سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

فال روزانه – شنبه ۹۳/۰۹/۲۲

دسته بندی: فال روزانه | نویسنده : احمد کوچولو |

  

 любовь فـال روزانـه اختصاصـی سایـت کـوچـولـو любовь

فال روزانه – شنبه ۹۳/۰۹/۲۲

فال روزانه متولدین فروردین 

امروز زمان رسیدگی به افکار و وضعیت جسمانی است. ذهن و بدن خود را تقویت کنید. از نیروی کائنات نیز می توانید بهره بگیرید. شاید سردرد داشته باشید یا از نظر احساسی در وضعیت پایداری نباشید. امروز با خودتان آسپرین همراه داشته باشید. این را بدانید بدنتان در مورد وضعیت درونی شما اشتباه نمی کند. در رابطه عاطفی خود هم باید آن را درست کنید و وضعیت موجود را بهبود بدهید. اگر شما ذهنتان درگیر مسایل منفی یا استرس باشد نمی توانید محبت خالصانه داشته باشید و از طرف مقابل هم حس خوبی نمی گیرید. پس همه چیز به خودتان بستگی دارد.

kocholo part
  
فال روزانه متولدین اردیبهشت

عمیق تر به مسایل نگاه کنید. امروز بهتر است خودتان را با زبان ساده توصیف کنید. استرس های زیادی در وجودتان هست که باید با کمک خودتان آنها را برطرف کنیدو هیچ کس به اندازه خود شما نمی تواند برای بهبود اوضاع کمک کند. افکار منفی را دور بریزید و به خودتان برسید. ماساژ، استخر یا پیاده روی می تواند کمک کننده باشد. یک نفر هست که به توجه شما نیاز دارد. شما می توانید امروز آن حس را به او منتقل کنید. برای کارهایی که باید انجام دهید یک لیست تهیه کنید و سپس بر اساس یک برنامه ریزی عالی، آنها را بدون استرس به انجام برسانید تا روزتان خالی شود و بتوانید بعدازظهر خود را به فرد مورد علاقه تان اختصاص دهید. اگر مجرد هستید هم امروز شانس این که با فرد مناسب آشنا شوید زیاد است.

kocholo part

فال روزانه متولدین خرداد

هیج کجا خانه نمی شود. آن آرامشی که در خانه می توانید داشته باشید هیچ جای دیگری حس نخواهید کرد. امروز می توانید با ماه شهریور تعامل خوبی داشته باشید و از حمایت های فکری او بهره مند شوید. امروز احتمالا کمی دست و دل بازتر خواهید شد و برای خانواده پول خوبی خرج خواهید کرد. البته به این نتیجه هم می رسید که مسایل مالی خانه را باید تغییر دهید. مثلا برای سفر برنامه ریزی کنید. دکور خانه را تغییر دهید. این کار را با عشقتان انجام دهید تا بیشتر به هم نزدیک شوید. با هم مجله ها یا وب سایت های دکوراسیون را دوره کنید و با هم به خرید وسایل موردنیاز بروید. این کارها می تواند برایتان تفریح هم باشد بیشتر با روحیه هم آشنا شوید.

kocholo part

فال روزانه متولدین تیر

تفکرات عمیق؟ امروز سراسر به فکرهای خوب و عمیق سپری خواهد شد. بسیار هم خوب است. بیشتر با خودتان آشنا می شوید. حس های همکاری عالی ای هم با بقیه خواهید داشت. مشکلات را با همفکری دیگران برطرف کنید. ذاتا انسان دست و دل بازی هستید اما بهتر است امروز بیشتر روی خرج های خود توجه داشته باشید. دارایی خود را بررسی کنید. به این ترتیب می توانید ایده های بسیار بهتری برای بیشتر کردن سرمایه پیدا کنید. با عشقتان یک ملاقات سرشار از حرف بگذارید. منظور این است که جایی بروید که بتوانید از همه چیز با هم صحبت کنید. از کار گرفته تا علاقه ها و فانتزی های خودتان. حس هایتان را رها کنید تا کشف های لذت بخش و تازه ای داشته باشید.

kocholo part

فال روزانه متولدین مرداد

مشکلات مالی امروز برایتان خیلی مهم می شوند. اما نگران نباشید. با مطالعه در مورد روش های پس انداز و سرمایه گذاری می توانید بودجه خود را افزایش دهید. مسایلی که فکر می کنید در زندگی کوچک هستند را تغییر دهید زیرا اهمیت بسیاری در کیفیت زندگی دارند. به طور مثال، می توانید خرج های خود را بنویسید تا دیگر نگرانی انتهای ماه را نداشته باشید. یا می توانید باکس ایمیل خود را از نامه های اضافه خالی کنید. اگر مجرد هستید و رابطه ای ندارید، برای خود سرگرمی های جالب درست کنید. در کلاس های مورد علاقه ثبت نام کنید. در این محیط ها می توانید با افراد تازه ای آشنا شوید.

kocholo part

فال روزانه متولدین شهریور

نور … دوربین … حرکت! امروز زمان آغاز فیلم زندگی خودتان است. خودتان را توصیف کنید در مورد احساس های خود حرف بزنید. در حالت تئاتری می توانید بیشتر هنرهای خود را به نمایش بگذارید و به دنیا نشان دهید تا چه اندازه موفق هستید. از شخصیت محافظه کار بیرون بیایید. فیلم تان نباید مونولوگ باشد. افراد مهم را نیز در آن بیاورید و با آنها صحبت داشته باشید. تغییر وضعیت زندگی کنونی، شما را به موفقیت هایی که همیشه آرزو دارید می رساند. همیشه دوست دارید تغییر ایجاد کنید، اما چه چیز مانع شما می شود؟ آنها را کشف کنید و دور بریزید. گذشته ها را پاک کنید. ظاهر خود را تغییر دهید و طوری رفتار کنید تا دیگران بیشتر جذب شما شوند. هر چه بیشتر به خودتان شبیه باشید، بیشتر حالتان خوب خواهد بود.

kocholo part

فال روزانه متولدین مهر

از زیر سایه ای که برای خود درست کرده اید، بیرون بیایید. از ایده های خود حمایت کنید و نگذارید این همه فکر در وجود شما ته نشین شوند. اعتماد به نفستان را زیاد کنید و با خلاقیت و تزریق کمی هنر به روش های کاری، طوری رفتار و کار کنید که پله به پله شما را به سوی اوج پیش ببرند. امروز زمان آغاز است. از موهبتی که خدا به شما داده بهره بگیرید. مخفی کردن احساسات به شما استرس می دهد. بی خیال همه چیز شوید و خودتان باشید. هر چه دوست دارید را بیان کنید و بگذارید عشقتان درست بداند که شما چه حس ها و نیازهایی دارید. این کار برای بهبود رابطه تان بسیار عالی است زیرا درک بهتری به هم خواهید داشت.

kocholo part

فال روزانه متولدین آبان

با تعاملات اجتماعی در دنیای واقعی و مجازی خودتان را در دل دیگران جا کنید. پروفایل خود را آپ دیت کنید و سعی کنید با دوستان و همکاران ارتباط نزدیک تری داشته باشید. اگر در رابطه هستید، با او هم می توانید جشن ساده دونفره ای بگیرید و در کنار هم هیجان و شادی را تجربه کنید. دید خود را توسعه دهید تا آینده بهتری برای خود رقم بزنید. با دوستان برنامه بگذارید و بیرون بروید. به طور عجیبی کسی به شما علاقه خاصی پیدا می کند که حسادت اطرافیان را بر می انگیزد. مسایل عاشقانه شما امروز عالی پیش می روند و دوام بسیار خوبی هم خواهند داشت. اگر مجرد هستید این فرصت را دارید با فرد مناسبی آشنا شوید.

kocholo part

فال روزانه متولدین آذر

در مسایل مالی و کاری امروز حسابی نانتان در روغن است و می توانید از فرصت های عالی، نهایت استفاده را ببرید. البته از نظر فکری و احساسی کمی پایین هستید. تصور می کنید توجهی که دیگران قبلا به شما داشته اند، دیگر ندارند. مثلا همکاران از کارهایتان راضی نیستند یا در محیط خانه، دیگران خیلی راضی به نظر نمی رسند. اما به جای ناامیدی، استراتژی داشته باشید. کمی محدودیت برای ارتباط هایتان تعریف کنید و سرتان به کار خودتان باشد. این باعث می شود این حس های منفی از میان بروند. امروز گویا زمان همه انرژی شما را می گیرد. اما قدرت درونی خود را نادیده نگیرید. با عشقتان در مورد مسایل مهم زندگی حرف بزنید و برای آن برنامه ریزی های زمانی و مالی داشته باشید.

kocholo part

فال روزانه متولدین دی

دنیا بسیار بی مرام است. باید حواستان به کلاه خود باشد. بدون ایجاد تغییر نمی توانید در وضعیت پایدار قرار بگیرید. برنامه ها و دیدگاه های خود را نو کنید. خوب است که خوش بین باشید اما گاهی هم لازم است که جزئیات رویدادها را زیر ذره بین ببرید. زمان خوبی برای کشفیات تازه است. برای سرمایه گذاری های مالی مطالعه و تحقیق کنید. با عشقتان در مورد رازهای خود حرف بزنید. در مورد افکاری که نمی توانید با دیگران در میان بگذارید. با هم در مورد آنها بحث کنید و تا می توانید به هم نزدیک شوید. این باعث می شود آرامش درونی خود را پیدا کنید. اگر هم مجرد هستید، در مکان هایی که حالتان را خوب می کند حاضر شوید تا فرد مناسبتان را بیابید.

kocholo part

فال روزانه متولدین بهمن

حمایت همه برای خود جمع کنید. امروز می توانید از همه حمایت های مالی و فکری دیگران بهره مند شوید. خودتان هم فکرهای بزرگی که در سر دارید را روی دایره بریزید  با همفکری همکاران، پروژه های تا جایی پیش ببرید که به نفع همه باشد. می توانید با قدرت فکری خود برای مشکلات راهکار مناسب بیابید و از آرامش طولانی مدت این امر بهره مند شوید. با عشقتان در مورد همه ایده هایتان حرف بزنید. بگذارید رومانس و عاشقانه هایتان با حرف های جدی هم همراه باشد. با هم برای مسایل مالی برنامه ریزی کنید. مثلا به سرمایه گذاری در یک کار جدید فکر کنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین اسفند

اجازه دهید کمی صلح و آرامش در زندگی شما حکمرانی کند. از نیروهای ماورایی برای همکاری های بیشتر با اطرافیان کمک بگیرید. ایمانتان به خود و توانایی های خود را زیاد کنید. بی وقفه مهربانی کنید و بگذارید انرژی خوب شما نیز دیگران را بر آن دارد که به شما عشق و توجهی که شایسته آن هستید را بدهند. در مسایل مالی باید تغییر ایجاد کنید. زیادی دست و دلبازی می کنید و باید تعادل بیشتری در این امر برقرار کنید. با عشقتان می توانید همفکری کنید. با هم خرید بروید تا بتوانید انتخاب های درست تر با هزینه کمتر داشته باشید. در مورد دغدغه های خود با عشقتان حرف بزنید و بگذارید بیشتر شما را حس کند.

kocholo part

сердечкоهر روز با  فال روزانه با شما هستیمсердечко

kocholo part

برچسب ها :


ارسال نظر