سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

۳ استان پرطلاق کشور

دسته بندی: اخبار جالب | نویسنده : دخترک ژولیده | بدون نظر

  

انوشیروان محسنی بندپی، با اشاره به شعار هفته بهزیستی با عنوان “تنها همه با هم می توانیم” اظهار کرد: به دلیل وجود مشکلات متعدد زیر سایه این شعار باید پیش برویم تا خدمات ارزنده کیفی و کمی و پوشش خوبی برای خدمات تخصصی از سوی سازمان بهزیستی ارائه شود.
وی ادامه داد: بحث راه اندازی مراکز و بنیادهای ژنتیکی برای شناسایی به موقع از تولدهای ناتوان و معلول و همچنین گسترش مراکز اینچنینی در دستور کار قرار گرفته است تا زاد و ولد افراد ناتوان و معلول را به حداقل برسانیم.
رییس سازمان بهزستی کشور هم چنین در خصوص واگذاری کودکان بدسرپرست و بی سرپرست افزود: سازمان بهزیستی از جمله سازمان هایی است که در برون سپاری کودکان بسیار خوب عملکرده است؛ در حال حاضر بیش از ۹۵ درصد مراکز این ارگان واگذار شده است، اما در واگذاری شیرخوارگاه و کودکان بدسرپرست و بی سرپرست نیازمند یک همکاری بین قوه ای هستیم و باید به این سمت حرکت کنیم چراکه منابع مالی و انسانی دولت محدود است.
محسنی بندپی گفت: پس از ۱۱ سال، بررسی نهایی قانون جامع حمایت از حقوق معلولان در هیئت دولت انجام شده است و رییس جمهور قسمت هایی از این قانون را که جنبه اجرایی داشت به صورت تصویب نامه درآورد و بقیه در ۱۰ فصل و ۲۶ ماده در لایحه بازنگری قانون حمایت از معلولان تقدیم مجلس شورای اسلامی می شود.
وی در خصوص افزایش چشمگیر زنان معتاد در سطح جامعه اظهار کرد: با توجه به تغییر و تحولات در محیط و افزایش فعالیت های اجتماعی، سیاسی، فرهنگی و استفاده از شبکه مجازی شاهد عمق یافتن آسیب های اجتماعی هستیم که این یک نگرانی بزرگ امروز سازمان است؛ علاوه بر عمیق شدن آسیب ها، نگرانی مهمتر افزایش آسیب های اجتماعی در میان زنان است که زنگ های خطر را به صدا درآورده است.
رییس سازمان بهزستی کشور با اشاره به رشد غیر معقول اعتیاد زنان گفت: معتادان زن در سال ۱۳۸۶ چیزی حدود پنج درصد از جامعه را تشکیل می دادند، اما امروز میانگین کشوری حدود ۱۰ درصد را نشان می دهد که یک زنگ خطر جدی است و عمق بحران در آسیب های اجتماعی را نمایان می کند؛ آسیب هایی که زن می تواند به خانواده و به طبع آن به جامعه وارد کند دو برابر مردان است، بنابراین باید از همین امروز به فکر پیشگیری و حفاظت از این قشر باشیم.
محسنی بندپی اضافه کرد: برای مبارزه با اعتیاد در وهله نخست باید مردم آگاه و جامعه حساس شود؛ اگرچه سه درصد خانواده های کشور درگیر اعتیاد هستند ولی باید بدانیم متاسفانه این آمار روز به روز در حال افزایش است و اگر نتوان جامعه را نسبت به این آسیب آگاه کرد، خانواده های بیشتری درگیر این معضل می شوند.
محسنی بندپی در خصوص کمپ های ترک اعتیاد نیز خاطرنشان کرد: ۵۷۰۰ مرکز ترک اعتیاد و متادون تراپی در کل کشور وجود دارد که اثرات و مداخلات به موقع انجام می دهند، اما متاسفانه بسیاری از معتادن پس از ترک به اعتیاد بازمی گردند، بنابراین باید مراکز دیگری برای کنترل و پایش ایجاد شود؛ بهزیستی تلاش می کند تا در قانون برنامه ششم تولیت این امر را به ارگانی واگذار کند که بتواند از آن مطالبه کند.
البرز، خراسان رضوی و کرمانشاه سه استان پر طلاق کشور
وی در خصوص افزایش آمار طلاق و در پی آن افزایش آمار زنان سرپرست خانوار اظهار کرد: در سال ۱۳۷۵ یک میلیون و ۲۰۰ هزار زن سرپرست خانواده وجود داشته، این میزان در سال ۱۳۸۵ به یک میلیون ۶۰۰ هزار نفر افزایش یافته یعنی رشد ۳۸ درصدی به وجود آمده است. در سال ۱۳۹۰ با افرایش ۵۳ درصدی نزدیک به دو میلیون ۵۰۰ هزار زن سرپرست خانوار داشته ایم؛ این مسئله قطعا انتزاعی نیست بلکه نشان می دهد که در پی این افزایش قطعا کودکان کار، کودکان طلاق، کودکان خیابانی هم افزایش یافته اند و قطعا بزه های اجتماعی نیز چندین برابر شده است.
رییس سازمان بهزستی کشور به مطالعات این سازمان در خصوص طلاق اشاره کرد و گفت: اولین کار تحقیقاتی بررسی شیوع آسیب های اجتماعی و هم چنین بررسی مناطق جغرافیایی آن ها است؛ مطالعه دوم در رابطه با وزن دهی عوامل اصلی آسیب های اجتماعی است. یکی از مهمترین آسیب ها طلاق است؛ این مطالعات در ۹ استان پر طلاق کشور انجام شده که در سه رتبه اول استان های البرز، خراسان رضوی و کرمانشاه قرار دارند.

 

3 استان پرطلاق کشور

برچسب ها :


ارسال نظر