سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

سال ۹۳، سال مهناز افشار نیست

دسته بندی: سينما و تلويزيون | نویسنده : احمد کوچولو | بدون نظر

  

روزنامه هفت صبح: فیلم «بیگانه» بهرام توکلی با وجود حضور بازیگران معروف مانند پانته آ بهرام و امیر جعفری و بازی ستاره سینما، مهناز افشار این روزها در گیشه سینماها وضعیت خوبی ندارد.

سعید خانی پخش کننده فیلم «بیگانه» بهرام توکلی اعلام کرد که این فیلم فروشش از ۱۰۰ میلیون تومان گذشته است. او در پاسخ به اینکه چرا رقم فروش این فیلم مناسب نیست؟ گفت: «به دلیل ترافیک اکران فیلم ها در آستانه جشنواره فیلم فجر، این فیلم در چند سانس محدود پردیس ها و تعدادی سینمای محدود به نمایش درآمده است.»

با فروش کم «بیگانه» این سوال به وجود می آید که آیا دوره حکمرانی مهناز افشار هم مانند هدیه تهرانی و محمدرضا گلزار و بعضی از ستاره های دیگر به سر رسیده؟

سال 93، سال مهناز افشار نیست

امسال افشار فیلم «متروپل» مسعود کیمیایی را هم روی پرده داشت که نزدیک به ۷۰۰ میلیون تومان فروخت و جزو آثار کم فروش کیمیایی است. «متروپل» حتی در فهرست ۱۰ فیلم پرفروش سال هم قرار ندارد.

در جدول فروش سال ۱۳۹۳ فعلا «متروپل» در رده بیستم و «بیگانه» بهرام توکلی بیست و ششم است. افشار در فیلم کیمیایی نقش اول را بازی می کند اما معمولا سکان فیلم هایی کیمیایی به دست مردان است و «متروپل» هم از این قاعده مستثنی نیست. در نتیجه با اینکه مهناز افشار عامل پیش برنده داستان «متروپل» است و در تمام فیلم هم حضور دارد، باز هم به اندازه فروتن و پولاد کیمیایی فیلم به چشم نمی آید.

در «بیگانه» هم پانته آ بهرام نقش کلیدی تری دارد. فروش فیلم های مهناز افشار که در دهه ۸۰ تقریبا همه آثارش جزو پرفروش های سینما بودند، در دهه ۹۰ افت داشته است. بخشی از این افت البته به انتخاب هایش هم برمی گردد که خیلی از آنها یا درست اکران نشدند یا فیلم های ضعیفی بودند وگرنه در فیلم هایی مانند «پل چوبی» یا «برف روی کاج ها» هم بازی اش تحسین شد و هم فیلم ها خوب فروختند.

۱۳۹۲/ چه خوبه که برگشتی، برف روی کاج ها، پل چوبی، هیچ کجا، هیچ کس

مهناز افشار سال گذشته بعد از یک دوره کم کار حسابی پر کار بود. از میان چهار فیلمی که بازی کرد، «چه خوبه که برگشتی» و «پل چوبی» جزو ۱۰ فیلم پرفروش سال بودند. «پل چوبی» مهدی کرم پور که جزو فیلم های تحریمی حوزه هم بود و سالن سینما آزادی را هم از دست داده بود، توانست به باشگاه میلیاردی های سال گذشته بپیوندد و با فروشی حدود یک میلیارد و هفتصد میلیون تومان در رده ششم جدول فروش قرار بگیرد.

«چه خوبه که برگشتی» به کارگردانی داریوش مهرجویی هرچند منتقدان را راضی نکرد اما فروش اش بد نبود و با فروش یک میلیارد و سیصد میلیون تومانی نهم جدول شد.

سال 93، سال مهناز افشار نیست

فیلم دیگر افشار یکی «برف روی کاج ها»، اولین ساخته پیمان معادی بود که بازی اش در آن حسابی ستایش شد اما این فیلم هم جزو تحریمی های حوزه بود و بعد از کش و قوس های فراوان که اکران شد، یک میلیارد و دویست میلیون تومان فروخت و فیلم یازدهم جدول فروش شد.

«هیچ کجا، هیچ کس» شیبانی که در رده آثار ضعیف مهناز افشار قرار می گیرد، در نهایت نتوانست بیشتر از ۶۰۰ میلیون تومان بفروشد. افشار در سال ۱۳۹۲ همچنان قدرتش را به عنوان یک بازیگر پرفروش حفظ کرد.


۱۳۹۱/ یه عاشقانه ساده

بعد از یکدوره فشرده کاری در اواخر دهه ۸۰، مهناز افشار سال ۱۳۹۱ فقط با یک فیلم روی پرده سینماها رفت. ملودرام سامان مقدم که به خاطر مشکلات تولیدش تبدیل به اثری ناقص شده بود و حتی در جشنواره مورد تمسخر تماشاگران هم قرار گرفت.

مهناز افشار فیلم مثل همیشه استاندارد بود اما خود «یه عاشقانه ساده» آنقدر ضعیف بود که نتوانست نظر مخاطبان سینما را هم جلب کند. فیلم با فروشی کمتر از ۴۰۰ میلیون تومان بیستمین فیلم جدول فروش سال شد.

سال 93، سال مهناز افشار نیست

۱۳۹۰/ سعادت آباد

کسی فکرش را نمی کرد که فیلم مازیار میری با آن خط داستانی حتی با وجود ستاره های زیادش به فروش بیش از یک میلیارد تومان دست پیدا کند. هر چند بازیگر نقش اول زن فیلم لیلا حاتمی است اما شخصیتی که مهناز افشار نقش اش را بازی می کرد، خیلی همدلی برانگیز ار کار درآمد. فیلم با فروشی نزدیک به یک میلیارد و پانصد تومان پنجمیین فیلم جدول فروش شد.

امسال مهناز افشار فقط با یک فیلم در سی و سومین جشنواره فیلم فجر حضور دارد. «دلم می خواد» ساخته بهمن فرمان آرا را با توجه به سال ها دوری فرمان آرا از سینما احتمالا مخاطبان زیادی سال آینده به دیدن فیلمش خواهند رفت. شاید افشار با فیلم فرمان آرا دوباره تبدیل به ستاره ای شود که فیلم هایش خوب می فروشند.

سال 93، سال مهناز افشار نیست

سال ۹۳، سال مهناز افشار نیست

برچسب ها :


ارسال نظر