سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

فال روزانه – سه شنبه ۱۳۹۳/۰۸/۲۷

دسته بندی: فال روزانه, گوناگون | نویسنده : NaZaniiin | بدون نظر

  

 любовь فـال روزانـه اختصاصـی سایـت کـوچـولـو любовь

فال روزانه – سه شنبه ۱۳۹۳/۰۸/۲۷


فال روزانه متولدین فروردین

امروز کائنات بهترین ها را برای شما خواسته و باعث شده است تا دید درستی به مسایل اطراف داشته باشید. این فرصت ها همیشه دست نمی دهند. پس آن را هدر ندهید. به خوبی می توانید برای انجام بهتر کارها برنامه ریزی کنید. سخت کوشی شما حتی برای خودتان هم عجیب خواهد بود اما فرصت های درخشش زیادی در فضای کار برایتان ایجاد شده است. یک مسیر واحد را در پیش بگیرید و به سمت موفقیت بتازید. اگر نگرانی های مالی دارید باید از هر نوع خرج اضافه و سرمایه گذاری مالی دست بردارید. درآمد خالص خود را برآورد و با خرج هایتان مقایسه کنید. در این مورد با شریک زندگی خود هم مشورت کنید. اگر مجرد هستید، پیشنهاد می کنیم به سراغ عشق قبلی خود نروید و به دنبال رابطه ای جدید باشید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز زمان پیشرفت کاری است و باید سفت و سخت به توسعه ارتباط های خود بچبید. فرصت های بسیار خوبی برایتان به وجود می آید. با دقت زیاد آنها را کشف کنید و نگذارید از دست بروند. بیشتر انرژی خود را روی مسایل اجتماعی بگذارید. با همکاری و همفکری پروژه ها خیلی بهتر پیش خواهند رفت. این خیال نیست، شما واقعا در رابطه عاطفی خود با کمی مشکل روبه رو شده اید. احساس می کنید زیادی محدود شده اید و باید دوباره دوستان را دور هم جمع کنید. با شریک عاطفیتان در این مورد حرف بزنید و سنگ هایتان را با هم وا بکنید. به جای چشم دوختن روی مسایل منفی، خوبی های رابطه تان را نیز به زبان بیاورید و آن را دوباره بهبود ببخشید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین خرداد

باید روش کار خود را تغییر دهید. برای کارهای خود روند تازه ای در نظر بگیرید. به این ترتیب می توانید خلاقیت بیشتر داشته باشید و کارهای در همان مسیری پیش بروند که می خواهید. آیا از هدفی که برای خود تعیین کرده اید خوشحال هستید؟ اگر این طور نیست، حتما آن را بازنگری کنید تا دقیقا همانی باشد که می خواهید. امروز بهترین فرصت برای تعیین این است که چه رشته یا کاری را ادامه دهید. از همفکری دیگران هم کمک بگیرید. بخشی از وقت خود را به عشقتان اختصاص دهید. با او مشورت کنید و برای ادامه کارهای خود بخواهید به شما ایده بدهد. اگر تنها هستید اگر ساکت و تنها در خانه بمانید نمی توانید عشقی که در درونتان هست را بیدار کنید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین تیر

شما امروز محبوبیت بسیاری میان اطرافیان خواهید داشت. سازگاری خود را هم با دیگران بیشتر کنید تا این جو خوب پایدار باشد. شاید در ارتباط با خانواده کمی مشکل داشته باشید و دلیل آن هم مشغله کاری بسیاری است که دارید. اما با مدیریت زمان می توانید حتی کارهای بیشتری هم به عهده بگیرید. این را به یاد  داشته باشید که امروز تنها کاری انجام ندهید و همه موقیت شما به کار گروهی بستگی دارد. در رابطه عاطفی برخی محدودیت ها شما را ناامید و غمگین کرده اند. باید آن را تغییر دهید. دوباره دوستان را دور هم جمع کنید. به جای بغل کردن زانوی غم، راهی بیابید که از این حالت خارج شوید و دوباره به عشقتان رونق دهید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین مرداد
امروز می توانید در کجایی که حاضر هستید، دوستان زیادی برای خود پیدا کنید. خیلی سریع با دیگران دوست می شوید و از انرزی آنها برای ارتباط خوب استفاده می کنید. کارهایتان زیاد شده است و اگر همکاری و تفاهم با همکاران نداشته باشید، نمی توانید در زمان معلوم آنها را به نتیجه برسانید. از توان درونی خود برای ایجاد تغییر و یافتن راهکار تازه استفاده کنید. با اینکه ارتباط با غریبه ها خوب است اما نباید شما را از مسیر اصلی اهداف دور کنند. احساسات و افکارتان در زمینه عشق و عاطفی کمی در هم و پیچیده شده است. احساس می کنید انرژی قبل را ندارید. باید تغییری ایجاد کنید تا از این حالن کرختی بیرون بیایید. شاید همه چیز عالی نشود اما با تلاش می توانید ارتباط بهتری با عشقتان داشته باشید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین شهریور

شما اصولا زیاد اعتراض می کنید و خیلی به مسایل گیر می دهید. شاید گاهی نظراتتان مورد توجه قرار نگیرد. اما امروز می توانید با ایجاد تعادل در بیان و گفتار خود، ایده های خوبی که دارید را عرضه کنید تا مورد استقبال هم واقع شوند. پیش از بیان هر حرف و نظری، حتما موقعیت آن جمع را در نظر داشته باشید. باید طوری رفتار کنید که شایسته خودتان و جمعی باشد که در آن حضور دارید. امروز خوش بینی های شما زیاد می شوند. اگر مجرد هستید و تنها، در محیط های آنلاین و از طریق اینترنت می توانید دوست دلخواه خود را بیابید. شهامت قرار گذاشتن با او را داشته باشید. هرگز از موضع ضعف وارد نشوید و بگذارید زندگی به روال عادی و متعادل خود پیش برود. محبت بدهید و عشق بگیرید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین مهر

خواستن یا نیاز داشتن؟ بسیار مهم است که بتوانید میان امیال و نیازهای خود تفاوت قایل باشید. امروز باید هزاران سوال در این رابطه از خود بپرسید تا بتوانید تشخیص دهید چه کاری درست است و باید در کدام مسیر قدم بگذارید. عادت های بد را از زندگی حذف و عادت های خوب را جایگزین کنید. به مسایل مالی خود نیز اهمیت بیشتری بدهید. باید میان دخل و خرج تعادل برقرار کنید تا دغده مالی نداشته باشید. پیش از خریدهای اضافه و فکر کردن به زندگی لوکس، درآمد خود را در نظر داشته باشید. فشار کاری را در زندگی شخصی خود وارد نکنید. زمانی که در کنار عشقتان هستید را فقط به او توجه کنید. با هم در مورد آینده حرف بزنید و سعی کنید به جای استرس به هم آرامش بدهید.

 فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین آبان
امروز دوست دارید خود را بالا بکشید. می خواهید موقعیت خیلی بهتر از این داشته باشید. برای این امر باید دوستان تازه بیابید. باید شهامت داشته باشید و افکار و برنامه های ذهنی خود را بیان کنید تا دیگران نظر دهند. از میان کلام آنها راهکار سریع و مناسب را پیدا خواهید کرد. با دانش و خوش صحبتی دیگران را جذب کنید. شاید در مسایل عاطفی کمی پایین باشید و انرژی لازم را نداشته باشید. حتی تصور می کنید رابطه تان آن چیزی نیست که می خواهید. اما باید امید داشته باشید و بدانید با کمی تغییر در نگاه خود به مسایل می توانید به رابطه تان هم عمق بیشتری بدهید. اگر عشقتان توجه لازم را به شما ندارد او را مجبور به این کار نکنید. خودتان را با مطالعه یا فیلم مشغول کنید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین آذر

امروز احتمالا خیلی شاد نیستید. اما در دام ناامیدی گرفتار نشوید. بگذارید زندگی به روال عادی پیش برود. این حس ها موقتی هستند. با تمام کردن رابطه یا همکاری چیزی درست نمی شود. اگر مجبور به قطع رابطه ای هستید، مدتی زمان می برد تا از کشش عاطفی آن بیرون بیایید. اما این را بدانید که باید راه های جدید را پیدا کنید و بتوانید زندگی را همچنان شاد حفظ کنید. پس از طی این مدت، دوباره به حالت معمولی زندگی خود با خواهید گشت و می توانید با باری از تجربه انتخاب های درست تری داشته باشید. به رابطه عاطفی خود دید درست تری داشته باشید. کمی منطق را چاشنی تفکرات خود کنید تا بدانید ایراد کار کجاست. اگر مجرد هستید، از دوستانی که ارزشی ندارد دست بکشید تا بتوانید فرد مناسب خود را بیابید و در کنار آن شادی را تجربه کنید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین دی

پیش از بیام هر حرفی خوب به نتیجه آن فکر کنید. اگر مدیر هستید باید خودتان هم وظایف خود را به درستی انجام دهید و سپس از دیگران انتظار داشته باشید پروژه را پیش ببرند. ارتباط های خود را بهتر کنید. همانی باشید که از شما انتظار می رود. در صورت لزوم، از دیگران مشورت بگیرید تا راهکار جدید برای بهبود شرایط کاری بیابید. محدودیت هایی که برای ارتباط های دوستانه برای خود ایجاد کرده اید را از بین ببرید. بدانید که شرط موفقیت، در اجتماع بودن و انجام گروهی کارها است. از عشقتان هم کمک بگیرید تا با ایده های خوبش شما را در مسیر آرامش قرار دهد. اگر مجرد هستید و می دانید کشی دوستتان دارد، به محبت های او پاسخ دهید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین بهمن

امروز می توانید مسوولیت های بیشتری در محیط کار قبول کنید. انرژی های شما زیاد است. با فن بیانی که دارید می توانید دیگران را به خود جلب کنید. ایده هایتان را مطرح کنید و در مورد آنها به طور شفاف توضیح بدهید. کار گروهی و مشورت گرفتن از دیگران بسیار به شما کمک خواهد کرد. اگر فشار کاری آزارتان می دهد، بدانید در انتهای روز آرامش بیشتری خواهید داشت. با دوستان یا خانواده وقت خود را بگذرانید. برای عقاید دیگران ارزش قایل باشید. در زندگی عاطفی خود پیشرفتی که می خواهید را ندارید. این موجب ناراحتی شما شده است. اما به جای ناامیدی، با عشقتان حرف بزنید. با همفکری هم چاره ای برای شعله ور شدن عشقتان پیدا کنید. شاید کمی سخت باشد، اما ناممکن نیست.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین اسفند

امروز اطرافیان برای شما ارزش و اعتبار بسیاری قایل هستند. این مساله تا اندازه ای موجب وحشت شما می شود زیرا باید تلاش کنید تا کارها را به بهترین شکل ممکن پیش ببرید. این مساله استرس ایجاد می کند. اما با گذشت چند ساعت، به آن عادت می کنید و در انتهای روز آرامش را حس خواهید کرد. برای خواسته ها و نیازهای خود تفاوت قایل باشید. اگر فرصت دارید حتما زمانی را با خود خلوت کنید تا برای آینده برنامه ریزی داشته باشید. از همراهی و همفکری اطرافیان هم غافل نشوید. در رابطه عاطفی خود احساسات منفی دارید. اوضاع آنگونه که دوست دارید نیست. این مساله ناامیدتان کرده است. اما حرف بزنید و درست کنید. اگر واقعا کششی به ادامه ندارید، همین جا به آن پایان ببخشید تا روحیه تان از این بدتر نشود.

فال روزانه پنجشنبه

сердечкоهر روز با  فال روزانه با شما هستیمсердечко

فال روزانه پنجشنبه

برچسب ها :


ارسال نظر