سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

فال روزانه – سه شنبه ۹۳/۱۰/۰۲

دسته بندی: فال روزانه | نویسنده : احمد کوچولو |

  

 любовь فـال روزانـه اختصاصـی سایـت کـوچـولـو любовь

فال روزانه – سه شنبه ۹۳/۱۰/۰۲

فال روزانه متولدین فروردین 

از فرصت امروز برای برنامه ریزی طولانی مدت برای کار استفاده کنید. یک دوره ۵ ساله یا ده ساله را در نظر بگیرید. برای هر کار خود دقت زیادی به خرج دهید. این را در نظر داشته باشید، تلاش ها و سخت کوشی های امروز شما در آینده ای نزدیک جواب می دهند. هیچ کس نمی تواند برای همه سوال های ذهنش پاسخی بیابد. شما هم از این قاعده مستثنا نیستید. اگر مجرد هستید، امروز شکوفه های عشق شکوفا می شوند. اتفاق های امروز موجب می شود با فردی که موقعیت خوبی دارد آشنا شوید و خودتان هم از این امر تعجب خواهید کرد.

kocholo part  
فال روزانه متولدین اردیبهشت


امروز به شدت خوش بین هستید. عینک صورتی به چشم زده اید و همه چیز را با فیلتر زیبایی نگاه می کنید. در روزهای همچون امروز، شانس نیز کاملا با شما یار است اما اگر سر به هوا باشید و همه چیز را خیلی ساده بگیرید، ممکن است فرصت های بزرگی را از دست بدهید. به کارهایی که می خواهید انجام دهید بیشتر فکر کنید. پیش از اینکه با چیزی موافقت یا مخالفت کنید، به عواقب و نتایج آن فکر کنید. برای یک سفر چند روزه برنامه ریزی کنید. برای اینکه در طول سفر راحت باشید و بتوانید به طور کامل استراحت کنید، از هم اکنون هتل یا مکان اقامت خود را رزرو کنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین خرداد

امروز فرصت های مالی خوبی پیش پای شما قرار می گیرند. چشمان خود را باز کنید. امروز برعکس همیشه، به جای اینکه سرتان را به نوشتن و لیست کردن کارهای در دست انجام گرم نکنید. بلکه باید انرژی زیاد داشته باشید و با هیجان به سمت انجام کارهایی که در سر دارید بشتابید. شاید راهی مطمئن برای افزایش درآمد خود پیدا کردید. به توانایی های خود ایمان داشته باشید و دست به کار شوید. امروز در مورد مسایل عاطفی بهتر است هیچ تصمیم قاطعی اتخاذ نکنید. اگر در رابطه هستید، هر دو با هم در فرصتی بهتر باید در مورد تداوم رابطه تان صحبت کنید. اما امروز را سعی کنید، معمولی اما خوب در کنار هم باشید و از شادی های زندگی لذت ببرید.

kocholo part

فال روزانه متولدین تیر

امروز، دو بهتر از یک است. همکاری با دیگران در هر زمینه ای امروز برایتان نتایج بهتری در بر خواهد داشت. اگر احساس می کنید رابطه شما همانند خیابان یک طرف است، از طبیعت درونی خود برای هماهنگی و تفاهم بیشتر استفاده کنید. در فاز غمگینی نباشید و سعی کنید با دوستان برای یک تفریح ساده اما شاد قرار بگذارید. مثلا به موزه بروید. در خانه ماندن فقط حس های منفی به شما می دهد. اگر مجرد هستید احتمالا دایم در گیر و دار یافتن فرد مناسبی هستید. اما هر چه بیشتر می گردید کمتر با فرد دلخواه رو به رو می شوید. برای مدتی دست از این جست‌وجو بکشید و همه چیز را به کائنات بسپارید.

kocholo part

فال روزانه متولدین مرداد

امروز دقت شما روی کارها زیاد است. غرور زیادی برایتان خوب نیست. باید سعی کنید به جای غرق شدن در توانایی های خود، روی پروژ ه های کاری تمرکز کنید. یا حتی می توانید اتاق یا خانه خود را سروسامان بدهید؛ کارهای ساده ای که ذهنتان را از آنچه اکنون درگیر آن است، بیرون بیاورد. اگر برای تناسب اندام خود منتظر یک فرصت مناسب هستید، بدانید که هرگز نمی رسد. یا باید از همین امروز تصمیم بگیرید و اجرا کنید یا اینکه دایم پشت گوش بیندازید. از انرژی های امروز برای ایجاد تغییر استفاده کنید. به طور مثال، با عشقتان برای ورزش های عصرگاهی برنامه بریزید.  یا صبح ها پیاده روی بروید. سعی کنید در قالب رابطه دونفره، ورزش و توجه به سلامت خود را نیز لحاظ کنید

kocholo part

فال روزانه متولدین شهریور

امروز هنر حرف اول را می زند. با استعدادهایی که در وجود شما هستند، می توانید فرصت های مالی عالی برای خود دست و پا کنید. قلم مو را بردارید و نقش هایی که در سر دارید را روی بوم پیاده کنید. یا بنویسید، یا موسیقی بنوازید. این کارهای هنری به شما کمک می کند تا درآمد خود را زیاد کنید. در مورد ایده هایتان با افراد قابل اعتماد حرف بزنید و از آنها هم کمک بگیرید. برای اینکه بتوانید فرد دلخواه خود را پیدا کنید، بیشتر به ظاهر و لباس های خود اهمیت دهید. همیشه نخستین دیدار تاثیر بسیاری روی افراد دارد. اگر قرار است برای نخستین بار با فردی ملاقات داشته باشید، سعی کنید خیلی خود را مشتاق نشان ندهید.

kocholo part

فال روزانه متولدین مهر

امروز را حسابی استراحت کنید. حالا که تعطیل است، تا هر وقت دست دارید در رختخواب بخوابید. ساعت ها را خاموش کنید تا هیچ زنگی شما را آزار ندهد. پس از بیدار شدن، به کارهای شخصی خود برسید. اگر متاهل هستید، محیط خانه را رمانتیک کنید. شمع روشن کنید. با هم آشپزی کنید. البته در عین حال به سلامت خود هم توجه داشته باشید. حمام آب گرم بگیرید. ماساژ بروید. یا ورزش کنید. هیچ وقت برای آغاز عادت های سالم دیر نیست. با عشقتان برای ورزش یا گیاهخواری همفکری کنید. وسایل لازم برای این کارها را خریداری کنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین آبان

امروز ایده های بسیار عالی در سر شما است. برای بیان درست آنها، از واژه های مناسب استفاده کنید. با همکاران خود جلسه همفکری بگذارید. ایده هایتان را بیان کنید و از ترکیب همه آنها با هم، یک طرح تازه برای کارهایتان بیرون بکشید. امروز را به نوشتن و برنامه ریزی اختصاص دهید و در اولین روز کاری، همه طرح هایتان را مطرح کنید. اگر در رابطه عاطفی خود خیلی موفق نیستید، باید از اعتراض دست بردارید. باید کمی نگاه خود را تغییر دهید. بهتر است به عشقتان نشان دهید که به حرف هایش اهمیت می دهید. خودتان هم در هر حالتی اعتماد به نفستان را حفظ کنید تا شادی بیشتری داشته باشید.

kocholo part

فال روزانه متولدین آذر

در مورد مسایل مالی و کاری امروز می توانید همه جانبه از شانس خود سپاسگزار باشید. سخت کوشی های شما به مرور در حال نتیجه دادن هستند. می توانید میوه بذرهایی که کاشته اید را برداشت کنید. برای اینکه وارد حاشیه نشوید، روی مسایل اساسی تمرکز کنید. مثلا روی ضرب الاجلی که برای کار خود دارید متمرکز شوید تا بدون اشکال و استرس تمام شود. در روزهای آینده احتمال اینکه پول زیادی خرج کنید زیاد است. باید مراقب باشید. سعی کنید فقط وسایل موردنیاز را بخرید. با عشقتان نیز در این مورد حرف بزنید. با هم به مهمانی یا دورهمی های دوستانه یا جشنواره های هنری بروید.

kocholo part

فال روزانه متولدین دی

امروز دایم به خود فکر می کنید. مسایلی که در سرتان می چرخند همه در حوزه کار و موفقیت و مدیریت و پیشرفت است. دوست دارید کارهایتان به قدری سریع و عالی پیش بروند که سریع تر به سمت مدیر برسید. درآمدتان زیاد شود. برای این منظور باید تلاشتان را زیاد  کنید و با دیگران هم همکاری داشته باشید. با دوستان و خانواده ارتباط های خود را زیاد کنید. در کنار این معاشرت ها احتمال اینکه با فرد مناسبی آشنا شوید زیاد است. به سر و ظاهر خود رسیدگی کنید. اگر متاهل هستید، با عشقتان برای ورزش و سلامت برنامه ریزی کنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین بهمن

امروز در محل کار با همکاران تفاهم بسیاری خواهید داشت. سعی کنید از این فرصت برای مطرح کردن ایده های خود و دفاع از آنها بهره بگیرید. زمان خوبی برای پیشرفت است. کائنات همه مسیر را برایتان چیده تا فقط در راه درست قدم بردارید. پس با حاشیه یا فکرهای اشتباه، برای خودتان مانع درست نکنید. اگر مجرد هستید، در میان اعضای فامیل فردی هست که می تواند جفت خوبی برای شما باشد. کمی چشم هایتان را باز کنید و او را ببینید. یا اگر خانواده تان کسی را معرفی کردند، بدون دیدن طرف، او را رد نکنید. شاید همان فردی باشد که همیشه آرزو داشته اید. امروز به طور کلی، فرصت ها را از دست ندهید.

kocholo part

فال روزانه متولدین اسفند

امروز برای اینکه بتوانید در کارهای خود موفقیت را به ارمغان بیاورید، باید با دیگران تفاهم و معاشرت بیشتری داشته باشید. حتی می توانید خودتان رویداد اجتماعی تعیین کنید. شما توان جذب آدم ها را دارید و این نکته کمک می کند تا در شغل خود سریع تر از بقیه به جلو پیش بروید. ارتباط سالم به هر دو طرف کمک می کند تا حال بهتری داشته باشند. شما این شانس را دارید تا چنین رابطه ای را تجربه کنید. علاوه بر احساسات، بد نیست به سلامت جسم خودتان هم اهمیت دهید. برای این منظور ورزش کنید. با شریک عاطفی تان ورزش کنید و رژیم گیاهخواری را آغاز کنید.

kocholo part

сердечкоهر روز با  فال روزانه با شما هستیمсердечко

kocholo part

برچسب ها :


ارسال نظر