سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

فال روزانه – یکشنبه ۱۳۹۳/۰۸/۱۸

دسته بندی: فال روزانه, گوناگون | نویسنده : NaZaniiin |

  

 любовь فـال روزانـه اختصاصـی سایـت کـوچـولـو любовь

فال روزانه – یکشنبه ۱۳۹۳/۰۸/۱۸


فال روزانه متولدین فروردین

امروز نباید در لاک تنهایی خود فرو بروید. سعی کنید حضور خود در اجتماع را حفظ کنید. اما این برایتان مشکل خواهد بود که در یک مکان یا موقعیت واحد برای طولانی مدت بمانید. توصیه می کنید سریال های خارجی نگاه نکنید یا به کنسرت هایی که چند خواننده حضور دارند، نروید. بهترین کار این است که هر جا حالتان خوب است، بروید. شاید لازم باشد قدری هم تنها باشید. اما مطمئن شوید موبایلتان به قدر کافی شارژ دارد. قلبتان را به روی اطرافیان باز کنید. با عشقتان مهربانی بیشتری داشته باشید و بدانید هر چه قدر محبت کنید، همان قدر هم دریافت خواهید کرد. هر چه ارتباط خود را بیشتر کنید، صمیمیت میان شما بیشتر خواهد شد.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز زمان استراحت دادن به جسم و مغز است. البته برخی نگرانی های مالی ذهن شما را درگیر می کند. دست و دلبازی شما زیاد است اما باید با توجه به حساب بانکی خود، خرج کنید. برای دخل و خرج خود برنامه ریزی داشته باشید. پیش از خرید هر وسیله ای، اول برچسب قیمت آن را بررسی کنید. امروز علاوه بر اینکه قلبتان را به روی دیگران باز می کنید، حرف زدن را نیز دوست دارید. با دوستان قرار بگذارید و در میان آنها شادی را تجربه کنید. کمی از خرج های گران فاصله بگیرید و سعی کنید به جای سفارش غذای گران، منوی ارزان تری را انتخاب کنید. با عشقتان می توانید به محیط های فرهنگی بروید. یا با هم در کتاب فروشی های بزرگ بچرخید و از تجربیات خود در حوزه کتاب خوانی حرف بزنید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین خرداد
امروز برای شما است. باید در همه کارها و مسایل، خود را در اولویت قرار دهید. این را مطمئن باشید همه مردم در شرایط مختلف، فقط خود و منافع خود را می بینند. پس شما هم هوای خودتان را داشته باشید و از کسی توقع نداشته باشید. این مساله موجب می شود تا آرامش بیشتری در روز خود داشته باشید. بهتر است به خواسته های درونی خود رجوع کنید. اگر دوستدار هنر هستید، به گالری، نمایشگاه یا حتی کلاس های ساخت جواهر بروید. امروز از همکاری وهمراهی با دیگران لذت خواهید برد. از اینکه از ته دل و صمیمانه حرف بزنید هراسی نداشته باشید. امروز با عشقتان قرار بگذارید و با هم در مورد کار یا مسایل هنری حرف بزنید. او پیشنهادهای خوبی خواهد داشت که برایتان مفید است.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین تیر
امروز احساسات شما برانگیخته می شوند. شاید به گذشته ها سفر کنید. در ذهنتان به کسی فکر خواهید کرد که اکنون در زندگی شما حضور ندارد. اما بهتر است با دوستان قرار بگذارید و بیرون بروید. این کمک می کند تا از این فاز فکری بیرون بیایید. مرور گذشته هیچ ارزشی برای شما نخواهد داشت و شاید حتی باعث شود فرصت های کنونی را از دست بدهید. در محل کار، روی خلاقیت خود بیشتر کار کنید. امروز بسیار گرم و صمیمی هستید و به همین دلیل، فراموش کردن مسایل منفی و بخشیدن افرادی که در حقتان بدی کرده اند،برایتان آسان خواهد بود. برای یافتن فرد دلخواه نباید به چیزی که نیستید، تظاهر کنید. شما سعی کنید همیشه خودتان باشید و مطمئن باشید در فرصت مناسب فرد دلخواهتان پیدا خواهد شد.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین مرداد

امروز معاشرت و فناوری نقش پررنگی در زندگی شما خواهند داشت. احتمالا به صورت آنلاین با افراد جدیدی آشنا و با آنها دوست می شوید. ارتباط و توسعه حلقه دوستان خیلی بیشتر از آنچه تصور می کنید برایتان مفید خواهد بود. درهای زیادی به روی شما باز خواهد شد. سعی کنید در جمع های دوستان و هیجانات آنها شرکت کنید. اگر مجرد هستید، شاید به یکی از دوستان خود نگاه متفاوتی پیدا کنید. بیشتر به هم نزدیک می شوید و می توانید یک رابطه عاشقانه را با هم آغاز کنید. این صمیمیت موجب می شود بیشتر همدیگر را بشناسید و محبت بیشتری میان شما شکل خواهد گرفت.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین شهریور
امروز کارهای شما به بهترین شکا پیش خواهند رفت. انرژی کاری شما زیاد است و می توانید مدیریت بسیار خوبی بر کارهای خود داشته باشید. در میان کار، ملاقات های مرتبط هم با افراد کارشناس خواهید داشت که بسیار برای شما مفید است.کمی به ظاهر خود رسیدگی کنید. وقتی در رابطه و دوستی های خود خوشحال هستید، دوست دارید بقیه را نیز وارد این شادی کنید. امروز بسیار شاد و خونگرم هستید و همین موجب می شود تا در جمع دوستان خوب بدرخشید و لحظه های عالی داشته باشید. بهتر است از کتاب و تنهایی بیرون بیایید و با دوستان و همکاران باشید. شاید در میان آنها با فرد دلخواه خود آشنا شوید که به یک رابطه عاطفی بیانجامد.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین مهر

امروز همه جا غیر از آنجایی که باید باشید، هستید. هیجان و ارتباط های شما امروز در بهترین حالت ممکن قرار دارند. باید چشمان خود را باز کنید تا فرصت های جدید زندگی خود را کشف کنید. باید چشم انداز زندگی خود را تغییر دهید. روی پروژه های کاری خود با خلاقیت بیشتری کار کنید. در خانه تنها نمانید و تا جای ممکن در جمع باشید تا انرژی اطرافیان به شما انرژی بدهد. امروز خوش بینانه به زندگی نگاه می کنید. همین موجب می شود چشم انداز تازه ای به زندگی پیدا کنید. شما باید با خلاقیت خود می توانید ارتباط عاطفی خود را بهتر کنید. اگر مجرد هستید، امروز چشمان خود را باز کنید تا فرصت های درست را تشخیص دهید.

 فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین آبان
امروز زمان خوبی برای تنبلی یا صحبت های کوتاه و بی ارزش نیست. بهتر است به جای اینکه با همه مکالمه های کوتاه داشته باشید، با یک نفر در مورد موضوعات مهم و ارزشمند حرف بزنید. اگر فرصت این کار را ندارید، وقت خود را به تنهایی سپری کنید. در مورد موضوعات مورد علاقه مطالعه کنید. یا کتاب هایی که نیمه کاره رها کرده اید را به انجام برسانید. البته بهتر این است که بیشتر زمان خود را با دوستان نزدیک خود سپری کنید. شاید به یکی از دوستان خود حس خاصی پیدا کنید. با نزدیک شدن به او متوجه جذابیت بیشتر او خواهید شد. این می تواند رابطه عاشقانه ای میان شما برقرار کند.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین آذر

شاید بهتر باشد چند ساعتی را با خود خلوت کنید. بیرون بروید و در هوای آزاد قدم بزنید. یک دوست یا عشق یا شریک کاری شما می خواهد با هم مکالمه های سازنده داشته باشید، اگر مشتاق ادامه رابطه خود هستید، حتما موافقت کنید. انتظار نداشته باشید همه هم مسیر ذهنیات شما باشند. اما به آنها احترام بگذارید و همزمان هم اجازه ندهید کسی در کارهای شخصیتان دخالت کند. برای وقت گذاشتن برای عشقتان امروز بهترین فرصت است. امروز می توانید موجب خنده و شادی فرد دلخواه خود شوید. امروز شاید مسایلی از عشقتان بیاموزید که مسیر زندگی شما را تا حدی تغییر دهد.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین دی

اگر دوست دارید همه کارها در مسیر درست خود حرکت کنند، باید خودتان را به دست سرنوشت و جریان عادی زندگی بسپارید. اگر تصور می کنید فکرهای شما بهتر از دیگران است، بهتر است زبان به دهان بگیرید و با دیگران وارد بحث نشوید. این کار فقط موجب ناراحتی اطرافیان می شود و ارزش طرح های شما درک نخواهد شد. برخی از افکار خود را برای روزهای آینده بگذارید تا کمی اوضاع تغییر کند. امروز حس های عاطفی شما زیاد هستند. بسیار خونگرم خواهید بود و می توانید به خوبی عشقتان را درک کنید. باید غر زدن و اعتراض های همیشگی را کنار بگذارید و سعی کنید از لحظه های خود استفاده کنید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین بهمن

امروز می توانید به خوبی بدرخشید. در جمع هایی که حاضر می شوید به قدری خوش اخلاق و خونگرم هستید که اطرافیان به راحتی با شما ارتباط برقرار می کنند. از این همه انرژی برای نمایش خلاقیت ها و ایده های خود بهره بگیرید. می توانید حتی یک سفر کوتاه به خارج از شهر داشته باشید. اگر در هنر دستی دارید، امروز می توانید طرح های زیبا خلق کنید. زیبایی شناسی شما در مسایل عاطفی نیز تاثیر بسیار دارد. عقاید و علاقه مندی های خود را به عشقتان بگویید و با این مکالمه بیشتر به هم نزدیک شوید. اگر در همه حال اعتماد به نفس خود را حفظ کنید، می توانید افراد بسیاری را به خود جلب کنید. شاید حتی مورد سوپرایز هم واقع شوید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین اسفند

امروز همه فکر و ذهن شما در خانه و میان اعضای خانواده است. کمی کارهای خود را تعدیل کنید. ایمیل ها و تماس های کاری را پاسخ ندهید. بیشتر زمان خود را برای عشقتان بگذارید. با هم بیرون بروید یا در خانه کارهایی انجام دهید که هر دو دوست دارید. مثلا تماشای فیلم، خواندن کتاب با هم یا پختن غذا. با انرژی بسیار خوبی که در هوا جاری است، می توانید در همه  بخش های زندگی خود پیشرفت و آرامش را احساس کنید. شام امسب را با دوستان خود میل کنید. البته در خرج کردن کمی وسواس به خرج دهید. در محل کار، بیشتر از اینکه نظر دهید، سعی کنید با دیگران همگام باشید و از نظرات آنها نیز استفاده کنید.

فال روزانه پنجشنبه

сердечкоهر روز با  فال روزانه با شما هستیمсердечко

فال روزانه پنجشنبه

برچسب ها :


ارسال نظر