سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

رونشناسی در سال جدید

دسته بندی: گوناگون | نویسنده : admin |

  

 در شروع سال جدید تا چه حد به تصمیم های خود پایبند هستید؟(تست روانشناسی)


“برای خواندن ادامه متن ، روی ادامه کلیک کنید” !!!

.*.*.*.*.*.*.*


استفاده از کلیه مطالب و عکسهای سایت،فقط با ذکر نام سایت کوچولومجاز مییاشد


<<<برای خواندن چگونگی تبلیغات در سایت کوچولو اینجا کلیک کنید>>>


توووپ ترین گروه ایرانی


 
.*.*.*.*.*.*.* سایت عاشقانه – تفریحی کوچولو .*.*.*.*.*.*.*


۱-تقویم سال جدید را خریده اید؟الف-نه هنوز ب-قبل سال نو ج-چند هفته قبل


۲-تمایل دارید معمولا چه زمانی برای خرید لباس بیرون بروید؟الف-برحسب تصادف یا اگر دوستی از من دعوت کند. ب-زمانی که به یک دست لباس جدید احتیاج داشته باشم.(به هر دلیلی) ج-اگر حراجی باشد.


۳-چه زمانی برای شما بهترین زمان برای فکر کردن است؟الف-زمانی که به ارامی و به پشت دراز کشیده ام. ب-وقتی روی یک صندلی نشسته ام. ج-در حالت ایستاده یا هنگام قدم زدن


۴-اگر یک روز برفی باشد و مدارس به دلیل یخبندان تعطیل باشد شما بخشی از ان روز را چگونه می گذرانید؟الف-با برف بازی ب-با تمیز کردن برف روی ماشین یا… ج-به کارهای عقب افتاده ام میرسم.


۵-بهترین تصمیمی که برای گذراندن اوقاتتان می گیرید چیست؟الف-زمان بیشتری را با خانواده و دوستان باشم. ب-به سلامتی جسم و صورتم برسم. ج-به دنبال کاری جدید و بهتر میگردم.


۶-تا چه حد به تصمیمانتان در سال جدید پایبند هستید؟الف-کمتر از ۵۰% ب-۵۰% ج-۷۵ تا ۱۰۰%


۷-پس از اینکه کارهای اصلی خود را انجام دادید دوست دارید چکار کنید؟الف-تلویزیون نگاه میکنم یا کتاب میکنم می خوانم. ب-به یکی از دوستان قدیمی ام زنگ میزنم تا کمی با هم گپ بزنیم. ج-فهرستی از کارهایی را که باید برای هفته ی اینده انجام دهم تهیه میکنم. 


……..


چنانچه بیشتر پاسخهای شما (الف) است.


شما در لحظه زندگی میکنید.بنابراین چیزهای زیادی را باید در خود تغییر دهید تا نوع نگرش و زندگیتان عوض شود.با این حال صبر میکنید تا زمان لازم برای هر تغییر فرا برسد.روان شناسان می گویند تنها به این خاطر که عید است و اغاز سال جدید شما نباید از همین الان برای چند ماه جلوتر تصمیم گیری کنید.


چنانچه بیشتر پاسخهای شما (ب) است.


شما با حساب و کتاب و سازماندهی شده تصمیم میگیرید!بنابراین زمانی که وقت انجام دادن یک قصد یا تصمیم فرا میرسد از روش گام به گام استفاده میکنید و فهرستی از کارهایی را که می خواهید انجام دهید و چیزهایی را که می خواهید تغییر دهید تهیه میکنید سپس روی یک هدف متمرکز می شوید هدفی که تصور میکنید اسانتر از سایر اهداف قابل دسترسی است.


چنانچه بیشتر پاسخهای شما (ج) است.


با تمام سرعت به جلو میروید!و همیشه یک چشم خود را به سوی اینده دوخته و بر ان تمرکز میکنید.برای شما اسمان محدوده فعالیت شماست بنابراین زمانی که وقت تصمیم گیری فرا می رسد بزرگ فکر میکنید………خانه ی جدید بسیار بزرگ. یک شغل رویایی و یا………….. هر چقدر امید و ارزوهای شما بزرگتر باشد بهتر برای ان برنامه ریزی کرده و در صدد دستیابی به ان می باشید.در واقع زمانی که می خواهید به ارزو و یا رویایی بزرگ دست بیابید بهترین تلاش ها را در این زمینه میکنید.

برچسب ها :


ارسال نظر