سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

فال روزانه – چهارشنبه ۹۳/۱۲/۱۳

دسته بندی: فال روزانه | نویسنده : احمد کوچولو | بدون نظر

  

 любовь فـال روزانـه اختصاصـی سایـت کـوچـولـو любовь

فال روزانه – چهارشنبه ۹۳/۱۲/۱۳

فال روزانه متولدین فروردین 

فکر می کنید تا کجاها می توانید بروید؟ امروز تفکرات سنت شکنانه و حس های هنری در وجود شما جاری خواهند بود و شما را به جایگاهی متفاوت هدایت خواهند کرد. خیلی ساکت و کم حرف نباشید. بدون احساس گناه در مورد ایده ها و خواسته های درونی خود حرف بزنید. شما همیشه دوست دارید در مرکز توجه قرار داشته باشید. از انرژی امروز می توانید برای جلب توجه دیگران استفاده کنید. طوری با دوستان و اطرافیان رفتار کنید تا همه جانبه نظرشان جلب شود.

kocholo part  
فال روزانه متولدین اردیبهشت

به لطف افکار سازنده و حس استقلالی که امروز دارید، می توانید رفتارهایی که چندان شایسته شما نیستند را دور بریزید. این کار کمک می کند تا افکار بیهوده را نیز دور بریزید و اعتقادهای خود را محدود کنید. این کارها در حرف آسان به نظر می رسند امادر واقعیت برای آن باید زحمت بکشید، صبور باشید. با بررسی رویدادها می توانید راهکارها مناسب تر پیدا کنید. کمی عقب بایستید تا چشم‌انداز وسیع تری از آینده خود داشته باشید. مهربانی به دوستان را در اولویت کارهای خود قرار دهید.

kocholo part

فال روزانه متولدین خرداد

امروز در کارهای گروهی باید همکاری بیشتری داشته باشید. در برابر محالفت ها از خودتان واکنش نشان ندهید. باید سعی کنید درک خود به اطرافیان و رویدادها را بیشتر کنید. فرصت خوبی برای استفاده از تکنولوژی و یافتن دوستان تازه است. اینترنت امروز همانند دستیار برای شما است. از آن می توانید برای مطالعه یا آشنایی با افراد جدید استفاده کنید. کمی متفاوت فکر کنید و این را بدانید که انسان های جدید دستاوردهای خوبی برای شما خواهند داشت.

kocholo part

فال روزانه متولدین تیر

انرژی های خوب امروز به شما کمک می کنند تا خلاقیت بسیاری به خرج دهید و در کار و پیشه خود، روش های تازه ای را امتحان کنید. کار با کامپیوتر و استفاده از اینترنت امروز برای شما بسیار سازنده است. در هر دو زندگی شخصی و کاری، فناوری به داد شما می رسد. از آن برای یافتن دوستان جدید یا مطالعه و تحقیق در زمینه کار استفاده کنید. اگر کار گرافیکی  انجام می دهید، امروز ایده های بسیار خوب و خاصی در ذهنتان شکل خواهد گرفت. موفقیت را در آغوش بگیرید که زمان، زمان پیشرفت است.

kocholo part

فال روزانه متولدین مرداد

امروز در مورد واقعیت های زندگی خود حرف بزنید. اگر نگران قضاوت یا نظر مردم هستید، این را بدانید که لازم نیست مسایل خصوصی را به زبان بیاورید. فقط مسایل کلی و واقعی که اطرافیان شما را بیشتر و بهتر بشناسند و بدانند در دل و مغزتان چه می گذرد. امروز فرصت آشنایی با افراد جدید را دارید. خلاقیت و تفکر مستقل چیزهایی هستند که امرو زدر زندگی شما بسیار خودنمایی می کنند و باید از آنها به نفع خود و بهبود اوضاع استفاده کنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین شهریور

چه چیزی باعث می شود تا خودتان را از رفتن سر یک قرار عاشقانه یا حتی قرار کاری منع کنید؟ از چه چیزی هراس دارید؟ امروز انرژی ها به گونه ای هستند که می توانید در آغاز کار مشترک یا رابطه عاطفی بسیار موفق باشید. پس خودتان را از این فرصت محروم نکنید. ارتباط های امروز شما بسیار خوب پیش خواهند رفت. از اینکه خودتان باشید نترسید. از جریان عادی زندگی لذت ببرید و مطمئن باشید دیگران از بودن در کنار شما بسیار خوشحال هستند. بخندید و شاد باشید.

kocholo part

فال روزانه متولدین مهر

برای قرارداد بستن یا امضای همکاری مشترک خیلی عجله نکنید. پیش از هر کاری باید درست و دقیق در مورد آن تحقیق کنید و همه جوانب آن را بسنجید. این مساله حتی در ارتباط های عاطفی نیز مصداق دارد. اینکه خودتان باشید و هیجانات خود را نمایش دهید، اشکالی ندارد. اما بیش از حد طبیعی هم به رویدادها خوش‌بین نباشید. لازم است کمی استراتژی داشته باشید و در ارتباط های خود سیاست به خرج دهید.

kocholo part

فال روزانه متولدین آبان

امروز بالاخره به این باور می رسید که با تغذیه درست و مصرف غذاها و خوراکی های سالم، می توانید روح و جسم خود را تقویت کنید. کمتر و سالم تر غذا بخورید و بیشتر ورزش کنید. اگر جسم شما در سلامت کامل باشد، خلاقیت شما نیز بیشتر خواهد بود. با ایده های خوبی که به ذهنتان می رسد می توانید موقعیت کاری خود را تغییر دهید و خیلی سریع پیشرفت هایی که همیشه منتظر آنها بوده اید را به دست بیاورید. خودتان باشید و از اینکه در مورد احساسات واقعی خود حرف بزنید، هیچ هراسی به دل راه ندهید.

kocholo part

فال روزانه متولدین آذر

امروز باید منتظر اتفاق های ناخواسته و غیرقابل پیش بینی باشید. احتمال اینکه بدون فکر واکنش نشان دهید زیاد است. احتمالا روی رفتارهای خود کنترل چندانی نخواهید داشت. این آمادگی را داشته باشید تا در مور رویدادها بیشتر فکر کنید و سریع وارد فاز بحث و دعوا و تدافعی برخورد کردن نروید. امروز تا می توانید نفس عمیق بکشید و قوی و ساکت بودن را تمرین کنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین دی

امروز خلاقیت شما زیاد می شود و ایده‌های بسیار خوبی در زمینه دکوراسیون خواهید داشت. این ایده ها باعث می شوند تا به فکر تغییر چیدمان خانه بیفتید. یا وسایل و گجت های الکترونیک جدید به خانه و زندگی خود اضافه کنید. اگر بودجه آن را ندارید، بهتر است از این خلاقیت برای شغل خود بهره بگیرید. جزئیات کار خود را زیر ذره‌بین ببرید. ایرادهای آن را پیدا و برطرف کنید. نیروهای فکری خود را برای یک کار مفید صرف کنید. صبور باشید و در برابر مشکلات، لبخند بزنید. امروز می توانید دوستان تازه ای پیدا کنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین بهمن

امروز یا سوپرایز می شوید یا سوپرایز می کنید. باید صبور باشید و با سیاست بیشتر با اطرافیان رفتار کنید. گاهی بد نیست کمی هم جدی باشید و بر مواضع خود ایستادگی کنید. البته به این هم فکر کنید با چه کسی چطور باید رفتار کرد و طوری نباشد که دوستی ها از بین برود یا مشکلات غیر قابل جبران برای خود درست کنید. خلاقیت به خرج دهید. در اینترنت یا در میان کتاب ها مطالعه کنید تا راه های درست برای ارتباط های سالم، شاد را پیدا کنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین اسفند

امروز حس زیباشناسی زیادی دارید و این مساله می تواند جیبتان را حسابی خالی کند. با دیدن وسایل زیبا و دکوری دایم وسوسه می شوید تا آنها را خریداری کنید. اما بهتر است حساب جیب خود را داشته باشید تا فردا از آن پشیمان نشوید. برای اینکه دچار این حالت نشوید، کارت بانکی خود را در خانه بگذارید. یا پولی که برای پس انداز نیاز دارید را به حسابی منتقل کنید که قابل برداشت نیست. لبخند زدن را فراموش نکنید.

kocholo part

сердечкоهر روز با  فال روزانه با شما هستیمсердечко

kocholo part

برچسب ها :


ارسال نظر