سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

فال روزانه – چهارشنبه ۹۳/۱۰/۰۳

دسته بندی: فال روزانه | نویسنده : احمد کوچولو |

  

 любовь فـال روزانـه اختصاصـی سایـت کـوچـولـو любовь

فال روزانه – چهارشنبه ۹۳/۱۰/۰۳

فال روزانه متولدین فروردین 

حس دعوا دارید؟ کارهای گروهی امروز برایتان تنش ایجاد می کند. به جای درگیر کردن خود بهتر است روی اهداف کلی خود تمرکز کنید. البته این مساله در دنیای دوستی و ارتباط هم همین طور است. یعنی به طور کلی با اطرافیان چه دوست چه همکار و چه خانواده، امروز مشکلات ارتباطی خواهید داشت. اما برعکس واکنش هایی که نشان می دهید از همین دوستان می توانید انرژی های خوبی دریافت کنید. اگر کسی در زندگیتان هست که حس مشترک با او دارید، نزدیک شدن به او به شما کمک می کند تا انرژی خوبی بگیرید.

kocholo part  
فال روزانه متولدین اردیبهشت


امروز سعی کنید در یک مسیر مشخص حرکت کنید. از این شاخه به آن شاخه نپرید. اهداف خود را مشخص کنید و روی یک خط واحد، پیش بروید. مراقب گام هایی که برمی دارید باشید. احتمالا امروز خیلی سریع از همه چیز عصبی می شوید و واکنش های منفی نشان خواهید داد. اما برای موقعیت اجتماعی شما بسیار مضر است. مراقب حرف ها و رفتارهای خود باشید. برای ارتباط های عاطفی خود محدودیت تعریف کنید. این به این معنی نیست که انعطاف پذیر نباشید. اما خیلی هم با هر چیزی کنار نیایید. افکار و ایده هایتان را بیان کنید. اما اگر مخالفتی صورت گرفت، عصبی نشوید.

kocholo part

فال روزانه متولدین خرداد

بال های خود را باز کنید. امروز می توانید هیجان و شادی زیادی را تجربه کنید. برای آرزوهای خود هیچ محدودیتی تعریف نکنید. بگذارید رها بودن افسار امروز زندگی شما را به دست بگیرد. اگر فرصت دارید سفر بروید. یک سفر چند روزه می تواند شما را در فاز آرامش وارد کند. کار شما چندان سخت نیست پس بیهوده خود را درگیر مسایل کاری نکنید. وقتتان را برای عشقتان بگذارید. اشتیاقات و هیجانات خود را برای فرد مورد علاقه تان توضیح دهید و با هم برای تفریح یا سفری یک روزه برنامه ریزی کنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین تیر

امروز هیجانات بسیار خوبی دارید. از نظر مالی در مرحله ای از امنیت و آرامش که همیشه منتظر آن بوده اید، قرار خواهید گرفت. برای سرمایه گذاری به گزینه های متفاوتی فکر کنید. از میان آنها بهترینشان را انتخاب کنید. بهتر است پس از کار، به خودتان استراحت دهید. در صورت نیاز، بد نیست به گرفتن وام هم فکر کنید تا با دست بازتر بتوانید سرمایه گذاری بهتری داشته باشید. در مسایل عاطفی می توانید امروز را به همفکری در مورد مسایل آینده اختصاص دهید. یا اگر متاهل هستید، امروز را برای بازدید از خانواده و دوستان اختصاص دهید.

kocholo part

فال روزانه متولدین مرداد

امرزو کمی برایتان دشوار است که با اطرافیان هماهنگی داشته باشید. اگر تلاش کنید می توانید از فاز واکنشی و هیجانی بیرون بیایید. به آینده و جلوه اجتماعی خود فکر کنید و الکی سر هیچ و پوچ عصبانی نشوید. در مسایل کاری این فرصت را دارید تا برنده باشید. می توانید حسابی خودنمایی کنید. به این چیزها فکر کنید و جلو بروید. مسایل منفی را دور بریزید. امروز شما توان برداشتن کوه را هم دارید. با عشقتان برای آینده برنامه ریزی کنید. با هم در مورد رسمی شدن رابطه تان حرف بزنید. یا اگر ازدواج کرده اید، برای ایجاد یک تحول بزرگ در زندگی همفکری کنید. این تحول می توانید جابه جایی یا هر چیز دیگری باشد.

kocholo part

فال روزانه متولدین شهریور

اگر در نظر دارید شغل تازه ای را آغاز کنید، امروز تصمیم گیری های بسیار خوبی می توانید داشته باشید. امروز هیچ کاری برای شما سخت نیست. خیلی راحت می توانید همه مشکلات را از میان بردارید. می توانید برای هر مساله ای یک راهکار پیدا کنید. برنامه ریزی و مسوولیت پذیری امروز برایتان لازم است. خیلی هم خوب از عهده آن بر خواهید آمد. از انرژی های خوب خود برای کمک به دیگران کمک کنید. اگر قرار است فردی را برای نخستین بار ملاقات کنید. امروز فرصت خوبی برای نشان دادن توانایی های درونی خود است.

kocholo part

فال روزانه متولدین مهر

امروز برای انجام کارهای خلاقانه وقت بگذارید. مثلا نقاشی، ساز، نویسندگی یا هر کاری که دوست دارید را انجام دهید. امروز اثرات هنری بسیار زیبایی خلق خواهید کرد. امروز حسابی هنرمند هستید. حس هایتان را هدر ندهید. برای مشکلات کاری خود راهکار بیابید. می توانید رهبر خوبی در حوزه کار باشید. در این اواخر شاید میان شما و عشقتان مشکلاتی وجود داشته است. اما امروز با حرف می توانید برطرف کنید. یا اگر لازم است، برای تغییر فضا نقشه بکشید و کاری کنید که هر دو خوشحال و شاد باشید.

kocholo part

فال روزانه متولدین آبان

امروز دنبال مکان آسایش هستید. بهتر است از موضع خشم و لجبازی بیرون بیایید و الکی سر هیچ و پوچ با اطرافیان جدال نکنید. بهترین کار برای شما این است که با دیگران همکاری داشته باشید. با کارهای گروهی بهتر می توانید اهداف خود را اجرایی کنید. تفاهم را در خانه و زندگی شخصی هم باید رعایت کنید. این را بدانید که شما عصبی هستید و اگر رفتاری موجب ناراحتی شما می شود، ایراد از نگاه خودتان است. امروز زمان را برای دیدار از خانواده اختصاص دهید. یا به محله قدیمی خود بروید و دوستان دوران ابتدایی خود را ببینید. در میان دوستان شاید با فردی آشنا شوید که رابطه احساس خوبی با او برقرار کنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین آذر

امروز شاید تنش های زیادی را امروز تجربه کنید. اما به جای اینکه واکنش های تند و عصبی نشان دهید، بهتر است. بهتر است با صدای بلند حرف ها و ایده های خودتان را بیان کنید. بگذارید دیگران افکارتان را بدانند. از اینکه رها باشید هراسی به دل راه ندهید. در مسایل عاطفی بد نیست برای خود محدودیت تعریف کنید. همیشه خوب بودن هم خوب نیست. گاهی بهتر است کمی جدی تر رفتار کنید. منظور این نیست بداخلاق باشید یا انعطافی از خود نشان ندهدی. اما خیلی آسان‌گیر هم نباشید.

kocholo part

فال روزانه متولدین دی

امروز می توانید خودتان را به جایگاه هایی که مدت ها در انتظار آن بوده اید، برسانید. در این چند روز پیش رو، اتفاق های بسیار خوبی برای شما روی خواهند داد. برای مسایل اقتصادی از دیگران کمک بگیرید. برای سرمایه ها مالی خود درست برنامه ریزی کنید و بی گدار به آب نزنید. در مسایل ارتباطی، خوب است در خانه و در میان خانواده باشید. اگر متاهل هستید، با شریک عاطفی تان به دیدار فامیل بروید. اگر مجرد هستید هم می توانید در میان دوستان دوران مدرسه، با فردی آشنا شوید و گزینه مناسبی برای یک رابطه طولانی مدت است.

kocholo part

فال روزانه متولدین بهمن

مسایل مالی همیشه به توجه و دقت نیاز دارند. اگر پولی به دستتان رسید، یا پروژه ای را آغاز کردید که احتمال افزایش درآمد دارد، حتما از هم اکنون برای آن برنامه ریزی کنید. با تحقیق و مطالعه و مشورت گرفتن از دیگران می توانید برنامه های مالی خوبی داشته باشید. در مسایل ارتباطی خوب است کمی صبر و حوصله خود را بیشتر کنید. در برابر هر رفتاری سریع واکنش منفی نشان ندهید. شما این توانایی را دارید که اوضاع بد را به بهترین شکل مدیریت کنید، پس در شرایط احساسی نیز همین قدرت را حفظ کنید تا رابطه مشترکان خراب نشود.

kocholo part

فال روزانه متولدین اسفند

جذابیت شما برای خودتان هم مشخص است. از این فرصت برای پیشبرد اهداف خود باید استفاده کنید. اگر در نظر دارید کار تازه ای آغاز کنید، اول باید برای درآمد و سرمایه گذاری آن تحقیق کنید و سپس در مورد موانع احتمالی مشورت بگیرید. شاید امروز کمی تنش داشته باشید. دوست دارید خودتان تنها همه کارهایتان را انجام دهید. اما کلید موفقیت در کار گروهی است. تفاهم و همکاری با دیگران در زندگی شخصی شما هم مهم است. اگر نتوانید جلوی احساس های منفی خود را بگیرید، احتمال مشاجره زیاد است. اما اگر آرام باشید و شرایط روحی خود را مدیریت کنید، مطمئنا روز خوبی خواهید داشت.

kocholo part

сердечкоهر روز با  فال روزانه با شما هستیمсердечко

kocholo part

برچسب ها :


ارسال نظر