سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

فال روزانه – چهارشنبه ۱۳۹۳/۰۸/۲۱

دسته بندی: فال روزانه, گوناگون | نویسنده : NaZaniiin |

  

 любовь فـال روزانـه اختصاصـی سایـت کـوچـولـو любовь

فال روزانه – چهارشنبه ۱۳۹۳/۰۸/۲۱


فال روزانه متولدین فروردین

خودتان را توصیف کنید. شما ذاتا انسان نترس و با شهامتی هستید و امروز این موهبت بیشتر از همیشه خودنمایی می کند. امروز سرشار از احساسات و خلاقیت هستید و می توانید در پروژه های کاری حسابی خودتان را نشان دهید. ایده های عالی نشان می دهید و می توانید به خوبی آنها را توصیف کنید. امروز باید شور زندگی را درک کنید و در دست بگیرید. کودک درون خود را بیدار کنید و کارهایی که دوست دارید را انجام دهید. در رابطه عاشقانه حسابی خوش بگذرانید و با شادی کودکانه خاطره های ماندگار برای خود و عشقتان بر جای بگذارید. اگر مجرد هستید از دوستان خود بخواهید تا برایتان یک شخص مناسب پیدا و معرفی کنند.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین اردیبهشت

هیج جا خانه آدم نمی شود. امروز در خانه ماندن برایتان ارزش بسیاری دارد. وقتی در خانه و میان اعضای خانواده هستید، حس آرامش بیشتری دارید. شاید کارهای مربوط به خرید و فروش خانه برایتان پیش بیاید. یا اینکه تماسی مربوط به املاک دریافت خواهید کرد. امروز غذاهای خوشمزه درست کنید و از فرصت در خانه ماندن نهایت استفاده را ببرید. احساس می کنید قلبتان در اسارت است؟ شاید با یکی از دوستان قدیم خود دیدار داشته باشید. می توانید با او قرار ملاقات بگذارید. یا حتی او را با خانواده به خانه دعوت کنید و دوباره همچون قدیم دور هم جمع شوید. در مورد زمان هایی که با هم نبوده اید حرف بزنید و بیشتر در مورد هم اطلاعات کسب کنید. 

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین خرداد
وسایل الکترونیک خود را به طور کامل شارژ کنید. ارتباط های اجتماعی شما امروز زیاد هستند و معاشرت های خوبی با دیگران خواهید داشت. از قدرت سخنوری خود استفاده کنید تا بیشتر از همیشه دوستان و اطرافیان را به خود جلب کنید. اگر در نظر دارید وسیله الکترونیک جدیدی خریداری کنید، امروز زمان مناسبی است. این وسیله می توانید کیفیت زندگی شما را بهتر کند. با حس حرف زدن های زیادی که دارید می توانید با عشقتان لحظه های پرمکالمه ای داشته باشید. مهم نیست چقدر در کنار هم هستید، هر چه قدر بیشتر حرف بزنید بیشتر همدیگر را خواهید شناخت. حتی می توانید برای مکالمه خود موضوع انتخاب کنید. مثلا در مورد تاریخ معماری یا علاقه مندی های شخصی خود حرف بزنید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین تیر

شما اصولا بی فکر پول خرج می کنید و خیلی مته به خشخاش نمی گذارید. اما امروز به دلیل برخی نگرانی های مالی، برای هر قرانی که خرج می کنید، حواستان هست. این کار درستی است. وسایلی که نیار ندارید را اکنون نخرید و سعی کنید پول هایتان را برای خریدهای لازم و ارزشمند حفظ کنید. البته در روزهای آینده درآمد بهتری خواهید داشت و پولی به دستتان می رسد. با عشقتان در کافه یا رستوران قرار بگذارید و در مورد موضوعات مختلف با هم حرف بزنید. امروز باید با همکاری هم خرج های اضافه را حذف کنید. می توانید به گالری های هنری یا تئاتر بروید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین مرداد

 امروز زمان هیجان و شادی زیاد است. از اینکه کارهای موردعلاقه خود را انجام دهید، هراسی نداشته باشید و خجالت هم نکشید. امروز را به انجام پروژ ه های شخصی اختصاص دهید. اگر ایده بزرگی در سر دارید، مقدمات انجام آن را مهیا کنید. این را بدانید که کار گروهی بهترین نتیجه را خواهد داشت. امروز را به خود اختصاص دهید. هرکاری دوست دارید انجام دهید و بگذارید کودک درونتان خودش را تخلیه کند. شاد باشید و به این فکر نکنید که دیگران چه فکری م یکنند و چه نظری دارند. فقط به خود بیندیشید. اگر مجرد هستید امروز با جاذبه زیادی که دارید می توانید دوست خوبی برای خود پیدا کنید. در کافه یا رستوران با او قرار بگذارید و حرف بزنید تا بیشتر با هم آشنا شوید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین شهریور
امروز باید انرژی های خود را بازیابی کنید. همیشه سرتان شلوغ است و کار زیادی برای انجام دارید اما وقتش رسیده کمی به خود فکر کنید. کمی استراحت کنید و از فشار کاری کم کنید. برای کارها برنامه زمانی مشخص کنید تا بخشی از روز را برای خود داشته باشید. اگر زیاد به خود فشار بیاورید ممکن است سرما بخورید یا مریض شوید. در تغذیه خود تجدید نظر کنید و به خوراکی های سالم روی بیاورید. ورزش را نیز در دستور کار خود قرار دهید. از اینکه خود واقعی خود را به دوستان یا عشقتان نشان دهید هراسی نداشته باشید. همه انسان ها یک شخصیت تاریک هم در خود دارند. خودتان باشید و علاقه مندی های خود را به زبان بیاورید. از اینکه مورد قبول کسی واقع نشود هم هراسی نداشته باشید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین مهر

امروز ارتباط های اجتماعی شما زیاد می شوند. نظرات و ایده های خود را با صدای بلند برای همکاران مطرح کنید. لیستی از کارهایی که باید انجام دهید تهیه کنید. خودتان را از دیگران جدا نکنید. باید با حوصله به همه نامه ها و ایمیل های خود رسیدگی کنید و پاسخ دهید. به حرف های دوستان گوش دهید و در صورت نیاز به آنها کمک برسانید. آیا دوست دارید در جمع دوستان و مردم جدید باشید؟ دودل نباشید و به خانه دوست یا جمع دوستان بروید. یا حتی در باشگاه ورزشی می توانید با افراد جدید آشنا شوید. اگر مجرد هستید می توانید از اطرافیان بخواهید تا شما را با فرد مناسبی آشنا کنند.

 فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین آبان
شما به طور ذاتی دوست دارید همه کارها را به انجام و نتیجه برسانید. امروز هم رسیدن به هدف همه ذهنتان را پر کرده است. برای این منظور باید با خود  کمی خلوت کنید. برای یک سال آینده خود چه برنامه ای دارید؟ برای ۵ سال آینده چه برنامه هایی در سر دارید؟ باید ذهن خود را بکاوید و همه خواسته هایی که گرد فراموشی روی آنها نشسته است را بزدایید. باید در مسیری قرار بگیرید که بیش از همیشه شما را خوشحال می کند. در مورد آینده خیلی جدی باشید. اگر کسی را دوست دارید، بدون ترس با او قرار بگذارید. در فضای مجازی می توانید با فرد موردنظر چت کنید و با او قراری تنظیم کنید. از اینکه حرف های واقعی خود را به زبان بیاورید، هراسی نداشته باشید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین آذر

قطب نمای خود را بردارید. باید مناطق جدیدی را کشف کنید. هر جا که احساس می کنید حالتان بهتر است بروید. از حرف مردم یا اطرافیان هراسی نداشته باشید. امروز به طور کامل خودتان باشید و اجازه دهید کودک درونتان خواسته های خود را بیان کند. اگر بودجه کافی دارید، برای یک سفر عالی برنامه ریزی کنید. در سایت های گردشگری بگردید و گزینه مناسب بیابید. هیجان طلبی شما امروز زیاد است. با عشقتان برای یک سفر لوکس برنامه ریزی کنید و همه خستگی چند وقت اخیر را از دلتان خارج کنید. برای آرامش به شهرهای رمانتیک یا کوچک بروید و در دل طبیعت در کنار هم شاد باشید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین دی

دوست دارید به مردم بیشتر نزدیک شوید؟ امروز بیش از حد منطقی هستید. بیشتر تمایل دارید در بیزینس و کار خود پیشرفت کنید. برنامه های بزرگی در مغزتان هست. این را در ذهن داشته باشید که کارها را گروهی انجام دهید، نتیجه بهتری خواهید گرفت و آسیب پذیری و ضررهای شما هم کمتر خواهد بود. احساسات را هم کمی پرورش دهید تا بتوانید با تعادل در مسیر درست زندگی و کار قرار بگیرید. امروز زمان جلو رفتن است. باید قدم های بدی را بردارید. برای مسایل مالی خود برنامه ریزی کنید. با عشقتان در مورد آینده صحبت های جدی تر داشته باشید. با هم برای کشف مسایل جدید به مکان های تازه بروید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین بهمن

امروز می توانید در جمع ها خوب ظاهر شوید. از لاک تنهایی خود بیرون بیایید. کارها را به صورت گروهی انجام دهید. ارتباط های خود را بیشتر کنید. حالت دفاعی را از خود بگیرید و سعی کنید با انعطاف بیشتری با دیگران تعامل داشته باشید. امروز یکی از دوستان توجه ویژه ای به شما خواهد داشت. خوشبختانه حس هیجان‌دوستی شما امروز زیاد است . از تردیدها دست بردارید. بگذارید کودک درونتان بیدار شود. کارهایی که دوست دارید را به همراه عشقتان انجام دهید. به مکان های جدید بروید و با هم سرگرمی های تازه پیدا کنید. هرگز در رابطه عاشقانه از موضع ضعف رفتار نکنید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین اسفند

امروز همه ذهن شما را کار پر کرده است. اگر در نظر دارید شغلتان را توسعه دهید، امروز زمان مناسبی برای آغاز است. برنامه هایی که در سر دارید را با افراد کارشناس در میان بگذارید. در مورد جزئیات طرح خود حرف بزنید. تردید را از وجود خود دور کنید. به تنهایی نمی توانید کارهایتان را انجام دهید. امشب بخشی از زمان خود را به برنامه ریزی و تشویق خود اختصاص دهید. به سلامتی و تغذیه خود اهمیت بیشتری بدهید. اگر عادت های غذایی بدی دارید، از همین امروز آنها را ترک کنید تا سموم از بدن شما خارج شوند. با عشقتان به گالری های هنری یا مکان های فرهنگی بروید و در کنار هم آرامشی که می خواهید را کسب کنید.

فال روزانه پنجشنبه

сердечкоهر روز با  فال روزانه با شما هستیمсердечко

فال روزانه پنجشنبه

برچسب ها :


ارسال نظر