سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

فال روزانه – دوشنبه ۹۳/۱۰/۱۵

دسته بندی: فال روزانه | نویسنده : احمد کوچولو |

  

 любовь فـال روزانـه اختصاصـی سایـت کـوچـولـو любовь

فال روزانه – دوشنبه ۹۳/۱۰/۱۵

فال روزانه متولدین فروردین 

از لاک خود بیرون بیایید. امروز در خانه که باشید حس آشپزی دارید و می خواهید غذاهای تازه بپزید و اعضای خانواده را سوپرایز کنید. اما بهتر است خیلی سخت نگیرید. کلیدواژه امروز شما «راحتی» است. با آرامش کارهای خود را انجام دهید. به سلامت خود بیشتر اهمیت دهید. به طور مثال، بعدازظهر در وان آب گرم دراز بکشید و استراحت کنید. امروز ارتباط با خانم ها – به ویژه آنهایی که اهمیت بسیاری برای شما دارند – بسیار برایتان مفید خواهد بود. آنها می توانند همفکری های لازم برای پیشبرد بهتر کارها را به شما بدهند. اگر مجرد هستید، گزینه های موردنظر خود را روی یک برگه بنویسید و خوبی های هر کدام را جلوی آن مشخص کنید. سپس بهترینشان را انتخاب کنید و پیشنهاد دوستی بدهید.

kocholo part  
فال روزانه متولدین اردیبهشت


حرف بزنید! هر چه در سر و در دل دارید را به زبان بیاورید. ارتباط برقرار کردن با دیگران و حرف زدن در مورد خواسته هایتان به شما کمک می کند تا دوستان تازه بیابید و از آنها ایده های نو یاد بگیرید. اگر طرح هایی دارید که باید اجرایی شوند، حتما از همکاران خود کمک بگیرید. کار گروهی نتیجه بهتر و کیفیت بالاتری دارد. با همکاران جلسه مشترک بگذارید و هر کدام نظر خود را مطرح کنید. در میان کار، شوخی و خنده هم داشته باشید تا با روحیه بهتر بتوانید هم‌زمان کار و تفریح کنید. در رابطه عاطفی، بهترین های خود را ارائه دهید. به ندای قلبتان گوش کنید و هر آنچه موجب خوشحالی او می شود را ارایه دهید.این را بدانید در کنار هم می توانید آرامشی که می خواهید را داشته باشید.

kocholo part

فال روزانه متولدین خرداد

امروز در حوزه کار و مسایل مالی موفقیت های زیادی را شاهد خواهید بود. البته برای این منظور باید تلاش کنید. یعنی فرصت هایی که وجود دارند را تشخیص دهید و با تحقیق و برنامه ریزی آنها را به انجام برسانید. آستین های خود را بالا بزنید و تا کارهایتان را به انجام نرسانده اید، دست از کار نکشید. فایلی کامپیوتری برای دخل و خرج خود درست کنید. در آن ستون های مختلفی تعرف کنید تا به طور دقیق و با جزئیات بتوانید هزینه های خود را برآورد کنید. در رابطه عاطفی کمی از سرعت خود بکاهید. امروز باید تصمیمات مهمی در این رابطه بگیرید. هماهنگی و تفاهم شما با عشقتان زیاد است. پس از این فرصت برای حرف زدن در مورد مسایل مهم استفاده کنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین تیر

امروز فرصت این را دارید تا در مورد خواسته های خود بیشتر فکر کنید. می توانید امروز دوباره از نو آغاز کنید. برای این منظور به ابزار نیاز دارید. ابزار آغاز دوباره، تحقیق و مطالعه و کمک گرفتن از دیگران است. همیشه نقش مشاور دیگران را دارید در حوزه کار و احساس به اطرافیان کمک می کنید. اما امروز لازم است خودتان از خانواده کمک بگیرید. به رویاهایتان فکر کنید تا بدانید دقیقا در چه مسیری باید قرار بگیرید. همین امروز، نخستین قدم برای تغییر را بردارید. از اینکه نمی دانید از عشق چه می خواهید، خیلی نگران نباشید. رابطه عاطفی شما چه قدیمی باشد چه تازه، دید خاصی نسبت به آن ندارید. از نظر احساسی امروز پایین هستید. توصیه می کنیم دنبال ارتباط تازه نباشید تا این حالت از بین برود.

kocholo part

فال روزانه متولدین مرداد

امروز حس خستگی و خواب آلودگی بر شما قالب می شود. دایم دوست دارید استراحت کنید و از رختخواب بیرون نیایید. اما با یادآوری وظایف خود دوباره به حس کار باز خواهید گشت. برای اینکه بدبینی و تنبلی را از خود دور کنید، از ابتدای صبح ظاهر خانه و محل کار را دلخواه خود تغییر دکوراسیون دهید. بیشتر وقتتان را با عشقتان سپری کنید. با هم در مورد علاقه مندی هایتان حرف بزنید. خوب است یک محیط رمانتیک درست کنید و در آرامش و زیر نور شمع، در کنار هم عشق ورزی کنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین شهریور

امروز بسیار دوست دارید در جمع و در اجتماع باشید و به همین واسطه از همه جشنواره ها و دورهمی ها استقبال خواهید کرد. در این مراسم ها و مکان ها می توانید دوستان تازه ای بیابید. در محل کار هم برای مطرح کردن ایده های خود، همکاران را جمع کنید. در انجام کارها داوطلب شوید و با صدای بلند و اعتماد به نفس، ایده هایتان را مطرح کنید. امروز می توانید در کنار عشقتان همه لذت های دنیا را تجربه کنید. امروز بهتر است برای کار و زندگی فردی خود برنامه ریزی کنید تا میان آنها تعادل برقرار کنید. برای همه تایم خود برنامه شادی داشته باشید تا از تک‌تک لحظه ها لذت ببرید.

kocholo part

فال روزانه متولدین مهر

مراقب زیاد کار کردن باشید. هشدار عدم تعادل! مراقب باشید. قلم و کاغذ بردارید و همه تفکرات خود را بنویسید. در برگه ای دیگر نیز کارهای در دست اجرا را بنویسید. اهداف بلند مدت خود را مشخص کنید تا در روزهای آینده برای آنها زمان بندی کنید و اجرایشان را آغاز کنید. با همکاران در مورد طرح های کاری حرف بزنید. از آنها کمک فکری بگیرید. لذت و خوشحالی کلمه رمز امروز شما است. با عشقتان تا می توانید شاد باشید. با هم به یک رستوران عالی بروید یا در خانه یک فضای رمانتیک و عاشقانه با نور شمع درست کنید.شعر بخوانید یا فیلم تماشا کنید. حس های عاطفی هر دو بسیار عالی است و از این فرصت می توانید برای بازیابی انرژی استفاده کنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین آبان

بال های خود را باز کنید. امروز توان پرواز دارید. به آسمان رویاها و آرزوهای خود پرواز کنید. حس خوش بینی و مثبت‌نگری دارید. گویا عینکی به رنگ صورتی به چشم زده اید و همه مسایل زندگی را مثبت می بینید. این فرصت بسیار خوبی برای آغاز دوباره است. مسایل کاری خود را زمان بندی کنید. دوست دارید مورد درک اطرافیان قرار بگیرید و امروز این شانس را دارید تا همه حرف ها و ایده های شما مورد قبول واقع شوند. پس از مدت ها که در رابطه خود تنش داشته اید، امروز می توانید روی آرامش و شادی را ببینید. روز رمانتیک بسیار خوبی هم در پیش دارید. از عشقتان همه آن انرژی هایی که این مدت دنبال آن بوده اید را دریافت کنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین آذر

امروز بیشتر ذهن شما را مسایل مالی پر کرده اند. دایم نگران قبض هایی هستید که باید پرداخت شوند. برای اینکه دوباره با چنین نگرانی هایی دست و پنجه نرم نکنید، خلاقانه فکر کنید. امروز می توانید برای اهداف طولانی مدت خود برنامه ریزی کنید. خواسته های اصلی خود را کشف کنید و برای اجرایی کردن آنها، تحقیق و مطالعه کنید. از اطرافیان کمک بگیرید و این را در نظر داشته باسید، فکرهای گروهی، نتیجه بهتری دارند. امروز با فردی که تازه وارد زندگی شما سده است، هیجانات بسیاری را تجربه خواهید کرد. اگر احساس می کنید انرژی هایتان کم است، بدانید در روزهای آینده برطرف خواهند شد و کاملا موقتی است.

kocholo part

فال روزانه متولدین دی

بهترین راه برای تعیین هدف، کمک گرفتن از تفکرات دسته جمعی است. با همکاران یا اعضای خانواده در مورد ایده های خود حرف بزنید و از آنها همفکری و مشورت های لازم را دریافت کنید. امروز در هر جمعی که باشید، بسیار مورد توجه قرار خواهید گرفت. بنابراین، در محل کار طرح های خود را مطرح کنید. هماهنگی و تفاهم با دیگران بسیار زیاد است و می توانید از این فرصت برای پیشبرد اهداف خود استفاده کنید. در رابطه عاطفی خود امروز کمی دچار گیجی و سردرگمی هستید. اگر نمی توانید تعادلی که باید را برقرار کنید، خیلی نگران نباشید. فردا دوباره همه چیز به حالت عادی باز خواهد گشت. از همین حالی که دارید لذت ببرید و بیهوده به خود استرس ندهید.

kocholo part

فال روزانه متولدین بهمن

سه .. دو .. یک، حرکت. ورزش را آغاز کنید. امروز باید بیشتر مراقب سلامتی خود باشید. از غذاهای چرب پرهیز کنید و زمان بیشتری را در باشگاه بمانید. سبزیجات و نوشیدنی های سالم و گیاهی میل کنید و به این کار از بدن خود سم‌زدایی کنید. این کمک می کند تا بهتر نفس بکشید. اکسیژن بیشتر به مغز خود برسانید و ایده های بهتری ارائه دهید. از نظر اجتماعی خیلی بیشتر از روزهای پیش دوست دارید در جمع باشید. با دوستان قرار بگذارید و از انرژی های مثبت آنها استفاده کنید. اگر مجرد هستید، بهتر است امروز به دنبال عشق نباشید. از نظر عاطفی خیلی بالا نیستید و برای آغاز رابطه زمان خوبی نیست.

kocholo part

فال روزانه متولدین اسفند

حس های هنری شما امروز زیاد هستند. در هر حوزه از هنر که فعالیت دارید، امروز بیشتر به آن بها دهید. طرح هایتان را اجرایی کنید. به طور مثال، قلم مو را بردارید و روی بوم نقش بزنید. مطمئن باشید اثر هنری زیبایی خلق خواهید کرد. خودتان را به جریان عادی زندگی بسپارید. کائنات بهترین ها را برای شما رقم زده است. شما فرصت سوزی نکنید و شادی را به اطرافیان منتقل کنید. با عشقتان یک فضای عاشقانه درست کنید و در کنار هم شادی و هیجانات مثبت را تجربه کنید.

kocholo part

сердечкоهر روز با  فال روزانه با شما هستیمсердечко

kocholo part

برچسب ها :


ارسال نظر