سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

فال روزانه – پنج شنبه ۱۳۹۳/۰۹/۶

دسته بندی: فال روزانه | نویسنده : Nikagoli | بدون نظر

  

 любовь فـال روزانـه اختصاصـی سایـت کـوچـولـو любовь

فال روزانه – پنج شنبه ۱۳۹۳/۰۹/۶

فال روزانه متولدین فروردین

امروز حس های فلسفی شما زیاد  می شوند. زمان خوبی برای به اشتراک گذاشتن افکار درونی است. در مورد عقاید خود با اطرافیان حرف بزنید. شاید در جمع دوستان، جملاتی بشنوید که زندگی شما را تغییر دهند. شاید حتی خودتان پس از مطالعه و تحقیق به فکرهایی برسید که در فکر دیگران تغییر ایجاد کند. اگر احساس می کنید همه وقتتان به کار می گذرد، برای یک سفر برنامه ریزی کنید. یا آدم های جدیدی را وارد زندگی خود کنید. اگر فرد مورد علاقه تان در شهر/کشور دیگری است از طریق اسکایپ یا دیگر فناوری ها با او در تماس دایم باشید.


 
فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز آسمان آبی است. روزی عالی در انتظارتان است و می توانید با هیجانات مثبت، بخشی از رویاهای خود را محقق کنید. در ساعت های اولیه صبح، انرژی بسیاری دارید و بهترین فرصت برای انجام کارهای عقب افتاده است. پس آن هم هنگام استراحت، برای آینده کاری خود نقشه بکشید و سعی کنید ایده های ذهنی خود را روی کاغذ پیاده کنید. چه کسی گفته اهداف شما دست نیافتنی است؟ با کمک دیگران و تلاش خودتان می توانید هرآنچه می خواهید را داشته باشید. قدم بعدی در رابطه عاطفی چیست؟ اینکه با هم برای خرید خانه  یا انجام کارهای مهم با هم برنامه ریزی کنید و مسایل مالی را حساب و کتاب کنید.

فال روزانه متولدین خرداد

در مورد خود اصلا حرف نرنید. امروز فقط روی کار و ایده های ذهنی خود صحبت کنید و کاری به خود و شخصیت خود نداشته باشید. ارتباط های نزدیک با کمی سوتفاهم همراه هستند و باید تا حد امکان از ارتباط های فردی و خصوصی دوری کنید. این را بدانید که بهترین پروژه ها از همفکری به دست می آیند. با همکاران نقاط ضعف همدیگر را پوشش دهید. در مسایل ارتباطی و عاشقانه، دنبال فردی باشید که دیدگاه های متفاوت دارد. کسی که بتوانید تغییری در روند عادی زندگی شما ایجاد کند و موجب خوشحالی شما بشود. 

فال روزانه متولدین تیر

امروز سعی کنید مسایل را ساده بگیرید. آهسته و پیوسته قدم بردارید و هر نوع خیجان منفی را از فکر و کار خود دور کنید. ارتباط های کاری را توسعه دهید. نظر بدهید و ایده بگیرید. در مورد مسایل شخصی خیلی حرف نزنید. سلامت جسمانی خود را نیز در اولویت کارهایتان بگذارید. برای این منظور بهتر است در باشگاه ثبت نام کنید. فرصت سرمایه گذاری مالی هم دارید. اما پیش از هر اقدامی با خانواده مشورت کنید. در مسایل عاطفی هم ترجیحا به خواسته های شخصی خود اشاره نکنید و بگذارید همه چیز عادی اما خوب پیش برود.

فال روزانه متولدین مرداد

به قول پیکاسو: زمان زیادی می طلبد تا جوان شوید. خودتان را به شاد بودن عادت دهید. کارهای هیجان انگیز بکنید و دوستان جدید بیابید. بگذارید زندگی با لبخند بیشتری همراه باشد. این مساله در کار هم برایتان مفید خواهد بود زیرا خلاق تر می شوید و طرز فکرهای جدیدتری می یابید. اگر استعداد هنری دارید، حتما امروز از آنها بهره بگیرید و آثار زیبایی خلق کنید. مثلا یک قطعه موسیقی. سعی کنید از همه وجود خود استفاده کنید. اشتیاقات مثبتی که امروز دارید شما را به سوی رابطه ای رمانتیک سوق می دهند. خودتان باشید و از شور جوانی برای برقراری رابطه طولانی مدت بهره بگیرید.

فال روزانه متولدین شهریور

امروز خاطره های گذشته در سرتان می چرخند. دایم در حال مرور گذشته ها هستید. در آنها گیر نکنید و فقط سعی کنید از تجربیات آن برای اکنون و آینده خود بهره بگیرید. اگر خانواده تان از شما دور هستند، با آنها تماس بگیرید. وقتتان را با صحبت و بازی با کودکان سپری کنید تا هیجان آنها شما را دوباره به شور بیاورد. گذشته ها گذشته است و نباید برای آنها اشک بریزید. به سلامت و اندام خود توجه کنید. ورزش را در دستور کار قرار دهید. در میان دوستان فردی را انتخاب کنید که شادی را به زندگی شما بیاورد و بتوانید در کنار او طرز فکرهای جدید را تجربه کنید.

فال روزانه متولدین مهر

اگر در کار تبلیغات هستید، امروز می توانید از قدرت سخنوری خود نهایت استفاده را ببرید. ایده ها و حرف هایتان برای اطرافیان جالب خواهد بود و آنها را تحریک می کند تا با شما همکاری داشته باشند. وقت خود را برای انجام پروژه هایی که به بن بست رسیده اند بگذارید. زیرا امروز قدرت فکری خوبی نیز دارید. ارتباط های اجتماعی شما امروز عالی هستند. از این امر برای جلب توجه فرد موردعلاقه تان نیز می توانید کمک بگیرید. با تکنیک های سخنوری او را به سمت خود بکشید و قراری برای ملاقات فردی با او بگذارید. شک نکنید که موفق خواهید شد.

فال روزانه متولدین آبان

در محل کار با صدای بلند حرف بزنید. از امروز تا آخر ماه حسابی می توانید نظر بدهید و همه هم از ایده هایتان استفاده کنند. قدرت ارتباطی خوبی که امروز دارید، موجب می شود تا همکاری های موفق تری در انتظار شما باشد. اعتماد به نفس خود را در هر حالتی حفظ کنید و از موضع قدرت مدیریت پروژه ها را به عهده بگیرید. اگر به فکر پس انداز مالی برای آینده هستید، امروز پیشنهادی به شما می شود که خوب است به آن فکر کنید. پول هایتان را سرمایه گذاری کنید تا سود بیشتری به شما برسد. بعدازظهر را نیز خودتان را کار بکنید و سراغ عشقتان بروید. با هم به مکانی رمانتیک بروید و با گفتگوهای عاشقانه لحظه های آرامی را رقم بزنید.

فال روزانه متولدین آذر

امروز دوست دارید در مورد همه چیز حرف بزنید. هیچ اشکالی هم ندارد. در مورد هیجانات و اشتیاقات خود حرف بزنید. برنامه هایی که در سر دارید را با دوستان یا همکاران در میان بگذارید. انرژی های خوب خود را به دیگران بدهید و از آنها هم همان اندازه حس خوب دریافت کنید. با صدای بلند و با اعتماد به نفس صحبت کنید. در کنار خواسته های خود، به عشقتان نیز توجه داشته باشید. متکلم وحده نباشید و بگذارید او هم حرف های خود را بیان کند. با هم می توانید برای یک عصر پاییزی بسیار عالی برنامه ریزی کنید و لحظه های سرشار از هیجان رقم بزنید.

فال روزانه متولدین دی

رویاپردازی هم بخشی از زندگی است. رویاهایتان را با صدای بلند بیان کنید تا علاوه برخودتان، اطرافیان نیز بشنوند و آگاه شوند. شاید نظراتی داشته باشد که به تحقق سریع تر آنها کمک کند. همکاری و ارتباط با دیگران در وضعیت عالی قرار دارد و می توانید شادی های بسیاری را امروز تجربه کنید. از موضع قدرت خود پایین نیایید و بگذارید همین اعتماد به نفس شما را در نظر دیگران بزرگ تر جلوه دهد. گذشته ها را دور بریزید و همه تمرکز خود را روی عشقی که اکنون دارید بگذارید. به جزئیات گیر ندهید و فقط شاد باشید.

فال روزانه متولدین بهمن

از طریق فناوری و اینترنت می توانید بسیاری از کارهای عقب افتاده خود را انجام دهید. اگر بلاگ دارید، امروز آن را آپ دیت کنید. اگر کارتان در حوزه تبلیغات است، امروز توان ارتباطی بسیار خوبی دارید و کلامتان اطرافیان را جذب می کند. همین کمک م یکند تا در کارتان پیشرفت تصادی را احساس کنید. این را بدانید که یکی از کلیدهای موفقیت، داشتن رزومه و پروفایل عالی و هوشمندانه است. به طور کلی، امروز اینترنت نقش مهمی در زندگی شما دارد. دوستان را دور هم جمع کنید و با هم شاد باشید. اگر مجرد هستید، فرد مورد علاقه تان را نیز دعوت کنید تا مقدمه ای شود برای ارتباط های طولانی تر.

فال روزانه متولدین اسفند

لازم نیست رئیس بازی در بیاورید. همین که دوستی ها و ارتباط های خود را بهتر کنید کافی است تا دیگران به سوی شما جلب شوند و خواسته هایتان را اجرا کنند. برای هفته های آینده کاری خود برنامه دقیق تنظیم کنید و در میان آنها گپ هایی هم برای استراحت بگذارید. عشقتان امروز می تواند پیشنهادهای کاری یا مالی خوبی داشته باشد. از کنار حرف های او ساده نگذرید. در مورد خودتان هم بدون نگرانی حرف بزنید و با صدای بلند، خواسته هایتان را مطرح کنید. مطمئن باشید مورد توجه قرار خواهند گرفت.

сердечкоهر روز با  فال روزانه با شما هستیمсердечко

برچسب ها :


ارسال نظر