سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

شهرام جزایری دستگیر شد

دسته بندی: اخبار جالب | نویسنده : admin |

  

بالاخره شهرام جزایری دستگیر شد…


جزییات دستگیری شهرام جزایری از زبان وزیر اطلاعات


 روی ادامه کلیک کنید

 

جزییات دستگیری شهرام جزایری از زبان
وزیر اطلاعات


وزیر اطلاعات دیشب در جمع خبرنگاران جزئیات دستگیری شهرام جزایری عرب را تشریح کرد.
غلامحسین محسنی اژه‌ای وزیر اطلاعات امشب یکشنبه در جمع خبرنگاران گفت: شهرام جزایری با تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج) و با کمک وزارت امور خارجه و قوه قضائیه در نخستین ساعات بامداد دیروز یکشنبه دستگیر شد.
وی درباره چگونگی ورود وزارت اطلاعات به موضوع پرونده شهرام جزایری خاطرنشان کرد: این پرونده در اختیار قوه قضائیه بود و محکوم هم دوران دادگاه و مجازات خود را سپری می‌کرد و طبیعتاً وزارت اطلاعات در خصوص این پرونده هیچ نقشی نداشت.
وزیر اطلاعات اضافه کرد: پس از فرار متهم از دست ماموران و اطلاع وزارت اطلاعات از این موضوع، این وزارتخانه احساس کرد که باید موضوع را پیگیری کند.
محسنی اژه‌ای افزود: مسئولین قوه قضائیه هم پس از مدتی درخواست کردند که وزارت اطلاعات وارد این پرونده شود و موضوع فرار این متهم را پیگیری کند.
وزیر اطلاعات با بیان این که این وزارتخانه بلافاصله پس از درخواست قوه قضائیه با شیوه‌های اطلاعاتی موضوع را پیگیری کرد، اظهار داشت: ابتدا خبرهایی می‌رسید مبنی بر این که خانواده جزایری ایران را ترک و به یکی از کشورهای حاشیه خلیج فارس رفته‌ است و از آنجا هم قصد دارد به کشور دیگری به خصوص کشورهای اروپایی برود.
وی افزود: با بررسی‌های به عمل آمده مشخص شد،شهرام جزایری با خانواده خود نیست و وزارت اطلاعات با توجه به توانایی که در حال حاضر دارد موضوع را دنبال کرد و چند روز پیش مطلع شدیم وی در منطقه‌ای دورافتاده در یکی از کشورهای حاشیه خلیج فارس به سر می‌برد.
وزیر اطلاعات با بیان این که این مجرم به دلیل این که با نام اصلی خود وارد این کشورها نشده بود، آنها از ورود وی اظهار بی‌اطلاعی می‌کردند، گفت: نیروهای وزارت اطلاعات موفق شدند پس از پیدا کردن محل اختفای جزایری و در اواخر هفته گذشته پس از هماهنگی با مسئولین قوه قضائیه و وزارت امور خارجه تیمی را به محل اعزام کند.
وی افزود: تیم اعزامی محل اختفای شهرام جزایری را به پلیس این کشور نشان داد و آنها هم همکاری کردند و پس از دستگیری وی را طبق ضوابط تحویل جمهوری اسلامی ایران دادند.
محسنی اژه‌ای گفت: هواپیمای حامل شهرام جزایری مجرم فراری ساعت ۱۸:۰۰ امروز در فرودگاه مهرآباد تهران به زمین نشست و نامبرده تحویل مقامات قضایی و از آن جا به زندان منتقل شد.
وزیر اطلاعات در پایان خاطرنشان کرد: یکی از اشتباهات شهرام جزایری فرار ذلیلانه و خفت‌بار آن بود و اشتباه دیگرش این بود که افرادی وجود دارند که از رشوه گرفتن معصوم‌ هستند.

برچسب ها :


ارسال نظر