سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

فال روزانه – جمعه ۹۳/۱۰/۱۹

دسته بندی: فال روزانه | نویسنده : احمد کوچولو | بدون نظر

  

 любовь فـال روزانـه اختصاصـی سایـت کـوچـولـو любовь

فال روزانه – جمعه ۹۳/۱۰/۱۹

فال روزانه متولدین فروردین 

امروز شاهد تضادهای بسیاری هستید. عقل و دلتان یکی نیست و دایم دنبال راهی خواهید گشت تا آنها را با هم یکسو کنید. اما این امر برایتان دشوار است. همه چیز برایتان در هاله ای از ابهام قرار دارند. خودتان را از این وضعیت نجات دهید تا بیش از این وقتتان تلف نشود. مسایل عاطفی نیز امروز یک چالش بزرگ برای شما به شمار می روند.

kocholo part  
فال روزانه متولدین اردیبهشت


یکی از دوستان یا همکاران شما را در وضعیتی قرار می دهد که حتما و با سرعت یک کاری را انجام دهید. اما بهتر است پیش از هر اقدامی، انگیزه او برای این کار را بپرسید. سوبرداشت ممکن است مشکلاتی میان شما به وجود بیاورد. بنابراین بهترین کار این است که رک و صریح از هم در مورد دلیل حرف ها و کارها سوال بپرسید و حرف بزنید. در رابطه عاطفی سخت گیری را کنار بگذارید و ریلکس باشید. حمام آب گرم بگیرید و سپس با عشقتان بیرون بروید تا حال و هوایتان عوض شود و از مسایل کاری دور شوید.

kocholo part

فال روزانه متولدین خرداد

امروز دایم در عجله و شتاب هستید. استرس دارید که کارهایتان عقب نیفتند و کار و کار و کار می کنید. اما مراقب سلامت خود باشید. از همکاران بخواهید امروز با شما همکاری بیشتری داشته باشند تا از حجم استرس های شما نیز کاسته شود. البته مراقب باشید این تقاضا سوتفاهم ایجاد نکند. امروز با عشقتان در خانه باشید. با هم کیک یا غذای موردعلاقه تان را درست کنید. فیلم ببینید و از آرامش خانه در کنار هم لذت ببرید.

kocholo part

فال روزانه متولدین تیر

صحبت کردن در مورد خواسته های واقعی آن قدر که تصور می کنید سخت نیست. خودتان باشید و در جمع هایی که حاضر می شوید، به چیزی که نیستید وانمود نکنید. صداقت و رک بودن بهترین ابزار برای جلب توجه اطرافیان است. برای کسانی که در مورد کار شما سوالی دارند، به طور کاملا واضح و شفاف توضیحات لازم را بیان کنید تا سوبرداشت یا سوتفاهمی پیش نیاید. روز کاری پرمشغله ای دارید. پیش از خواب، حمام آب گرم بگیرید. بیشترین آرامش و عشق را در خانه در کنار عشقتان خواهید داشت.

kocholo part

فال روزانه متولدین مرداد

نشانگر اعتماد به نفس شما به درجه قرمز رسیده است. هشدار! بهتر است از این حالت در خود فرورغفتگی بیرون بیایید. تضادهای زیادی را امروز بین عقل و احساس خود خواهید داشت. اما دچار ترس و نگرانی نشوید و دست و پایتان را گم نکنید. در مورد مسایلی که نمی دانید سوال بپرسید تا ایرادات کارتان گرفته شود. در همکاری یا ارتباط با دیگران خیلی سریع نتیجه گیری نکنید و صبورتر باشید. پس از یک هفته طولانی، می توانید امروز در کنار عشقتان در خانه آرامشی که می خواهید را تجربه کنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین شهریور

شما خودتان می دانید که چه می خواهید، درست است؟ پس با سوال پرسیدن از خودتان، دقیقا آن چه که در دلتان هست را برای عقلتان نیز توضیخ دهید. عقل و احساس امروز با هم در تضاد هستند. این امان شما را بریده و فشار روحی زیادی بر دوشتان قرار داده است. اما برای تصمیم گیری هم هیچ عجله ای نداشته باشید. در مورد دیگران حرف یا غیبت نکنید و در این مواقع زیپ دهان خود را ببندید. در مسایل عاطفی باید مراقب رفتارهای خود باشید تا روز شادی در انتظارتان باشد.

kocholo part

فال روزانه متولدین مهر

امروز نگران دشمنان احتمالی هستید. دایم در این شک و تردید خواهید بود که برخی دوستان یا همکاران نیتشان از کارهایی که می کنند چیست. برای اینکه خودتان هم خیالتان راحت باشد، بهتر است دهانتان را برای گفتن بیش از آنچه لازم است، باز نکنید. امروز هم دلتان عشق می خواهد هم آزاد بودن. باید میان این دو حس تعادل برقرار کنید. برای این منظور باید خواسته های مخفی خود از یک رابطه را کشف کنید تا بتوانید شادی های لازم را برای خود و فرد موردعلاقه تان ایجاد کنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین آبان

امروز بهتر است در یک حالت خنثی و بی نظری باقی بمانید. خودتان در ذهنتان نمی توانید با خواسته های درونی کنار بیایید. از طرفی هم این تردید در دلتان هست که اطرافیان در حال توطئه علیه شما هستند. به جای اینکه تخیلات خود را همچون فیلم های هالیوودی خیلی بی مزه تمام کنید. برای فانتزی هایتان برنامه و هدف تعیین کنید. کلید موفقیت امروز درگیر شدن در کار است. پس از یک هفته سخت، امرزو زمان استراحت فرارسیده است. این فرصت را در کنار عشقتان به خود بدهید. با هم می توانید کتاب مطالعه کنید. یا برای سفر برنامه ریزی کنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین آذر

امروز با تضادهای متنوعی روبه رو خواهید شد. این موجب می شود به برخی مسایل شک کنید. مثلا، وقتی همکارتان می خواهد در کمترین زمان کاری را انجام دهید، دنبال نیت اصلی او هستید تا بدانید دقیقا چه در سر دارد و به کجا می خواهد برسد. همه رفتارها و گفتارها امروز برایتان سوال است. اگر چیزی برایتان جذاب نیست، خیلی راحت به آن «نه» بگویید. پیدا کردن عشق و کسب و موفقیت خیلی هم دشوار نیست. فقط باید کمی خلاقیت داشته باشید. به روشی متفاوت و جالب، نظر فرد موردعلاقه تان را به خود جلب کنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین دی

امروز هوا به گونه ای است که دلتان می خواهد پرواز کنید. حس و حال خوبی به شما می دهد. از یک طرف دوست دارید بیرون بروید و تفریح کنید، از طرفی هم می خواهید در خانه به کارهایتان رسیدگی کنید. با اطرافیان خیلی واضح حرف بزنید تا کسی دچار سوتفاهم نشود. البته لازم نیست همه چیز را توضیح دهید یا خیلی وارد جرئیات بشوید، همین که اهداف شما از کارهایتان برایشان شفاف سازی شود، کافی است. اگر مجرد هستید، زمان خوبی برای آغاز یک رابطه نیست.

kocholo part

فال روزانه متولدین بهمن

امروز با عقل و دلتان حسابی مشکل دارید. هر کدام ساز خود را می زنند و شما این وسط بلاتکلیف مانده اید. در مورد مسایل مالی هم با شریک کاری خود نمی توانید به تفاهم برسید. بهترین کار این است که خیلی رک و واضح با هم در مورد سود و ضررها حرف بزنید و سوبرداشت های رفتار و حرف های همدیگر را برطرف کنید. این را هم در نظر داشته باشید هر شئی طلایی که برق می زند، حتما طلا نیست. چشمانتان را بیشتر باز کنید. عشقتان امروز از شما می خواهید پراحساس تر باشید و هیجان و گرمای بیشتری به رابطه تان ببخشید. در برابر این خواسته مقاومت نکنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین اسفند

امروز یک حالت شک و بدبینی به مسایل اطراف دارید. فکر می کنید پشت هر حرف و رفتاری، یک نیت دیگری خوابیده است. این به دلیل تاثیرات ستاره ای است. برای اینکه این حس آزاردهنده، روز شما را خراب نکند، خیلی واضح در مورد آنچه تصور می کنید حرف بزنید و سوال بپرسید. به این ترتیب سوتفاهم ها برطرف می شوند. در مسایل عاطفی هم همین طور. با فکر کردن به کلمات خود، در مورد سوالاتی که در ذهنتان ایجاد شده و فکرتان را مشغول کرده، با عشقتان حرف بزنید و دلیل بخواهید. اما از پیش خود قضاوت یا نتیجه گیری نکنید.

kocholo part

сердечкоهر روز با  فال روزانه با شما هستیمсердечко

kocholo part

برچسب ها :


ارسال نظر