سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

۱۰ توصیه برای ازدواج موفق

دسته بندی: زناشويي | نویسنده : Nikagoli | یک نظر

  

۱۰ توصیه برای ازدواج موفق

به دخترخانم ها و آقاپسرهایی که در سن ازدواج قرار دارند، پیشنهاد می کنیم برای موفقیت در زندگی مشترک آینده شان، توصیه هایی را که در پی ذکر شده نادیده نگیرند.

۱٫ قرار نیست زندگی بعد از ازدواج، مدینه فاضله ای باشد که تمام نیازهایتان را برآورده کند و شما را صددرصد خرسند و خوشحال کند. نه، این طور نیست. داشتن یک زندگی متاهلی خوب و موفق، مستلزم از خودگذشتگی، فداکاری، صبر، درک متقابل و بخشندگی است. عده ای می گویند: آن جوانی که نمی خواهد از غرور و خودخواهی و صفات بد خود عقب نشینی کند، همان بهتر که برای همیشه مجرد بماند.

۲٫ ازدواج، بهترین فرصت برای رشد روحی و رسیدن به کمال است.​ لازم است که در این زندگی، هر روز به فکر پیشرفت اخلاقی باشید​

۳٫ اشکالی ندارد اگر در ماه های اول زندگی ناخواسته، اشتباهاتی از شما سربزند. اما سعی کنید هرچه زودتر از این شرایط بیرون بیایید و از اشتباهاتتان درس بگیرید و هرگز آنها را تکرار نکنید. عملکرد شما در سال پنجم و دهم ازدواج، باید متفاوت از سال اول باشد.

۴٫ یک مرد واقعی می تواند عاشق یک زن شود، با او ازدواج کند و تا آخر عمر پایبند او باقی بماند. یک زن واقعی هم می تواند به عشق چنین مردی احترام بگذارد و در سایه علاقه ای که در دل به آن مرد حس می کند، دلسوزانه به ساختن یک زندگی خوب و شیرین با او بپردازد.

۵٫ عشق تنها یک حس نیست. عشق به معنای تعهد و دل سپردگی است. چشمانتان را باز کنید تا با چاشنی عشق و معیارهایی که برایتان اهمیت دارد، به سمت زندگی جدید بروید؛ اما وقتی رفتید، برای هر مشکلی، حتی بدترین ها، به دنبال راه حل باشید و از طلاق دوری کنید. همواره به فکر استحکام بخشیدن به نهال نوپای زندگی دونفره تان باشید، نه شکسته شدن آن.

۶٫ اگر در گذشته با افراد دیگری روابط عاطفی داشته اید، برای همیشه آنها را فراموش کنید. داشتن روابط حتی در فضای مجازی هم می تواند براحتی عواطف و احساسات را تحریک کند و این خیانت به همسر است. بشدت از آن حذرکنید.

۷٫ زنان روابط عاشقانه را در واژگان عاشقانه می دانند و مردان در رابطه جنسی. زبان یکدیگر را یاد بگیرید.

۸٫ ما جذب افرادی می شویم که از ما متفاوتند و در عین حال، با آنها احساس نزدیکی می کنیم. پس بعد از ازدواج، سعی نکنید تفاوت هایی را که همسرتان با شما دارد از بین ببرید و او را شبیه خود کنید. این کار، او را به شخصیتی تبدیل می​کند​ که برای شما جذاب نیست.

۹٫ پیش و پس از ازدواج درباره زندگی متاهلی تان با پروردگار متعال راز و نیاز کنید و از او خواهش کنید راه درست را نشان تان دهد. آن کس که در روزهای شادی و غم همواره یار شما باقی می ماند، تنها اوست.

۱۰٫ خوشبختی را فدای مادیات نکنید. در هر مرحله از زندگی که به گذشته نگاه کنید، خاطرات خوش به امور معنوی مربوط می شوند و نه پولی که خرج کرده اید.

برچسب ها :


ارسال نظر