سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

فال روزانه – پنج شنبه ۹۳/۰۹/۲۰

دسته بندی: فال روزانه | نویسنده : Nikagoli |

  

любовь فـال روزانـه اختصاصـی سایـت کـوچـولـو любовь

فال روزانه – پنج شنبه ۹۳/۰۹/۲۰

فال روزانه متولدین فروردین

امروز سعی کنید خودتان را خیلی خوب برای دیگران توصیف کنید. کمی هم رها باشید و بگذارید مسایل به شکل طبیعی خود پیش بروند. عقب نشینی نکنید. در سازگاری و تفاهم با دیگران تلاش کنید و اگر با مانعی روبه رو شدید سریع ناامید نشوید. سعی کنید به دیگران نیز این انرژی را بدهید تا لذت های زندگی خود را پیدا کنند و بر اساس آن کارهای خود را تعریف کنند. با علایق خود زندگی کنید تا دنیا روشن باشد. خوشبختانه اشتیاقات رمانتیک شما زیاد هستند. امروز می توانید راهی خلاقانه برای بیان احساس خود به فردی که دوستش دارید، پیدا کنید. برای عشقتان پیام عاشقانه بنویسید یا کاری انجام دهید که برایشان هیجان و جذابیت بسیار دارد. 


  
فال روزانه متولدین اردیبهشت

به مکالمه های راحت فکر کنید. تلاشتان را بر این بگذارید که با حرف های خوب روی دیگران تاثیر بگذارید. کائنات در این حوزه از شما حمایت می کنند. در مسایل مالی نیز با کمک اطرافیان می توانید راهی برای درآمد بیشتر یا سرمایه گذاری درست پیدا کنید. در تجارت اجازه دهید اوضاع به روند طبیعی خود جریان داشته باشد. مسایلی که در ذهنتان هست را با عشقتان در میان بگذارید. شاید لازم باشد با صدای بلند در مورد احساسات خود برای اعضای خانه صحبت کنید. اگر به مزایا و معایب این امر شک دارید بهتر است آنها را مورد بررسی بیشتر قرار دهید تا دلتان یک دله شود.

فال روزانه متولدین خرداد

به حرکت رو به جلوی خود ادامه دهید. به واسطه هماهنگی های که کائنات امروز برایتان تعریف کرده اند، می توانید خیلی خوب ایده ها و نظرات خود را با دیگران در میان بگذارید و نظرات آنها را جویا شوید. خوشبختانه حس تفاهمی که با دیگران دارید این قدرت را به شما می دهد تا همکاری موثرتری با همکاران داشته باشید. به همین واسطه راهکارهای مناسب تری برای مشکلات پیدا خواهید کرد. فرصت امروز برای مکالمه های شاد و رمانتیک با عشقتان را از دست ندهید. اگر مجرد هستید امروز این فرصت را دارید تا نیمه گمشده خود را ملاقات کنید. او شاید اکنون هم در کنار شما باشد و تا پای صحبت هایش ننشسته باشید، نمی توانید تشخیص دهید که فرد دلخواهتان است.


 
فال روزانه متولدین تیر

امروز باید محدودیت ها را از میان بردارید. می توانید پایداری بیشتری در حوزه مسایل مالی برای خود تعریف کنید. شاید افزایش درآمد پیدا کنید. یا خلاقیت خود را افزایش دهید که در انتها منجر به افزایش حقوق شما بشود. بیشتر مشغولیت ذهنی شما را پول و درآمد تشکیل خواهد داد. اگر تصمیم به استخدام نیرو دارید، خودتان آموزش های لازم را به او بدهید تا همانی شود که می خواهید. برای پیروزی خود بیشتر تلاش کنید. در مسایل عاطفی بهتر است کمتر در مورد پول و هزینه ها حرف بزنید. بیشتر دیالوگ خود را روی مسایل عاشقانه بگذارید. اگر مجرد هستید، در محیط های شاد حاضر شوید تا فرد دلخواه خود را بیابید و بتوانید با او قرار بگذارید.

فال روزانه متولدین مرداد

حرف بزنید. هر چه که در سر دارید را به زبان بیاورید. از هیچ چیز نگران نباشید و فقط با روشی منطقی و حساب شده، در مورد ایده های خود حرف بزنید. این کارها به شما کمک می کند تا در انجام پروژه ها خلاقیت بیشتری داشته باشید. به طور کلی، همه هیجان شما امروز به خودتان بستگی دارد. می توانید شجاعانه در مورد خودتان حرف بزنید و هیچ نیازی هم به دیگران نداشته باشید. روی خواسته هایتان تمرکز کنید و کاری به بقیه نداشته باشید. فقط به ندای قلب خود گوش کنید. برای دلبری از عشقتان هم کارهایی را انجام دهید که به نظرتان جالب است. امروز دوستان  را فاکتور بگیرید و بیشتر وقتتان را برای معشوق بگذارید.

فال روزانه متولدین شهریور

باید مسایل را ساده تر بگیرید. زندگی فراز و فرود بسیاری دارد. منطقی باشید و از احساسات تا اندازه زیادی دوری کنید. حس هماهنگی و همدردی شما با دیگران زیاد است. اما در این کار افراط نکنید. خودتان را در شراط دشوار گرفتار نکنید. اگر کاری را دوست ندارید، مجبور به انجام آن نیستید. زمان خود را برای استراحت و ریلکس کردن اختصاص دهید. اگر مشکلاتی هستند که موجب عقب ماندن شما می شوند، بهترین زمان برای یافتن ریشه آنها و برطرف کردنشان امروز است. اگر احساس می کنید ذهنتان با افکار بیهوده پر شده است، باید با فردی صحبت کنید که توان درک حال شما را داشته باشد. باید حواستان به روند زندگی عاطفیتان باشد.

فال روزانه متولدین مهر

زندگی اجتماعی خود را توسعه دهید. هوش و ذکاوت شما امروز کمک می کند تا هماهنگی های بیشتری با اطرافیان داشته باشید و بتوانید کارها را در مسیر درست خود پیش ببرید. برای اینکه سرحال باشید لازم نیست یک گالن قهوه و نسکافه سر بکشید. افکار خود را سروسامان بدهید. اگر گوشی موبایل خود را دایم روی سایلنت می گذارید، به این مفهوم است که مشکلی وجود دارد و هیچ کسی غیر از خودتان نمی تواند دلیل آن را کشف کند. در جمع های دوستانه در مورد خود و افکارتان حرف بزنید. این کار موجب تخلیه روحی می شود و می توانید با روحیه بهتر دنیا و زیبایی هایش را کشف کنید و ذوق زده شوید.

فال روزانه متولدین آبان

امروز باید بزرگ فکر کنید و ایده آل گرا باشید. باید از هوشتان بهره بگیرید و دوستی ها و ارتباط های کاری را به سمتی پیش ببرید که شما را قادر کنند تا تغییرات اساسی در زندگی کاری و شخصی خود ایجاد کنید. امروز تمرکزتان روی نقشه کشیدن برای آینده بگذارید. هر کاری بکنید تا کارها روی غلتک بیفتند. خرج هایتان را با بودجه خود هماهنگ کنید و برای ثبات مالی بیشتر، از همکاران کمک های مشورتی بگیرید. با عشقتان باید بیشتر حرف بزنید. از هر دری سخن بگویید و عقاید و نظرات همدیگر را جویا شوید. امرو زتوان ایجاد تعادل در رابطه خود را دارید. از جاذبه درونی خود برای جلب توجه بیشتر  استفاده کنید. 

فال روزانه متولدین آذر

امروز هیجان سفر در دلتان هست. می خواهید بار و بندیل را جمع کنید و چند روزی به خارج از شهر بروید و هوایی تازه کنید. خوش بینی و مثبت نگری خود را زیاد کنید و برای اهداف خود برنامه ریزی کنیدو باید به همه مسایل زندگی و کار سرو سامان بدهید. بعد از این سفر اوضاع کاری شما بهتر می شوند و می توانید از پیشرفت های خود لذت ببرید. نشانه های عشقتان نشان می دهند که دوست دارید دایم حرف بزنید و افراد زیادی را به سمت خود جلب کنید. اما با عشقتان حرف بزنید و در مورد همه حس های خود برایش بگویید. با او هیجانات بیشتری را تجربه کنید و محدودیت هایی که برای خود تعریف کرده اید را برای امروز کنار بگذارید.

فال روزانه متولدین دی

برای دیگران چقدر ارزش دارید؟ امروز می توانید نگاه دیگران به خود را مورد سنجش قرار دهید و ببینید در چه وضعیتی قرار دارید. مورد حمایت احساسی دیگران بودن برایتان بسیار مهم است و می توانید این مساله را امروز خیلی عمیق تر مورد بررسی قرار دهید. از انرژی های روز برای آموزش ذهن خود بهره بگیرید. باید یاد بگیرید که مسایل ارزشمند را در زندگی خود بزرگ تر کنید و بسط دهید و فازهای منفی را کنار بگذارید. حواستان باشد مسایل و مشکلات کاری را نباید در خانه یا رابطه عاطفی خود وارد کنید. اگر مجرد هستید، نشانه های خوبی برای برقراری ارتباط با فرد جدید وجود دارد. 

فال روزانه متولدین بهمن

از هوشمندی خود برای توسعه ارتباط هایتان بهره بگیرید. در کارهای گروهی نباید منم منم داشته بشاید. بای خود را با دیگران هماهنگ کنید. آستین هایتان را بالا بزنید و همکاری و هماهنگ یهای بیشتری با بقیه برقرار کنید. شاید بتوانید کاری جدید راه اندلزی کنید. یا با دوستان در مورد پروژه های تازه ای مشورت کنید که آینده مالی بسیار خوبی دارند. هر چه هست، باید همکاری را در درجه اول اهمیت قرار دهید. اگر در رابطه هستید، شاید کمی ناامیدی و ناراحتی را میان خود و عشقتان احساس کنید. هر دو دچار سوتفاهم شده اید و نمی توانید درک درستی از خواسته های هم داشته باشید. همین مساله موجب مشاجره می شود. اما روی حرف ها و رفتار خود کنترل داشته باشید.

فال روزانه متولدین اسفند

امروز باید بیشتر روی خورد و خوراک خود تمرکز داشته باشید. سبزیجات بیشتری مصرف کنید. گیاه خواری برای حفط اندام و سلامت کنونی شما لازم است. در کنار آن، ورزش هم بکنید. اگر عادت های بدی همچون سیگار کشیدن دارید، آن را ترک کنید. سلامت ذهنی و جسم یشما مواردی هستند که امروز باید به آنها توجه ویژه داشته باشید. شما قوی تر از آن هستید که تصور می کنید. اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید. اقبال خوبی که در مسایل عاطفی دارید را نادیده نگیرید. خودتان هم برای هیجان بیستر آن تلاش کنید. در مورد خواسته ها و توانای های خود با عشقتان حرف بزنید تا کاملا با روحیات شما آشنا شود.

сердечкоهر روز با  فال روزانه با شما هستیمсердечко

برچسب ها :


ارسال نظر