سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

فال روزانه – پنج شنبه ۹۳/۰۹/۱۳

دسته بندی: فال روزانه | نویسنده : Nikagoli | بدون نظر

  

 любовь فـال روزانـه اختصاصـی سایـت کـوچـولـو любовь

فال روزانه – پنج شنبه ۹۳/۰۹/۱۳

فال روزانه متولدین فروردین

از امروز تا ۶ هفته آینده می توانید در گروه های مختلفی عضو شوید و دایره دوستان خود را توسعه دهید. این گروه ها یا کاری هستند یا شخصی و حتی شاید در تورهای مسافرتی با افراد تازه آشنا شوید. همه انرژی های خود را برای بودن در اجتماعات و شاد بودن ها صرف کنید و بیشتر تمرکزتان نیز روی افرادی باشد که بیش از همه برایتان مهم هستند. اگر اکنون در رابطه عاطفی با کسی هستید، بهترین فرصت برای هر دو شما است که به عنوان یک زوج در محافل گوناگون حضور پیدا کنید و وقتتان را با دوستان و آشنایان بگذارنید. اگر مجرد هستید هم قرارهای دسته جمعی با دوستان می تواند ما را به یافتن فرد مورد علاقه تان برساند. 


  
فال روزانه متولدین اردیبهشت

علایق و اشتیاقات کاری خود را بیشتر کنید. اگر در نظر دارید برای فصل جدید خرید کنید، این برنامه را با دوستان هماهنگ کنید تا وقتتان هم به شادی سپری شود. در مسایل کاری بسیار مهم است که هدف تعیین کنید و با کنترل تنش ها و ناامیدنشدن از موانع، به جلو پیش بروید. رقابت در کار موجب پیشرفت می شود. این را جتما به خاطر داشته باشید. چشم انداز بلندمدت برای خود تعیین کنید و اهداف خود را بر سود آنها بنا بگذارید. در ارتباط های عاطفی خود غر زدن و اعتراض را کنار بگذارید. سعی کنید از عشقتان در حوزه کار کمک و مشورت بگیرید. اگر مجرد هستید اگر در دوستان خود تغییر ایجاد کنید، می توانید فرد مناسب روحیه خود را بیابید. 

فال روزانه متولدین خرداد

اگر تاکنون به تقویم نگاه می کرده اید و هیچ نقطه قرمزی مبنی بر تعطیلی در آن وجود نداشت، امروز می توانید تعطیلی هایی که خیلی دور نیستند و را پیدا کنید. برای آنها برنامه ریزی کنید و سفر بروید. سفر کردن هر چند کوتاه باشد، برای شما و روحیه کنونی شما لازم است. سرحال می شوید و می توانید با خلاقیت بیشتر و فکر بازتر به حل کار خود بازگردید. خوش بینی هایی که امروز دارید به شما کمک می کند تا افکار مثبت و برنامه هایی که برای زندگی دارید را راحت تر بیان کنید. بهترین زمان برای صحبت در مورد برنامه های آینده با هسرتان است. اگر هم مجرد هستید، در طول سفر می توانید با فردی که مناسب روحیه شما است آشنا شوید. 

فال روزانه متولدین تیر

امروز آغاز یک مرحله تغییر یک ماهه است. از امروز تا یک ماه آینده، اشتیاقات خود را بیشتر و خودتان را از قید و بندهایی که خودتان مسبب آنها هستید، رها کنید. برای مسایل کاری زمان و اولویت بندی تعیین کنید. برای مسایل ارتباطی نیز آنهایی که مانع از پیشرفت شما می شوند را دور بریزید. در کلاس های مدیتیشن گروهی یا برنامه های کاری و تجاری حاضر شوید. آدم هایی که در این تیپ مکان ها ملاقات می کنید برای پیشرفت شما بسیار مهم هستند. با عشقتان همکاری های بیشتری داشته باشید. به طور مثال با هم غذا بپزید. یا در مورد مسایل عاطفی با هم حرف بزنید. اگر مجرد هستید هم نیاز خود را از علایق واقعی جدا کنید و این را بدانید که نیاز نباید شما را به رابطه ای بکشاند که مناسبتان نیست. 

 فال روزانه متولدین مرداد

در مسایل کاری نوعی حس ایده آل گرایی دارید و می خواهید همه چیز درست و به موقع انجام شوند. برای این منظور خودتان هم باید فاصله ها را از میان بردارید و همکاری را با دیگران توسعه دهید. شما اهداف بزرگی در سر داری که با سکوت برآورده نمی شوند اما با تنش و بحث هم نمی توانید کاری پیش ببرید. پس مراقب رفتار و گفتار خود باشید. میان کار و رابطه عاشقانه تان باید تعادل ایجاد کنید. کمی مهربان تر باشید و با عشقتان در مورد مسایل خصوصی خود حرف بزنیدو افکاری که در سرتان می چرخند و به شما استرس می دهند را بیان کنید تا عشقتان به شما آرامش دهد. اما غز نزنید و بیهوده اعتراض نکنید.

فال روزانه متولدین شهریور

امروز برای خود آب میوه یا اسموتی های مقوی و سالم درست کنید. کمی به رژیم و غذاهایی که می خورید توجه بیشتری نشان دهید. سلامت برای شما بسیار مهم است. اگر شیرینی‌جات دوست دارید، سعی کنید در حد کم استفاده کنید تا سلامت بدن خود را به خطر نیندازید. ورزش را در اولویت کارهای خود قرار دهید. بهترین زمان برای اینکه جسم و روح خود را به حالت بهبود برسانید، امروز است. از ازدواج کرده اید از عشقتان بخواهید غذاهای گیاهی و سالم برایتان درست کند و همراه با شما رژیم تازه ای آغاز کند. عصرها با هم پیاده روی و ورزش بروید. اگر هم مجرد هستید، با خودتان خلوت کنید و سعی کنید همه افکار منفی را دور بریزید و برای زندگی تازه و شاد آماده شوید.

فال روزانه متولدین مهر

لحظه های بسیار خوبی در انتظار شما هستند. از هر نظر که تصور کنید، شاد، خلاق، موفق و مثبت گرا خواهید بود. امروز می تواند مبدا زمانی مناسبی برای اجرای اهداف باشد. در جمع هایی که حاضر می شوید، شنونده خوبی باشید. هر چه قدر خودتان از نظر فکری و روحی آرام تر باشید، با دیگران نیز تعامل بهتر و سالم تری خواهید داشت. کائنات امروز به شما کمک می کند تا از دوباره کاری خلاص شوید. از عشقتان کمک بگیرید تا خلاقیت شما را بیشتر کند. در حوزه کار به شما کمک کند تا هر آنچه در نظر دارید را بتوانید در دنیا واقعی هم پیاده سازی کنید. با حرف های عاشقانه هم کمک کنید تا شعله عشقتان همیشه سوزان باشد.

فال روزانه متولدین آبان

در هفته های آینده شاهد تغییرات بسیار خوبی خواهید بود که شما را چند قدم جلوتر پرتاب می کنند. امروز دقیقا نقطه آغاز این تغییرات است. درست است که خانواده و دوستان و ارتباط با آنها بسیار مهم است اما باید برای خود و خلوت خود هم ارزش قایل باشید. از فرصت امروز برای تغییر دکوراسیون خانه یا ایجاد تغییر در محیط کار یا اتاق خود استفاده کنید. نباید اجازه دهید فشارهای بیرونی یا مسایل کاری در ارتباط های عاطفی شما تاثیر منفی بگذارند. میان این دومساله تعادل برقرار کنید. اگر مجرد هستید بد نیست در میان اعضای خانواده و فامیل با چشم خریدار به افراد نگاه کنید شاید فرد دلخواهتان در میان آنها باشد.

 

فال روزانه متولدین آذر

به جای اینکه آشغال ها را زیر فرش جمع و قایم کنید، آنها را به سطل زباله منتقل کنید. امروز باید جزئیات مسایل را برای خود شفاف سازی کنید و با کمک و مشورت اطرافیان برای حل همه مشکلات، راهکار پیدا کنید. نمی توانید تا ابد در شک و غبار تردید باقی بمانید. امروز بهترین زمان برای خلوت کردن با خود است. از نظر احساسی شاید کمی بی حوصله باشید اما توان روحی شما به گونه ای است که می توانید خیلی سریع ایده ای خلق کنید تا به واسطه آن شادی بیشتری به رابطه تان جاری شود. لازم نیست حتما حرف بزنید یا کار خارق‌العاده ای انجام دهید. همین که خودتان باشید و به چیزی گیر ندهید و اعتراض نکنید، خودش کافی است.

فال روزانه متولدین دی

در هفته های گذشته همه توان خود را گذاشته بودید تا مسایل کاری و مالی کمی اصلاح شوند و بتوانید روی آرامش را ببینید. تا امروز این امر میسر نشده بود. اما امروز نقطه آغاز یک تحول مثبت و روند رو به پیشرفت است. در محل کار، همکاری هایتان را همچنان ادامه دهید و در مواقع سکوت و تنهایی نیز برای مسایل مالی برنامه ریزی کنید. باید اهداف شفافی داشته باشید. شک نداشته باشید که توانایی های شما زیاد است و حتی می توانید یک مارک زاکربرگ دیگر باشید. فقط بدانید چه می خواهید. زندگی را خیلی سخت و جدی نگیرید. بگذارید برخی رویدادها روی دهند و برخی آدم ها کار خودشان را بکنند. این مسایل کوچک اهمیتی ندارند. با عشقتان برای یک شام عالی قرار بگذارید و بی خیال از افکار اطرافیان فقط خوش بگذرانید. 

فال روزانه متولدین بهمن

کمربند صندلی خود را ببندید و خودتان را به آن سوی مشکلات پرتاب کنید. این را بدانید که ستاره اقبال هر چند سال یکبار در آسمان زندگی هرکسی ظاهر می شود و نباید این فرصت طلایی را از دست بدهید. البته خیلی هم بلندپروازی و خیال پردازی نکنید. پایتان رت روی زمین بگذارید. سعی کنید از کم به زیاد پیش بروید. از اول پروژه های بزرگ را آغاز نکنید که در اجرای آنها بمانید. در مسایل ارتباطی و احساسی هم خودتان را در اولویت قرار دهید. این را بدانید اگر شما حالتان خوب باشد می توانید به دیگران نیز حس های بهتری بدهید. اما اگر خودتان از چیزی راضی نباشید، ارتباط با فردی که دوستش دارید نیز خیلی خوب پیش نخواهد رفت.

فال روزانه متولدین اسفند

خودتان را از عالم خیال خارج کنید. به سمت واقعیت بروید. شما ذاتا دوست دارید مرموز باشید و بدون هیچ وقفه و استراحتی کارهایتان را پیش می برید. اما کمی تعادل در کارها هم بد نیست. میان مسوولیت های کاری باید تناسب ایجاد کنید. از یکی برای دیگری غافل نشوید. در صدر همه امور هم خودتان را بگذارید. شما باید به طور فکری و روحی در وضعیت خوبی باشید تا بتوانید مسایل را به بهترین شکل سامان دهید. این مساله در زندگی عاطفی نیز مصداق دارد. رویاهای عشقتان را کشف کنید و با برآورده کردن آنها موجب شادمانی زیاد او بشوید.

сердечкоهر روز با  فال روزانه با شما هستیمсердечко

برچسب ها :


ارسال نظر