سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

فال روزانه – پنجشنبه ۹۳/۱۰/۲۵

دسته بندی: فال روزانه | نویسنده : احمد کوچولو | بدون نظر

  

 любовь فـال روزانـه اختصاصـی سایـت کـوچـولـو любовь

فال روزانه – پنجشنبه ۹۳/۱۰/۲۵

فال روزانه متولدین فروردین 

راز امنیت چیست؟ امروز می توانید این پرسش را پاسخ دهید. امیدها و خوش بینی ها به شما کمک می کنند تا بالاخره منطقه امن مالی را بیابید و بدون نگرانی در ملک یا بورس سرمایه گذاری کنید. البته این نباید شما را دچار این توهم کند که متخصص مسایل مالی شده اید و می توانید همیشه روی افکار اقتصادی خود حساب کنید. در مسایل احساسی نمی توانید خیلی کنار عشقتان باشید. فکرتان بیشتر درگیر مسایل کاری است. این مساله را صادقانه با او در میان بگذارید و بخواهید تا فردا شما را درک کند و تنها بگذارد تا کارهایتان به انجام برسند.

kocholo part  
فال روزانه متولدین اردیبهشت

همه خواسته ها و آرزوهای خود را به صف کنید. آنهایی که بیشتر برایتان مهم هستند را اول صف بیاورید و جلوی چشمانتان بگذارید. سپس نیازهای خانوادگی و مسوولیت های کاری خود را فهرست کنید. همه آنها را در کنار هم قرار دهید و بر اساس ارزش و اولویت و فورس بودن، برایشان برنامه ریزی کنید. بدون مدیریت زمان نمی توانید آنچه شایسته تان است را به دست بیاورید. دوست ندارید دست رد به سینه کسی بزنید و بیشتر مواقع توان نه گفتن هم ندارید. اما امروز واقع گرا باشید. با عشقتان هم صحبت کنید تا چند روز از شما گردش و تفریح نخواهد تا بتوانید برنامه هایتان را سامان دهید.

kocholo part

فال روزانه متولدین خرداد

مغزتان پر شده از ایده هایی که هنوز خام هستند و باید روی آنها کار شود. برای پرورش آنها به کمک و همفکری اطرافیان نیاز دارید. با صدای بلند، حرف بزنید و آنها را مطرح کنید. اصلا برای طرح ایده ها، در محل کار جلسه برپا کنید. روی جزئیات آن تاکید داتشه باشید. در کنار آن، جزئیات زندگی خودتان را نیز لحاظ کنید. یعنی اگر قرار است پروژه ای را به دست بگیرید، حتما مساله زمان و علایق شخصی خود و نیازهای خانوادگی را نیز در نظر بگیرید تا در میانه مسیر با مشکل مواجه نشوید. از اینکه ادعا کنید همه چیز را می دانید و اصطلاحا عقل کل هستید هم دست بردارید. اعتماد به نفس خوب است، اما بیش از حد به غرور کاذب تبدیل می شود.

kocholo part

فال روزانه متولدین تیر

چراغ ها را روشن کنید و نور را درست روی صورت خود بتابانید. قرار است امروز روی صحنه بروید و استعدادهای خود را به نمایش بگذارید. یک سخنران یناب آماده کنید تا در محل کار برای مدیر د و همکاران ارائه دهید. این را بدانید که خلاقیت شما را به سمت و سویی می برد که واقعا لیاقت آن را دارید. علاقه های هنری خود را کشف کنید و این را نیز به یاد داشته باشید، فقط شما نیستید که مغزتان ایده پردازی می کند. پس به نظرات دیگران نیز اهمیت دهید و آنها را با گوش جان، بشنوید. شب را در کنار عشقتان باشید و با هم آرامش را تجربه کنید. خوردن شکلات و ماساژ و ریلکس کردن از جمله مواردی هستند که حرارت عشق شما را زیاد می کنند.

kocholo part

فال روزانه متولدین مرداد

امروز باید نقطه امن و ثابت فکر و ایده های خود را پیدا کنیدو در حال حاضر، نم یدانید برای ۵ دقیقه آینده چه برنامه ای دارید، چه برسد به ۵ سال آینده! متاسفانه توان تصمیم گیری ندارید زیرا نمی توانید به درستی واقعیت ها را ببینید و تشخیص دهید و همین مساله، شما را در غباری از تردیدها گرفتار کرده است. بی خیال این مسایل شوید. امروز به خودتان برسید، شمع روشن کنید، غذای موردعلاقه تان را سفارش دهید، با عشقتان بیرون بروید و بدون اینکه به کار فکر کنید، روز خود را تمام کنید. فردا روز بهتری خواهد بود.

kocholo part

فال روزانه متولدین شهریور

حس زیاد حرف زدن در شما زیاد خواهد بود. دوست دارید دایم در مورد همه چیزهایی که در سرتان می چرخند، با اطرافیان حرف بزنید. این بد نیست اما مراقب باشید قولی ندهید یا تصمیمی نگیرید که بعدها پیشمان شوید. در جمع دوستان و همکاران باشید. جلسه های گروهی بگذارید و از نظرات دیگران به عنوان چراغ راه خودتان استفاده کنید. اما در هیچ کاری افراط نکنید که احتمال پشیمانی زیاد است. این را در خاطر داشته باشید، پیشگیری بهتر از درمان است. اعتدال و میانه روی کلید شادی های امروز شما خواهد بود. برای اینکه عشقتان را شعله ور کنید، مقاله هایی در این حوزه مطالعه کنید و اصول و ویژگی های این رابطه را یاد بگیرید.

kocholo part

فال روزانه متولدین مهر

امروز بالاخره پس از مدت ها می توانید نقطه امن مالی را بیابید. سرانجام با کمک اطرافیان یا مطالعات خودتان، به این باور می رسید که پول هایتان را در حسابی پس انداز یا در ملکی سرمایه گذاری کنید. اما این کار شما را در این اشتباه نیندازد که عقل کل هستید و می توانید همیشه به خودتان اعتماد کنید. بهترین تصمیمات همیشه با مشورت و فکرهای گروهی گرفته می شوند. حالا که خیالتان راحت شده، با عشقتان برنامه بگذارید، بریون بروید و شاد باشید. می توانید با هم پاساژ گردی کنید و از محصولات جدیدی که به بازار آمده اند دیدن کنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین آبان

«پس من چی؟» این جمله را امروز زیاد از خودتان خواهید شنید. احتمالا با رویدادهای مواجه می شوید که فکرتان را مشغول می کند که پس سهم شما از این اتفاق چیست! اما به جای زانوی غم بغل کردن و چشم بستن بر فرصت هایی که پیش پایتان قرار دارند، قوی باشید و بدانید با کمی اعتمادبه نفس می توانید خیلی بهتر از آنچه از دست داده اید را به دست بیاورید. برای درخشیدن حتما نباید عالی و بی نقص باشید. هر چه در سر دارید را روی کاغذ پیاده کنید. ایده های شما ارزش بسیاری دارند و فقط باید کمی نظم و انسجام پیدا کنند تا بتوانند موقعتی کنونی شما را به طور کلی متحول کنند.

kocholo part

فال روزانه متولدین آذر

با اینکه بسیار دوست دارید برای سفر و تفریح و هیجان برنامه ریزی کنید، اما از طرفی بسیار هم بی حوصله و خسته هستید. انرژی هایتان امروز کم است بنابراین، زمان خود را طوری بچینید که کارهای اصلی انجام شوند و بقیه افکار و کارها را در روزهای دیگر که حالتان بهتر بود، انجام دهید. امشب شاید مجبور شوید به عشقتان بگویید که هیچ برنامه نداشته باشید و حتی حوصله بیرون رفتن هم نداشته باشید. از اینکه ناراحت بشود، نگران نباشید. به طور کامل برایش توضیح دهید که فکرتان مشغول کار است و نمی توانید آن طور که شایسته او است، مهربان باشید.

kocholo part

فال روزانه متولدین دی

امروز میان کارها، خواسته و اهدافتان عدم تعادل برقرار است و نمی دانید به کدام یک باید رسیدگی کنید. از یک طرف دلتان می خواهد بیرون بروید و در جمع دوستان شادی کنید، از طرفی کلی کار سرتان ریخته و باید آنها را انجام دهید. از طرفی هم، نگرای های مالی هم هستند که نمی دانید چطور می توانید درآمدتان را افزایش دهید. توصیه ما این است که در خانه بمانید و بیشتر روی برنامه ریزی و زمان بندی کارهایتان تاکید داشته باشید و تفریح را به زمان دیگری موکول کنید. امروز برای آشنایی با فرد جدید یا آغاز یک رابطه زمان مناسبی نیست.

kocholo part

فال روزانه متولدین بهمن

در کار قول هایی ندهید که بعدا نتوانید از عهده آنها بر بیایید. معاشرت و ارتباط داشتن با دیگران بسیار هم خوب است اما آن را از حد نگذرانید و به خود و برنامه های خود نیز بها دهید. باید بتوانید میان زندگی شخصی و کاری تعادل برقرار کنید. تغییرات مالی جامعه در حوزه کار خود را دنبال کنید تا بتوانید راه های تازه برای کسب درآمد بیشتر کسب کنید. در محل کار هم می توانید با طرح ایده های خود، از همکاران همفکری بگیرید. از نظر احساسی انرژی های شما کم هستند و بهتر است با عشقتان قرار نگذارید زیرا به هیچ کدام خوش نخواهد گذشت.

kocholo part

فال روزانه متولدین اسفند

امروز خوش شانسی زیادی با شما همراه است. با اینکه کم حوصله هستید و نم یدانید دقیقا چه کاری را باید انجام دهید، اما این فرصت را دارید تا با کمک اطرافیان، بهترین ها را داشته باشید. برای سفر به شهرهای جدید برنامه ریزی کنید. یا استارت یک کار تازه را در ذهن بپرورانید. اما هیچ نوع تصمیم قطعی نگیرید. امروز فقط باید اطلاعات جمع کنید و از دیگران مشورت بگیرید. کارهای اصلی و اجرایی را برای روزهای آینده بگذارید. اگر مجرد هستید، امروز بهتر است در جاهایی که متفاوت هستند دنبال یار باشید.

kocholo part

сердечкоهر روز با  فال روزانه با شما هستیمсердечко

kocholo part

برچسب ها :


ارسال نظر