سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

فال روزانه – یکشنبه ۹۳/۱۰/۲۱

دسته بندی: فال روزانه | نویسنده : احمد کوچولو | بدون نظر

  

 любовь فـال روزانـه اختصاصـی سایـت کـوچـولـو любовь

فال روزانه – یکشنبه ۹۳/۱۰/۲۱

فال روزانه متولدین فروردین 

امروز هماهنگی بسیاری با بقیه دارید و به همین دلیل می توانید همکاری های سازنده ای داشته باشید. همین مساله ذهن شما را برای خلق ایده های نو باز می کند. باید به روش هایی فکر کنید که برد دوطرفه دارد. یعنی هم برای خودتان خوب باشد و هم برای اطرافیان. امروز باید به مسایل مخفی که در طول هفته گذشته وجود داشته اند بیشتر فکر کنید و از کشف واقعیت های تازه در رابطه با عشقتان تعجب نکنید. اگر مجرد هستید امروز در همین وضعیت بمانید و دنبال عشق و رابطه نباشید.

kocholo part  
فال روزانه متولدین اردیبهشت


جزئیات امروز بسیار مهم هستندو از آنها غافل نشوید. از فرصت امروز برای مرتب کردن ظاهر زندگی و میز کار خود استفاده کنید. همه چیز را درست و دقیق در سر جای خود بگذارید. رژیم غذایی خود را تغییر دهید و به غذاهای سالم و گیاهی روی بیاورید. ورزش را نیز در کنار آن بگنجانید. این را به یاد داشته باشید که عقل سالم در بدن سالم است. عشقی که آهسته و پیوسته پیش برود بسیار بهتر از رابطه های هیجانی است. سعی کنید بیشتر همدیگر را بشناسید و خیلی دنبال هیجانات زودگذر نباشید.

kocholo part

فال روزانه متولدین خرداد

میکروفون را به دست بگیرید و همه استعدادهای خود را با صدای بلند فریاد بزنید. شما سرشار از خلاقیت هستید. آنها را عملی کنید و پروپوزال به دست پیش مدیر بروید. حتی اگر خودتان را هم باور ندارید ما می گوییم که هنرمند هستید و می توانید با این طرح هایی که در سرتان هست، یک اثر عالی از خود برجای بگذارید. امروز زمان مناسبی برای خجالت کشیدن و در سایه بودن نیست. در رابطه عاشقانه، خودتان باشید و احساسات واقعی خود را بیان کنید تا دوام عشقتان بیشتر شود.

kocholo part

فال روزانه متولدین تیر

امروز بیشتر به خانواده و نزدیکان خود بها دهید. بیشتر در جمع آنها حاضر باشید و در مورد خود، ایده های خود و طرح هایتان حرف بزنید. آنها نظرات بسیار سازنده ای دارند که برای آینده شما بسیار خوب است. در کنار این مسایل، روش زندگی خود را نیز تغییر دهید. ابتدا از نوع رژیم غذایی آغاز کنید. غذاهای سالم میل و ورزش کنید. بعدازظهر را در خانه بمانید و با عشقتان سرگرم بشاید. با هم فیلم تماشا کنید یا برای آینده بهتر رابطه خود برنامه ریزی کنید. نظرات همدیگر را جویا شوید تا طرح هایتان به نفع هر دو شما باشد.

kocholo part

فال روزانه متولدین مرداد

امروز تشنه یادگیری هستید. می توانید در کلاس های مزتبط به کار ثبت نام کنید و بیشتر از پیش در شغلتان موفقیت کسب کنید. هر چه دانشتان بیشتر شود، درآمد بیشتر هم خواهید داشت. در ضمن، با به روز بودن و کسب اطلاعات جدید، می توانید ایده پردازی های نو داشته باشید. زمان صحبت کردن در مورد مسایل جدی در رابطه عاشقانه شما فرارسیده است. با عشقتان یک قرار رمانتیک بگذارید و برای یک آینده سرشار از شادی و خوشبختی صحبت کنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین شهریور

مراقب بودجه و درآمد خود باشید. بیهوده خرج نکنید. هر چه بیشتر بتوانید پول پس انداز کنید، بهتر می توانید برای خرید وسایل موردنیاز فکر کنید و تصمیمات بهتر بگیرید. برای اینکه سطح درآمد خود را افزایش دهید، باید روش زندگی و نوع کارتان را عوض کنید. فعالیت های تازه به زندگی اضافه کنید. باید استعدادهای نهفته در ذهنتان را بیرون بکشید. برای کشف آنها حتی شاید لازم باشد در کلاس های آموزشی ثبت نام کنید. در طول هفته های آینده، رابطه عاشقانه شما به مساله ای جدی و مهم در زندگی شما تبدیل خواهد شد. با عشقتان صمیمت بیشتری برقرار کنید و سعی کنید بهتر همدیگر را بشناسید.

kocholo part

فال روزانه متولدین مهر

امروز به واسطه حمایت احساسی که از خانواده دارید، اعتماد به نفس خوبی خواهید داشت. می توانید پروژه هایی که در سر دارید را به مرحله اجرا در بیاورید و آنها را با صدای بلند اعلام کنید. باید از سایه بیرون بیایید و حسابی خودنمایی کنید. شما به یک تلنگر نیاز دارید تا این همه استعداد که در وجودتان هست را بیرون بریزید. با عشقتان نیز روز شاد و سرشار از احساس را تجربه خواهید کرد. به قدری صمیمیت شما زیاد می شود که می توانید جدی تر به رابطه خود نگاه کنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین آبان

امروز ارتباط و هماهنگی بسیار خوبی با اطرافیان دارید. می توانید از نظر احساسی همه را درک کنید و همین موجب می شود تا در کارها هم شاهد تغییرات مثبت باشید. اشتیاقات و هیجانات مثبت امروز به شما کمک می کنند تا مسیر درست را از بیراهه تشخیص دهید و با انرژی زیاد به سوی اهداف خود پیش بروید. کسب اطلاعات بیشتر نیز می تواند کمک کننده باشد. به ورزش و رزیم غذایی سالم هم اهمیت دهید. امروز با عشقتان در جمع دوستان حاضر شوید و از انرژی های گروهی برای ارتباط بهتر با هم بهره بگیرید.

kocholo part

فال روزانه متولدین آذر

از امروز می توانید شاهد بهتر شدن رابطه عاطفی خود بشوید. برای اینکه بیشتر و بهتر در کنار هم احساس آرامش داشته باشید، باید تغییراتی در دیدگاه و رفتار خود ایجاد کنید. برای آن یک فهرست از بایدها و نبایدها بنویسید و خود را مقید کنید که آنها را انجام دهید. زندگی معمولی خود را با زندگی مجازی پیوند بزنید و از طریق مشارکت در هر دو این دو دنیا، موجب پیشرفت بهتر کارها بشوید. شاید حتی کسب دانش از طریق مطالعه های آنلاین یا کارگاه های اینترنتی ایده بدی نباشد. با صحبت با خانواده و عشقتان می توانید خود واقعیتان را بهتر کشف کنید .

kocholo part

فال روزانه متولدین دی

اهداف خود را تقسیم بندی کنید و بر اساس آنها برنامه زمانی برای خود تعیین کنید. امروز در کنار دوستان و خانواده می توانید ایده های نابی پیدا کنید. همفکری هایی که آنها به شما می دهند در پیشبرد اهدافتان بسیار موثر است. آهسته و پیوسته قدم بردارید. با عجله و شتاب نمی توانید آن کیفیتی که مدنظرتان هست را کسب کنید. عشقتان را با پوشیدن لباس های زیبا و بیان واژه های عاشقانه سوپرایز کنید. او را به شام یا رستوران عالی دعوت کنید و در کنار هم برای بیشتر کردن رابطه تان مشورت کنید. امروز زمان خوبی برای تصمیم گیری برای آینده است.

kocholo part

فال روزانه متولدین بهمن

امروز به شدت علاقه مند به یادگیری موضوعات مختلف هستید. همین اشتیاق برای یادگیری، کلی ایده بزرگ و ناب هم در ذهنتان جرقه می زند. با صدای بلند در مورد ایده هایتان حرف بزنید و آنها را برای اطرافیان توضیح دهید. اگر لازم است، کمی ریسک کنید و از روند همیشگی رفتار خود فاصله بگیرید. گاهی کوچک ترین تغییرات، دستاوردهای بزرگی دارند. از نظر عاطفی بسیار عالی هستید و سرشار از عشق. همه هیجانتان را به شریک عاطفی خود منتقل کنید. با هم قرار عاشقانه بگذارید و جایی بروید که هر دو بسیار دوست دارید و حالتان با آن خوب است.

kocholo part

فال روزانه متولدین اسفند

امروز خیلی به پول و درآمد بیشتر فکر می کنید. برای اینکه فکرتان را در راستای درستی باشد باید از مشورت دیگران هم بهره بگیرید. خوشبختانه اعضای خانواده نظرات بسیار خوبی می توانند به شما ارائه دهند که در مسیر موفقیت، کمک شایانی به شما می کند. خودتان را باور داشته باشید و نخستین قدم را بردارید. اگر مجرد هستید امروز برای یافتن دوست جدید زمان مناسبی نیست.

kocholo part

сердечкоهر روز با  فال روزانه با شما هستیمсердечко

kocholo part

برچسب ها :


ارسال نظر