ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
 1. #1
  تاریخ عضویت
  July 2019
  نوشته ها
  9,715
  4,848
  كوچولو رسمي
  كوچولو ماندگار

  پیش فرض تست شخصیت شناسی mbti

  سلامممم دوستان :)

  یه تستی هست با عنوان mbti جهانی شده ، خیلیی دقیق شخصیتت رو میگه !
  لینک تستشو میزارم ، به نظرم کسی دوست نداشته باشه بزاره جوابشو ! اما اگه بزارین ممنونتونم  لینک
  Lifestyle smile
 2. #2
  تاریخ عضویت
  February 2012
  محل سکونت
  زير ســايـه خـُـ♥ــدا
  نوشته ها
  27,379
  18,661
  مدیر طنز و فال و سرگرمی

   

  کادر مدیریتی

  پیش فرض

  تایید

  خـُـوش و فـارغ ز خُـرافـاٺ ِ پریشـان، مـَن و تــو :)

  + 3. #3
  تاریخ عضویت
  February 2012
  محل سکونت
  زير ســايـه خـُـ♥ــدا
  نوشته ها
  27,379
  18,661
  مدیر طنز و فال و سرگرمی

   

  کادر مدیریتی

  پیش فرض

  تیپ شخصیتی شما:

  INTJ (برنامه ریز)


  درون گراشهودیمنطقیقضاوتی

  تیپ intj دارای الگوی ذهنی است که تعیین میکنند در شرایط گوناگون چگونه باید باشد . او پیوسته برای بهبود خود ، دیگران و هر چیزی که در پیرامون آنها قرار دارد تلاش میکند . نیاز فراوانی به استقلال دارد و فردی به شدت مستقل میباشد . او دوست دارد کارها را به روش خود انجام دهد . این تیپ در محل کار اغلب به مقام رهبری و یا مدیریت میرسد و به سازمان خود احساسی از هدفمندی میدهد . به شکلی منطقی و منظم کار میکند تا راه حل هایی نوآورانه و مبتکرانه برای مسائل ایجاد کند . او برای رسیدن به مقصود همان اندازه که به خود فشار می آورد به دیگران هم فشار می آورد . این تیپ دوست دارد مستقل کار کند و علاقه ندارد کسی در کار او دخالت کند .

  محل کار

  تیپ intj از توانمندیهای مفهومی و تصویری فراوانی برخوردار است . اطمینان فراوانی به بینش های شمّی خود دارد و میتواند آنها را به واقعیت برساند . اغلب به مقام رهبری و یا مدیریت در مؤسسه و شرکت میرسد و به سازمان خود احساسی از هدفمندی ، پنداره یا مأموریت میدهد . به شکلی منطقی و منظم کار میکند تا راه حل هایی نوآور و مبتکرانه برای مسائل ایجاد کند . سیستمها و راه کارهایی تدارک می بیند که برای کاری که در دست دارد جالب است . برای رسیدن به مقصود همان اندازه که به خود فشار می آورد به دیگران هم فشار می*آورد . وقتی واقعیت با الگوی این تیپ همخوانی ندارد از خود انتقاد میکند . دوست دارد که مستقل کار کند ، دوست ندارد کسی در کار او دخالت کند . دوست دارد بر اجرای عقاید خود کنترل داشته باشد .

  ارتباط با دیگران

  تیپ intj فرد محتاطی است . بسیار صمیمی و با وفا بوده و بیشتر به روابط سنتی بها می*دهد . محبت خود را تنها به نزدیکان خود نشان می*دهد . به معاشرت*های دو نفری علاقمند است و به تیپ*های معاشرتی علاقمند است تا کمی از حالت جدی خود بیرون آيد . او به تبادل نظر و تبادل افکار علاقمند است . او از صحبت*های خودمانی خوشش نمی*آید . دوست دارد از هر کاری که می*کند مطلبی بیاموزد . نسبت به رد شدن و مورد بی*اعتنایی قرار گرفتن حساس است اما رنجش خود را از دیگران پنهان می*دارد . او نمی*خواهد کسی از آسیب*پذیری آنها مطلع شود . جذب و شیفته کارش می*شود و ممکن است به روابط خود بهای لازم را ندهد . او ممکن است روی نظرهای خود سماجت به خرج دهد .

  اوقات فراغت

  تیپ intj دوست دارد که به تنهایی وقت*گذرانی کند ، به تنهایی فکر کند و مطالعه کند و موضوعات جدید را مطالعه کند . سعی می*کند بدنش را شاداب و سرحال نگه دارد تا بهتر بتواند فکر کند . او از ورزش*های انفرادی مانند دویدن و شنا کردن خوشش می*آید . از نظم و ترتیب خاص برخوردار است . اوقات فراغت او برنامه*ریزی شده و هدفدار است . این تیپ از فعالیت*هایی خوشش می*آید که با آن بتواند چیز یاد بگیرد .
  ویرایش توسط هانيه : 2020.02.20 در ساعت 12:20

  خـُـوش و فـارغ ز خُـرافـاٺ ِ پریشـان، مـَن و تــو :)

  + 4. #4
  تاریخ عضویت
  July 2019
  نوشته ها
  9,715
  4,848
  كوچولو رسمي
  كوچولو ماندگار

  پیش فرض

  ممنون هانیه

  +
  برون گرا_ حسی _ احساسی _ قضاوتی !
  ﮐﻠﯿﺎت
  ﺗﯿﭗ jfse ﺷﺨﺼﯽ ﺧﻮن ﮔﺮم ، ﻣﻌﺎﺷﺮﺗﯽ و دوﺳﺘﺎﻧﻪ اﺳﺖ . ﺑﻪ ﺷﺪت اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ ﺑﻮده و وﻗﺘﯽ از دﯾﮕﺮان ﻓﺎﺻﻠﻪ ﻣﯽﮔﯿﺮد ﺑﯽﻗﺮار ﻣﯽﺷﻮد . دوﺳﺖ دارد ﮐﻪ ﻣﻮرد ﻧﯿﺎز ﺑﺎﺷﺪ و از ﮐﺎرش ﺗﺸﮑﺮ و ﻗﺪرداﻧﯽ ﺷﻮد . او ﺑﻪ ﻧﯿﺎزﻫﺎی دﯾﮕﺮان ﺑﯿﺶ از ﻧﯿﺎزﻫﺎی ﺧﻮد ﺑﻬﺎ ﻣﯽ دﻫﺪ . اﯾﻦ ﺗﯿﭗ ﺑﻪ ﻣﻌﯿﺎرﻫﺎی اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ ﺗﻮﺟﻪ دارد و ﻧﮕﺮان ﺟﺎﯾﮕﺎه ﺧﻮد در ﺟﺎﻣﻌﻪ اﺳﺖ . ﺗﯿﭗ jfse ﺑﺮای ﺧﻮد و دﯾﮕﺮان ﺑﺎﯾﺪﻫﺎ و ﻧﺒﺎﯾﺪﻫﺎی ﻓﺮاواﻧﯽ دارد . او در ﻣﺤﻞ ﮐﺎر آﮔﺎه و ﻫﻮﺷﯿﺎر اﺳﺖ ، ﺳﺎزﻣﺎن ﯾﺎﻓﺘﻪ ﻋﻤﻞ ﻣﯽﮐﻨﺪ و ﮐﺎرش را اﻧﺠﺎم ﻣﯽدﻫﺪ . او دوﺳﺖ دارد ﮐﺎرش ﺑﺮﻧﺎﻣﻪرﯾﺰی ﺷﺪه و ﺑﻪ ﺣﺎﻟﺖ روزﻣﺮه درآﯾﺪ و ﺑﻪ ﺟﺰﺋﯿﺎت اﻫﻤﯿﺖ ﻣﯽدﻫﺪ و دﻗﺖ ﻣﯽﮐﻨﺪ ﮐﺎرﻫﺎ ﺑﺎ دﻗﺖ ﮐﺎﻓﯽ اﻧﺠﺎم ﮔﯿﺮﻧﺪ . اﯾﻦ ﺗﯿﭗ ﻫﻤﭽﻨﯿﻦ اﻫﻞ ﺗﻌﺎون اﺳﺖ و دوﺳﺖ دارد ﺑﻪ دﯾﮕﺮان ﮐﻤﮏ ﮐﻨﺪ . او ﺧﻮاﻫﺎن ﻣﺸﺎﻏﻞ ﻣﺪﯾﺮﯾﺘﯽ ﻧﯿﺴﺖ اﻣﺎ وﻗﺘﯽ اﯾﻦ ﻣﺴﺌﻮﻟﯿﺖ ﺑﻪ او داده ﺷﻮد اﻫﺘﻤﺎم ﻓﺮاوان ﺑﻪ ﺧﺮج ﻣﯽدﻫﺪ .
  ﻣﺤﻞ ﮐﺎر
  ﺗﯿﭗ jfse آﮔﺎه و ﻫﻮﺷﯿﺎر اﺳﺖ و ﺳﺎزﻣﺎنﯾﺎﻓﺘﻪ ﮐﺎرش را اﻧﺠﺎم ﻣﯽدﻫﺪ . او دوﺳﺖ دارد ﮐﺎرش ﺑﺮﻧﺎﻣﻪرﯾﺰی ﺷﺪه و ﺑﻪ ﺣﺎﻟﺖ روزﻣﺮه درآﯾﺪ . ﺑﻪ ﺟﺰﺋﯿﺎت ﺑﻬﺎ ﻣﯽدﻫﺪ و دﻗﺖ ﻣﯽﮐﻨﺪ ﻫﻤﻪ ﭼﯿﺰ ﺑﺎ ﮐﺎراﺋﯽ ﺑﺎﻻ اﻧﺠﺎم ﺷﻮد . در ﮐﺎر ﮔﺮوﻫﯽ ﺧﻮب ﻋﻤــﻞ ﻣﯽﮐﻨــﺪ . دوﺳــﺖ دارد ﻫﻤــﻪ ﮐﺴــﺎﻧﯿﮑﻪ ﺑــﺎ او ﻫﻤﮑــﺎر اﺳــﺖ در ﺷﻤــﺎر دوﺳــﺘﺎﻧﺶ درآﯾﻨــﺪ . اﯾــﻦ ﺗﯿــﭗ دوﺳــﺖ دارد ﺗﺼﻤﯿﻢﮔﯿﺮیﻫﺎ ﺳﺮﯾﻌﺎً اﻧﺠﺎم ﺷﻮﻧﺪ . اﻣﺎ ﻧﻤﯽﺧﻮاﻫﺪ ﮐﻪ ﻫﻤﻪ ﺗﺼﻤﯿﻤﺎت را ﺧﻮدش ﺑﮕﯿﺮد . اﻫﻞ ﮐﻤﮏ و ﺗﻌﺎون اﺳﺖ ، ﺧﺪﻣﺖﮔﺬار اﺳﺖ و دوﺳﺖ دارد ﺑﻪ دﯾﮕﺮان ﮐﻤﮏ ﮐﻨﺪ . دوﺳﺖ ﻧﺪارد ﺑﺮ اﺳﺎس ﺑﺎورﻫﺎی ﻧﻈﺮی و ﻓﻠﺴﻔﯽ ﺗﺼﻤﯿﻢﮔﯿﺮی ﮐﻨﺪ . در ﺑﺮﺧﻮرد ﺑﺎ دﯾﮕﺮان ﮔﺮم و ﺻﻤﯿﻤﯽ اﺳﺖ . ﺑﺴﯿﺎر ﻣﻌﺎﺷﺮﺗﯽ اﺳﺖ و دوﺳﺖ دارد ﮐﺎرﻫﺎﯾﯽ ﺑﮑﻨﺪ ﮐﻪ دﯾﮕﺮان در آن ﺣﻀﻮر داﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻨﺪ . دوﺳﺖ دارد در ﻣﺤﯿﻄﯽ ﻋﺎری از ﺗﻀﺎد و ﺗﻨﺶ ﮐﺎر ﺑﮑﻨﺪ . دوﺳﺖ دارد ﺑﻪ دﯾﮕﺮان ﮐﻤﮏ ﮐﻨﺪ ﺗﺎ ﺑﻪ ﺷﮑﻠﯽ ﻫﻤﺎﻫﻨﮓ ﺑﻪ ﺳﻤﺖ ﻫﺪف ﻣﺸﺘﺮک ﺧﻮد ﺣﺮﮐﺖ ﮐﻨﺪ . ﺧﻮاﻫﺎن ﻣﺸﺎﻏﻞ ﻣﺪﯾﺮﯾﺘﯽ ﻧﯿﺴﺖ اﻣﺎ وﻗﺘﯽ اﯾﻦ ﻣﻘﺎم را ﺑﻪ او ﺑﺪﻫﻨﺪ از ﺧﻮد اﻫﺘﻤﺎم ﻓﺮاوان ﺑﻪ ﺧﺮج ﻣﯽ دﻫﺪ . ﺑﻪ ﻣﻘﺎﻣﺎت ﺑﺎﻻ دﺳﺖ اﺣﺘﺮام ﻣﯽﮔﺬارد و ﻣﻌﺘﻘﺪ اﺳﺖ ﮐﻪ دﯾﮕﺮان ﻫﻢ ﺑﺎﯾﺪ ﺑﻪ ﻣﻘﺎﻣﺎت اﺣﺘﺮام ﺑﮕﺬارﻧﺪ .
  ارﺗﺒﺎط ﺑﺎ دﯾﮕﺮان
  ﺗﯿﭗ jfse در ارﺗﺒﺎط ﺑﺎ دﯾﮕﺮان ﻣﻬﺮﺑﺎن ، دﻟﺴﻮز و ﻣﻼﺣﻈﻪﮐﺎر اﺳﺖ . ﺗﻤﺎﯾﻞ زﯾﺎدی ﺑﻪ ﺣﺮف زدن دارد . ﺑﻪ ﺑﻬﺘﺮﯾﻦ ﮐﯿﻔﯿﺎت اﺷﺨﺎص ﺗﻮﺟﻪ ﻣﯽﮐﻨﺪ و رﻓﺘﺎر اﺷﺨﺎص ﻣﻮرد ﻧﻈﺮ ﺧﻮد را آرﻣﺎنﺳﺎزی ﻣﯽﮐﻨﺪ . ﺑﻪ ﻫﻤﺎﻫﻨﮕﯽ ﺑﻬﺎ ﻣﯽدﻫﺪ . دوﺳﺖ ﻧﺪارد ﺑﻪ ﮐﺴﯽ ﺗﻮﻫﯿﻦ ﮐﻨﺪ ﯾﺎ اﺷﺨﺎص را از ﺧﻮد ﻧﻮﻣﯿﺪ ﺳﺎزد . ﻣﻤﮑﻦ اﺳﺖ ﻗﺪرﻧﺸﻨﺎس ﺑﻪ ﻧﻈﺮ ﺑﺮﺳﺪ . دوﺳﺖ دارد ﮐﻪ ﺑﻪ ﺷﺪت ﻣﻮرد ﺗﻮﺟﻪ ﻗﺮار ﺑﮕﯿﺮد ، ﺗﺎﺋﯿﺪ ﺷﻮد و ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﮐﺎرﻫﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺑﺮای دﯾﮕﺮان ﻣﯽﮐﻨﺪ ﻣﻮرد ﺗﺄﯾﯿﺪ و ﺗﺤﺴﯿﻦ واﻗﻊ ﺷﻮد . او دوﺳﺖ دارد ﻣﻮرد ﻧﯿﺎز ﺑﺎﺷﻨﺪ ، اﻣﺎ در ﮐﺎر ﻣﺮاﻗﺒﺖ ﮐﺮدن از دﯾﮕﺮان زﯾﺮ ﻓﺸﺎر ﻗﺮار ﻣﯽﮔﯿﺮد . اﮔﺮ ﺑﻔﻬﻤﺪ ﮐﺴﯽ از ﮐﺎرﺷﺎن اﻧﺘﻘﺎد ﻣﯽﮐﻨﺪ ﻣﻤﮑﻦ اﺳﺖ اﻓﺴﺮده و ﮐﺴﻞ ﺷﻮد و ﯾﺎ دﯾﮕﺮان را ﺳﺮزﻧﺶ ﻧﻤﺎﯾﺪ . دوﺳﺖ دارد ﺳﻨﺖﻫﺎ و آداب و رﺳﻮم رزﻧﺪه ﻧﮕﻬﺪارد . ﻣﯽﺗﻮاﻧﺪ ﺑﯽاﻧﻌﻄﺎف ، ﺳﺨﺖﮔﯿﺮ ، ﺧﻮد-ﻣﺪار ﺑﺎﺷﺪ و از ﮐﺴﺎﻧﯽ ﮐﻪ ﻧﻈﺮاﺗﺸﺎن را ﺑﺎ او در ﻣﯿﺎن ﻧﻤﯽﮔﺬارﻧﺪ اﻧﺘﻘﺎد ﻧﻤﺎﯾﺪ .
  اوﻗﺎت ﻓﺮاﻏﺖ
  ﺗﯿﭗ jfse زﻧﺪﮔﯽ ﺑﺴﯿﺎر ﺷﻠﻮغ و ﭘﺮی دارد . او ﻣﯿﺰﺑﺎن ﺑﺴﯿﺎر ﺧﻮﺑﯽ اﺳﺖ و دوﺳﺖ دارد دﯾﮕﺮان اﺣﺴﺎس ﺧﻮﺑﯽ ﭘﯿﺪا ﮐﻨﻨﺪ . ﺑﺮﻧﺎﻣﻪﻫﺎی ﻣﯿﻬﻤﺎﻧﯽﻫﺎی آﻧﻬﺎ ﺑﻪ ﺧﻮﺑﯽ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪرﯾﺰی ﺷﺪه اﺳﺖ . اﯾﻦ ﺗﯿﭗ زﻣﺎن و اﻧﺮژی ﺧﻮد را ﺻﺮف ﺳﺎزﻣﺎنﻫﺎی اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ ﻣﻮرد اﺣﺘﺮام ﺧﻮد ﻣﯽﮐﻨﺪ . وﻗﺖ ﺻﺮف ﮐﺮدن ﺑﺎ دوﺳﺘﺎن و اﻓﺮاد ﺧﺎﻧﻮاده ﺑﺮای آﻧﻬﺎ ﺑﺴﯿﺎر ﻣﻬﻢ اﺳﺖ .
  ویرایش توسط ...helena... : 2020.02.20 در ساعت 12:25
  Lifestyle smile
 5. #5
  تاریخ عضویت
  May 2016
  نوشته ها
  17,200
  7,713
  كوچولو رسمي
  كوچولو ماندگار(آخر کوچولو)

  پیش فرض

  برونگرا -شهودی-منطقی-ادراکی
  کلیات
  تیپ entp فردی پر انرژی ، با پشتکار و مطمئن است . به کار کردن علاقه زیاد دارد . نوآور بوده و می*تواند راه*های جدیدی برای انجام دادن کارها پیدا کند . این تیپ از توانمندی تحلیلی فراوانی برخوردار است و می*تواند مسائل مختلف را حل و فصل کند . او به تنوع و تغییر بها می*دهد و در برابر آنچه او را کسل کند مقاومت می*کند . در محل کار او از نبوغ و فکر خود برای حل مسائل بوجود آمده بهره می*گیرد . او به انجام کارها به روش سنتی بی*علاقه است . تیپ entp شخصی الهام*بخش بوده و به خاطر سریع الانتقال بودن ، اعتماد به نفس و اطمینانی که دارد هواداران زیادی دارد . او دوست چند کار را با هم انجام دهد و با آدم*های متعددی در ارتباط باشد .

  محل کار
  تیپ entp از نبوغ و فکر بکر خود برای حل مسائل استفاده می*کند . او با هوش و با قدرت تحلیل فراوان است و می*تواند دیگران را متقاعد کند تا نقطه*نظر او را باور نمایند . به روش*های سنتی انجام دادن کارها بی*علاقه است . شخصی الهام*بخش است و به خاطر سریع الانتقال بودن ، اعتماد به نفس و اطمینانی که دارد و نیز به خاطر مهارت*هایش هواداران زیادی دارد . به روش*های سنتی انجام دادن پروژه*ها بی*توجه است و دنبال روش*های بدیع می*گردد . دوست دارد چند کار را با هم انجام دهد . اگر کار جالب نباشد خیلی زود مکدر می*شود . دوست دارد با آدم*های مختلفی در ارتباط باشد . او نمی*تواند توجه خود را محدود کند زیرا موضوعات متعددی وجود دارند که برای آنها جالب است .

  ارتباط با دیگران
  تیپ entp فردی خوشبین ، جذاب و جالب است و خوب صحبت می*کند . برای آزادی و استقلال خود بهای فراوان قائل است و سعی می*کند به جای داوری کردن درباره اشخاص آنها را بشناسد . پیوسته در اندیشه آزمایش*های جدید است . به محض اینکه ایده جدیدی مطرح می*شود ، می*تواند دست به کار شود . او دوست دارد شریک زندگی*اش جالب و به لحاظ ذهنی تحریک کننده باشد و از تجربیات جدید و از ماجرا لذت ببرد . این تیپ می*خواهد روابطش با دیگران پیوسته رشد کند . می*تواند خودبین ، اهل بحث و مباحثه و فاقد حساسیت باشد . از بحث کردن لذت می*برد . بین تنها با خود کار کردن و معاشرت با دیگران تاب می*خورد . ممکن است منکر تألمات احساسی و عاطفی شود . او ممکن است سرش را شلوغ نگه دارد تا احساسات خود را نادیده بگیرد . تیپ entp می*تواند از دیگران فاصله بگیرد و روابط خود را در شرایط سطحی حفظ کند .

  اوقات فراغت
  با توجه به علایق ، برنامه*ها و ماجراهای زندگی ممکن است در نظر او زندگی خیلی کوتاه باشد . آرامش و استراحت برای او انجام دادن کارهای جدید است . تیپ entp از خنده و از در میان گذاشتن نظرات خود با دیگران لذت می برد . در خانه*اش به روی همه گشوده است . او از اینکه به نقاط مختلف و جالب سفر کند لذت می برد . او همواره پذیرای امور تفریحی است .

  پیشنهادهای توسعه فردی برای یک entp
  ۱- نیروی خود را در آن واحد صرف کارهای بیش از اندازه متنوع نکنید .
  ۲- فعالیت*هایی را انتخاب کنید که برای شما از هر کار دیگری ارزشمندتر است .
  ۳- زمانی را که یک پروژه به آن احتیاج دارد حدس بزنید .
  ۴- هر زمانی را که بدست آمد آن را دو برابر کنید .
  ۵- سعی کنید با کسی متحد و دوست شوید که از پروژه مورد نظر شما لذت ببرد .
  ۶- وقتی می*خواهید ایده*ای را ارائه دهید ، پیشاپیش خودتان را آماده کنید .
  ۷- این کار سبب می*شود که برای پروژه*های خود حمایت بیش تری بدست آورید .
  ۸- توجه داشته باشید که نقطه نظرهای بیش از اندازه زیاد شما می*تواند دیگران را خسته کند . بعضی از آنها را برای خود حفظ کنید .
  ۹- بیاموزید که در محدوده سیستم کار کنید .
  ۱۰- کاری نکنید که فرصت و حواس شما نزد کارهای مختلف پخش شود .
  ۱۱- به فعالیت*هایی که می*تواند از شدت استرس شما بکاهد توجه کنید .
  ۱۲- به خاطر داشته باشید که بحث کردن ، مشاجره نمودن برای بعضی*ها تفریح به شمار می*آید اما دیگران را می آزارد .
  ۱۳- از قطع کردن صحبت دیگران خودداری ورزید .
  ۱۴- به مزایای گوش دادن توجه داشته باشید . پاسخگو باشید .
  ۱۵- ضرب الاجل*ها را جدی بگیرید . به زمان و وقت دیگران احترام بگذارید .
  ۱۶- به زمان دیگران و برنامه*ریزی آنها بها بدهید .
  ۱۷- آرام بگیرید و به واقعیت*های ساده و لذت*های روزهای زندگی که در پیرامون شماست توجه بکنید .
  ۱۸- وقتی کار دیگری ندارید برای خودتان وقت ایجاد کنید .
  ۱۹- بیاموزید که تألم عاطفی و احساسات منفی خود را بپذیرید ، اینها بخش*های طبیعی از زندگی هستند .
  ۲۰- به توانمندی*های خود بها بدهید - با پشتکار ، شایسته ، با صلاحیت ، سازگار ، نوآوری ، مبتکر ، کنجکاو و جدی .
  ویرایش توسط narges70 : 2020.02.20 در ساعت 13:18
  من هم از سرنوشت میترسم!
 6. #6
  تاریخ عضویت
  May 2016
  نوشته ها
  17,200
  7,713
  كوچولو رسمي
  كوچولو ماندگار(آخر کوچولو)

  پیش فرض

  جالب بود تاپیک
  من هم از سرنوشت میترسم!
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

موضوعات مشابه

 1. پاسخ: 3014
  آخرين نوشته: 2021.01.31, 13:16
 2. آزمون: تست شخصیت مایرز-بریگز (mbti)
  توسط هانيه در انجمن تست و گزينش
  پاسخ: 2
  آخرين نوشته: 2017.03.14, 16:12
 3. پاسخ: 29
  آخرين نوشته: 2011.06.29, 00:25

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •