سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

فال روزانه – چهار شنبه ۹۳/۰۹/۲۶

دسته بندی: فال روزانه | نویسنده : Nikagoli | بدون نظر

  

любовь فـال روزانـه اختصاصـی سایـت کـوچـولـو любовь

فال روزانه – چهار شنبه ۹۳/۰۹/۲۶

فال روزانه متولدین فروردین

امروز از نظر احساسی، همچون اسفنج هستید. حس های دیگران را به خود می گیرید. باید مراقب واکنش های خود باشید و عصبی یا واکنشی رفتار نکنید. هیجاناتی که در جریان هستند را نمی توانید بی خیال شوید. شاید بهتر باشد اصلا توجه نکنید تا بیهوده روزتان خراب نشود. در مورد مسایل عاشقانه نیز ممکن است امروز با فردی آشنا شوید. اما اگر به جدی و خشک بودن رفتار خود ادامه دهید، نمی توانید رابطه جالبی را آغاز کنید. کمی مهربان تر باشید تا اوضاع تغییر کند. 

kocholo part
   
فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز انرژی و قدرت تمرکز بسیار بالایی دارید. می توانید برای ایده های خود راهکارهای مناسب بیابید و برای تحقق آنها برنامه ریزی های دقیق و درست داشته باشید. اجازه ندهید هرگز ناامیدی در شما اثر بگذارد. تاثیرپذیری شما از اطرافیان زیاد است و باید مراقب باشید تا مشکلی از این بابت برایتان پیش نیاید. در مسایل عاشقانه هم مراقب حساسیت بیش از حد خود باشید. مسایل بی ارزش و بیهوده خیلی راحت  می توانند شما را آزرده خاطر کنند. این شما هستید که خوب یا بد بودن امروز را برای خود رقم می زنید. پس الکی به هر چیزی گیر ندهید.

kocholo part

فال روزانه متولدین خرداد

امروز احساس بسیار خوبی دارید و می توانید حس و حال بهتری را تجربه کنید. در طول روزهای آینده بهتر هم می شوید. همه مسایل زندگی در مسیر خوبی قرار دارند. به خوراک و ورزش توجه داشته باشید. در مسایل عاشقانه نیز تجربه های خوبی در پیش دارید. اگر مجرد هستید و قرار است برای نخستین بار با فردی ملاقات داشته باشید، بهترین لباس های خود را بپوشید. طوری رفتار کنید تا طرف مقابل حسابی جذب ظاهر و رفتار شما بشود. البته این مساله هم وجود دارد که دیگران تاثیر زیادی در روحیه شما دارند اما خودتان هم استقامت بالایی در درک مسایل منفی دارید و بهتر است به اطرافیان چندان توجه نداشته باشید. 

kocholo part
 
فال روزانه متولدین تیر

خوشبختانه روز خوبی در انتظار شما است. مکالمه با افراد مختلف برایتان جالب است. همه شرایط به خوبی در کنار هم چیده شده اند تا شما از لحظه های خود نهایت استفاده را ببرید. همچون اسفنج احساسات دیگران را حذب می کنید. پس سعی کنید با انسان های شاد و مثبت نگر تعامل داشته باشید. در مسایل عاشقانه بد نیست کمی هنجارشکنی کنید. هیجان ارتباط خود را بیشتر کنید. یا مثلا در مورد عمق احساسات خود با طرف مقابل حرف بزنید و با هم یک روز عالی و شاد بسازید. اما اگر مجرد هستید امروز دنبال یافتن شریک عاطفی نباشید زیرا زمان مناسبی نیست و با فرد نامرتبط آشنا می شوید. 

kocholo part

فال روزانه متولدین مرداد

امروز کمی از نظر روحی دمدمی هستید. اصلا نمی توانید خوب را از بد از تشخیص دهید. بهتر است بیشتر روی منطق خود استوار باشید و واقعیت های زندگی را با چشم باز ببینید. همچون اسفنجی شده اید که همه چیز را به خود می گیرد. اگر بی خیال اطرافیان شوید، بدون شک حس بهتری نیز خواهید داشت. در محل کار نیز لجاجت را کنار بگذارید و انعطاف بیشتری از خود نشان دهید. در مسایل عاطفی با مشکلاتی روبه رو هستید که نمی توانید آنها را حل کنید. بهتر است همه جوانب رابطه را بررسی کنید و با دید واقع نگرانه ، تصمیم درست اتخاذ کنید. به هیچ عنوان دوستی تازه ای را امروز آغاز نکنید که زمان مناسبی نیست.

kocholo part

فال روزانه متولدین شهریور

یک روز خوب و باانرژی در انتظار شما است. از تفکرات منفی دوری کنید. فکر خود را توسعه دهید. کمی تحت تاثیر اطرافیان هستید. با کمی تمرکز از این فاز بیرون بیایید. تردید را کنار بگذارید و با اعتماد به نفس به سمت موفقیت حرکت کنید. هیجان و سرعت کاری شما امروز زیاد است. این را بدانید فرد مورد علاقه تان به هیچ عنوان دوست ندارد با او دستوری و امری حرف بزنید. باید با مهربانی ایده های خود را مطرح کنید تا موجب ناراحتی نشود. اگر مجرد هستید، بهتر است دور آشنایی را خط بکشید زیرا از نظر فکری در تعادل درست نیستید و شاید فردا از هر کاری پشیمان شوید.

kocholo part

فال روزانه متولدین مهر

سعی کنید تا می توانید ارتباطات اجتماعی خود را گسترش دهید. ایده های بسیار خوبی کشف کنید که برای شغل شما کمک کننده هستند. شاید امروز دیگران در روند تصمیم گیری های شما دخالت کنند. یا حرف های آنها روی شما تاثیر بگذارد. برخی از فکرهایی که به ذهنتان خطور می کنند، در ظاهر غیر قابل اجرا باشند. اما همه آنها را یادداشت کنید تا در فرصت مناسب برایشان برنامه ریزی کنید. در مورد مسایل احساسی، مجذوب فردی شده اید و ممکن است در ابراز احساسات خود زیاده روی کنید. اما این کار را انجام ندهید تا بعدها برایتان مشکلی پیش نیاید. 

kocholo part

فال روزانه متولدین آبان

امروز به لطف خدا کارهای شما با سرعت بسیار خوبی به سمت موفقیت پیش می روند. این موجب خوشحالی شما می شود. شاید در میانه روز کمی روی شما تاثیر بگذارند و احساس کنید کنترل اوضاع از دست شما خارج شده است، اما نگران نشوید. خوب می توانید شرایط را مدیریت کنید فقط باید بی خیال اطرافیان بشوید. این را بدانید با تمرکز روی کارها می توانید تلاش های چند وقت اخیر خود را به سرانجام برسانید. در مورد مسایل عاطفی سعی کنید خیلی شتابزده رفتار نکنید. شاید بهتر باشد در مورد خواسته های خود بی پرده حرف بزنید و هر نوع سوءتفاهمی را برطرف کنید. اما هیچ رابطه جدیدی را امروز آغاز نکنید. 

kocholo part

فال روزانه متولدین آذر

مروز کمی درگیری های ذهنی دارید که موجب می شود خیلی سریع تحت تاثیر بقیه قرار بگیرید. کمی آرامش به خود تزریق کنید. در طول روزهای آینده بهتر می شوید و با آشنایی با انسان های جدید متوجه می شوید باید خود را از این تفکرات دور کنید. باید رها باشید تا بتوانید به سوی موفقیت پیش بروید. عشق و محبت واقعی، آزادی را برای شما به ارمغان می آورد.. شاید امروز با فرد جدید قرار ملاقات داشته باشید. اما خیلی روی آن حساب نکنید. امروز زمان خوبی برای آغاز دوستی نیست. 

kocholo part
 
فال روزانه متولدین دی

امروز باید به اطرافیان بی اهمیت باشید. یعنی به حرف های آنها. تا روی تصمیمات شما تاثیری نگذارند. شاید بهتر باشد تقسیم کار کنید تا بتوانید به خوبی از عهده کارها بر بیایید. شاید به فردی علاقه مند شده باشید که نمی دانید آیا شما را دوست دارد یا خیر. بهتر است مراقب باشید. اگر فرصت حرف زدن با هم را داشتید، مراتب احتیاط را رعایت کنید تا فعل های شما دستوری و یک طرفه نباشند. امروز به طور کلی زمان مناسبی برای آغاز دوستی نیست. احساسات شما پایدار نیستند و بهتر است این مسایل را به روزهای دیگر موکول کنید. 

kocholo part
 
فال روزانه متولدین بهمن

خیلی به خود و زندگی سخت نگیرید. لازم نیست با بدخلقی کارهای خود را پیش ببرید. صبر، کلید موفقیت است. نگذارید حرف های دیگران روی شما تاثیر بگذارد. در محل کار ارتباط های خود را حفظ کنید اما خیلی با آنها قاطی نشوید. مهارت های خود را باور داشته باشید و نگذارید هیچ مانعی موجب ناامیدی شما بشود. در مورد مسایل عاطفی، خودتان هم می دانید شریکتان را دوست دارید و بهتر است با بهانه جویی های بی مورد خودتان را گول نزنید. اگر مجرد هستید هم امروز بهتر است سرتان به کار خودتان باشد و با کسی نزدیک یا صمیمی نشوید. احساسات ناپایدار ممکن است رابطه نادرستی را پیش پای شما قرار دهد.

kocholo part

فال روزانه متولدین اسفند

درهای پیروزی به روی شما باز هستند. اما ممکن است در اثر تاثیر ستاره ها امروز کمی عصبی باشید. یا توان تصمیم گیری درست نداشته باشید. دیگران هم تاثیر زیادی در افکار شما دارند که به هیچ وجه خوب نیست. در موضع خودتان بمانید و از افکارتان دفاع کنید. اگر لازم است کمی از بقیه دور شوید. اما نگذارید این به عادت تبدیل شود. باید مدیریت و برنامه ریزی داشته باشید تا طولانی مدت خوشحال و موفق باشید. تغییر استراتژی هم ایده خوبی است. در مسایل عاطفی فکرهای زیادی در سر دارید. می توانید با حرف زدن با فرد موردعلاقه تان بخشی از آنها را عملی کنید و یک روز رمانتیک و شاد را در کنار معشوق داشته باشید. باید تردیدها را در هر موردی دور بریزید و با قدرت و جسارت به سوی خواسته های خود بتازید.

kocholo part

сердечкоهر روز با  فال روزانه با شما هستیمсердечко

kocholo part

برچسب ها :


ارسال نظر