ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 10 نخست 12345678 ... آخرین
نمایش نتایج: از 31 به 45 از 136
    catCAT

پیشکسوت کوچولو
    كوچولو ماندگار

306
    1,288

[SIZE=3:1a293df7e1]

دریافت خلافی ماشین با استفاده از SMS

حتما شما نیز تا به حال برای دریافت خلافی اتومبیلتان اقدام کرده اید و می دونید که این کار چقدر دردسر داره . اما این بار قصد داریم روشی را معرفی کنیم که از طریق آن قادرید تا خلافی ماشین خودتون رو از طریق سرویس پیام کوتاه ، بر روی تلفن همراه خود دریافت کنید. اين ترفند جالب موبايل رو حتما بخونيد

بدین منظور:

ابتدا پشت کارت ماشین خود را ملاحظه کنید. در پشت این کارت ، یک کد ۱۷ رقمی به شکل عمودی حک شده است. این کد با IR شروع میشود.
    اکنون شما میبایست این کد را به شماره ۳۰۰۰۵۱۵۱ از طریق SMS ارسال کنید.
    پس از چند لحظه مقدار جریمه ماشین و تعداد دفعات آن برای شما ارسال میشود
    .[/SIZE]
    درگذرگاه زمان
    عمر ما با همه تلخی و شیرینی خود می گذرد
    عشق ها می میرند
    رنگ ها رنگ دگر می گیرتد
    و فقط خاطره هاست که چه شیرین و چه تلخ
    همیشه به جا می مانند
    reza1362
    معاون بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    7,798
    4,885

[SIZE=3:da92f613cd]آموزش بازیابی شماره سیم کارت گم شده ایرانسل
    [/SIZE]

[SIZE=3:da92f613cd]
    ترفند موبایل : حتما برای بعضی دوستان پیش اومده که سیم کارت ایرانسل خودشون رو که ممکنه شمارش دست خیلی از دوستانشون باشه رو گم کرده باشند , در این موقع خیلی ها قید اون سیم کارت رو میزنن , اما حالا بایک ترفند ساده میتونید شماره سیم کارت ایرانسل خودتون پس بگیرید که می توانید این ترفند را از سایت کوچولو مشاهده نمایید.

مراحل این کار:

۱-خرید یک سیم کارت اعتباری

شما یک سیم کارت اعتباری جدید می خرید و کد زیر رو در آن وارد می کنید.(این روش را هم برای سیم کارتهای دائمی و هم برای سیم کارتهای اعتباری می توانید بکار ببرید.)

۲-وارد کردن کد زیر:

از سیم کارت خریداری شده،کد زیر را وارد می کنیم:

ستاره ۱۴۰ ستاره ۳ ستاره ۲ ستاره۳ ستاره ۱ ستاره کیت سیم قبلی ستاره پوک سیم قبلی مربع

کنسل کردن این عمل برای سیم کارت دائمی:

ستاره ۱۳۰ ستاره ۳ ستاره ۲ ستاره۳ ستاره ۲ ستاره پوک سیم قبلی مربع

کنسل کردن این عمل برای سیم کارت اعتباری:

ستاره ۱۴۰ ستاره ۳ ستاره ۲ ستاره۳ ستاره ۲ ستاره پوک سیم قبلی مربع

بعد از وارد کردن کد بالا،اگر از این عمل پشیمان شدید به هر علتی،فقط تا ۶ ساعت وقت دارید جلوی این عمل را بگیرید.

بعد از اینکه سیم کارت جدید را خرید خریدید،تا ۲۴ ساعت شماره شما همان شماره جدید باقی می ماند و بعد از ۲۴ ساعت،شماره قبلی شما روی این خط فعال می شود و شماره سیم کارت اعتباری جدیدی که خریدید از بین می رود.

وقتی کدی را که در شماره دو نوشتم یک SmS به خط شما می رود که به فرض اگر دست کسی باشد و Puk سیم کارت شما را داشته باشد،می تواند جلوی این عمل را بگیرد.

آیا به صرفه است که من ۷۰۰۰ تومان پول سیم کارت بدهم و این کار رو انجام بدم؟

بله به صرفه است،بعد از اینکه مراحل بالا را انجام دادید ۴۷۱۷+۱۱۰۰ تومان به حساب شما اضافه می شود

اگر در یکی از طرح های تشویقی باشم و این عمل را انجام بدهم،تکلیف طرح من چه می شود؟

اگر سیم کارت دائمی داشته باشید که طرح بصورت روزشمار حساب می شود و به پایه ثانیه ای باز می گردید.

اگر سیم کارت اعتباری داشته باشید،مجددا به طرح وارد می شوید
    [/SIZE]
    اگر یک روز از زندگی من باقی مانده باشد

از هر جای دنیا چمدان کوچکم را می بندم راه می افتم

ایستگاه به ایستگاه…

مرز به مرز…

پیدایت می کنم ، کنارت می نشینم

بهت میگم تا بی نهایت دوستت دارم…

من یاور یقین و عدالتم من زندگی ها خواهم ساخت،
    من خوشی های بسیار خواهم آورد من ملتم را سربلند ساحت زمین خواهم کرد،
    زیرا شادمانی او شادمانی من است.

کوروش بزرگ
    catCAT

پیشکسوت کوچولو
    كوچولو ماندگار

306
    1,288

باز کردن قفل گوشی های نوکیا

با استفاده از این ترفند می توانید رمز گوشی خود را که فراموش کردید بازیابی کنید .این روش بسیار آسان و کارامد می باشد .

شما به ترتیب زیر کارها رو انجام میدین :

۱- گوشیتون رو خاموش نکنید .

۲- مموری کارتتون رو خارج کنین و در یه گوشی دیگه بذارین .

۳- روی اون گوشی فایل منیجر رو نصب کنید .

۴- فایل ضمیمه را دانلود کنید

۵- فایل the-nokia-unlock را از زیپ خارج کرده و توسط فایل منیجر در مسیر E:SystemRecogs (این مسیر رو قبلا توسط فایل منیجر ایجاد کنید) کپی کنید.

۶- مموری کارت رو روی گوشی قفل شده بذارین و چند ثانیه صبر کنین تا فایل استارت بشه .

۷- حالا گوشی از شما رمز می خواد که شما ۱۲۳۴۵ رو وارد میکنید .

۸- گوشی رو خاموش کرده...باتری رو خارج کنین...مموری کارت (MMC) رو خارج کنین...باری رو دوباره جا بزنید... گوشی رو روشن کنین و با کد ۱۲۳۴۵ گوشی رو باز کنین !

به همین راحتی گوشی شما UnLock شد .

دانلود - Download Link
    http://dl.yekmobile.com/yekmobile/4/...ia-unlock-.zip

حجم :1 کیلوبایت
    پسورد : www.yekmobile.com

قابل اجرا برروی تمام گوشی های نوکیا
    درگذرگاه زمان
    عشق ها می میرند
    رنگ ها رنگ دگر می گیرتد
    همیشه به جا می مانند
    reza1362
    معاون بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    7,798
    4,885

[SIZE=3:2c09ef0ba9]ترفند قرار دادن شکلک برای اسم بلوتوث[/SIZE]

[SIZE=3:2c09ef0ba9]
    اول به این ادرس داخل کامپیوتر رفته : Start Up>All Program>Accessories>System Tools و برنامه ی Character Map رو باز میکنید و فونت Arial را انتخاب میکنید.
    وقتی Scroll را بیارین پایین تر عکسهای مورد نظر را میبینید.و با انتخاب هر کدوم گزینیه ی select را میزنید.
    این کارو که کردید و عکسای دلخواهتونو گلچین کردید گزینه ی Copy رو میزنید و یک فایل رو که عکس یا موزیک یا Text هستش را انتخاب میکنین و اون را Renameمیکنید و Pastمیکنید و اسم فایل تون به شکلک های انتخاب شده در میاد.فایل مورد نظر را به گوشیتون منتقل میکنین.توی گوشی فایلو پیدا میکنین و با کپی کردن اسم فایل و رفتن به بلوتوث وعوض کردن اسم بلوتوث و Past کردن اسم فایل میتونین از این شکتکها برای اسم بلوتوثتون استفاده کننین
    [/SIZE]

ایستگاه به ایستگاه…

مرز به مرز…

کوروش بزرگ
    reza1362
    معاون بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    7,798
    4,885

[SIZE=3:5625315db2]برای گوشی خود با کاغذ و مقوا یک جا موبایلی بسیار شیک بسازید ! [/SIZE]

[SIZE=3:5625315db2]
    Template Mobile Paper 1.jpgامروز قصد داریم در میهن دانلود برای اولین بار طرحی را به شما معرفی کنیم که با کمک آن ظرف چند دقیقه به راحتی می توانید یک جا موبایلی بسیار زیبا و شیک برای گوشی خود بسازید و آن را بر روی میز کار خود قرار دهید. این طرح از همه نظر کامل بوده و تمامی نکاتی را که می بایست یک جا موبایلی دارا باشد در آن رعایت شده است به طور مثال: شما می توانید کابل شارژ گوشی خود را به کمک سوراخی که در قسمت زیرین جاموبایلی قرار دارد وارد گوشی کنید و سپس آن را در حالت شارژ بر روی میز کار خود قرار دهید.طراح این جا موبایلی فوق العاده شخصی به نام Julien Madérou است که در یکی از پست های وبلاگ خود آن را به صورت کاملآ رایگان در قالب یک فایل PDF برای عموم قرار داده است. این جا موبایلی در حالت کلی برای گوشی های Iphone و Itouch طراحی شده است زیرا سایز و اندازه ی گوشی ها نسبت به یکدیگر متفاوت بوده و به همین دلیل طراح سعی کرده بزرگترین گوشی را برای طرح خود انتخاب کند که شما می بایست با در نظر گرفتن سایز گوشی خود اندازه ها را تغییر دهید.
    جهت آموزش ساخت و دریافت فایل PDF و مشاهده سایر عکس های این جاموبایلی به ادامه مطلب مراجعه کنید.

مراحل ساخت :
    شما برای ساخت این جا موبایلی ابتدا می بایست فایل PDF را که در لینک زیر قرار دارد دانلود کنید و سپس آن را بروی کاغذ و یا مقوا پرینت بگیرید. حال با جای گزین نمودن سایز گوشی خود به سایز اصلی و بریدن و تا کردن قسمت های هاشور زده و خط چین می توانید ظرف چند دقیقه با کمترین هزینه یک جا موبایلی بسیار زیبا برای میز کار خود درست کنید که البته با کمی ابتکار و دقت عمل می توانید در هنگام پرینت بعضی از قسمت های آن را رنگ آمیزی نموده تا زیبا تر شود.

[/SIZE]

[SIZE=3:5625315db2]
    ::. دانلود فايل .::

::. دانلود فايل - غيرمستقيم .::

حجم: 235 کیلوبایت

پسورد : www.kocholo.org[/SIZE]

ایستگاه به ایستگاه…

مرز به مرز…

کوروش بزرگ
    catCAT

پیشکسوت کوچولو
    كوچولو ماندگار

306
    1,288

[SIZE=3:ac1e351905]ترفند شارژ سیم کارت اعتباری همراه اول از طریق تلفن گویا[/SIZE]
    [SIZE=3:ac1e351905]
    در صورتی که شما نیز از سیم کارت‏های اعتباری همراه اول استفاده می‏کنید، حتماً می‏دانید برای شارژ سیم کارت خود راه‏هایی نظیر خرید حضوری کارت شارژ و همچنین خرید غیر‏حضوری توسط دستگاه POS، دستگاه ATM و سایت همراه اول به نشانی mci.ir وجود دارد. اما در این ترفند قصد داریم یک راه جدید که به تازگی توسط شرکت ارتباطات سیار ایران راه‏اندازی شده است را به شما معرفی کنیم. شارژ سیم ‏کارت اعتباری همراه اول از طریق تلفن گویا!

برای این کار:
    کافی است پس از قرار دادن سیم ‏کارت اعتباری در درون گوشی خود، شماره ۴۴۴ را شماره‏گیری نمایید.
    سپس با استفاده از راهنمایی‏های اپراتور گویا، اقدام به شارژ تلفنی سیم کارت خود نمایید.

با استفاده از این شماره گویا، شما از خدماتی نظیر دریافت صورت حساب دوره و کارکرد میان دوره نیز می‏توانید بهره‏مند شوید.
    [/SIZE]
    درگذرگاه زمان
    عشق ها می میرند
    رنگ ها رنگ دگر می گیرتد
    همیشه به جا می مانند
    catCAT

پیشکسوت کوچولو
    كوچولو ماندگار

306
    1,288

[SIZE=3:f34d33be85]ترفند ریست سونی اریکسون با ارسال یک عکس

ترفند موبایل: یک عکس بسیار جالب که با باز کردن آن گوشی شما ریست (روشن و خاموش) می شود.
    (این عکس ویروس نمی باشد.)

download[/SIZE]
    درگذرگاه زمان
    عشق ها می میرند
    رنگ ها رنگ دگر می گیرتد
    همیشه به جا می مانند
    mahsam
    کوچولو رسمی
    کوچولووو فعال
    1
    90

[SIZE=3:7f9682f964]کدهای مخفی سیم کارتهای اعتباری و دائمی ایرانسل:

همونطور که میدونید اوپراتور دوم تلفن همراه با اومدنش سرویس های نسبتا خوبی را برای کاربرای خودش فعال کرده ، که با وارد کردن کدهایی میشه آنها را فعال نمود . کدها سیم کارت های اعتباری و دائمی متفاوت هستند ، که در زیر همشونو می بینید ...

توجه کنید این کدها همه از زاست به چپ می باشد.

سیم کارت های دائمی :

*130*1#

برای مشاهده ی صورت حساب خود (بدهی)

*130*3*1*1#

فعال سازی پیامگیر

*130*3*1*3#

فعال سازی ذخیره شماره

*130*3*4#

فعال کردن لیست شماره ی طلایی و وارد کردن شماره ها

*130*3*1*4#

حذف همه سرویس ها

*130*3*5#

دریافت تنظیمات MMS

*130*3*6#

دریافت تنظیمات GPRS

سیم کارت های اعتباری :

*140*1#

برای مشاهده ی صورت حساب خود (بدهی)

*140*3*1*1#

فعال سازی پیامگیر

*140*3*1*3#

فعال سازی ذخیره شماره

*140*3*1*4#

حذف همه سرویس ها

*140*3*5#

دریافت تنظیمات MMS

*140*3*6#

دریافت تنظیمات GPRS

اینم یه سری کد برای حل بعضی از مشکل ها :

#0000*330#
    وقتی که ارتباط با آنتن ندارید (آنتن شما عوض میشه!)

#21##

زمانی که آنتن هست ولی به شما خط داده نمی شود.

#16*0000*35#

زمانی که شما نه می توانید SMS بدید و نه بگیرید!

لطفا با من تماس بگیرید ... !

اگه یه موقع یه جایی بودید که نمیتونستید تماس بگیرید یا مثلا اعتبارتون تموم شده بود اصلا تو فکر نباشید !

شما میتونید با زدن کد زیر (فرقی نداره اعتباری یا دائمی باشه) یه SMS به فرد مورد نظر ارسال کنید .

با زدن این کد یه اس ام اس حاوی اینکه "لطفا با من تماس بگیرید" به شخص مورد نظر فرستاده میشه که هیچ هزینه ای هم برای شما نداره .... توی پیامی هم که برای شخص میره به 2 زبون یعنی فینگیلیش و انگلیسی نوشته شده .

کد : *150*0935 ^ #

به جای (^) ، شماره ی مورد نظر خود رو وارد کنید ... چه 0935 چه 0936 ، فرقی نداره .

به دلیل اینکه تنها ایرانسل این سرویس رو فعال کرده فقط به تمامی خطوط ایرانسل این کار صورت می گیرد .

سرویس ذخیره شماره و سرویس پیام گیر صوتی نمی توانند همزمان فعال باشند. شما تنها می توانید از یكی از دو سرویس ذخیره شماره تماس گیرنده یا پیام گیر صوتی در یك زمان استفاده نمایید.

لازم به ذکر است سرویس ذخیره شماره تماس گیرنده شما را قادر می سازد تا بدانید در زمانی كه در دسترس نبوده اید، چه كسانی با شما تماس گرفته اند. چنانچه تلفن همراهتان خاموش بوده یا خارج از محدوده پوشش شبكه باشد، كسی كه با شما تماس می گیرد، به یك سرویس پیام گیر هدایت می شود (ترفندستان) كه در آنجا شماره این شخص ذخیره می شود. هنگامی كه تلفن همراهتان مجدداً در دسترس قرار گیرد، لیستی از تمام شماره هایی كه با شما تماس گرفته اند به همراه زمان این تماسها از طریق SMS برای شما ارسال می گردد.این سرویس و سرویس پیام گیر صوتی نمی توانند همزمان فعال باشند. شما تنها می توانید از یكی از دو سرویس ذخیره شماره تماس گیرنده یا پیام گیر صوتی در یك زمان استفاده نمایید.[/SIZE]
    یک لبخند کمترین و ارزانترین روش برای تغییر در ظاهر آدما ست !
    Hidd3n
    مدير بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    کوچولووو فعال
    34
    32

نقل قول نوشته اصلی توسط maryana
    قطعأ شما نیز گاهی خیلی دوست داشته اید که برای مدتی در دسترس نباشید و فردی با شما تماس نگیرد یا پیامی دریافت نکنید. راه هایی نیز برای اینکار وجود دارد. میتوانید گوشی خود را خیلی راحت خاموش کنید ، شاید این کار ساده ترین راه باشد اما بهترین راه نیست ، چرا که با اینکار دیگر به امکانات جانبی گوشی دسترسی نخواهید داشت و شاید نوعی بی احترامی به دوستانتان تلقی شود. راه های دیگری نظیر استفاده از نرم افزارهای جانبی که دردسرهای خود را دارد. اما اکنون شما میتوانید با استفاده از این ترفند و تنها با تغییر یک تنظیم در گوشی خود کاملأ از شبکه تلفن همراه خارج شوید به طوریکه هر فردی با شما تماس گیرد با پیغام "در حال حاضر تماس با مشترک مورد نظر مقدور نمی باشد" روبرو گردد و علاوه بر آن هیچ پیامی برای شما ارسال نشود. این روش بر روی کلیه خطوط تلفن همراه کشور امکان پذیر است و این بار شما بر خلاف شعار همراه اول ، تنها هستید!

ابتدا دقت کنید این روش تقریبأ بر روی کلیه گوشی ها امکان پذیر است و تنها بر روی برخی مدل های قدیمی امکان استفاده از آن وجود ندارد.

در گوشی های نوکیا:
    از منوی اصلی وارد Settings شوید.
    سپس به قسمت Network بروید.
    اکنون وارد بخش Network Mode شوید.
    حالا گزینه UMTS را انتخاب نمایید.
    گوشی شما ممکن است رستارت شود. کار تمام است.
    بعد از این کار ، عبارتی با عنوان ۳G در کنار نشانگر آنتن گوشی فعال میشود.
    اکنون میتوانید با شماره گیری گوشی خود توسط تلفن دیگری مطمئن شوید که در دسترس نیستید.
    برای بازگشت به حالت معمولی ، مجدد به مسیر فوق رفته و گزینه Dual Mode را انتخاب نمایید.

در گوشی های سونی اریکسون:
    از منوی اصلی وارد Settings شوید.
    سپس به قسمت Connectivity بروید.
    اکنون وارد بخش Mobile Networks شوید.
    حالا به قسمت GSM/۳G networks بروید.
    اکنون بایستی گزینه ۳G Only را انتخاب نمایید.
    کار تمام است. با شماره گیری گوشی خود توسط تلفن دیگری نتیجه را ببینید.
    برای بازگردانی گوشی به حالت اولیه ، کافی است از مسیر یاد شده گزینه GSM and ۳G را انتخاب کنید.

در برخی از گوشی های سونی اریکسون مسیر انجام این کار به این شکل است:
    Menu > Tools > Control Panel > Connections > Mobile networks > GSM/۳G networks

در سایر گوشی ها نیز روش انجام کار تقریبأ به همین شکل است. شما باید در قسمت تنظیمات گوشی خود و در بخش Network آن ، حالت شبکه را بر روی GSM یا UMTS تنظیم کنید. با آزمون و خطا نیز این کار میسر است.

لازم به ذکر است این روش بر روی خطوط مخابراتی داخل کشور یعنی همراه اول ، تالیا و ایرانسل امکان پذیر است چرا که در حال حاضر هیچ کدام از این اپراتورها از فناوری ۳G پشتیبانی نمی کنند.

۳ راه حل ساده دیگر برای در دسترس نبودن :

۱ - گوشی خود را درون یک ظرف استیل کامل بیندازید و روی آن را بپوشانید.

۲ - با استفاده از زرورق (ورق های آلمنیومی) کل گوشی را بپوشانید طوری که گوشی اصلا مشخص نباشد.

۳ - هنگامی که گوشی روشن است بدون خاموش کردن باتری آن را در بیاورید.
    بهترین چیز رسیدن به نگاهی ست که از حادثه عشق تر است!
    reza1362
    معاون بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    7,798
    4,885

[center:825dcf44d3]ترفند : حذف لوگوی شبکه بدون استفاده از برنامه !!!

این ترفند روی گوشی های سری 60 قابل اجراست .

برای این کار باید به ترتیب زیر عمل کنید :

ابتدا وارد مسیر زیر میشویم

C:\System\Apps

سپس یک new folder با نام phone میسازیم .

C:\System\Apps\phone

داخل فولدر phone فولدری با نام oplogo میسازیم .

C:\System\Apps\phone\oplogo

کار تمامه .

حالا هر عکسی داخل این فولدر قرار بدید ، بجای لوگوی شبکه نمایش داده میشه .

نکات :

1- عکس مورد نظر باید با پسوند jpg یا bmp باشد ، اما برای قرار گرفتن در فولدر مذکور حتما باید پسوند به bmp تغییر نام یابد ( یعنی نیازی به کانورتِ عکس نیست و گوشی با rename کردنِ پسوند، فریب میخورد . )

2- نام عکس مورد نظر حتما باید بصورت زیر تغییر یابد .

(چهارصدوسی و دو آندرلاین سی وپنج آندرلاین صفر دات بی ام پی )

مثلا اگر نام عکس gol.jpg هست ، آنرا داخل گوشی بصورت 435_35_0.bmp تغییر نام میدهیم .

3- بهترین سایز برای عکس ِ انتخابی 97 در 25 پیکسل می باشد .

4- گوشی باید ریست ( یا offline و سپس online ) بشه .
    [/center:825dcf44d3]

ایستگاه به ایستگاه…

مرز به مرز…

کوروش بزرگ
    catCAT

پیشکسوت کوچولو
    كوچولو ماندگار

306
    1,288

[center:35c3e35666].:: چگونه یک موبایل دزدیده شده را غیرفعال کنیم؟ ::.

برای چک کردن شماره سریال موبایل خود، کد #۰۶#* (به ترتیب: ستاره مربع صفر شش مربع) را وارد کنید.

با انجام عملیات فوق یک کد دیجیتالی روی صفحه نمایش ظاهر می شود. این شماره مختص دستگاه شما است.

این شماره را یادداشت کنید و در جایی امن نگه دارید. هنگامیکه موبایل شما دزدیده می شود، شما می توانید به پشتیبان شبکه خود تماس بگیرید و این کد را به آنها بدهید.

سپس آنها قادر خواهند بود دستگاه شما را مسدود کنند، حتی اگر دزدها SIM کارت را عوض کرده باشند.

تلفن شما کاملاً غیرقابل استفاده خواهد شد. البته شما ممکن است نتوانید موبایل خود را بازپس گیرید، اما حداقل می دانید کسیکه آنرا دزدیده است دیگر نمی تواند از آن استفاده کند یا آنرا بفروشد.

اگر هر کسی این کار را انجام دهد، دیگر دزدان متوجه خواهند شد که دزدیدن موبایل هیچ فایده ای برای آنها نخواهد داشت.

[/center:35c3e35666]

درگذرگاه زمان
    عشق ها می میرند
    رنگ ها رنگ دگر می گیرتد
    همیشه به جا می مانند
    catCAT

پیشکسوت کوچولو
    كوچولو ماندگار

306
    1,288

[center:7e82310520].:: دریافت اطلاعات قبض تلفن همراه*تان از طریق SMS ::.

یك راه ساده برای مطلع شدن از قبض تلفن همراه، استفاده از SMS است.

با ارسال یك SMS به شماره 30009 می**توانید از قبض دوره و كاركرد میان*دوره تلفن همراه خود به تفكیك موارد كاركرد تلفن شهری، بین*شهری، پیام كوتاه و سایر هزینه*ها مطلع شوید.

برای دریافت قبض پایان*دوره باید یك رقم شماره دوره صورت*حسابگیری را وارد و سپس ستاره ( درج كنید، حالا دو رقم سال به طور مثال (16) برای دریافت مبلغ كاركرد میان*دوره نیز باید تاریخ پایان (6 رقمی) بعد و تاریخ شروع (6 رقمی) مانند (85121051213) را به شماره 30009 ارسال كنید.

برای دریافت راهنمای سیستم باید H یا h و یا help را به شماره 30009 SMS كنید.

دریافت صورتحساب و دریافت خلاصه قبض آخرین دوره نیز به ترتیب با وارد كردن S یا D امكان*پذیر است.

اطلاعات قبض میان*دوره به كاركرد یك بازه زمانی بین دو دوره صورت حسابگیری گفته می**شود.

[/center:7e82310520]

درگذرگاه زمان
    عشق ها می میرند
    رنگ ها رنگ دگر می گیرتد
    همیشه به جا می مانند
    MehR
    مدير بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    133
    220

[center:7be6dbd907]
    نحوه شکستن PIN2 Code - باز کردن پین کد

معمولا وقتی اگر شما 3 بار pin code گوشی رو اشتباه بزنید گوشی به روی قفل PUK code میره .البته این کد به صورت پیش فرض در اکثر گوشی ها 12345 می باشد.

برای شکستن PIN code کد زیر را وارد کرده سپس شماره تماس (معمولا کلید سبز رنگ) رو بزنید:

**05*PUK*new PIN*new PIN again

در اینجا منظور از PUK همان کد امنیتی است که روی سند سیم کارت نوشته شده است.
    و به جای عبارت های new PIN و new PIN again کدی رو که خودتون دوست دارید PIN به آن تغییر پیدا کند وارد کنید. به همین راحتی.

نحوه شکستن PIN2 Code

معمولا این کد برای اعمال محدودیت هایی در مورد شبکه و تماس های می باشد.و این کد به صورت پیش فرض در ایران 5678 است.اگر شما این کد رو 3 بار اشتباه وارد کنید گوشی روی این کد قفل شده و باید از PUK2 code استفاده کنید.
    برای شکستن این قفل نیز همانند قبل کد زیر رو وارد کرده و سپس دکمه تماس رو بزنید.

**052*PUK2*new PIN2*new PIN2 again

در این عبارت منظور از PUK2 کدی است که معمولا روی سند سیم کارت ثبت شده است.یا می توانید آن را از دفتر امور مشترکین تلفن همراه درخواست کنید.

و به جای عبارت های new PIN2 و new PIN2 again کد جدید رو که خودتون دوست دارید وارد کنید.

لازم به ذکر است که کدهای PIN وPIN2 می توانند حداقل 4 رقم و حداکثر 8 رقم باشند.
    [/center:7be6dbd907]

دوست داشتن
    نام دیگر رسیدن است
    کافیست
    واگن اَت را دُرست سوار شَوی...!

MehR
    مدير بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    133
    220

[center:81416212f0]
    مخفي كردن فايل ها موبایل بدون نرم افزار !

ترفندی برای مخفی سازی فایل ها در داخل موبایل بدون داشتن نرم افزار جالبه!

1- با فايل منيجر موبايل بر روي همون فايلي كه مي خواهيد تغييرش بدهيد برويد.
    2-Option =>> Rename
    3- حالا پسوند فايل رو پاك مي كنيم. ( با دكمه C مي شه پاك كنيد) مي تونيد از پسوند هاي exe. يا txt. يا dat. استفاده كنيد و حالا براي اينكه پسوندش يادت نره اونو يه جايي تو اسمه فايلت بزار. اگه هم به كل ،اسم فايلت زايست. اسم رو هم عوض كن.
    4-حالا OK رو بزن
    5- هر موقع فايلت رو لازم داشتيد همون طوري كه گفتم پسوند فايل رو بر مي گردوني.
    نكته: با اين روش فايل هاي كامپيوتر رو هم مي توان پنهان كرد.
    [/center:81416212f0]

دوست داشتن
    نام دیگر رسیدن است
    کافیست
    واگن اَت را دُرست سوار شَوی...!

catCAT

پیشکسوت کوچولو
    كوچولو ماندگار

306
    1,288

[center:553989e27b]دريافت اس ام اس رايگان

با استفاده از این روش شما میتوانید با ارسال SMS به شماره مخصوصه هر سرویس ، از اطلاعات آن که به شکل SMS برای شما ارسال میشود کاملأ رایگان و تنها با هزینه یک پیامی که میفرستید ، استفاده کنید. به شماره مربوط به هر سرویس یک SMS خالی ارسال کنید ، سپس اندکی صبر کنید تا خدمات مربوطه برای شما SMS شود:[/center:553989e27b]
    ۱۰۰۰۳۸۰: جک، با ارسال یک اس ام اس که در آن تعداد جک درخواستی نوشته شده است برای شما یک جک ارسال میشود.

۱۰۰۰۳۸۱: سرویس حدیث.

۱۰۰۰۳۸۲: سرویس نهج البلاغه.

۱۰۰۰۳۸۳: سخن روز.

۱۰۰۰۳۸۴: آیا میدانید؟

۱۰۰۰۳۸۵: سر کاری.

۱۰۰۰۳۸۶: سرویس عاشقانه.

۱۰۰۰۳۸۷: سرویس پند آموز.

۱۰۰۰۳۸۸: فال حافظ.

۱۰۰۰۳۹۱:اس ام اس چیستان.

۱۰۰۰۳۹۲: ساعت کشور ها.

۱۰۰۰۳۹۳: ترین ها (بهترین ها و بد ترین ها).

۱۰۰۰۳۹۴: مکان های دیدنی هر شهر.

۱۰۰۰۳۹۵: پیام سلامتی.

۱۰۰۰۳۹۶: محاسبه مسافت بین شهر ها.

۱۰۰۰۳۹۷: فیلم های روی پرده سینما.

۱۰۰۰۳۹۸: زمان پخش برنامه های تلوزیون.

۱۰۰۰۳۹۹: شش تیم اول لیگ فوتبال کشور.

۱۰۰۰۴۰۰: بازی پیشنهادی.

۱۰۰۰۴۰۱: جدید ترین نرم افزار.

۱۰۰۰۳۵۵: اس ام اس whois در صورتی که نام سایت مورد نظر خود را برای این سرویس ارسال کنید مشخص میشود که این سایت Available است یا خیر.

۱۰۰۰۳۵۷: استخاره با ارسال یک اس ام اس به این شماره سیستم به طور خود کار برای شما استخاره میگیرد ( ترفندستان ) و جواب استخاره را برای شما ارسال میکند.

۱۰۰۰۳۵۸: آب و هوا، با ارسال نام شهر مورد نظر به این شماره وضعیت آب و هوای آن شهر برای شما ارسال میشود.

۱۰۰۰۳۵۹: قرآن، با ارسال یک اس ام اس که ابتدا شماره سوره و سپس شماره آیه و سپس حرف F یا A (برای فارسی یا عربی بودن آیه) در آن باشد.

۱۰۰۰۳۷۰: دیکشنری، با ارسال یک لغت انگلیسی به این شماره معنی فارسی آن برای شما ارسال میگردد.

درگذرگاه زمان
    عشق ها می میرند
    رنگ ها رنگ دگر می گیرتد
    همیشه به جا می مانند
صفحه 3 از 10 نخست 12345678 ... آخرین
نمایش نتایج: از 31 به 45 از 136

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)