سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

فال روزانه – پنجشنبه ۹۳/۱۰/۱۱

دسته بندی: فال روزانه | نویسنده : احمد کوچولو |

  

 любовь فـال روزانـه اختصاصـی سایـت کـوچـولـو любовь

فال روزانه – پنجشنبه ۹۳/۱۰/۱۱

فال روزانه متولدین فروردین 

امروز باید حس استقلال خود را بیشتر کنید. به خودتان بگویید: «من خوب هستم». در جمع، در جلسه های کاری و در میان اعضای خانواده با انرژی حرف بزنید و ابراز وجود کنید. طرح هایی که در سر دارید را بنویسید. در ذهنتان نمی توانید همه را سازمان دهی کنید. باید بنویسید و به ترتیب اولویت و ارزش، به آنها رسیدگی کنید. با عشقتان هم برای آینده خود جدی تر حرف بزنید. البته برای تصمیم گیری قطعی فعلا زود است. فقط با هم در مورد علاقه مندی ها و آرزوهایتان حرف بزنید. بیشتر به هم نزدیک شوید تا بهتر همدیگر را بشناسید.

kocholo part  
فال روزانه متولدین اردیبهشت


ذهنتان را از همه مسایل منفی خالی کنید. امروز حسابی می توانید به خودتان افتخار کنید. کلی طرح و ایده دارید که برای روزها و ماه های آینده کاری شما عالی به نظر می رسند. همه را در یک فایل بنویسید. طبقه بندی کنید. برایشان زمان مشخص کنید و از همین امروز، کارتان را آغاز کنید. استقلال خودتان را جشن بگیرید. از اینکه پس از مدت ها توانسته اید به درجه ای از دانش برسید که بدانید راه درست چیست، حس خوشایندی به شما دست می دهد. با عشقتان این خوشحالی را سهیم شوید. از اکنون تا آخر سال کلی فرصت دارید تا همه جنبه های زندگی را سروسامان دهید و با کوله باری پر از خوبی و شادی به سال جدید وارد شوید.

kocholo part

فال روزانه متولدین خرداد

امروز زمان تغییر فرارسیده است. در این فرصت باقی مانده تا پایان سال، باید همه منفی ها را دور بریزید. هرآنچه موجب آزار روحی و محدودیت فکری می شود را جارو کنید و بیرون بریزید. در ذهنتان فقط باید به موفقیت بیندیشید. برای این منظور هم به خلاقیت نیاز دارید. برای خلاقیت هم باید از منفی ها دور باشید. پس از امروز مراحل پاکسازی را آغاز کنید. حتی ظاهر خانه و محل کار هم تمیز کنید. لباس ها یا وسایل اضافه را رد کنید. به نوعی باید فنگ شویی کنید. همه اینها دست در دست هم به شما کمک می کنند روزهای آینده را به بهترین شکل برای خود بسازید. در این راستا از عشقتان کمک بگیرید. شراکت عاطفی فقط به تفریح نیست، باید به هم برای ارتقا سطح فکر و روح هم کمک کنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین تیر

در خانه با همفکری اعضای خانواده تغییر دکوراسیون بدهید. وسایل تازه خریداری کنید و وسایلی که دیگر استفاده ای از آنها ندارید را دور بریزید. این سازمان دهی نباید فقط به خانه محدود شود. در محل کار نیز برگه های اضافه را دور بریزید. در کامپیوتر، فایل هایی که تاریخشان گذشته و مورد استفاده ندارند را پاک کنید. از امروز برای سه ماه آینده که قرار است سالی نو را آغاز کنید، خودتان را آماده کنید. با عشقتان به خرید بروید. به لباس و ظاهر خود تنوع ببخشید. در خلال این کار، با هم گفت‌وگوهای جدی در مورد بهبود رابطه و جدی تر شدن آن هم حرف بزنید. اگر مجرد هستید، امروز شاید زمان خوبی برای قرار گذاشتن نباشد. اما می توانید گزینه هایی که در سر دارید را زیر ذره بین ببرید تا در فرصت مناسب، به بهترین آنها پیشنهاد آشنایی دهید.

kocholo part

فال روزانه متولدین مرداد

شما همیشه در هر جمعی که حاضر هستید، انرژی های خوب می دهید و اطرافیان بسیار دوست دارند معاشرتشان را با شما زیاد کنند. امروز نیز از این موهبت برخوردار هستید. فرصت را غنیمت بشمارید تا با مطرح کردن طرح هایتان مورد حمایت مدیر واقع شوید. اگر پروژه ای که در دست دارید به کندی پیش می رود، امروز فرصت خوبی برای تحقیق برای یافتن راهکارهای جدید است. اگر یک روز را به مطالعه اختصاص دهید و راه درست بیابید بسیار بهتر از این است که به روش غلط، روزها درگیر کار باشید. با عشقتان برای خانه خرید کنید. در انتهای روز هم برای تغییر دک.راسیون با هم مشورت کنید. شاید دعوت مهمانی داشته باشید. با هم در آن حاضر شوید و از جمع انرژی بگیرید.

kocholo part

فال روزانه متولدین شهریور

همیشه درگیر کارهای زیاد هستید. این وفاداری به کار قابل تحسین است، اما نباید خود و زندگی شخصی خود را قربانی این امر کنید. باید مدیریت زمان داشته باشید. بدون نوشتن و کمک گرفتن نمی توانید در مسیر درست قرار بگیرید. امروز زمانی را به فکر و مطالعه در مورد کارها و زندگی خود اختصاص دهید. کمی سکوت و تنهایی برایتان لازم است تا بدانید دقیقا چه می خواهید تا بتوانید مسیر درست رسیدن به آن را پیدا کنید. در انتهای روز، به مرتب کردن فایل ها یا اتاق خود بپردازید. این امر کمک می کند تا از شلوغی رها شوید و ذهنتان نیز بازتر خواهد بود. سوپرایز خوبی در انتظار شما است. اگر مجرد هستید، فرد رویاهای خود را ملاقات خواهید کرد. این فرصت را از دست ندهید.

kocholo part

فال روزانه متولدین مهر

کار گروهی، سخت کوشی و تلاش همیشه با شما بوده است. امروز هم هست. این سبیار عالی است. اما این را هم در نظر داشته باشید که با مدیریت بهتر زمان و کارها می توانید سرعت و کیفیت کار خود را افزایش دهید. زیاد کار کردن دلیل خوب بودن نیست، باید درست کار کنید. پس از دیگران کمک بگیرید. بعدازظهر خود را در کنار خانواده سپری کنید. از آنها برای تغییر دکوراسیون همفکری بگیرید. استقلال فکری خود را حفظ کنید. در رابطه عاطفی از حالت دیکتاتوری بیرون بیایید. اجازه دهید عشقتان نیز در مورد خواسته هایش بگوید. رابطه عاطفی باید دوطرفه باشد تا به نتیجه برسد و پایدار باشد.

kocholo part

فال روزانه متولدین آبان

امروز به طور کامل حمایت کائنات را خواهید داشت. از نظر کاری و ارتباط های فردی روز پر مشغله ای در انتظار شما است. از انرژی های خوب امروز می توانید برای سازمان دهی کا و زندگی شخصی استفاده کنید. البته این را هم به یاد داشته باشید که نباید خودتان را وقف کار کنید و عواطفتان در این میان قربانی شوند. تا آخر سال حدود سه ماه زمان دارید. از این فرصت برای مطالعه به منظور یافتن راهکارهای تازه بهره بگیرید. همیشه دفتری برای یادداشت افکار و ایده هایتان همراه داشته باشید. اگر مجرد هستید، این شانس را دارید تا در جلسه های کاری یا محیط های دوستانه، فرد مناسب خود را ملاقات کنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین آذر

روز پر مشغله ای در انتظار شما است. به جای اینکه با دنیا قهر کنید  و روی مود لجبازی آذری ماهی بودن خود باشید، به دنبال کشف دنیا باشید. به مکان هایی بروید که تاکنون نرفته اید. یا کارهایی انجام دهید که تاکنون نکرده اید. به خودتان فرصت شادی زیاد بدهید. اگر در رابطه هستید، با عشقتان جشن بگیرید. همه کائنات از شما حمایت می کند و بهترین ها را برایتان تعریف کرده است. اگر مجرد هستید نیز این شانس را دارید تا در میان افراد تازه ای که ملاقات می کنید، نیمه گمشده خود را ببینید.

kocholo part

فال روزانه متولدین دی

پول و مسایل مالی همیشه برایتان مهم بوده است. امروز هم بیشتر از همیشه به دنبال کسب درآمد بیشتر هستید. با سخت کوشی نمی توانید به آنچه می خواهید برسید. باید خلاقیت داشته باشید. برای این منظور هم باید مطالعه خود را زیاد کنید. از فناوری و اینترنت کمک بگیرید. در مورد شغل و علاقه مندی هایتان تحقیق و سرچ کنید. همه چیزهایی که به نظرتان می رسد را یادداشت کنید. در جمع های کاری، بیشتر شنونده باشید تا از میان حرف ها، راهکارهای تازه بیابید. اگر پولی در دست دارید، با کمک فرد قابل اعتماد آن را در جای درست سرمایه گذاری کنید. از عشقتان هم می توانید کمک بگیرید. او هم طرح های خوبی برای افزایش درآمد شما دارد.

kocholo part

فال روزانه متولدین بهمن

به نیروهای متضاد توجه داشته باشید. برخی تضادها برعکس ظاهر بسیار هم خوب هستند. از میان آنها می توانید ایرادهای کار یا رفتار خود را پیدا کنید. بیشتر از اینکه روی افکار و خواسته های خود متمرکز باشید، به کار گروهی فکر کنید. به «ما» بودن، نه «من» بودن. ذات وجودی شما بر جمع استوار است و همیشه در جمع بودن برایتان دستاوردهای بهتری داشته است. از این امر غافل نشوید. در خانه و خانواده نیز به مشورت اطرافیان اهمیت دهید. نیازی نیست امروز تصمیم قاطعی بگیرید. فقط همین که ذهنتان را باز بگذارید تا مسایل تازه کنکاش و جذب کند برایتان کافی است.

kocholo part

فال روزانه متولدین اسفند

امروز در حالی که همه برای آخر هفته برنامه ریزی می کنند، شما به دنبال کشف راه های تازه برای کسب موفقیت بیشتر هستید. این روحیه عالی است. از فرصت استراحت خود برای تحقیق و مطالعه در اینترنت و در میان مجلات مرتبط به کارتان بهره بگیرید. در خانه نیز بخشی از وقت خود را به تمیزکاری و دور ریختن وسایل اضافه استفاده کنید. این پاکسازی را در ذهنتان نیز انجام دهید. منفی ها را کشف کنید و آنها را دور بریزد. خودتان می توانید معجزه این فنگ شویی همه جانبه را به خوبی لمس کنید. با عشقتان برای خرید لباس و وسایل نو بیرون بروید. روند ایجاد تغییرات را از امروز آغاز کنید. این همکاری دوجانبه به هر دوی شما حس بهتری می دهد و شناختتان از هم بیشتر می شود.

kocholo part

сердечкоهر روز با  فال روزانه با شما هستیمсердечко

kocholo part

برچسب ها :


ارسال نظر