سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

فال روزانه – چهارشنبه ۹۳/۱۰/۲۴

دسته بندی: فال روزانه | نویسنده : احمد کوچولو | بدون نظر

  

 любовь فـال روزانـه اختصاصـی سایـت کـوچـولـو любовь

فال روزانه – چهارشنبه ۹۳/۱۰/۲۴

فال روزانه متولدین فروردین 

امروز طرز فکر خود را عوض کنید و تاثیرات آن را روی وضعیت مالی خود ببینید. مشورت های بقیه را بپذیرید و سرخود و تنها هیچ تصمیمی اتخاذ نکنید. در مورد همه تفکرات خود با دیگران حرف بزنید و نقطه نظر آنها را جویا شوید. این را بدانید که در جمع، تصمیمات بسیار بهتری خواهید گرفت. در جمع های دوستانه حتی می توانید دوست تازه بیابید و یک رابطه عاشقانه ارزشمند را آغاز کنید.

kocholo part  
فال روزانه متولدین اردیبهشت

امکان دارد امروز با یکی از همکاران بحث و مشاجره داشته باشید. اما خیلی سخت نگیرید و از محدوده ادب هم خارج نشوید. عدم تفاهم در همه بخش های زندگی وجود دارد و باید بتوانید با کنترل احساسات خود، وجهه اجتماعی خود را حفظ کنید. به جای این بحث های بیهوده، به کارهایتان فکر کنید که باید به زودی به سرانجام برسند و شما را در یک وضعیت ثابت قرار دهند. در مقابل عشقتان هم صبور باشید. با حرف های ناراحت کننده او از کوره در نروید و جنجال به راه نیندازید.

kocholo part

فال روزانه متولدین خرداد

افکارتان را بیرون بریزید. همه چیز را در دل و ذهن خود انبار نکنید. حتی اگر با مخالفت روبه رو شوید هم باز از اینکه حرف می زنید، دست برندارید. این را بدانید هر جمله ای که دیگران می گویند، می تواند چراغ راه شما باشد. هر سری یک فکری دارد و این کمک می کند تا مسیر درست را در پیش بگیرید. مراقب کلماتی که به زبان می آورید باشید. به ویژه در رابطه عاطفی خود، تندخو و عصبی نباشید و موجب رنجش همدیگر را فراهم نکنید. حس های رمانتیک خود را رها کنید تا شما را به سمتی که مایل هستید، پیش ببرند.

kocholo part

فال روزانه متولدین تیر

امروز بسیار شاد هستید و دوست دارید از فرط شادی، برقصید. از این همه انرژی مثبت برای سروسامان دادن به وضعیت مالی خود استفاده کنید. برای این امر وقت بگذارید و همه چیز را درست و دقیق حساب و کتاب کنید. یا برای یک وضعیت استوار مالی که ادامه داشته باشد، برنامه ریزی کنید. کشف کنید در چه حوزه ای خلاقیت بیشتری دارید و روی همان سرمایه گذاری فکری و مالی کنید. رابطه عاشقانه ای که امروز آغاز می شود، حس و حال خوبی به شما می دهد. فقط لاکچری بودن آن و زیاد پول خرج کردن در این زمینه کمی فکرتان را مشغول کرده است. بهتر است با هم حرف بزنید و از همان ابتدا، مبنا را بر درک متقابل بگذارید.

kocholo part

فال روزانه متولدین مرداد

امروز در خانه احساس آرامش بیشتری دارید. می توانید همه فکرها و نگرانی های خود را کنار بگذارید و در کنار اعضای خانواده انرژی هایی که لازم دارید را کسب کنید. در مورد کار دچار نگرانی ها و نوعی عدم تصمیم گیری هستید که خیلی زود برطرف خواهند شد. خودتان را درگیر نکنید و به خدا و توانایی های خود ایمان داشته باشید و ببینید چقدر از بار فشار فکریتان کاسته خواهد شد. شب را در کنار شریک عاطفی خود در کمال آرامش سپری کنید. یک شام سبک میل کنید و به دنبال عشق یا هیجان نباشید تا همه چیز معمولی اما خوب به جلو پیش برود.

kocholo part

فال روزانه متولدین شهریور

امروز می توانید میان کارها و افکار خود تغییر ایجاد کنید. میان آنها سوئیچ کنید و روندی تازه در زندگی ایجاد کنید. جزئیات اهمیت بسیاری دارند و نگاه تیزبین شما هم به خوبی می تواند مو را از ماست بیرون بکشد. اما این را بدانید به تنهایی نمی توانید تصمیم گیری کنید. افکارتان را با افراد قابل اعتماد در میان بگذارید و از آنها مشورت بگیرید. همیشه سود بلند مدت را در اولویت تصمیمات زندگی خود بگذارید. با عشقتان شام بیرون بروید و مکالمه های پرمهر داشته باشید. حتی می توانید با هم در مورد کتاب ها یا فیلم هایی که دیده اید حرف بزیند و بیشتر با روحیات هم آشنا شوید.

kocholo part

فال روزانه متولدین مهر

امروز زودتر کار خود را تمام کنید و به خانه بروید و در سکوت به برنامه هایی که برای سرمایه گذاری مالی در سر دارید، بیندیشید. همه چیز را به خوبی برر سی کنید و مزایا و معایب هر کدام از طرح ها را یادداشت کنید. سپس با فردی که در این حوزه تخصص دارد، مشورت کنید تا از ایده هایش الهام بگیرید. امروز خیلی خوب می توانید تعادلی که نیاز دارید را در زندگی برقرار کنید. در راطبه عاطفی، بیشتر به فرد مورد علاقه تان نزدیک شوید. البته اجازه ندهید هیجان زیاد شما را عصبی کند. در کمال آرامش و بدون اشتیاقات زیاد، با هم حرف بزنید و شام بیرون بروید و تفریح کنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین آبان

امروز کمی خودمحور می شوید و فکر می کنید هر کاری که انجام می دهید یا هر فکری که در سر دارید مطلقا درست است و اطرافیان درک درستی ندارد. اما این اشتباه است. اتفاقا شما بیشتر به همفکری اطرافیان نیاز دارید. ایده هایتان هنوز خام هستند و برای اینکه به انجام خوبی برسند، باید از اطرافیان کمک بگیرید. واقعیت های درونی خود را به زبان بیاورید و از اینکه مورد نقد یا مخالفت قرار بگیرند، نهراسید. اگر در رابطه عاطفی رضایت کاملی ندارید، روش خود را تغییر دهید. امروز همه چیز به رفتار و افکار خودتان بستگی دارد.

kocholo part

فال روزانه متولدین آذر

کمی مودی خواهید بود و احساساتتان دایم در حال تغییر هستند. یک لحظه خوب و لحظه ای دیگر بد می شوید. نمی توانید میان افکار و خواسته های خود تعادل برقرار کنید. اما توصیه می کنیم به ندای دلتان گوش کنید. اگر با کسی مشکل دارید، رک و راست با او حرف بزنید و سوتفاهمات را برطرف کنید. ورزش هایی همانند یوگا یا پیاده روی می تواند کمک کننده باشند. بگذارید احساسات شما بیرون ریخته شوند تا از این همه فشار فکری که برای خود ساخته اید، رها شوید. در رابطه عاطفی هم اگر مشکلی دارید، خیلی زود برطرف خواهد شد و به روند عادی بازخواهید گشت.

kocholo part

فال روزانه متولدین دی

تمرکزتان را روی پول و کار بگذارید و آنها را به وضعیت ثابت و پایدار برسانید. از حجم کار خود کم کنید و در عوض، یک برنامه ریزی درست و دقیق داشته باشید تا بتوانید همه چیز را به موقع انجام دهید و درآمد آن را نیز در راه درست سرمایه گذاری کنید. البته این را بدانید که تنهایی نمی توانید در این مسیر موفق شوید. باید کمک فکری از دیگران بگیرید. با صدای بلند طرح هایتان را بگویید و از بقیه نظر بخواهید. در مسایل مالی، خسیس نباشید و با دست و دل بازی برای خود و عشقتان هزینه کنید. اما حواستان هم به خرج هایتان باشد. از نظر احساسی هم یک روز عالی برای عشق دادن و عشق گرفتن است. از آن لذت ببرید.

kocholo part

فال روزانه متولدین بهمن

در محیط کار کاملا واقع گرا باشید و با اطرافیان در مورد طرح های خود حرف بزنید. اگر مخالفتی صورت گرفت، هیجان زده نشوید و واکنش منفی نشان ندهید. این را بدانید که تنهای وظیفه شما این است که کارهایتان را به موقع و درست انجام دهید و ایده های حوبتان را مطرح کنید. حتی کسی که انتقاد می کند نیز در میان حرف هایش چیزهایی به شما می آموزد که می توانید از آنها برای پیشبرد بهتر اهداف خود استفاده کنید. پروفایل عشق خود را آپ دیت کنید. با کسی که دوستش دارید قرار شام بگذارید و با هم بیشتر آشنا شوید.

kocholo part

فال روزانه متولدین اسفند

بال های خود را باز کنید و رها باشید. از چهارچوب بیرون بیایید. با دیگران در مورد افکار خود حرف بزنید و نظراتشان را بپرسید. از ترس هایتان اما نگویید و اعتراض هم نکنید. فقط به مسایل مثبت فکر کنید و بدانید همکاری و تعامل با دیگران آورده های بسیار خوبی برای شما خواهد داشت. خودتان را در دریای عشق رها کنید و در کنار فرد موردعلاقه تان، از انرژی های نابی که امروز جریان دارد نهایت استفاده را ببرید و خاطره های ماندگار ثبت کنید.

kocholo part

сердечкоهر روز با  فال روزانه با شما هستیمсердечко

kocholo part

برچسب ها :


ارسال نظر