سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

فال روزانه – جمعه ۱۳۹۳/۰۸/۲۳

دسته بندی: فال روزانه, گوناگون | نویسنده : NaZaniiin |

  

 любовь فـال روزانـه اختصاصـی سایـت کـوچـولـو любовь

فال روزانه – جمعه ۱۳۹۳/۰۸/۲۳


فال روزانه متولدین فروردین

خود واقعیتان باشید. لازم نیست با کلمات بازی کنید تا چیزی غیر از آنچه می خواهید را بیان کنید. با کمک کائنات امروز می توانید عمق احساسات خود را بیان کنید. همچنین این فرصت را دارید تا در کار خلاقیت بیشتری از خود نشان دهید. اگر ترس و نگرانی را کنار بگذارید می توانید احساسات بهتری را تجربه کنید. از صمیم قلب حرف بزنید. در رابطه عاطفی انرژی های خوب خود را بروز دهید. با مهربانی با عشقتان حرف بزنید و موجب خوشحالی او بشوید. اگر مجرد هستید، افراد مورد نظرتان را لیست کنید و بهترین آنها را انتخاب و با او قرار بگذارید. شاید این ملاقات به دوستی منتهی شود.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز باید کمی مهربان تر باشید. خودبینی را کنار بگذارید. گاهی حتی با خودتان هم لجبازی یا مخالت می کنید. باید مراقب باشید در جمع های دوستانه حرف های ناراحت کننده بیان نکنید. ارتباط شما با یک خانم امروز بسیار خوب پیش خواهد رفت. می توانید با هم به صورت آنلاین عکس ها و خاطرات گذشته را مرور کنید و به اشتراک بگذارید. امروز هر ایده ای که در سر دارید را مطرح یا یادداشت کنید. ارتباط با دوستان را بیشتر کنید. یا حتی با خواهر، مادر یا دوستانی که برایتان عزیزی هستند بیشتر وقت صرف کنید. در جمع های خانوادگی احتمالا با فرد مورد علاقه خود ملاقات خواهید کرد. با او یک قرار شام بگذارید تا بیشتر همدیگر را بشناسید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین خرداد
امروز توانایی این را دارید تا هرنوع سوبرداشت و سوتفاهمی را از میان بردارید. اگر کسی از شما ناراحت است، با او حرف بزنید و رابطه خود را شفاف سازی کنید. این را بدانید که هرکسی توانایی شما را ندارد تا بتواند از ته قلب حرف بزند و احساسات خود را بیان کند. اگر در کار با مشکلاتی مواجه شده اید، این را بدانید که در روزهای آینده می توانید ریشه برخی از مشکلات را بیابید و آنها را برطرف کنید. امروز نگاه شما به زندگی بسیار دقیق است و می توانید خیلی از مسایل را حل و فصل کنید. بیرون بروید و دنیای جدید را کشف کنید. عینک خوش بینی بزنید و در جمع ها حاضر شوید. می توانید با عشقتان برای تغییر محل زندگی همفکری کنید. محله های مورد علاقه را بررسی کنید و در صورت توان، نقل مکان کنید. این جابه جایی در شرایط زندگی نیز تاثیر بسیاری دارد.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین تیر

از کاه کوه نسازید. بیهوده مسایل کوچک را به مشکلات بزرگ تبدیل نکنید. از تنبلی دست بردارید و کمی به تغییر فکر کنید. امروز روز شانس شما است و می توانید کمی به خود تکان بدهید و رویدادهای تازه ایجاد کنید. دست و دل بازی شما زیاد می شود و می خواهید همه دوستان را دور هم جمع کنید. اگر از صمیم قلب این کار را دوست دارید، چرا که نه! مهمانی کوچکی ترتیب دهید و در میان دوستان شاد باشید. در رابطه عاشقانه نیز دوست دارید با همه وجود به عشقتان محبت کنید. برای او کادو بگیرید یا با هم به کنسرت، گالری یا تئاتر بروید. اگر فرصت سفر دارید، کوله هایتان را بردارید و بیرون بزنید و از زیبایی طبیعت استفاده کنید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین مرداد

به کسی اجازه ندهید در زندگی خصوصی شما دخالت کند. اما بیهوده هم به همه بدبین نباشید. عینک خوش بینی بزنید و معاشرت های خود را همچون قبل ادامه دهید. برای کارهای خود به فکر یک تغییر باشید. احتمالا را در نظر بگیرید و روی آنها سرمایه گذاری کنید. خواسته های درونی خود را کشف کنید تا به واسطه آن بتوانید ارتباط های خود را با دیگران بهتر کنید. با شناخت خود در رابطه عاشقانه نیز موفق تر خواهید بود. اگر مجرد هستید به دنبال فردی باشد که سطحی‌نگر نیست و عمق مسایل بیشتر برای او اهمیت دارد. او می تواند برای شما گزینه مناسب تری باشد و حالتان با چنین فردی بهتر خواهد بود.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین شهریور
خود را به جریان زندگی بسپارید. البته کنترل و مدیریت اوضاع را نیز به عهده داشته باشید اما سختگیری نکنید. خدا همیشه برای بنده ها خوب می خواهد و باید به این مساله ایمان داشته باشید. اگر دوست دارید کمی در تنهایی های خود باشید، از این فرصت برای کشف نیازهای درونی خود استفاده کنید. کمی از این همه محدودیت که برای خود درست کرده اید فاصله بگیرید تا دنیای جدیدی را ببینید. با تفکرات عمیق می توانید دیدگاه های تازه ای بیابید. همین تغییر موجب می شود دوستان زیاد و جدیدی پیدا کنید و زندگیتان تغییر کند. در میان آنها احتمال اینکه با فردی مناسب آشنا بشوید هم زیاد است.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین مهر

امروز در جمع هایی که هستید، نقش قاضی را خواهید داشت. باید منصفانه حرف بزنید و رفتار کنید. شما می توانید اوضاع خراب را به خوبی سامان دهید. انرژی های خوبی که امروز دارید به دیگران نیز منتقل می شود و برای همه خوب خواهد بود. رابطه های خود را زیاد کنید. دست و دل بازی زیاد شما هم در انتقال انرژی های خوب بی تاثیر نیست. در جمع های خانوادگی به خواهر/برادرهای خود بیشتر توجه کنید و محبت خالصانه خود را عرضه کنید. امروز زمان عشق ورزیدن  و درست کردن مشکلات است. با عشقتان در مورد علاقه تان حرف بزنید و بیش از پیش موجب خوشحالی او بشوید.

 فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین آبان
چطور می توانید در زندگی خود تغییر ایجاد کنید؟ امروز باید زمانی برای فکر کردن بگذارید. افکار خود را شخم بزنید. علف های هرز را دور بریزید و خوبی ها را رو بیاورید. عینک خوش بینی بزنید و در جمع ها حاضر شوید. اگر در نظر دارید کار جدیدی آغاز کنید، امروز کلنگ آن را بزنید. اما از یک بیزینس کوچک آغاز کنید تا با روند کار آشنا شوید. سپس آن را توسعه دهید. در مورد مسایل کاری باید از کارشناسان یا حتی شریک عاطفی خود کمک بگیرید. او می تواند در این مسیر پیشنهادهای سازنده ای داشته باشد. با تغییر نگاه به زندگی، تغییرات بزرگی در زندگی را شاهد خواهید بود.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین آذر

خودتان را بالا بکشید. امروز توانایی های شما زیاد هستند و می توانید از همه فرصت ها به نفع خود بهره بگیرید. وقتی برای رویاپردازی نیست. باید واقع گرا باشید. برای کارهای خود زمان تعیین کنید و بر اساس اولویت به سوی موفقیت هایی که کائنات برایتان رقم زده اند پیش بروید. غذاهای سالم میل کنید و ورزش را در دستور کار خود قرار دهید. هر چه از محدودیت و ناراحت دورتر باشید، زندگی موفقی تری خواهید داشت. برای سفر کوتاه با عشقتان برنامه بریزید. اگر فرصت سفر نیست، یک برنامه هیجان‌انگیز تنظیم کنید و با هم به کشف سرگرمی های جدید بروید. اگر مجرد هستید، بهتر است به دنبال فردی با فکر و فرهنگ متفاوت باشید تا بتواند تغییرات لازم در زندگی شما را رقم بزند.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین دی

توپ کریستالی را بشکنید. شاید خیلی دوست باشید تخیلی به همه چیز نگاه کنید اما توصیه ما این است واقع گرا باشید. از زیبایی های زندگی لذت ببرید. از دنیای خیال خارج شوید. با انسان های جدید آشنا شوید. به دنبال کشف هیجانات تاره باشید. محدودیت ها و ترس ها را کنار بگذارید و برای آینده هدف های متعالی تعریف کنید. با معاشرت با انسان هایی که فرهنگ متفاوتی دارند می توانید تحولی بزرگ در زندگی خود ایجاد کنید. از ین روز تعطیل برای تفریحات شاد نهایت استفاده را ببرید. با عشقتان در مورد مسایل مالی حرف بزنید و در یک کار جدید سرمایه گذاری کنید. هیچ کاری نشد ندارد. عشقتان می تواند روحیه خوبی به شما بدهد و موجب پیشرفتتان بشود.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین بهمن

خوش برخورد و خونگرم هستید. این رفتار از طرف دیگران نیز بسیار مورد استقبال قرار می گیرد. در ارتباط های فردی خود بسیار موفق خواهید بود. امروز کاملا دست و دل باز هستید و از اینکه به دیگران چیزهایی که لایق آن هستند را بدهید، هیچ شک و هراسی نخواهید داشت. اگر فردی که دوستش دارید در فاصله دوری از شما قرار دارد، با حرف زدن می توانید به هم آرامش دهید. عینک صورتی به چشم های خود بزنید تا همه چیز را زیبا و پر انرژی ببینید. مسایل کوچک را در ذهن بزرگ نکنید. احساسات خوب هستند اما منطق خود را کنار نگذارید و در عین محبت کردن، چشمان خود را نیز باز کنید تا مشکلی پیش نیاید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین اسفند

آیا واقعا باید همه چیز در بهترین حالت خود باشد؟ شما عموما انعطاف پذیر هستید و می توانید خودتان را با شرایط وفق دهید. اما شاید امروز کمی این روحیه خود را از دست بدهید. برای داشتن چیزهایی که می خواهید خیلی اصرار نداشته باشید. چشم انداز خود را وسیع تر کنید تا بتوانید موفقیت بیشتری در کار و زندگی فردی برای خود رقم بزنید. این را به یاد داشته باشید، «عالی بودن» و «کمال» بهترین ها نیستند. به سلامت خود اهمیت دهید و از همین شرایط که در حال پیش رفتن هست، لذت ببرید. رفتن به دل طبیعت و قدن زدن در میان درختان و تنفس هوای پاک، ذهنتان را بازتر می کند. اگر مجرد هستید، به دنبال فردی باشید که با شما فرق دارد. این تفاوت تغییرات بزرگی در زندگی شما ایجاد می کند.

فال روزانه پنجشنبه

сердечкоهر روز با  فال روزانه با شما هستیمсердечко

فال روزانه پنجشنبه

برچسب ها :


ارسال نظر