سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

سنگسار به جرم عاشقی

دسته بندی: اخبار جالب, ویژه | نویسنده : admin | ۸ نظر

  

سنگسار یک دختر ۱۷ ساله به نام دعا توسط خانواده و اقوام  وی در منطقه بشیقه  baashigha  در شمال عراق در ۷ آوریل ۲۰۰۷٫
این دختر نگون بخت که از خانواده ایزیدی ها (یا یزیدی) است به خاطر اینکه قصد داشت با یک جوان مسلمان ازدواج کند توسط خانواده و اقوام و همسایگان سنگسار شد…


 

سنگسار یک دختر ۱۷ ساله به نام دعا توسط خانواده و اقوام  وی در منطقه بشیقه  baashigha  در شمال عراق در ۷ آوریل ۲۰۰۷٫
این دختر نگون بخت که از خانواده ایزیدی ها (یا یزیدی) است به خاطر اینکه قصد داشت با یک جوان مسلمان ازدواج کند توسط خانواده و اقوام و همسایگان سنگسار شد.

دانلود فیلم کامل جنایت   (“۱:۲۰  –  ۱٫۴۱Mb)

دانلود فیلم از دوربینی دیگر  (“۳۹  –  ۳۳۶Mb)

پیشنهاد میکنم افراد زیر ۱۸ سال این فیلم رو نبینند

 

توضیح:

 

این دختر (دعا)نزدیک به ۴ ماه پیش تغییر مذهب داده و مسلمان می شود و به خانه یکی از شیوخ منطقه پناهنده می شود. اما خانواده دختر با فریب و گفتن اینکه وی را بخشیده اند دختر بیچاره را از خانه آن شیخ بیرون می برند اما در بین راه و با جمع کردن مردم با سنگ و بلوک به جان او افتاده و همانطور که در فیلم می بینید به طرز فجیعی به قتل می رسانند.

 

 

در همین مورد گروه القاعده نیز مدتی پیش برای انتقام گیری از ایزدیان ۱۴ نفر از آنان را داخل یک اتوبوس به قتل می رسانند. القاعده اخیراً نیز تصویر دو تن از قاتلان آن دختر را در اینترنت منتشر کرده و از مردم خواسته اند که هر کجا با آنان مواجه شدند آنان را به قتل برسانند. رویداد قتل این دختر که ۷ مارس اتفاق افتاده اکنون از طریق این تصاویر بر همه آشکار می شود و روزنامه ها و کانال های تلویزیونی رسمی در مورد آن سکوت کرده بودند.

 

فیلم این جنایت بقدری تکاندهنده‌ و در عین حال نفرت انگیز است که‌ آدمی را نسبت به‌ ارزش انسانیت دچار تردید میسازد. انسانی که‌ میتواند سرشار از عشق و احساس و احترام باشد ، بناگاه آکنده‌ از نفرت ، کینه‌ ، تعصب و خشونت شده‌ و  همچون شکارچی درنده‌ در نهایت قساوت  شکار بی پناه خود را تکه‌ تکه‌ میکند. اگر میتوان برای شکارچی عذر گرسنگی آورد، برای قاتلان این دختر بی پناه چه‌ عذری بیاوریم؟ آنان هم گرسنه‌ اند ، یا تشنه‌ اند؟ تشنه‌ خون، تشنه‌ آزار. آنان عطش  تعصبات خود را با ریختن این خون برطرف میکنند؟!!!

 

 

 

برچسب ها :


ارسال نظر