باشید، موفقیت شما بیشتر خواهد بود. اگر در رابطه عاطفی قرار دارید، مراقب زبان خود باشید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین مهر

امروز می توانید با پولی که در دست دارید کارهای بزرگی انجام دهید. اگر تاکنون محدودیت هایی در مسایل مالی برای خود قایل می شده اید، امروز می توانید آنها را کنار بگذارید. اما زیاده روی هم نکنید. خریدهای لازم را انجام دهید. برای کسب درآمد بیشتر هم برنامه ریزی کنید. اگر قصد خرید لباس دارید، اول سری به کمد لباس های خود بزنید و سپس برای خرید اقدام کنید. امروز در برخورد با دیگران بسیار گشاده‌دست هستید. در مسایل عاشقانه بیشتر حواستان به حرف ها و رفتارهایتان باشد. لقمه های بزرگ تر از دهان بر ندارید. شاید مجبور باشید برخی کارها را انجام دهید که قلبا به آنها علاقه ای ندارید. اما گاهی برای حفظ رابطه لازم است از خود گذشتگی داشته باشید.

 فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین آبان
در برقراری ارتباط های کاری یا دوستانه عقب نشینی نکنید. بیشتر روی خواسته های خود متمرکز باشید تا تصویری نادرست از زندگی برای خود نسازید. باید بتوانید در همان جهت که مشتاق هستید، حرکت کنید. اعتماد به نفس داشته باشید. لازم نیست در جمع ها خودنمایی کنید. این کار را به دیگران بسپارید. فقط از حضور در آنها غافل نشوید و از میان حرف های آنها برای افزایش اطلاعات خود استفاده کنید. شاید در مورد عشق خود کمی دچار شک بشوید. حس می کنید آن چیزی نیست که می خواهید. با پرسش برخی سوال ها شاید بتوانید ریشه این حس را بیابید. اگر مجرد هستید، دنبال فردی باشید که با شما فرق دارد. این موجب می شود تا هیجانات و اتفاق های جدیدی در زندگی خود تجربه کنید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین آذر

امروز فرصت مذاکره و حرف زدن را دارید. باید احساسات خود را دقیقا بشناسید. اگر ناراحتی ای وجود دارد آنها را برطرف کنید. البته اگر نتوانید تکلیف خود را با احساساتتان معلوم کنید، توان بخشش و فراموش کردن هم نخواهید داشت. برای مشکلات موجود راهکار پیدا کنید و به جای نشان داده واکنش های منفی، سعی کنید منطقی تر رفتار کنید. در جمع ها هم جزوی از گروه باشید و در کارها همکاری داشته باشید. این کارها به خودتان هم حس بهتری می بخشد. در درون خود حس می کنید به خیلی چیزها علاقه ندارید. حتی شاید نوعی حس تنفر هم داشته باشید. اما به جای بها دادن به این منفی ها، کارهای خود را بیشتر و ذهنتان را به مسایل مثبت و ارزشمند معطوف کنید. در مسایل عاطفی به جای اعتراض و غر زدن، زبان به دهان بگیرید و بگذارید لحظه هایتان با آرامش سپری شوند.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین دی

اگر کسی می خواهد به دنیای خصوصی شما وارد شود، بهتر است با ادب و احترام او را همان جا پشت در نگه دارید. شاید کار گروهی امروز برایتان دشوار باشد. بهتر اسن است که تنهایی و مستقل کارهای خود را انجام دهید. لزومی ندارد همیشه با همه در ارتباط مستقیم باشید. در این آخر هفته اگر مجبور به کار کردن هستید، نیمی از زمان خود را به آن اختصاص دهید و بقیه روز را خودتان فرصت دهید. فیلم ببینید یا مطالعه کنید. با آرامش از محدودیت هایی که تعیین کرده اید، دفاع کنید. در عشق خود خوش بین خواهید بود. اگر مجرد هستید، شاید دوست داشته باشید با فردی که نظرتان را جلب کرده است در مورد احساسات خود حرف بزنید. اگر هم رابطه دارید، حرف هایی که نمی توانید به دیگران بگویید را به عشقتان بگویید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین بهمن

امروز بسیار عصبانی می شوید. اما باید کنترل رفتار و گفتار خود را داشته باشید. آرام باشید و رفتاری انجام ندهید که پشیمانی به بار بیاورد. به جای تمرکز روی مسایل ناراحت کننده، به چیزهایی بیندیشید که برایتان کاربرد دارند. مثلا برای کارهای خود برنامه ریزی کنید. یا در مورد خواسته های خود فکر کنید تا از موقعیت کنونی، یک قدم بالاتر بروید. امروز ترجیحا به هیچ کسی هیچ قولی ندهید. در محیط خانه رفتار بهتری با اعضای خانواده داشته باشید. با عشقتان نیز می توانید در مورد درددل های خود حرف بزنید و آرامشی که می خواهید را کسب کنید. اگر مجرد هستید، در برنامه های دوستان شرکت کنید. یا از آنها بخواهید فرد مناسبی را به شما معرفی کنند.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین اسفند

امروز ایده آل گرایی خاصی پیدا می کنید. اما باید بدانید که همه نمی توانند در این مسیر همگام شما باشند. در ارتباط های خود کمی حالت فیلسوفانه به خود می گیرد و ریشه و اصل هر حرف و سخنی برایتان مهم می شود. مراقب زبان خود باشید. شاید گاهی چیزهایی بگویید که منظورتان را بد برساند و مشکل ایجاد کند. باید پیش از هر رفتاری، حتما به نتیجه آن فکر کنید. ارتباط های زیادی که امروز دارید شاید در مسیر شایعه و غیبت پیش بروند. بهتر است با آرامش به آنها سامان بدهید. اگر حرفی در مورد عشقتان می شنوید، پیش از هر قضاوتی در مورد صحت آن اطمینان حاصل کنید. برای فردی که دوستش دارید، حرف های عاشقانه بزنید و سعی کنید صداقت را در همه حال، رعایت کنید.

فال روزانه پنجشنبه

сердечкоهر روز با  فال روزانه با شما هستیمсердечко

فال روزانه پنجشنبه

برچسب ها :


ارسال نظر