سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

فال روزانه – پنجشنبه ۱۳۹۳/۰۸/۲۹

دسته بندی: فال روزانه, گوناگون | نویسنده : NaZaniiin | بدون نظر

  

 любовь فـال روزانـه اختصاصـی سایـت کـوچـولـو любовь

فال روزانه – پنجشنبه ۱۳۹۳/۰۸/۲۹


فال روزانه متولدین فروردین

واقعیت ها کمی دور از دسترس به نظر می رسند. نباید به ظاهر آدم ها و ظاهر مسایل اعتماد کنید. امروز به دلیل انرژی های مرموزی که در هوا جاری است، نمی توانید به راحتی واقعیت رویدادها را درک کنید. در نتیجه استرس این سردرگمی با دیگران وارد بحث و مشاجره نشوید. ایمان داشته باشید که شما توان حل کردن همه پازل های زندگی را دارید. در ارتباط های خود کمی مرموز و تودار ظاهر خواهید شد. اگر مجرد هستید و برای نخستین بار با کسی قرار گذاشته اید، از اینکه در مورد خود و خواسته های درونی خود حرف بزنید، هراسی نداشته باشید. فقط تعادل را حفظ کنید و در همان دیدار اول، همه واقعیت ها را بیان نکنید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز باید به همه مسایل زندگی سرو سامان بدهید. برای متعادل کردن اوضاع بیشتر تلاش کنید. مسایل جاری در زندگی کمی مه‌آلود و ناواضح به نظر می رسند. اما می توانید رمز و راز آنها را کشف کنید. امروز برخی افراد حسابی روی اعصاب شما می روند. در محل کار می خواهند به زور اطلاعاتی از شما کسب کنند. اما گول آنها را نخورید و حرف هایی که نباید بزنید را به زبان نیاورید. بهتر است بیشتر وقت خود را تنهایی و در عالم شعر و کتاب سپری کنید و کاری با دیگران نداشته باشید. وقتی حرف غذا و لباس می شود، به خوبی می دانید چه می خواهید. اما در مورد عشق؟ امروز کمی سردرگم خواهید بود. بهترین کار این است که ترس و مخفی کاری را کنار بگذارید و در مورد درونیات خود با عشقتان حرف بزنید. این موجب سبک تر شدن شما و عمیق تر شدن رابطه تان می شود.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین خرداد

درست ۵ دقیقه قبل از اینکه معجزه روی دهد، ناامید نشوید و دست از کار نکشید. شما دقیقا در دو قدمی موفقیت قرار دارید. به همین روند ادامه دهید و بدانید برنامه ها و سخت کوشی هایتان امروز جواب می دهند. آستین ها را بالا بزنید و اگر لازم است بیشتر تلاش کنید تا به موقع و با کیفیت بالا بتوانید پروژه های کاری خود را به انجام برسانید. البته برای دیگر همکاران شاخ و شانه نکشید و برای آنها مدیریت نکنید. امروز با همکاری دو نفر از دوستان یا همکاران می توانید در مسیری قرار بگیرید که مدت ها منتظر آن بوده اید. کائنات برای شما موفقیت و سلامت تعریف کرده است. اگر در ادامه مسیر با مانعی موجه شدید، خودتان را سرزنش نکنید. این امر  موجب کم شدن انرژی ها می شود. امروز پیش از اینکه با دوستان یا عشقتان قرار بگذارید، به ظاهر خود رسیدگی کنید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین تیر

با اینکه شاید چندان رفتار جالبی نباشد، اما امروز کمی خودخواهی و غورور در رفتار شما وجود خواهد داشت و دوست دارید به دیگران فخرفروشی کنید. از این امر خجالت نکشید. عذاب وجدان هم نداشته باشید. سعی کنید از این اعتمادبه‌نفس برای نمایش استعدادها و مهارت های خود بهره بگیرید. سعی کنید برای عشقتان سوپرایزهای جالب داشته باشید. با او در مورد علاقه مندی خود حرف بزنید و برای آینده با هم برنامه ریزی کنید. امروز ارتباط های اجتماعی شما بسیار بهتر از روزهای گذشته است و می توانید با توافق عشقتان، دوستان را دعوت و در کنار هم خوش بگذرانید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین مرداد
در کار و پیشبرد اهداف، با اینکه همیشه ارتباط های گروهی نتیجه بهتری دارند اما امروز شما باید روی ارتباط های تک نفره بیشتر تمرکز کنید. ترجیحا کمی درونگرا باشید و خودکاوی کنید. جمع های بزرگ و شلوغ و صحبت های کوتاه و سطحی، کیفیت افکار شما را کاهش می دهد. امروز با خودتان خلوت کنید و پرسش و پاسخی با خود راه بیندازید تا به خوبی بتوانید علاقه مندی های خود را درک کنید. در ادامه نیز برای تحقق آنها به دنبال برنامه ریزی باشید. امروز دوست دارید همه احساس های خود را از دیگران مخفی کنید. حتی خودتان را هم مخفی کنید. شاید ایده بدی نباشد اما نباید مثل کبک سرتان را زیر برف قایم کنید. واقعیت ها را ببینید و در دنیای واقعی سیر کنید. اگر در رابطه عاطفی هستید، از عشقتان بخواهید که امروز شما را تنها بگذارد تا بتوانید تجدیدقوا کنید و دوباره با محبت نزد او بازگردید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین شهریور

امروز کائنات احساسات بسیار زیاد و هماهنگی عالی با دیگران را برای شما تعریف کرده است. خیلی خوب می توانید دیگران را درک کنید و خود را با آنها همگام کنید. این انرژی شما را به سوی برقراری ارتباط های جدید می کشاند که اتفاق بسیار هم عالی است. در مورد خود و نیازهای خود حرف بزنید. هراسی از این نداشته باشید که دیگران واقعیت وجودی شما را متوجه شوند. هر چه بیشتر با کسی در ارتباط باشید بیشتر در مورد او خواهید دانست. اگر می خواهید عشقتان را بیشتر بشناسید، وقت بیشتری را در کنار او سپری کنید. اگر تاکنون شناخت درستی از هم نداشته اید، همه تقصیرها متوجه شما است زیرا عموما دوست ندارید کسی از زندگی و کارهای شما سر در بیاورد. اما راحت باشید و نگرانی را کنار بگذارید و حرف بزنید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین مهر

امروز باید بیشتر تمرکز خود را روی مسایل کاری و بیزینس بگذارید. سخت کوشی و برنامه ریزی برایتان لازم است. با هماهنگی و همگام شدن با دیگر همکاران، به کارها و وظایف خود سرو سامان دهید. به ایمیل ها و تماس های کاری پاسخ دهید. هیچ سوالی را بی پاسخ نگذارید. از کارشناسان برای طرح ایده کمک بگیرید. به دیگران هم اجازه دهید بیشتر شما را بشناسند تا هماهنگی های بیشتر با هم داشته باشید. در رابطه عاشقانه خود امروز کمی مرموز و مخفی کار می شوید. دوست ندارید همه رازهای درونی شما برملا شوند. همیشه بخشی از خود را زیر نقاب نگه می دارید. اما با عشقتان صادق باشید و از اینکه آرزوهای قلبی شما را بداند نگرانی نداشته باشید. اگر مجرد هستید امروز توان جلب نظر فرد مورد علاقه خود را دارید.

 فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین آبان
امروز سعی کنید از همه لحظه های خود برای شادی، استراحت و هماهنگی با دیگران استفاده کنید. باشگاه بروید. با دوستان قرار بگذارید. در محل کار، با انجام گروهی کارها می توانید به موقع و با کیفیت بالا کارها را به انجام برسانید و نگرانی های شغلی را از بین ببرید. هر چه به ساعات انتهایی روز نزدیک تر شوید، شادی و آرامش بیشتری را تجربه خواهید کرد. اگر مجرد هستید، امروز باید به جمع دوستان بروید و در مهمانی یا گردهمایی آنها شرکت کنید. در میان انسان های جدید، با فردی آشنا خواهید شد که مورد توجه شما است و می توانید یک دوستی پایدار و طولانی با او برقرار کنید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین آذر

صداقت بهترین ابزار شما برای امروز است. البته انرژی های کائنات در خانه یازدهم خود نشسته اند و نوعی ناخودآگاهی برای شما رقم زده اند. احتمال دارد در ارتباط با عشقتان برخی رفتارهایی را داشته باشید که موجب رنجش او می شود. برای جلوگیری از این ناراحتی ها، پیش از بیان هر حرفی یا نمایش هر رفتاری خوب به نتیجه آنها بیندیشید. خودتان را در موقعیت طرف مقابل بگذارید و اگر به نظرتان کاری که انجام می دهید، پسندیده بود آن را انجام دهید. در غیر این صورت دست از آن بکشید. امروز کمی به خودشناسی و خودسازی هم فکر کنید. با کنار گذاشتن نگرانی ها و حرف زدن های صادقانه با عشقتان می توانید آرامشی که می خواهید را کسب کنید. اعتمادبه نفس داشته باشید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین دی
شما همیشه در زمینه کار بسیار سخت‌کوش و موفق هستید. از اینکه ساعت های طولانی تلاش کنید، خسته نمی شوید. امروز نیز همین طور است و در کنار ان ارتباط های اجتماعی بیشتری هم برقرار خواهید کرد و با آدم های جدید آشنا خواهید شد. برای دوستی های نزدیک و همکاری های بیشتر، امروز بهترین فرصت است. با کسانی که موجب پیشرفت شما می شوند قرار بگذارید و خود را بیشتر به آنها نزدیک کنید. گاهی این افکار خود آدم است که موجب تعجب می شود. اگر خود را از تفکرات محدود خارج کنید، می توانید شادی و زیبایی بیشتری در ارتباط خود مشاهده کنید. روی خواسته ها و نیازهای خود تمرکز کنید. با عشقتان نیز در این مورد حرف بزنید. اگر لازم است امروز را تنها باشید، این مساله را به عشقتان بگویید تا کمرنگ بودن حضورتان موجب  ناراحتی او نشود.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین بهمن

خسیس نباشید و برای هر پولی که می پردازید، دودوتا چهارتا نکنید. امروز شاید رویدادها و مسایل زندگی چندان شفاف به نظر نرسند اما با گیر دادن به مسایل مالی هم نمی توانید تعادلی که می خواهید را برقرار کنید. اگر خیلی مسایل خرج شدن پول هایتان هستید، آنها را در جایی مناسب سرمایه گذاری کنید تا نه خرج نشوند که سوددهی هم داشته باشند. همه چز با گذشت زمان تغییر می کند. روابط عاشقانه نیز از این قاعده مستثنا نیست. اگر طول زمان موجب کم شدن محبت میان شما و عشقتان شده است، سعی کنید خودتان دست به کار شوید و ایده ها و تفریحات جدید وارد زندگیتان کنید. با اعتراض راه به جایی نمی برید.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین اسفند

امروز می توانید نگاه و دید مردم نسبت به خود را تغییر دهید. این کار را نیز با بروز دادن درونیات خود می توانید به انجام برسانید. همیه عادت دارید بخشی از افکار و آرزوهای خود را مخفی کنید. اما امروز توصیه می کنیم از این کار دست بردارید و بیشتر صداقت داشته باشید. از اینکه مردم در مورد شما بدانند نباید هراس داشته باشید. روش های همیشگی خود را تغییر دهید تا تغییرات اساسی وارد زندگی شما بشوند. برای عشقتان یک فضای رمانتیک درست کنید. امروز بایدخوش بینی خود را افزایش دهید. اگر مجرد هستید، برای برقراری ارتباط با فرد موردنظرتان عجله دارید. اما منطق را نیز چاشنی رفتار خود کنید تا نتیجه خوبی حاصل شود. 

فال روزانه پنجشنبه

сердечкоهر روز با  فال روزانه با شما هستیمсердечко

فال روزانه پنجشنبه

برچسب ها :


ارسال نظر