سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

فال روزانه – یک شنبه ۹۳/۰۹/۱۶

دسته بندی: فال روزانه | نویسنده : Nikagoli |

  

 любовь فـال روزانـه اختصاصـی سایـت کـوچـولـو любовь

فال روزانه – یک شنبه ۹۳/۰۹/۱۶

فال روزانه متولدین فروردین

امروز به رستوران مورد علاقه خود بروید. از انرژی های این روز برای ریلکس کردن و آرامش بهره بگیرید. هنگام عصر در خانه، سرتان را با درست کردن سرگرمی یا خلق آثار هنری گرم کنید. برای دوستانتان هدیه درست کنید. بگذارید ذهنتان از کار و مسایل کاری فاصله بگیرد و فقط به استراحت و تجدید قوا بیندیشید. از اینکه برای مسایل عاشقانه رویاپردازی کنید دست بردارید. دست به کار شوید. اگر مجرد و به دنبال عشق هستید، در خانه ماندن و در لاک حود فرو رفتن هیچ کمکی به شما نمی کند. بیرون بروید و در جمع دوستان انسان های تازه را ملاقات کنید. دوستان قدیم خود را بیابید و ارتباط خود را دوباره از سر بگیرید. بگذارید هیجانات درونی، امروز شما را به خواسته هایتان برسانند.


  
فال روزانه متولدین اردیبهشت

دایره دوستان خود را مورد بررسی قرار دهید. افرادی که تاثیری در حال و زندگی شما ندارند حذف کنید. آنهایی که بهتر هستند را در اولویت قرار دهید. به مسایل اجتماعی خود بیشتر توجه داشته باشید. اطراف خود را از آدم هایی پر کنید که انرژی های خوبی دارند. این انسان ها کمک می کنند تا در کار و زندگی فردی موفق تر باشید. به افرادی که لیاقتش را دارند، توجه بیشتری کنید تا آنها هم حس های خوب خود را به شما منتقل کنند. امروز متوجه می شوید عشقتان توجه ویژه ای به شما دارد. این رویا نیست. از این فرصت برای نزدیکی بیشتر استفاده کنید . اگر مجرد هستید هم به جای وقت گذاشتن برای آدم های موقت، به فکر یافتن فرد مناسبی باشید که رابطه طولانی و پایدار با او داشته باشید. 

فال روزانه متولدین خرداد

امروز دوست دارید حسابی پول خرج کنید و حسی از پولداری را تجربه کنید. حس بدی نیست اما حواستان به حساب بانکیتان باشد و یادتان باشد در نیمه ماه قرار داریم. این حس هم از آنجایی نشات گرفته که می بینید همه اطرافیان وسایل و لباس های نو خریده اند و شما مدت هاست برای خود یا خانه خرید نکرده اید. بهتر است فقط به وسایل ضروری فکر کنید و نقدینگی خود را هدر ندهید. از نظر احساسی خود را تقویت کنید. سعی کنید حتی از فشارهای زندگی هم مواردی برای لذت بردن و شاد بودن پیدا کنید. اینکه هیچ کار خدا بی حکمت نیست برای آرامش کافی است. احساسات عاطفی خود را بیشتر کنید تا با عشقتان لحظه های پرشوری داشته باشید. 

فال روزانه متولدین تیر

امروز باید بیشتر روی کارها و زندگی خود توجه داشته باشید. باید مسایلی که مانع از پیشرفت شما شده اند را کشف کنید و برای برطرف کردن آنها نقشه بکشید. اگر افرادی هستند که حضورشان ناامیدکننده است، شهامت نه گفتن و حذف آنها را داشته باشید. انرژی های شما باید همیشه جاری باشند و هیچگس و هیچ چیزی نباید مانع از آن شوند. تمرکز خود را روی استعدادهایتان بگذارید تا پیشرفتی که در کار نیاز دارید را به دست بیاورید. آیا فرد خاصی در ذهنتان هست که همه افکارتان را به خود اختصاص داده؟ راهی برای نزدیک شدن به او بیابید و به تدریج خودتان را در دلش جا کنید. امروز می توانید این ماموریت را استارت بزنید. 

فال روزانه متولدین مرداد

اجازه ندهید بادها شما را از مسیر اصلی خارج کنند. شما در حال تجربه چرخه زندگی هستید و نوعی حس تلخی در وجودتان ریشه کرده است. به جای اینکه همه رویدادهای زندگی را به خود بگیرید و الکی موجب ناراحتی خود بشوید، بدانید که هر کاری مشکلی دارد و هر تغییری نیازمند تحمل است. بعضی چیزها اصلا به شما مربوط نیست و فقط وقتتان را هدر می دهید. به جای فکر کردن به افکار و حرف های دیگران، راهی که فکر می کنید درست است را دامه دهید. این حس کرختی که دچارش شده اید با صد کیلو قهوه هم برطرف نمی شود مگر خودتان بخواهید! پس بیدار شوید و با حس خوش بینی زندگی را ادامه دهید. با عشقتان قرار بگذارید تا در کنار او آرامش دنیا را تجربه کنید.

فال روزانه متولدین شهریور

امروز باید اولویت خود را در کارهای گروهی بگذارید. روی مسایلی که کنترلی بر آنها ندارید وقتتان را تلف نکنید. شما فقط مسوول کارهای خود هستید. پس به دیگران و کارهایشان کاری نیداشته باشید. گذشته ها را دور بریزید و به جای آیه یاس خواندن، دست به کار شوید. برنامه ریزی کنید و خلاقیت به خرج دهید. مگر چند سال قرار است زندگی کنید که با کوچک ترین مساله ای، در خودتان فرو می روید. در محل کار روی صحنه باشید و خودنمایی کنید. از عشقتان برای کمک در این مسیر کمک بگیرید. فکرهای گروهی همیشه نتایج بهتری دارند. پروفایل های آنلاین خود را آپ‌دیت کنید تا زمینه های درآمد و پیشرفتی که در سرتان هست را مهیا کنید.

فال روزانه متولدین مهر

اول هفته است و باید با انرژی زیاد به سوی خلاقیت و نمایش استعداها پیش بروید. شما نقشه های بزرگی در سر دارید. امروز هم بهترین فرصت برای استارت این کارها است. کائنات انرژی مضاعفی برایتان در نظر گرفته است تا در شغل خود به سوی پیشرفتی که شایسته آن هستید، پیش بروید. ارتباط های اجتماعی و پروفایل های آنلاین خود را برای یافتن دوستان جدید به‌روزرسانی کنید. به این فکر کرده اید اگر دنیا هیچ محدودیتی نداشت، چه می کردید؟ با همین سوال یک روز عالی برای خود رقم بزنید. محدودیت ها را دور بریزید و تا جای ممکن رویاهایتان را واقعی کنید.

فال روزانه متولدین آبان

برای امروز کمی هیجان تعریف کنید. مثلا برای یک سفر کوتاه نقشه بکشید. یا به کارهایی بپردازید که روحتان را تازه می کند و انرژی مضاعف به شما می دهد. اگر وقت سفر ندارید در شهر خود به مکان هایی بروید که هیجان و شادی زیادی دارند. این کارها برای کشف استعدادهایتان لازم است زیرا ذهنتان استراحت می کند و می توانید منفی ها را دور بریزید. به واسطه آن ایده هایی که غبار گرفته اند رو م یآیند و مسیر تازه ای در شغلتان پیدا می شود. بیشتر وقتتان را در کنار فرد دلخواهتان سپری کنید. دل و فکر خود را باز کنید و اجازه دهید عشقتان به عمق افکار شما نفوذ کند. از اینکه رویاهای خود را با او در میان بگذارید هراسی نداشته باشید.

فال روزانه متولدین آذر

جاده زندگی شما در بهترین حالت خود است. کمترین دست انداز را دارد و می توانید با تماشای زیبایی ها با سرعت زیاد به جلو پیش بروید. این حالت را ادامه دهید تا هیچ نوع تلخی ای اجازه ورود به دهنتان را نداشته باشد. افرادی که انرژی منفی دارند را ار دایره دوستان حذف کنید. این کار به نفع هر دو طرف است. اگر کاری انجام داده اید که به عذرخواهید نیاز دارد، امروز حتما برای آن وقت بگذارید و از فرد موردنظر معذرت خواهی کنید. به زندگی عاطفی خود هیجان زیادتر ببخشید. هیچ مانعی برای اجرای رویاهای خود ایجاد نکنید و در قید و بند چیزی نباشید. فقط شاد باشید و حس های مثبت را به طرف مقابلتان هم منتقل کنید.

فال روزانه متولدین دی

امروز حس هارمونی و تفاهم با دیگران در شما زیاد می شود و کمک می کند تا بتوانید ارتباط های خود را بهبود ببخشید. با نادیده گرفتن مشکلات نمی توانید تا ابد آنها را برطرف کنید. این روش کاملا منفی و ناراحت کننده است. در ارتباط های کاری یا حتی عاشقانه، با طرف مقابل صادق باشید و به چیزی که وجود ندارد تظاهر نکنید. این صداقت کمک می کند تا درک دوطرفه ای میان شما به وجود بیاید. با خودتان صادق و جدی باشید. زندگی عاطفی را در دستتان بگیرید و آن را به سوی هیجان بیشتر سوق دهید. در قرارتان با عشقتان هیجان و شادی زیادی داشته باشید. مهم نیست چه مدت است با هم دوست هستید، فقط باید شاد باشید و موجبات خوشحالی هم را فراهم کنید. 

فال روزانه متولدین بهمن

امروز ستاره های شما در حالتی قرار دارند که مجبورتا کنند بیشتر به سلامت خود اهمیت دهید. غذاهای سالم و گیاهی بخورید و از ورزش غافل نشوید. این کارها کمک می کنند تا دنیای اطراف خود را زیباتر ببینید. هر چه جسمتان سالم تر باشد، روحیه بهتری هم خواهید داشت. آجیل و سبزیجات را در برنامه هر روز خود داشته باشید تا انواع ویتامین و پروتئین را به بدنتان برسانید. برای مدتی باید از فست‌فود پرهیز کنید. در مسایل ارتباطی خیلی به جزئیات مسایل گیر ندهید. اگر مجرد هستید، از جاذبه درونی خود برای جلب توجه فرد مورد علاقه تان استفاده کنید. به این توجه داشته باشید که هیچ کس از غر و اعتراض شنیدن خوشش نمی آید.

فال روزانه متولدین اسفند

انرژی ها و احساسات شما امروز زیاد هستند. می توانید از این حس های خوب برای بازسازی روحیه خود کمک بگیرید. برای آغاز یک مرحله تازه از کار هم روز مناسبی است. سر خودتان را با موسیقی های خوب، کاردستی های هنری یا تماشای فیلم گرم کنید. اجازه دهید زندگی به همان سادگی که واقعا هست پیش برود. تعداد شادی ها را زیاد کنید. خلاقیت در رابطه عاطفی شما هم نیاز است. با عشقتان یک کار دونفره آغاز کنید تا در کنار هم شاد باشید و صمیمیت بیشاری میانتان برقرار شود.

сердечкоهر روز با  فال روزانه با شما هستیمсердечко

 

برچسب ها :


ارسال نظر