سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

فال روزانه – جمعه ۹۳/۱۱/۲۴

دسته بندی: فال روزانه | نویسنده : احمد کوچولو | بدون نظر

  

 любовь فـال روزانـه اختصاصـی سایـت کـوچـولـو любовь

فال روزانه – جمعه ۹۳/۱۱/۲۴

فال روزانه متولدین فروردین 

امروز ذهن خود را توسعه دهید و از روتین های همیشگی زندگی خود بیرون بیایید. برای آخر هفته برنامه ریزی کنید تا لحظه های شادی برای خود رقم بزنید. البته لازم نیست به خود سخت بگیرید. در برنامه هایتان انعطاف پذیر باشید و برای تنهایی های خود نیز زمانی را مشخص کنید تا بتوانید خواسته های خود را کشف کنید و برای تحقق آنها برنامه ریزی کنید. امروز به خوبی می توانید تغییرات  را قبول کنید و این فرصت خوبی برای ایجاد تغییر است.

kocholo part  
فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز فرصت خوبی برای تغییر است. از این روند همیشگی خود بیرون بیایید و سعی کنید روند همیشگی خود را عوض کنید. از اینکه از دیگران کمک بگیرید خجالت نکشید. همه انسان ها به مشورت نیاز دارند و شما هم از این قاده مستثنا نیستید. از فکرها و تصمیمات شتابزده دوری کنید. امروز می توانید روی دیگران تاثیر گذاری داشته باشید و افکار خود را با آنها در میان بگذارید.

kocholo part

فال روزانه متولدین خرداد

امروز در برنامه های شما تغییرات ناگهانی ایجاد می شود و این همه اعصاب شما را به هم می ریزد. اما خود را در دام این ناراحتی گرفتار نکنید. به جای حرص خوردن به دنبال راهی باشید تا بتوانید دوباره به حالت عادی برگردید و منطقی و درست تصمیم گیری کنید. در مورد مسایلی که از کنترل شما خارج هستند زیاد فکر نکنید. شاید بهتر باشد بگوییم اصلا فکر نکنید. فقط لبخند بزنید و با دیگران رابطه خوبی داشته باشید. به خود و اطرافیان اعتماد داشته باشید تا یک روز خوب در پیش داشته باشید.

kocholo part

فال روزانه متولدین تیر

مراقب این مساله باشید که شاید برنامه هایتان آن طور که انتظار دارید، پیش برود. امروز زمان تغییر است و باید پذیرای آنها باشید در غیر این صورت یک روز سخت برای خود درست خواهید کرد. هر چه پیش آید خوش آید را با خود تکرار کنید تا از زیبایی های امروز به نحو احسن لذت ببرید. روی سلامت جسمانی خود نیز تاکید بیشتری داشته باشید. شاید لازم باشد در کلاس های آموزشی در حوزه کارتان شرکت کنید تا پیشرفت بیشتری را تجربه کنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین مرداد

امروز به همه تغییرات واکنش خوب نشان دهید. امروز خیلی چیزها آن طور که می خواهید پیش نخواهد رفت پس خودتان را برای این مساله آماده کنید و در برابر آنها ایستادگی نکنید. در مسایل کاری هم هیچ کدام از برنامه ریزی ها آن طور که می خواهید نیست. همه ایده های شما خوب هستند اما شاید با مخالفت روبه رو شود. به جای واکنش منفی نشان دادن، آرامش خود را حفظ کنید و به دنبال راه های تازه پیدا کنید. در زندگی شخصی خود هم باید تغییر ایجاد کنید تا لذتی که منتظر آن هستید را به دست بیاورید.

kocholo part

فال روزانه متولدین شهریور

امروز احساس می کنید باید هر چه سریع تر کارهایتان را به انجام برسانید. در زندگی شخصی و در برخور با خانواده به روش دیگری رفتار کنید. خلاقیت خود را زیاد کنید تا بتوانید برای مسایل غیر قابل پیش بینی هم راهکار درست و منطقی پیدا کنید. به سلامت روحی و جسمی خود بیشتر توجه داشته باشید. پس از کار در جمع دوستان حاضر شوید تا روحیه تا تغییر کند. امروز هیچ تصمیمی در زندگی خود نگیرید زیرا زمان مناسبی برای این کار نیست.

kocholo part

فال روزانه متولدین مهر

امروز باید منتظر سوپرایزهای بزرگی در زندگی باشید. احتمال دارد مثلا یک برنامه سفر ناگهانی برای شما پیش بیاید. یا برای آخر هفته به یک مهمانی دعوت شوید. حتما از همه آنها استقبال کنید. از برنامه های همیشگی خود دست بردارید و دنبال مسایل تازه ای برای لذت بردن باشید. امروز خودتان را به جریان روزگار بسپارید و مطمئن باشید از این مساله ضرر نخواهید کرد.

kocholo part

فال روزانه متولدین آبان

عادت های تازه برای خود دست و پا کنید. از این روتین همیشگی که دارید دست بردارید. سخت کوشی و خلاقیت خود را زیاد کنید. امروز باید تغییرات زیادی در زندگی شخصی و کاری خود ایجاد کنید. در مورد مسایلی که از کنترل شما خارج هستند خیلی به خود سخت نگیرید. بهتر است به جای حسرت خوردن راه هایی پیدا کنید که تغییرات خوبی در زندگی شما ایجاد  کند.

kocholo part

فال روزانه متولدین آذر

امروز کمی شهامت خود را افزایش دهید و وارد عرصه هایی شوید که تاکنون تجربه نخواهید کرد.نترس باشید و از روتین های همیشگی خود را کنار بگذارید. امروز فرصت های بسیار خوبی برای شما مهیا خواهد بود. امروز این فرصت را دارید تا نقش مدیر و رهبر را ایفا کنید و دیگران را به مسیر درست خود هدایت کنید. امروز فرصت های خوبی برای شما وجود دارد. با مکالمه با افرادی که اید ه های خوب دارند، برای ارتقا موقعیت خود استفاده کنید. دوستی با انسان های جدید برای شما بسیار خوب است.

kocholo part

فال روزانه متولدین دی

خیلی به خود سخت نگیرید. امروز برای ارتقا موقعیت خود تلاش کنید و به راه های تازه بیندشید. تغییرات برای شما خوب  است با تغییر روند همیشگی می توانید به ان چیزی که لیاقت ان را دارید دست پیدا کنید. به احساسات خود اجازه بروز بدهید. با افراد جدید ارتباط برقرار کنید تا از آنها ایده های جدید بیاموزید. به مسایلی که تحت کنترل شما نیستند خیلی اهمیت ندهید. امروز چند ساعت به خود فرصت دهید تا خواسته های خود را کشف کنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین بهمن

از سرعت خود کم کنید. فرصتی به خود بدهید تا در مورد برنامه های اینده تصمیمات درست تری اتخاذ کنید. امروز بهترین فرصت برای ایجاد تغییرات بزرگ در زندگی است برای ۵ سال آینده خود برنامه ریزی کنید و این را به خاطر داشته باشید رویاهای شخصی خود را در الویت هر چیزی قرار دهید. امروز حتی می توانید برای یک سفر به دور دنیا و آموختن مسایل جدید رویا پردازی کنید. سعی کنید از تمام لحظات خود لذت ببرید.

kocholo part

فال روزانه متولدین اسفند

امروز زمان تغییر است. فرصت هایی که برایتان پیش می آید را غنیمت بشمارید. کاینات بهترین را برای شما خواسته است خودتان نیز باید با افزایش تلاش و خلاقیت آن چه که شایسته آن هستید را برای خود رقم بزنید. به موقعیت های بالا تر فکر کنید و از افکار منفی بپرهیزید. با ایجاد تغییر در طرز فکر خود می توانید قدم های بزرگی در جهت پیشرفت بر دارید. پیش از اینکه کاری را انجام دهید، خوب به عواقب آن فکر کنید. کمک گرفتن از دیگران در بهبود شرایط شما تاثیر بسیار خوبی دارد.

kocholo part

сердечкоهر روز با  فال روزانه با شما هستیمсердечко

kocholo part

برچسب ها :


ارسال نظر