سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

فال روزانه – یکشنبه ۱۳۹۳/۰۹/۲

دسته بندی: فال روزانه, گوناگون | نویسنده : FARNAZ |

  

 любовь فـال روزانـه اختصاصـی سایـت کـوچـولـو любовь

فال روزانه – یکشنبه ۱۳۹۳/۰۹/۲

فال روزانه متولدین فروردین

امروز شانس با شما یار است. آغوش خود را برای موفقیت های بیشتر باز کنید. امروز می توانید به خوبی با دیگران تعامل داشته باشید. بادوستان بیرون بروید. با هم در مورد موضوع های مهم حرف بزنید. یا حتی آنها را به خانه خود دعوت کنید. امروز به واسطه یک قرارداد رسمی، وضعیت مالی شما بهبود می یابد و می توانید بودجه زندگی خود را سروسامان دهید. امروز در مورد مسایل عاطفی نیز بسیار موفق خواهید بود. اگر در نظر دارید نظر فرد مورد علاقه تان را به خود جلب کنید، به کمک انرژی های امروز، موفق خواهید شد.
 
فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه مـتولدین اردیبهشت

 

کائنات بهترین ها را برای شما تعیین کرده است. همه مسایل مالی شما امروز به بهترین شکل ممکن پیش خواهند رفت. امروز زمان مناسبی برای راه اندازی کار جدید دارید زیرا فکرتان باز است و از نظر مالی نیز حمایت های لازم را دارید. البته مراقب باشید و همه جوانب کار را در نظر بگیرید. با شریک عاطفی خود در مورد جدی تر شدن رابطه تان حرف بزنید. اگر مجرد هستید احتمال دارد با فردی آشنا شوید که از همه لحاظ مورد علاقه شما است. دل را به دریا بزنید و در مورد علاقه خود به او بگویید. 
فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین خرداد

 

امروز این فرصت را دارید تا همه کارها را به تعادل برسانید. می توانید در مورد پروژه های کاری و مسایل مالی خود برنامه ریزی درست و دقیقی داشته باشید که شما را به پیشرفت و موفقیت بیشتر برسانند. این فرصت را نیز دارید تا از یک کارشناس کمک بگیرید دیدگاه خوبی به مسایل خواهید داشت که برایتان بسیار سودمند هستند. امروز برای عشقتان سوپرایز خواهید داشت. موجب خوشحالی او خواهید شد. اگر مجرد هستید به دنبال فردی باشید که از نظر تفکر و فرهنگ با شما فرق دارد. این تضاد برای هر دوی شما مفید خواهد بود زیرا می توانید حرف های تازه جدیدی برای هم داشته باشید.
فال روزانه پنجشنبه
فال روزانه متولدین تیر

 

از همین امروز گیاهخواری را آغاز کنید. رژیم های چرب و سرشار از قند را کنار بگذارید و بیشتر حواستان به تغذیه تان باشد. امروز از همان ابتدای صبح حجم کاری شما آغاز می شود و باید آنها را به انجام برسانید. در ادامه مسایل کاری باید کمی به خود استراحت بدهید تا بتوانید برای روزهای آینده نیز انرژی کافی داشته باشید. بهترین کار این است که دوستان را به خانه خود دعوت کنید و در کنار آنها شام بخورید و بازی کنید تا خستگی روز از بین برود. در مورد مسایل عاطفی با عشقتان لحظه های خوبی خواهید داشت. اگر مجرد هستید از دوستان بخواهید تا برایتان فرد مناسبی را بیابند تا زندگیتان تغییر کند.
فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین مرداد

 

امروز همه چیز بر وفق مراد است. شما همیشه بسیار هوشیار و سخت کوش هستید. از این فرصت برای پیشرفت استفاده کنید. این فرصت را دارید تا بیش از هر زمانی به دوستان و خانواده خود نزدیک شوید و در کنار آنها حس آرامش کنید. انرژی های کائنات موجب می شوند تا احساسات عاشقانه شما نیز افزایش یابد و با اشتیاق و هیجان بسیار در کنار شریک عاطفی خود باشید. امروز فرصت آشنا شدن با نیمه گمشده خود را دارید.چشمان خود را باز کنید تا در میان جمعیت او را ببینید. 
فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین شهریور

 

امروز هیچ کس غیر از خانواده نمی تواند حال شما را خوب کند. همه حرف های خود را به پدر یا مادرتان بگویید و از آنها انرژی بگیرید. در ضمن، شانس های خوبی هم برای شما مهیا است. امروز باید با چشم و گوش باز مترصد فرصت های خوبی باشید. حتی کار و کاسبی خود را راه بیندازید. مهارت های شما بسیار است و حیف است که استفاده نشوند. امروز با راحتی بیشتری در مورد مسایل احساسی خود حرف خواهید زد. کائنات نوعی آرامش در قلبتان ریخته که می توانید با اعتماد به نفس بیشتر حرف بزنید و برای خود و فرد مورد علاقه تان لحظه های بسیار خوبی را رقم بزنید. 
فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین مهر

 

امروز حس همکاری بسیار زیادی دارید. می توانید به خوبی دیگران را مدیریت کنید و پروژه ها را به مراحل بالاتر برسانید. با همکاری دیگران خیلی سریع تر به نتایج خوبی می رسید. از همه دعوت کنید تا مشارکت کنند. برایشان تعیین نکلیف کنید و مطمئن باشید کسی مخالفت نمی کند. در رابطه عاشقانه خود نیز به شریکتان کمک می کنید و به او همفکری های لازم را می دهید. این مساله موجب تعجب و خوشحالی او می شود. فکر باز و انرژی خوبی برای انجام هر کاری دارید. اگر مجرد هستید در میان آدم های جدید با فرد مناسبی ملاقات خواهید کرد. 
فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین ابان

 

وقت استراحت است. نگرانی های مالی را کنار بگذارید. کائنات یک روز بسیار عالی برایتان در نظر گرفته است. همه مسایل عالی و به نفع شما پیش خواهند رفت. برای اینکه از وسوسه فکرهای ناراحت کننده بیرون بیایید باید با دوستان برنامه بگذارید و بیرون بروید. در رابطه عاطفی خود حس نزدیکی و صمیمیت بیشتر با فرد دلخواهتان خواهید داشت. این دوستی ها و انرژی های خوب به قدری زیاد هستند که شاید حتی با او در مورد ازدواج صحبت کنید و به نتایج بسیار خوبی هم دست پیدا کنید. اگر مجرد هم هستید، یک رابطه جدید را آغاز خواهید کرد.
فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین آذر

 

امروز هیجان و نترسی زیادی در وجود شما هست. دوست دارید به ناشناخته ها سفر کنید. سر از کارهای مختلف در بیاورید. حتی به زنده کردن نوستالوژی ها هم تمایل بسیاری دارید. به همین واسطه حتی به سراغ انسان های جدید می روید تا با آنها رابطه اجتماعی و دوستانه برقرار کنید. امروز احتمالا با فردی قرار خواهید داشت که تا اندازه ای به شما استرس می دهد. اماکائنات کمک می کنند تا کاملا اعتماد به نفس داشته باشید و توانایی های خود را نشان دهید. فرصت آشنا شدن با فرد جدیدی که تفاوت بسیاری با شما دارد نیز زیاد است.حس خوش بینی شما کمک می کند تا در رابطه عاطفی خود بسیار موفق و شاد باشید. 
فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین دی

 

شادی های بسیاری برای شما در نظر گرفته شده است. اتفاق های خوب زیادی برایتان رخ می دهند. خودتان هم به حس بهترتان کمک کنید. ورزش یا آرایشگاه بروید و حسابی به سر و وضع خود برسید. در خانه اعضای خانواده به شما کمک می کنند. یا در محل کار همکاران در انجام پروژه های کاری به شما کمک می رسانند. همه این مسایل موجب شادی و آسایش شما می شوند. در مورد مسایل عاطفی نیز این شهامت را پیدا می کنید تا مشکلات خود با شریک عاطفی تان را برطرف کنید.
 فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین بهمن

 

شما به طور ذاتی انسان اجتماعی هستید. در جمع که هستید حالتان بهتر است. با این همه انرژی بسیار خوبی که دارید با دوستان، خانواده یا شریک عاطفی خود یک برنامه ترتیب دهید و بیرون بروید. از شادی های امروز استفاده کنید. به ظاهر و رژیم غذایی خود برسید. امروز اولویت اول شما خانواده و زندگی شخصیتان است. این عالی است زیرا لحظه های ناب خود را در کنار آنها تجربه خواهید کرد. امروز به عشقتان احساس عمیق تری پیدا می کنید. هر دو درک خوبی نسبت به هم دارید و این باعث می شود تا با شهامت بیشتر این رابطه را به نتیجه های خوبی برسانید. 
 فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین اسفند

 

امروز توان ارتباط برقرار کردن بالایی با اطرافیان دارید. اگر در فکر آغاز کار هستید، بهترین فرصت است زیرا مشتاق و مثبت گرا هستید و می توانید با انرژی بسیار زیاد، کارهای خود را انجام دهید. البته با زیرکی خود باید مراقب همه جوانب و حواشی کارهایی که می خواهید انجام دهید نیز باشید تا با مشکلی مواجه نشوید. از انرژی های امروز استفاده کنید. شاد باشید. لبخند بزنید و با فرد موردعلاقه تان بیرون بروید و شادی را به او هدیه کنید. با عشقتان در مورد برنامه های بزرگ حرف بزنید. در مورد خرید خانه یا  مهاجرت یا … مسایلی که تغییرات اساسی در زندگی شما ایجاد می کنند.

فال روزانه پنجشنبه

сердечкоهر روز با  فال روزانه با شما هستیمсердечко

فال روزانه پنجشنبه

برچسب ها :


ارسال نظر